MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2010 võistlus.

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime14/3/2010, 15:37

43.

Pealkiri: "Roger Ackroydi mõrvamine"

Autor: Agatha Christie

Leheküljed: 144

Sisu: Väikeses külakeses King's Abbotis on kõik kõigile teada. Nüüd liigub seal ringi jutt väljapressimistest ja mõrvadest. Ühel õhtul kui Dr. Sheppard istub Mr. Ackroyd'i kabinetis, saab viimane kirja, kus on olemas väljapressija nimi. Pool tundi hiljem saab Dr. Sheppard telefonikõne, kus teatatakse Mr. Ackrovdi surmast. Edasi läheb lahti mõrvari jaht, kus eesotsas tegutseb Hercule Poirot.

Enda arvamus: Väga kavalalt kirjutatud raamat. Kõik on nii ilmselge, aga keegi ei suuda seda uskuda. Raamat on kirjutatud Dr. Sheppardi vaatenurgast ja keegi ei tule sellepealegi, et Dr. ongi mõrvar. Väga..Üli..Hämmastav. *On sõnatu* Ps! Mulle meeldib raamatuesikaane pilt.

Hinnang: 10/10

2010 võistlus. - Page 3 893
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime15/3/2010, 13:08

44.

Pealkiri: "Kolm saatusekaarti"

Autor: Stephen King

Leheküljed: 448

Sisu: Enigmaatiline Roland, maailma viimane laskur, jätkab üle apokalüptilise ahermaa teekonda Tumeda Torni poole. Raamatu tegevus algab mõned tunnid pärast esimese osa lõppu. Roland ärkab rannal, kus teda ründavad koletislikud "soerdvähid". Pärast ränka võitlust vigastatuna mööda randa edasi tuikudes ilmuvad Laskuri ette kolm ust, mis avavad tema ees New Yorgi eri ajaperioodidel. Müstilisel kombel neist ajaustest sisenedes leiab ta eest kaaslased, kes osutuvad talle teekonna jätkamisel hädavajalikeks: heroiinisõltlane Eddie Dean [Vang], kartmatu inimõiguste eest võitleja Odetta Holmes [Varjude Daam] ja armutu sarimõrtsukas Jack Mort [Lükkaja].
Titaanlikke jõudude ühendades sepitsevad deemonid allmaailmast ja vaenlased teispoolsusest välja vandenõu, et peatada Rolandi tee Torni poole.

Enda arvamus: Hullud Koos. Need kaks sõna tulid mulle esimesena pähe, sest nad kõik olid kamp hulle. Eddie oli tõenäoliselt kõige normaalsem. Detta oli üsnagi hirmuäratav ja Jack'i tegevusest sain ma aru. See tundus nii mõttetu, aga ometi oli selles olemas selline mõte. Ja Roland ise on ikka veel mu lemmik. Kuigi väga naljakas oli see, kuidas ta "tänapäeva" New Yorgis hakkama ei saanud ja politseinike kohta "laskurid" ütles.
See osa oli parem kui "Laskur". Mingi tegevus oli ka ikka. Wink
Tegelikult on selle raamatusarjaga nii, et ma loen kõik need raamatud läbi, aga mitte rohkem kui ühe korra. Näiteks praegu ei ole mul mingit tahtmist seda raamatut veel lugeda. See oleks nagu lõpetatud igaveseks ja kui ma olen lõpetanud seitsmenda raamatu lugemise, siis läheb see raamatusari minu jaoks lukku ja ma ei puuduta seda enam kunagi. Veider, aga nii see on.
PS! Mis nende piltidega viimasel ajal toimub? Jälle ülivinge kaanepilt ja sees on ka väga vinged pildid. Very Happy

Hinnang: 9/10

2010 võistlus. - Page 3 Kolm_saatusekaarti_182615
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime17/3/2010, 14:53

45.

Pealkiri: "Sabrina teismeline nõid 32."

Autor: John Vornholt

Leheküljed: 127

Sisu: Kui Sabrina kooli jalgpallivõistkond järjest kaks mängu võidab, valdab poisse ebausk ja nad ei pese ennast enam. See ajab närvi Sabrina ja ta nõiast sõbratari Dreama. Viimane lausub loitsu, et ebausust lahti saada, kuid tulemus on vastupidine. Kõik inimesed otsivad hobuseraudu ja ristikheina ning kardavad mustasid kasse. Sellepärast on ohus ka Salem. Sabrina ja Dreama peavad välja mõtlema, kuidas loitsust vabaneda.

Katkend: "Pidage!" kostis nördinud hääl. Härra Kraft komberdas nende juurde. Ka tema käed olid vastu külgi surutud. "Kuidas te julgete minu õpilasi taga ajada ja lassoga kinni püüda?" Siis pidas ta hetke aru. "Ehk õpetate mulle ka?"

8. Peatükk, lehekülg 99

Enda arvamus: Kahtlemata on see saast, aga vahest peabki midagi mõttetult kerget lugema. Mulle meenub klassiõe imestunud pilk, kui ta seda raamatut mu käes nägi. "Sa loed seda vä?" Tema hääletoon väljendas jälestust, kui aus olla. Igatahes ei pea ma seda nüüd kohe kindlasti oma lemmik raamatuks, aga täitsa tore on vahelduseks midagi sellist lugeda.

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 3 Sabrina32
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime19/3/2010, 12:57

46.

Pealkiri: "Oi, Juku! Anekdoodid"

Autor: Leelo Tungal

Leheküljed: 96

Sisu: Igast juku anekdoote jne. Panen siia ka mingi suvalise:
Ratsabaasist õppekäigult tulles kiitleb Juku:
"Aga mina nägin kuidas hobust tehti!"
"Nüüd sa küll luiskad," arvab ema.
"Ei, ausõna: kui ma talli juurde läksin, lõpetas tallimees parajasti hobusele kapjade kinnitagumist."

Enda arvamus: Mõned olid naljakad, mõned mitte. Ma ei tea, tore on neid lugeda vist vahest. Very Happy Very Happy

Hinnang: 5/10

2010 võistlus. - Page 3 598
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime19/3/2010, 16:25

47.

Pealkiri: "Sabrina teismeline nõid 31."

Autor: Diana G. Gallagher

Leheküljed: 167

Sisu: Sabrina võidab nõidumisvõistluse ja saab auhinnaks muutmisvoli. Kahjuks kasvavad seoses auhinnaga asjad üle pea. Zelda ja Hilda on vangis, Salem möllab arvutis. Sabrina ei suuda otsustada, mida tal päästa annab.

Enda arvamus: Lõpp oli nõme, sest kordas kaks korda algust ja see oli igav. Jäi mulje nagu kirjanik poleks viitsinud kirjutada rohkem. Salem on ikka veel äge. Zelda ja Hilda on veidrad ja Sabrina ise on üsna imelik.

Hinnang: 4/10

2010 võistlus. - Page 3 Sabrina31
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 12:07

48.

Pealkiri: "Klassikalised muinasjutud"

Autor: Ersen kirjastus

Leheküljed: 192

Sisu:
Klassikalised muinasjutud on muinasjutuantoloogia, mis toob lasteni tuntumaid muinasjutte kogu maailmast. Igaüks neist on maailmakuulus ning vaimustavasse kogumikku mahub nii meeltülendavat kui rõõmustavat. Iga lugu illustreerivad värvikirevad pildid ning muinasjuttude kõrval leiab siit ka ümberjutustusi kuulsatest lasteraamatutest, mis on rõõmustanud igas vanuses lapsi juba aastasadu.


Enda arvamus: Mulle meeldivad muinasjutud ja alati, kui mõnda uut varianti näen, tahan seda lugeda. Ma just mõtlesin Kaunitari ja Koletise peale. Kui see vanamees koletise juurde jõudis ja seal surema pidi ning koletis ütles, et ta võib minna, kui ta oma tütre asemel saadab. Mismõttes!? Koletis laseb vanamehe minema ja vanamees käitub üsna lollisti, et oma tütre sinna saadab. Nagu ma ei tea.. koletis ei leiaks nende perekonda iialgi üles. Noojah, ma tean et muinasjutt, aga närvi ajab, kui lollid inimesed võivad olla. Ja see raamat oli veidralt kirjutatud.. või lühendatud kõiki muinasjutte. Võrreldes teiste raamatutega täitsa p*sk!!

Hinnang: 3/10

2010 võistlus. - Page 3 372
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 12:12

49.

Pealkiri: "Pea suu! Tõmba uttu!"

Autor: Helga Nõu

Leheküljed: 274

Sisu: Esimene lugu räägib targa poisi kiusamisest ja mingil määral ka suhetest. Teine lugu räägib rahateenimisest ja üsnagi lollist poisist, kes arvab, et saab Rootsis rikkaks.

Enda arvamus: Mulle väga ei meeldinud. Selline kahtlane raamat. Esimene jutt oli parem, kui teine, aga kumbki pole eriti hea...

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 3 241
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime22/3/2010, 11:10

50.

Pealkiri: "Printsess roosas"

Autor: Meg Cabot

Leheküljed: 239

Sisu: Miat ootab ees kooli lõpuball ning ta tahab sinna kangesti minna. Paraku pole Michael asjast sugugi vaimustuses. Segadust ellu toob veel ka see, et Mia ema ootab last ja vanaema korraldab suure skandaali Manhattanil, mille tulemusel ta on sunnitud ajutiselt Mia koju kolima. Lõpuks aga laabub kõik kuidagi, Mia saab endale väikese venna ja ka muinasjutulise roosa ballikleidi ning jääb uusi seiklusi ootama.

Enda arvamus: Mia on nõme, et lõpuballile minna tahab. Ja Michael on veelgi nõmedam, et ta Mia't ei kutsu. xD Tegelikult on Grandmere ikka paras idikas küll. Ja samas on Lily veel suurem idikas, et ta üldse mingi väikese asja pärast niimoodi käitus. Ma ei usu ka seda, et hotellid jätavad kõik oma töö ja jooksevad protesteerima. Very Happy Üsnagi, ebaloogiline.

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 3 Printsessroosas
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime23/3/2010, 17:48

51.

Pealkiri: "Risk"

Autor: Patricia Cornwell

Leheküljed: 143

Sisu: Selle romaani peategelaseks on politseiuurija Win Garano, kes peab lahendama enam kui kakskümmend aastat vana mõrva. Ringkonnaprokurör Monique Lamont soovib juhtumi lahendamist isiklikel põhjustel. Win arvab esialgu, et talle on antud täiesti tähtsusetu juhtum, kuid mõistab peagi, et sellel kuriteol on palju olulisemad seosed ja tagamaad, kui ta aimata oskas.

Enda arvamus: Algus meeldis mulle väga. Lõpp läks nõmedaks, sest järjekordselt oli lahendus nii igav ja mõttetu. Olevik ei häirinud üldse, pigem oli parem just, et olevikus kirjutatud on. Kuigi raamatu müümiseks peaks ilus kaanepilt olema. Sellel raamatul puudub ilus kaanepilt kahjuks.

Hinnang: 7/10

2010 võistlus. - Page 3 29969_large
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime25/3/2010, 21:28

52.

Pealkiri: "Alasti ujuma"

Autor: Melissa de la Cruz

Leheküljed: 240

Sisu: Kas arvasite, et eelmine suvi oli üksainus lust ja lillepidu? Bikiinides lapsehoidjad - paipiiga Mara, hellik Eliza ja brasiilia sekspomm Jacqui on jälle Hamptonis, sulpsavad paljalt ookeani, päevitavad valgel rannaliival ja... ah jaa, hoiavad Perryde lapsi. Kaunitarid ootavad järjekordset imelist suve, aga vahepeal on nii mõndagi muutunud.

Enda arvamus: Eliza oli selline siga, et Mara peika üle lõi. Ja ausalt ka; kellele ei hakkaks kuulsus pähe? Mara on kõigekõige parem tegelane ja Ryan ka. Muideks, kas see on kirjaniku või tõlkija viga: April Lavigne , ei muidugi Very Happy Suhteliselt vägev oli. Mulle meeldis see osa palju rohkem, kui esimene. [oot, palju ma esimesele osale punkte panin? praegu ei jõua vaadata, kätemaksukontor hakkab]

Hinnang: 7/10

2010 võistlus. - Page 3 658
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime29/3/2010, 14:52

53.

Pealkiri: "Sünged paigad"

Autor: Linda Ladd

Leheküljed: 381

Sisu: Missouri uurija Claire Morgan kibeleb tagasi tööle pärast paranemist vigastustest, mille sai eelmist tööülesannet täites. Ent kadunud inimeste juhtum südatalvel, mis teda saabumisel tervitab, võtab kummalisemaid ja petlikumaid pöördeid, kui Ozarki järva jäised mägiteed...
Kohaliku kooli lähedalt leitakse puu otsast mehe poolelutu keha. Mees veritseb peast, olles ikka veel elus, kuid mitte kauaks. Keegi tahtis, et professor Simon Classon kannataks nii palju kui võimalik, enne kui sureb, veendudes, et ohvril oleks hea vaade koolilinnakus olevatele kolleegidele ja õpilastele. Samal ajal andis professor alla aeglaselt mõjuvale mürgile soontes...
Jäised temperatuurid ning nuhtlevad lumesajud muudavad uurimistöö vaid raskemaks. Ning siis algavad surmaähvardused - rahutuks muutvad vahejuhtumid, et saata Claire'le surmav teade. Nüüd, kus naine nihkub tõele lähemale, riskib ta enda sidumisega maniaki võrku ning iseenda hulludesse luupainajatesse.

Enda arvamus: Tõeliselt hea raamat. Kohati väga jäle. Näiteks see koht, kus Gabriel ja Uriel jahimehe ära tapsid, ta puu otsa rippuma jätsid ja seal all viinereid küpsetama hakkasid. Ja kõik need ämblikud, mürgised konnad ja maod ja skorpionid. Mõrvarid oli tõeliselt vastikud, kuigi pidasid ennast kätemaksuingliteks. Hullud. Väga kohutavalt lahe lihtsalt. Tõenäoliselt kõige parem raamat, mida sellel aastal praegu lugenud olen. Väike miinuspunkt tuleb selle eest, et satanismi ja paganismi oli nii valesti kirjeldatud ja Wilmast hull tehtud.

Hinnang: 9,5/10

2010 võistlus. - Page 3 Syngedpaigad
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime29/3/2010, 16:46

54.

Pealkiri: "Romeo ja Julia"

Autor: William Shakespeare

Leheküljed: 142

Sisu:
Lugusid armastajatest, kes ennem surevad, kui teineteiseta elavad, on räägitud ammustest aegadest. Vanemate vihavaenu tõttu äpardunud armuvahekordi on kirjeldatud antiigist peale. Shakespeare'i tragöödia sü¾ees pole midagi originaalset - see on igihaljas lugu vihkamisest ja isegi surma võitvast armastusest -, kuid teostus on meisterlik - alles Shakespeare'i näidend andis sü¾eele kunstilise väärtuse. Romeo ja Julia on olnud läbi aegade Shakespeare'i populaarsemaid tragöödiaid.

Enda arvamus: Ma ei saanud peaaegu mitte midagi aru. Sellesmõttes, et see oli täiega naeruväärne. Ometigi ma tundsin, et pean seda raamatut lugema. Vähemalt ajas see mind vahepeal naerma. Kõik tüübid, kes surma said, ütlesid: "oo, ma suren." Ja üldse, kuidagi kahtlaselt tõlgitud. Ma tahaks sellest paremat varianti lugeda. Ausalt. Praegu tundus tõesti naeruväärne.

Hinnang: 4/10

2010 võistlus. - Page 3 011
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime30/3/2010, 19:14

55.

Pealkiri: "Nastja Selgeltnägija"

Autor: Kristiina Genno

Leheküljed: 94

Sisu: Telesaates "Selgeltnägijate tuleproov" vaatajaid vapustanud Nastja suguvõsa juured ulatuvad kaugele Siberisse, tema vanavanaema aitas üleloomulike võimetega paljusid hädasolijaid.
Selles raamatus jutustab Nastja, mismoodi ta enda võimed avastas ja kuidas on ta neid oma elus kasutanud. Nastja räägib avameelselt ka juhtumist, kus ta nõiakunsti kurjasti ära kasutas ja selle eest kallilt maksma pidi.

Enda arvamus: Tõsiselt huvitav oli tema elust ja võimetest lugeda. Tema olemus peegeldub isegi tema välimuses ja lahedad pildid olid ka raamatus. Mulle kohutavalt meeldis. Ja mina usun sellesse.. [Ps! kes minuga sellel Hannesele peksa andma tuleb?]

Hinnang: 10/10

2010 võistlus. - Page 3 Rr_R115576
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime31/3/2010, 15:53

56.

Pealkiri: "Kui ma väike olin"

Autor: Liina Raudsik

Leheküljed: 80

Sisu: Raamatusse on kogutud kokku väikeste laste naljakad ütlemised, elutarkused ja küsimused.

Enda arvamus: Väga naljakaid asju oli. Lapsed on tõesti väga geniaalsed.

Hinnang: 5/10

2010 võistlus. - Page 3 088
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime31/3/2010, 15:56

57.

Pealkiri: "Juku loomaaed"

Autor: Leelo Tungal

Leheküljed: 64

Sisu: Juku anekdoodid ja muud anekdoodid.

Enda arvamus: Mõni oli päris lahe, mõni mitte. Täitsa tore. :)

Hinnang: 4/10

2010 võistlus. - Page 3 323
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime6/4/2010, 18:14

58.

Pealkiri: "Ahermaad"

Autor: Stephen King

Leheküljed: 572

Sisu: "Ahermaad" pakub ohtralt fantastikat, pingelisi hetki ja ühe verd tarretama paneva õudusstseeni. Enigmaatiline Roland jätkab teed Torni poole koos oma kahe kaaslasega - Susannah ja Eddiega, kes on astunud tema maailma eri ajajärkude New Yorgist. Teekonnal üle Ahermaade läbivad nad imepäraseid maastikke, tungivad läbi uskumatutest takistustest ning seisavad silmitsi ainulaadsete vaenlastega, nii inimeste kui muude olenditega.

Enda arvamus: Veidikene ebareaalne või mis? Okei, ma mõistan, et see on fantaasiakirjandus, aga samas mulle meeldib reaalne fantaasia. Ma mõistan, et Jake ja Roland ei ole eriti imestunud, kui kohtavad rääkivat rongi, aga Susannah ja Eddie? Nad on New Yorgist ja nad ei tee teist nägu ka, kui rong räägib või karul on peas mingid antennid. Väga hästi on see igal juhul tõlgitud, kuigi ma lugesin seda hirmus kaua. Mingi kaheksa päeva vist, mis on meeletu aeg lihtsalt. Ja nüüd ma ei teagi, kas panna sellele ühe punkti või kümme punkti, sest koguaeg kui ma seda lugesin, tahtsin ma seda juba lõpetada, aga kui see läbi sai, olen ma kurb. Ahjaa, meeletult häid lauseid leidub selles raamatus. Lõpp oli ka hea, et kõik lahtiseks jäi. [Ilusad pildid]

Hinnang: 9/10 [no, ei raatsinud kümmet panna]

2010 võistlus. - Page 3 Ahermaad_131729
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime7/4/2010, 17:17

59.

Pealkiri: "Printsess pidutseb"

Autor: Meg Cabot

Leheküljed: 271

Sisu: Sel kevadel on Mia otsustanud lõbutseda, hoolimata kurvast tõsiasjast, et tema juhitav õpilasomavalitsus kipub pankrotti minema. Vanaemal on aga keerukas plaan, kuidas muretseda raha, teha Mia kuulsaks teatrilaval ja siduda ta romantiliselt mehega, kes ei ole sugugi mitte Mia sõber Michael. Lilly hakkab välja andma kirjandusajakirja ning tahab avaldada seal Mia lühijutu, millest Mia aga sugugi huvitatud ei ole. Nagu arvata võibki, toob see kaasa hulga segadust, valesti mõistmist ja haavumisi. Kõigest on siiski väljapääs ja Mia näitab, et ta oskab ka tõesti lõbutseda.

Enda arvamus: Kirjandusajakirja idee oli väga hea. Noh, Lillyle tulevadki pähe ainult head ideed, mida on raske teostada. Lõpp läks käest ära. See, et Lilly seal Paris Hiltoniga rääkis jne. Aga muidu täitsa tore. [Olen seda sada korda lugenud ka juba ju.]

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 3 Printsesspidutseb
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime8/4/2010, 17:30

60.

Pealkiri: "Punamütsikese ja hundi vahel on kõik läbi"

Autor: Katarina Mazetti

Leheküljed: 152

Sisu: Meeletul aastal pärast Piia surma, nimelt siis, kui ta üritab täita sõbratarist jäänud musta auku, satub Linnea segaduste keskele, üks hullem kui teine.

Enda arvamus: Nojah, algus oli enamvähem normaalne. Välja arvatud see nõia värk ja nimi Andreas, mis mu pea täitsa segi keeras. Lõpp läks täiesti käest ära. Sündmused juhtusid kõik nii ruttu + vähe kirjeldusi + väga ebareaalne lugu. Ma mõistan, et see on noortele hoiatuseks ja nii, aga tõeliselt vähe [tõeliselttõeliselttõeliselttõeliselt vähe] leidub nii lolle inimesi nagu Linnea. MINA teadsin kohe, et Mats pole see, keda ta endast kujutab. Õõõh.. *judistab õlgu* Tõeliselt halb raamat!

Hinnang: 1/10

2010 võistlus. - Page 3 763
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime9/4/2010, 23:12

61.

Pealkiri: "Oh neid lapsi!"

Autor: Juta Luuri

Leheküljed: 112

Sisu: Mõnusalt koomilisi laste ütlemisi, arvamusi, soove, mõttevälgatusi on kogunud ja üles kirjutanud lasteaiaõpetajad üle Eestimaa.

Enda arvamus: Mõned olid päris koomilised. Enamus olid mõttetud. Osad olid sellised, et ma ei usu, et need päriselt juhtunud on. Aga päris hea oli iiriseid süüa ja seda lugeda. Very Happy

Hinnang: 5/10

2010 võistlus. - Page 3 028
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime13/4/2010, 18:41

62.

Pealkiri: "Peidus Pool"

Autor: Silvia Truu

Leheküljed: 400

Sisu: Silja on täiesti tavaline gümnaasiumi tüdruk, kes plaanib vanematega suvel puhkama minna. Jaanipäeval, aga ütleb ta naabripoiss Indrek, et see on Siljast, kui suurest inimesest väga lapsik. Silja mõtlebki ümber ja jääb koju ning läheb nii nagu kõik teised tema klassi tüdrukud kommivabrikusse tööle. Seal teeb ta palju ümber korraldusi ning saab aimu oma klassiõe Merle probleemidest.
Merle ema uus mees joob ja tüdruk ei taha enam kodus elada. Ta otsustab koolist ära tulla ja tööle minna, mida ta ka viimaks teeb.
Silja ja Indrek on käima hakanud, kuid poisi ema sureb ning Indrek ei taha Silja vanemate abi vastu võtta, vaid läheb hoopis tööle ja käib sealt kõrvalt koolis edasi. Silja jaoks ei jää tal enam üldse aega ja see pahandab tüdrukut. Lõpuks on ikka Happy End.

Enda arvamus: Kui välja arvata, et terve see raamat oli täis plekke, kiri oli viltune, tekst kohati loetamatu, lehed katki, sisu vanamoeline... Noh, siis oli see täiesti normaalne. Vanamoodne küll, aga see üsna loogiline, sest raamat on siiski vana ka ju. Muide mis kuradi asi on pajats? Nagu enamvähem sain aru, aga ma pole seda sõna kunagi kuulnud.
Kõik selle raamatu tegelased ajasid mind närvi. Ma vihkan inimesi, kes ei suuda teisi lõpuni kuulata, saab siis valesti aru ja ongi mingi hull häda käes. See raamat oli selliseid inimesi täis. Ja ma vihkan Siljat. Nõme tegelane, tõesti. Aa, raamatu pealkiri meeldis väga. Selle eest üks lisa punkt.

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 3 458
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime14/4/2010, 14:44

63.

Pealkiri: "Sabrina teismeline nõid 20."

Autor: Bobbi JG Weiss ja David Cody Weiss

Leheküljed: 175

Sisu: Sabrina peab toimetama kooli akvaariumi, et härra Kraft saaks hakata selles korraldame ajaloolisi vaatemänge. Ta kasutab võlujõudu ning viib akvaariumi kohale. Varsti selgub, et akvaariumi endine omanik oli nõid ja akvaariumis elutseb kadunud Atlantis.

Enda arvamus: See Atlantise värk oli küll hea nali. Salem oli lahe nagu ikka. [Ma'i saa aru, kuidas kõik eri kirjanikud oskavad Salemi lahedaks võluda. xD] Üldiselt jama.

Hinnang: 4/10

2010 võistlus. - Page 3 Sabrina20


Lehekülgi siiani kokku : 14104
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime16/4/2010, 17:55

64.

Pealkiri: "Õpetajad: alasti tõde"

Autor: Kinfe & Packer

Leheküljed: 96

Sisu: Kinfe ja Packer on toonud päevavalgele midagi uskumatult jubedat - selle, mis toimub SINU õpetaja peas. Selle avastamisel olid suureks abiks sajad vigade parandused ja korduvad pärast tunde istumised.

Enda arvamus: Ajuvaba. Aga. Naljakas. Very Happy

Hinnang: 4/10

2010 võistlus. - Page 3 Opetajadalastitode
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime16/4/2010, 19:35

65.

Pealkiri: "Nukumeister"

Autor: Amanda Stevens

Leheküljed: 351

Sisu: Terrebonne'i maakonnas Louisianas on kohutavat saladust paljastamas naine, kelle tütar kadus jäljetult seitsme aasta eest... Ja nüüd on avastatud uus niidiots... nukk, mis on täpne koopia Claire Doucette'i kadunud lapsest, kuni tillukese sünnimärgini tüdruku vasakul käsivarrel. Õõvastavalt elutruu nuku juhuslik nägemine Prantsuse kvartali poeaknal vapustab Claire üdini... ning ta on võtnud nõuks uurida välja, mis juhtus tema armastatud Rubyga.

Enda arvamus: See oli õudne. Mingil omal erilises moel oli see kohutavalt õudne. Nukumeister tegi päris inimestest nukke. Põhimõtteliselt kattis inimese näo ja keha mingi savi värgiga. Kui ma sellest raamatust emale rääkisin, pakkus ta kohe selle variandi välja, et just nii ongi.. Ja oligi. Igatahes mul on hea meel, et Ruby jäigi surnuks, ega teda ei leitud üles ja mul on hea meel, et Dave ja Claire kokku jäid. Ma ei tea. Mul on lõpu üle kohutavalt hea meel. Üldse väga hea raamat. Lugeda oli lihtne ja ma lausa ahmisin seda. Väga hea. Mind võlus eriti see raamatu nimi ja muidugi kaanepilt ka. Nendest ei saa lihtsalt mööda vaadata.

Hinnang: 10/10

2010 võistlus. - Page 3 060
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime19/4/2010, 20:27

66.

Pealkiri: "Kuidas vanematega hakkama saada"

Autor: Peter Corey

Leheküljed: 144

Sisu: Kas sul on üks või mitu vanemat? Ja nad on sulle probleemiks? Ära muretse - sa ei ole oma raskustes üksi. Tegelikult on 99% küsitletud inimestest tunnistanud, et nende vanemad on neile tüliks. See raamat avab su silmad: ta annab teada, kuidas vanemad funktsivad ning kuidas ära tunda erinevate vanemate tüüpe.

Enda arvamus: Pealkiri on jumala vale. Siin pole ühtegi nõuannet. Pool raamatut kuulub taksikoera tutvustamisele ja teine pool vanemate tutvustamisele. Üks leht on mingeid nõuandeid ka. Aga vähemalt naljakas. Very Happy

Hinnang: 3/10

2010 võistlus. - Page 3 Kuidasvanematega
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime23/4/2010, 19:24

67.

Pealkiri: "Jääauku"

Autor: Helga Nõu

Leheküljed: 244

Sisu: Tomi märkab jääl ühte tüdrukut ning mõistatab, kas see võiks olla tõesti Kriss, tema netituttav. Tüdruk uppub ja Tomi kukkub samuti vette, kuid Juss päästab ta ära. Tomi ei tea, kas hukkunud tüdruk oli Kriss või ei. Varsti selgub aga, et Kriss ei olegi tüdruk, vaid hoopis neljakümnendates mees. Samal ajal toimub Maili ja Jussi kodus rööv ning nende külas mõrv, kus tapjaks on narkomaan. Viimaks kohtab Tomi ka päris õiget Krissi. Vähemalt ta arvab niimoodi.

Enda arvamus:
Ma ei oska tegelikult eriti midagi öelda. Mulle meeldivad omapärased ja keerulised nimed. Selles raamatus olid kõik nimed äärmiselt igavad. Iseenesest oli päris hea, sest teema oli huvitav ja mitte eriti palju läbi leierdatud. Lemmikute hulka ei kuulu, aga muidu täiesti loetav ja normaalne raamat. Ilus kaanepilt.

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 3 R117893
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2010 võistlus. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2010 võistlus.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Keitu12-
Hüppa: