MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2010 võistlus.

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime25/2/2010, 21:08

Mul seisab Kolm saatusekaarti riiulis ja ootab lugemist :)
Mul oli laskuriga esialgu nii, et ei saanud midagi aru.. Lõpp meeldis.. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime25/2/2010, 21:42

Jaaah... Mäletaks ka. xD
Mul Ahermaad istub riiulis ja ootab oma järge. Very Happy Ma sain Saatusekaartidega Kingi-mürgituse ja pole siiamaani jõudnud uuesti kätte võtta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 13:38

Very Happy Very Happy

23.

Pealkiri: "Laste linn"

Autor: Andreas Schlüter

Leheküljed: 172

Sisu: Ben saab endale uue arvutimängu, kuid kõik ei lähe üldse hästi. Arvutimängust saab aga reaalsus ning lapsed jäävad vanemateta.. Nad hoiavad kokku ning peavad saama ükski hakkama. Samuti peavad nad elama nagu arvutimängus, et päris maailma tagasi saada..

Enda arvamus: Täitsa tore.

Hinnang: 7/10

2010 võistlus. - Page 2 Lastelinn
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 13:39

24.

Pealkiri: "Printsessi Päevikud II; Printsess avalikuses"

Autor:Meg Cabot

Leheküljed: 213

Sisu: Selgub, et Mia ema on rase tüdruku algebraõpetajast. Ema ja Härra G. tahavad rahulikke pulmi , kuid Mia vanaema korraldab pulmad, kuhu on kutsutud ka kuulsused. Pealegi peab Mia andma intervjuu ning teada saama, kes talle armastuskirju saadab.

Enda arvamus: Änksa suhteliselt. Ahjaa, Micheal ei meeldi mulle.

Hinnang:
6/10

2010 võistlus. - Page 2 619
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 13:41

25.

Pealkiri: "Minu esimene armastus"

Autor: Callie West

Leheküljed:
184

Sisu: Seitsmeteistaastane Amy arvab, et tal on kõik. Tüdruk on hea ujuja ning saab koolis normaalseid hindeid. Seda seni kuni ta armub ja hakkab käima imelise Chrisiga.Chris ei lase tal keskenduda koolile ja ujumisele ning tüdrukul hakkab halvasti minema. Lõpuks leiavad nad lahenduse ja siis on Happy End.

Enda arvamus: Väga NÕME! Amy oli selline väga kahtlane tegelane.
Üksikema tütar-Ilus-Tark-Peenike-Sõnakuulelik, kes armub pahapoissi. Amn.. komöödia!!! Chris oli ka nõme ja üldse väga haige raamat. (Üks klassiõde ütles, et see on tema lemmikraamat.. APPI!)

Hinnang: 2/10

2010 võistlus. - Page 2 048
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 13:43

26.

Pealkiri: "Sõlmed ja Ristid"

Autor: Ian Rankin

Leheküljed: 207

Sisu: Edinburghis kaovad järjest tüdrukud. Uurija John Rebus on väga murelik oma tütre Sammy pärast. Varsti hakkab mees saama anonüümkirju ning üha enam tundub, et juhtum on seotud Johniga. Viimaks röövitaksegi Sammy ja varsti selgub, et mõrtsukas/röövel on Johni endine sõber armeepäevilt.

Enda arvamus: Johnist jäi selles osas nii imelik mulje. Ja väike Sammy on ka naljakas. Veel oli kahtlane see, et mõrvar oli nn tundmatu, sest temast ei olnud eraldi mitte midagi väga kirjas, aga samas üsna hea raamat. Selline keskpärane taas.

Hinnang: 8/10

2010 võistlus. - Page 2 R058217
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 13:45

27.

Pealkiri: "Esimest korda ja enamgi"

Autor: Evelyne Stein - Fisher

Leheküljed: 112

Sisu: Anja ja Nico on käinud juba pool aastat, kuid ei ole ikka veel seksini jõudnud. Anja meenutab õhtu enne seksimist kõike, mida nad Nicoga koos teinud on. Viimaks paar magab, kuid varsti selgub, et nad ei sobi kokku ja Anja tormab tagasi oma ekskuti juurde, kes sobib talle rohkem, viimaks jäävad nad Nicoga sõpradeks.

Enda arvamus: Kui ma selle raamatu laenutasin, ei teadnud ma, et see on pühendatud täielikult *sellele*. Mitte midagi muud sellest eriti ei leiagi. Ja Anjast ja Nicost ei saanud üldse mitte midagi teada.. Ainule koguaeg nende hirm seksi ees. Ja siis see ka, et alguses oli Anja mingi hullult korralik, aga lõpuks ei piisanud talle Nicost ja ta pidi mingi hullumeelsega... Hale raamat!

Hinnang: 1/10

2010 võistlus. - Page 2 Esimestkorda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 21:13

28.

Pealkiri: "Mõistatus lossivaremetes"

Autor: Reeli Reinaus

Leheküljed: 231

Sisu: Laura ja Tanel on maal vanavanemate juures ning kõik näeb üsna tavaline välja. Külla kolib aga Marten, kes toob endaga kaasa muistendi lossist, kus on varandus. Lapsed lähevad asja uurima, kuid neid kistakse sellisesse segadusse ja nad ei tea keda võib usalda ning keda mitte.

Enda arvamus: Jah! Viimaks ostsin ma endale raamatu. Ja see meeldis mulle. Mulle meeldivad samuti igasugused üleloomulikult asjad. :)

Hinnang:
9/10

2010 võistlus. - Page 2 Moistatuslossivaremetes
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 21:15

29.

Pealkiri: "Vahet pole"

Autor: Hans Olsson

Leheküljed: 255

Sisu: Johani elu on muidu igati normaalne. Ta on populaarne, tüdrukud tunnevad tema vastu huvi, kena, mängib kitarri ning on üldse õnnelik inimene. Ühel päeval avastab ta õudusega, et talle meeldivad hoopis poisid ning ta ei suuda ennast poistest eemale hoida. Ta kogub julgust, et seda oma sõpradele rääkida ning lõpuks saadab kõikidele sõpradele kirja.

Enda arvamus: Veider oli see, et raamatus polnud kordagi kasutatud sõna "pede," loogiliselt võttes räägivad noored rohkem nii, kui ütlevad "homo." See oli üsna ebatõenäoline tegelikult. Üldiselt see vist mulle meeldis. Kuigi tegevusest jäi puudu, oli mõte siiski olemas. Suhteliselt kaasahaarav.

Hinnang: 7/10

2010 võistlus. - Page 2 Vahetpole
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 21:17

30.

Pealkiri: "Tagasi Laste Linna"

Autor: Andreas Schlüter

Leheküljed:
163

Sisu:
Ben läheb hommikul kooli ning avastab siis, et taas on kõik täiskasvanud kadunud. Siiski pole kõik nii nagu eelmisel korral. Nimelt on linnas ära "nõiutud" lapsed, kes arvavad, et nad on täiskasvanud. Vahe peal lähevad hulluks ka nende enda sõbrad ja kuskil on inimene, kes mängu mängib.

Enda arvamus: Umn, miks ma seda loen? Täielik jura tegelikult. Aga üks sõbranna taas ütles, et loe teine osa ka läbi.. see pidi parem olema. EI OLE JU!!!!!!!!

Hinnang: 4/10

2010 võistlus. - Page 2 995
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime26/2/2010, 21:18

31.

Pealkiri: "Kallis Mikael"

Autor: Marja - Leena Tiainen

Leheküljed:
168

Sisu: Mikael sureb läbi jalgratta õnnetuse ning temast jäävad maha leinav perekond, tüdruksõber ja sõbrad. Kui Mikaeli tüdrukusõber Roosa avastab, et on rase, tahab ta kohe aborti teha. Sellega pole nõus aga Mikaeli vanemad, kes arvavad, et laps oleks tore mälestus Mikaelist. Lõpuks tüdruk sünnitabki, kuid ta ei saa lapsega eriti hästi hakkama. Pealegi arvab ta, et temalt tahetakse last ära võtta. Lõpuks hakkab ta (vist) käima Mikeali vennaga.

Enda arvamus: Roosa oli nii pahatahtlik ja psühho. Ja pidutses ja suitsetas täiega, kui ta rase oli. Mikaeli ema oli ka jobu. Ja see oli kõige haigem, et nagu Mikael oleks seda lugu jutustanud. Mulle ei meeldi, kui surnud inimesed rääkima hakkavad. 2010 võistlus. - Page 2 Cheesy

Hinnang:
5/10

2010 võistlus. - Page 2 Kallismikael
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime27/2/2010, 13:32

32.

Pealkiri: "Nemesis"

Autor: Agatha Christie

Leheküljed: 288

Sisu: Miss Marple saab kirja surnud Mister Rafielt, kes palub tal ühte kuritegu uurida. Naine peab minema ühele reisile. Üheks peatuspunktiks on küla, kus elavad kolm õde. Need naised on Mister Rafieli tuttavad. Varsti tapetakse üks Marple reisikaaslastest ning naine saab teada, et külas on ka varem toimunud kaks mõrva ja mõrvariks oli Mister Rafieli poeg. Ta hakkab asja uurima ning selgub, et mõrvar ei saanud olla Micheal Rafiel ja selgitab välja tõelise mõrvari.

Enda arvamus: Lahendus oli üsnagi lihtne, nii et isegi minusugune tohman, arvas mõrvari ära. Väga põnev ka kahjuks ei olnud. Aga ikkagi küllaltki normaalne.

Hinnang: 8/10

2010 võistlus. - Page 2 Agata17


Viimati muutis seda Keiti (2/3/2010, 18:49). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime2/3/2010, 17:07

33.

Pealkiri: "Poirot Oriendis: Kolm lugu"

Autor: Agatha Christie

Leheküljed: 519

Sisu: "Mõrv Mesopotaamias," viib Hercule Poiroti Iraaki areheloogilistele kaevamistele, kus ta peab välja selgitama imeilusa ja kartliku Louise Leidner mõrvari. "Surm Niilusel," viib Poiroti Niilusele, kus ta peab lahendama kiremõrva. "Kokkusaamine surmaga," viib Poiroti Iisraeli, kus ta pead lahendama sadistliku proua Boyntoni mõrva.

Enda arvamus: Teine jutt meeldis kõige rohkem. See oli tõeline pähkel. Viimases olid lahedad tegelased ja esimene oli mõttetu. Ja see raamat oli nii suur, et ma ei jõudnud seda käes hoida vahepeal.

Hinnang: 9/10

2010 võistlus. - Page 2 619
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime3/3/2010, 21:56

34.

Pealkiri: "Sabrina teismeline nõid 8"

Autor: David Cody Weiss & Bobbi JG Weiss

Leheküljed: 174

Sisu: Sabrina peab kirjutama ajalooreferaadi, kuid tema vihavaenlane Libby võtab ära kõik raamatud. Salemil on aga idee; minna ise mineviku. Sabrina on sellega mõtlematult nõus. Kuid kõik ei lähe hästi, sest mineviku on üsna Libby sarnane tüdruk, kes tembeldab Sabrina nõiaks ning tüdruk mõistetakse surma. Sabrina ja Salem pääsevad siiski kohutavast saatusest, kuid neil tuleb astuda nõidade kohtu ette.

Katkend: Tulija köhis röginal, kuid jättis selle katki ning vahtis Sabrinat vihase pilguga. Ta sirutas käed ja haugatas: "Mantel!"
Sabrina ei teadnud, kas teha kniksu või kummardada. Ta otsustas noogutada ja rõõmsalt öelda: "Tere tulemast, härra Mantel!"

Peatükk 8, lk 73

Enda arvamus: Oleksin mõnesmõttes tahtnud olla Sabrina asemel. Tema sai ajas rännata. Muidugi lõpp kujunes üsna nõmedaks.. Ja Libby teisik minevikust oli vinge. Kuigi Salem on ikka veel mu lemmiktegelane. Iseenesest täitsa tore raamat.

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 2 Sabrina8
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime4/3/2010, 21:09

35.

Pealkiri: "Sabrina teismeline nõid 11"

Autor: John Vornholt

Leheküljed: 183

Sisu: Sabrinal on alanud suvevaheaeg, kuid tüdruk veedab aega ainult teleka ees. Sabrina tädid otsustavad, et tüdruk peab töölema minema. Nad valivad välja Karuküüne laagri ning saadavad sinna Sabrinast tutvustuse, tehes ta "natukene" kogenenumaks, kui ta tegelikult on. Just sellepärast saab Sabrinast laagri 13. onni kasvataja, kuhu on kokku pandud kõik kõige hullemad lapsed.

Enda arvamus: Salem on ikka veel äge. Very Happy Sabrinast jääb veidikene naljakas mulje siin raamatus. Rohkem ei oskagi midagi öelda.

Hinnang: 5/10

2010 võistlus. - Page 2 954
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime5/3/2010, 13:37

36.

Pealkiri: "Videvik; Re¾issööri märkmik"

Autor: Catherine Hardwicke

Leheküljed: 164

Sisu: Raamat, kus leiad kõik Videviku filmi kohta. Autoriks ongi re¾issöör ise. Raamatus on hulgaliselt pilte, infot tegelaskuju riietuse kohta, stsenaariumi visandeid jpm.

Enda arvamus: Väga hea. Saab igasuguseid huvitavaid asju filmi kohta teada.. [Vaat et paremgi kui Videvik ise]

Hinnang: 10/10

2010 võistlus. - Page 2 Videvik-filmiraamat-kaas_102342
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime6/3/2010, 20:48

37.

Pealkiri: "Sabrina teismeline nõid 29"

Autor: Margot Batrae

Leheküljed: 151

Sisu: Sabrina vihastab Libby peale ning lasub sõnad, mis lähevad riimi. Hetk hiljem ta taipab, et ta lausus loitsu. Loitsu tulemusel vahetuvad Sabrina ja Libby elud ära. Sabrinast saab kisakoori kapten, tal on palju sõpru jne, kuid Libbyst saab nohik. Sabrina ei ürita esialgu probleemi lahendada, sest Libby elu hakkab talle meeldima. Varsti ta mõistab, et peab siiski iseendaks tagasi saama. Sellepärast peab ta tegema nii mitu heategu, mitu päeva ta Libby on olnud. See pole aga üldse kerge.

Enda arvamus: Salemist ei olnud eriti midagi. Ainult see, kui ta Sabrina kodusetöö ära sõi. xD Muidu oli üsna kummaline. Very Happy

Hinnang: 5/10

2010 võistlus. - Page 2 Sabrinaapardunudloits
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime7/3/2010, 12:40

38.

Pealkiri: "Greteke, mu kullake"

Autor: Christine Nöstlinger

Leheküljed: 214

Sisu: Seitsmeteistaastasel Margarethe Maria Sackmeieril, keda hüütakse Gretekeseks, kipuvad armastusprobleemid üle pea kasvama. Küsimus on selles, kas Florian või Hinzel. Kui asi oleks Gretekese otsustada, säilitaks ta soojad suhted nii klassivenna Floriani kui ka pehmeloomulise Hinzeliga, kellel on tulus hobi ja aastaid pisut üle kahekümne; niivõrd palju siirast armastamisvõimet arvab Grete endas leiduvat. Sellise lahendusega ei ole aga kumbki noormees nõus. Grete meelest on see ülimalt ebaõiglane. Lõppude lõpuks püüab ta ju tõemeeli mõlemale noormehele meele järele olla.

Enda arvamus: Noh, ma ei saa aru, kuidas sai Greteke olla seitsmeteistaastane. Mulle jäi koguaeg selline mulje, et ta on neliteist, sest käitumine oli küll vastav. Ja kui tobedad nimed.. Hinzel on nagu mingi juustunimi täpselt. Väga ei meeldinud.

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 2 Greteke
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime7/3/2010, 21:41

39.

Pealkiri: "Printsess õpib valitsemist"

Autor: Meg Cabot

Leheküljed: 261

Sisu: Mia asub õppima 10.klassi, kus tuleb harjuda nii uute õpetajate kui ka tunniplaaniga. Tal tekib konflikt inglise keele õpetajaga ja esimest korda elus saab ta kirjandi ees hindeks A miinuse. Micheal käib nüüd ülikoolis ning sellega seoses kerkivad printsessi elus üles uued küsimused. Nagu sellest kõigest oleks veel vähe, püüab Mia Genoviat keskkonnakatastroofist päästa ning kandideerib kooli õpilasnõukogu presidendiks.

Katkend: Nüüd tilbendab ta mu nina all mingit kullast kaelaehet. Selle küljes on peaaegu Paksu Louie' pea suurune ripats. Ripats on kaetud kalliskividega. See näeb välja nagu miski, mida 50 Cent vabal ajal kannaks, jõusaalis või sõpradega koos hängides või midagi.

Enda arvamus: Esiteks ütlen ma selle ära, kui kohutavalt loll ma olen. Ma pidin laenutama neljanda osa MITTE kuuenda. [muidugi IV ja VI on suhteliselt sarnased] Mulle ei meeldi Micheal üldse. Nagu see, et ta lõpus eputas veel Larsi ees, et ta teab midagi ka pesapallist. Koguaeg ainult tähtsutab ja eputab, kui hästi tal koolis läheb ja ütleb Miale totaalselt [kui Mia enda sõnavara kasutada] nõmedaid asju. Lily meeldib mulle tohutult. Tegelikult on Lily minuga veidikene sarnane. Ja ma avastasin, et Printsessi Päevikute sari on väga sarnane Sabrina sarjale või vastupidi. Ja selles raamatus oli kaks korda mainitud Pink'i. Esimest korda siis, kui Mia laulis Rockyle Trouble'it ja teine kord siis, kui Mia kirjutas Inglise keele kodutöösse, et Pink ei olnud nõus kellegile esinema, sest too käib jahil. Ja muideks on mul ka inglise keele õpetajaga jamasid. Kuigi inka ei ole mu emakeel, aga siiski. Inkaõpsid on haige. Ohsaa, kui pikk tekst siin juba on.

Hinnang: 7/10

2010 võistlus. - Page 2 753
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 18:52

40.

Pealkiri: "Lapsehoidjad"

Autor: Melissa de la Cruz

Leheküljed: 304

Sisu: Kolm noort tüdrukut tulevad New Yorgi rikaste linnaossa lapsehoidjaks, igalühel on oma mure: laostunud perekond, igav elu maakolkas ja õnnetu armastus. Ehkki lastega on kõvasti tegemist, leiavad tüdrukud aega ka pidu panna, armuda ja uudistada prominentide maailma, kus sähvivad välklambid ja kantakse kõige kuulsamate moekunstnike rõivaid.

Enda arvamus: Jep, kolm tüdrukut. Eliza, kes oli kõige "hullem" pidi loomulikult blondiin olema, sest blondiinid on ju rikkad, kuulsad, ilusad jne. Jacqui, kes on temperamentne ja isepäine ning jääb Elizale veits alla ning brünett Mara, kes on tagasihoidilik. Nojah, nii tüüpiline! Ja see lõpp ka, et kõikidel läks nii hästi ja, et Ryan ja Mara ikkagi paar olid.. Võlts kuidagi. Lemmik koht oli see, kus Madisoni noritakse balletistuudios. Muidu oli väga kahtlane. Aga mul on hea meel, et ma selle läbi lugesin. [ma olen seda sada aastat üritanud lugeda, aga pole suutnud]

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 2 Lapsehoidjad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 19:00

Sul on ikka retsilt palju aega Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 19:49

Ma vaatan kaa.. Very Happy Esimestel aastatel keegi võitis mingi neljakümne raamatuga vist.. cool. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime9/3/2010, 20:00

xD xD xD xD xD xD

Pärast elustiili muutust elan ma veel rohkem raamatutes.. ja noh, ma ise mõtlen ka, et peaks mingi hobi otsima.. Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime10/3/2010, 16:11

41.

Pealkiri: "Head pahad poisid"

Autor: Ivar Soopan

Leheküljed: 156

Sisu: 17-aastane Rain teeb vale otsuse, kui juhiloata autorooli istub. Süütuna tunduv olukord saab traagilise lõpu ja viib poisi noortevanglasse. See on põnev lugu maailmast, kuhu sattuda ei taha keegi, aga kus olles tuleb enda eest välja astuda.

Enda arvamus: Mulle ei meeldinud. Väga halvasti kirjutatud, vähe kirjeldusi. Põhimõte oli olemas ja oli hea, kuid seda põhimõtet ei ole suudetud tõestada. Ja mulle meeldib raamatu kaanepilt väga. Ja see vangla traagilisus ajas ka naerma. Natukene sai Rain peksa ja oligi kõik. Muidu.. jama.

Hinnang: 3/10

2010 võistlus. - Page 2 Headpahadpoisid_Kaas
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime12/3/2010, 14:56

42.

Pealkiri: "Fotosüüdistus"

Autor: Andreas Schlühter

Leheküljed: 221

Sisu: Paljastava foto nimel jälitavad Bastian ja tema sõber Heiko kahtlase käitumisega õpetaja Niebaumi igal sammul. Kuid innuka süütõendite otsinguga nurjab üheteistkümneaastane Bastian, ise seda teadmata ja tahtmata, kellegi kolmanda kavala ja pealtnäha täiusliku kättemaksuplaani.

Enda arvamus: Lõpp oli üsna etteaimatav. Ja tegelasi oli väga vähe ning olemas olevad jätsid veidra mulje. [Tegelikult on see alati niimoodi A. Schlüter'i raamatutes olnud, aga nüüd hakkas häirima] Ja kuidagi mõttetu tundus.

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 2 Fotosuudistus
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2010 võistlus. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2010 võistlus.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Keitu12-
Hüppa: