MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2010 võistlus.

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime13/12/2010, 19:50

165.

Pealkiri: "Bert Beebinägu"

Autor: Sören Olsson & Anders Jacobsson

Leheküljed: 148

Sisu:
Bert on lõpetanud üheksanda klassi ning teda ootab ees külaskäik rikka onu juurde New Yorki. Mis on iseenesest ju suurepärane! Kuid miks on isa nii mures? Ta võiks ometi kindel olla, et Bert saab hakkama?! Ja ka Patricia ei ole eriti rõõmus... Küllap ta usub, et Bert unustab ta varsti kõigi ilusate Ameerika tüdrukute kõrval. Selge ju, et ei unusta!
New Yorgis aga ootab teda luksuslik elu! Limusiinid, peened restoranid ja kõik see muu... Bert tunneb ennast nagu rokitäht.
Eriti muhedaks läheb elu siis, kui ta saab sõbraks omavanuse poisi Keviniga, kes on "vinnilisem kui Vesuviopitsa". Just Kevin on see, kes hakkab teda kutsuma Bert Beebinäoks. Ja tänu Kevinile kohtab Bert suhkurmagusat Sugarit.

Enda arvamus: Bert nagu Bert ikka. Ameerikas. xD

Hinnang: 7/10

2010 võistlus. - Page 8 Bertbeebinagu
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime13/12/2010, 19:53

166.

Pealkiri: "Hüvasti, Bert!"

Autor: Sören Olsson & Anders Jacobsson

Leheküljed: 148

Sisu:
Bert koos sõprade Ake ja Väike-Erikuga on rongiga rändamas. Vanemad usuvad, et mööda Rootsit, aga tegelikult reisivad nad laias Euroopas ringi. Põhiline on usutavalt valetada, kui helistad koju Budapestist ja püüad jätta muljet, nagu oleksid Säffles.

Enda arvamus: Hea, hea.

Hinnang: 7/10

2010 võistlus. - Page 8 Huvastibert
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime13/12/2010, 19:58

167.

Pealkiri: "Ebaõnnestunud!"

Autor: Chris Kala

Leheküljed: 352

Sisu:
""Ebaõnnestunud!" räägib ühest noorest isehakkajast poisist Chris Kala, kes teeb seda mida hing ihaldab. Ta ei lase ennast mõjutada ühelgi kõrvalisel teguril ega sõprade arvamusel, rääkimata ka vanemate soovitustest.
"Ebaõnnestunud!" annab põhjaliku ülevaate sellest, kuidas tänapäeva noored elavad ja pidutsevad. Teoses on seksi, raha, armastust, verd, sõprust, suhted vanematega ja kõike muudki, mida ühe pubeka elu võib sisaldada.
Romaan kajastab noorte elu täpselt nii, nagu see ka tegelikult on, kajastades eriti jälke ja rõvedaid hetki, mida igaüks paljastada ei julge."

Enda arvamus: Esialgu kui ma seda lugesin olin väga vaimustuses ja siis hakkas järsku kõik see vastu. Ja vastumeelsus tekkis selles inimeses, kellest raamat kirjutatud oli ehk siis autoris. Kõik see punase-tulega-üle-tee-ei-lähe, aga venelastele peksa annan küll, tundus kuidagi väga veidrana. Üldse koguaeg olid mingid kaklused mingitest mõttetutest asjadest & minumeelest on väga veider kirjutada koguaeg "oma naist, minu naist" kui oled 17.aastane. Jättis autorist sellise tüübi mulje, kes tahab olla 30.aastane aga tuleb välja, et on 14.aastane. Sellepärast see raamat mulle ei meeldinud.

Hinnang: 6/10

2010 võistlus. - Page 8 Ebaonnestunud


Leheküljed kokku siiani: 41678

Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime20/12/2010, 19:00

168.

Pealkiri: "Kõik on mõeldav: 14 sünget lugu"

Autor: Stephen King

Leheküljed: 462

Sisu:
Alates sissejuhatusest ja süngelt lummavast avaloost Lahkamispalat nr 4 kuni Õnneraha viimaste lehekülgedeni viib Kingi vaieldamatult meisterlik keelekasutus lugejat paratamatult judinaid tekitavale tundele, et King on tõesti ühenduses tumedate jõududega.
Raamatusse on koondatud Kingi parimad lood läbi aegade, kaasa arvatud O. Henry auhinna võitnud Kuulisõit, mis avaldati algselt e-raamatuna, kartuses sellest kujunevat tavaraamatute kirstunaela. Esimest korda paberile jõudnud lugu räägib Alan Parkerist, kes asub pöidlaküüdi abil teele oma sureva ema juurde -- paraku viib see reisimismeetod teda kaugemale, kui ta oleks iial osanud arvata.


Enda arvamus: Minu meelest Kingi parim raamat. Vähemalt nendest, mida ma siiani lugenud olen. Tõepoolest olid mõned jutud õudsad & kõikides juttudes oli väga tugev mõte olemas. Väga väga väga hea raamat.

Hinnang: 10/10

2010 võistlus. - Page 8 726
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime29/12/2010, 14:51

169.

Pealkiri: "Minu Horvaatia"

Autor: Sigrid Suu-Peica

Leheküljed: 256

Sisu:
Siin kaante vahel on lood minu väga omapärasest eluperioodist Horvaatias, mis algas talvise erakupõlvega väheasustatud saarel, kus olin mitu kuud ainus vabatahtlik, kaaslasteks eesel, lambad ja kaeluskotkad.
Minu Horvaatiasse kuuluvad veel: keeruka loomuga bioloogiatudeng, häbelik postiljon Robi, identiteedikriisis vabatahtlikud, abitu lumivalge
lambatall, lehmasoolikaid järavad kaeluskotkad, skorpionid vannitoas,
eriskummalised taevased matused, aga ka horvaatidelt kuuldud lood
helgest Jugoslaavia ajast ning õõvastavatest sõjaõudustest, ja mu enda lood merehädas loksumisest, illegaalipõlvest, hullumeelsest karnevalist,oliivide korjamisest ning gaasilõhnalistest seentest.
Kui mu pooleaastane vabatahtlikuaeg läbi sai, hakkasid toimuma kummalised lood, mis mul saarelt ära ei lasknud minna…


Enda arvamus: Mulle väga meeldis see raamat ja Horvaatia tundub ka tore koht, kuhu minna.

Hinnang: 10/10

2010 võistlus. - Page 8 643
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime29/12/2010, 14:55

170.

Pealkiri: "Tüdruk, 16, lühikesed jalad"

Autor: Sue Limb

Leheküljed: 203

Sisu:
Jessi ema andis lõpuks alla ja organiseeris reisi Jessi isa juurde. Paraku on ajastus Jessi jaoks hirmus halb, sest Fred on muretsenud väga romantiliselt neile mõlemale piletid kuumale muusikafestivalile. Selle asemel peab ta nüüd minema reisile koos ema ja vanaemaga ning vanaisa tuhka täis urniga. Ta vahetab Frediga tekstisõnumeid, kuid mõne aja pärast poiss enam ei vasta ja Jessi haaravad kahtlused. Kui ta aga isa juurde jõuab, ootavad sealgi ees üllatused…


Enda arvamus: See tutvustav tekst ei lähe sisuga üldse kokku. xD Igaljuhul polnud nii naljakas nagu kaks esimest raamatut, aga mulle meeldis ikkagi. Samas ma ei saanud kohe üldse aru sellest Jessi & Fredi riiust.

Hinnang: 7/10

2010 võistlus. - Page 8 516
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime29/12/2010, 14:59

171.

Pealkiri: "Calla hundid"

Autor: Stephen King

Leheküljed: 818

Sisu:
Pärast Topekast põgenemist jõuavad Roland ja tema ka-tet Calla Bryn Sturgise külla, kus nad kohtuvad linnarahva ja isa Callahaniga. Linnarahvas palub ka-tet'i abi võitluses Kõuekärgatuse huntidega, kes tulevad korra iga sugupõlve jooksul, et võtta kaasa üks laps igast linnas sündinud kaksikute paarist. Pärast paarikuist eemalolekut naasevad lapsed vaimselt vigastena, nende areng peatub ja nad surevad noorelt. Huntide tulekuni on jäänud kuu aega...

Enda arvamus: Mu meelest kõige parem osa (siiani!) selles sarjas. Kuigi mulle tundub, et Roland hakkab muutuma ja temas ei ole enam sellist laskurit nagu ta esialgu oli. Paljudest asjadest ei saa ma endiselt aru, aga see üheksateistkümne värk meeldis mulle väga. Tahaks järgmist osa lugeda.

Hinnang: 10/10

2010 võistlus. - Page 8 590
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime31/12/2010, 20:05

172.

Pealkiri: "Minu Gruusia"

Autor: Dagmar Raudam

Leheküljed: 192

Sisu:
Tulevase magamistoa aknast avanev hommikune vaatepilt lööb tummaks. Lillakasmustad viinamarjakobarad punakuldses koiduvalguses ning taevasse kõrguv küpressiteravik sinetavate mägede taustal olid jäänud korterit tutvustavas meilis mainimata. Tajun äkki, et kogu see aeg on väljast kostnud tsikaadide kõrvulukustav saagimine. Sellest saabki siin maal mu lemmikhelin. Kas ma juba mainisin, et õhk on sume kui samet, sõna otseses mõttes?
Minu peaaegu juhuslikust viisasekretäriks kandideerimisest Eesti välisministeeriumis sai alguse lühike, kuid ülimalt intensiivne ja armsatest hetkedest tulvil eluperiood Gruusias – maal, mis kinkis mulle otsekui teise lapsepõlve.


Enda arvamus: Viimane raamat sellel aastal ja õnneks ka hea raamat. Kuigi mind alati jätab külmaks see looduse kirjeldamine, aga muidu väga hea.

Hinnang: 8/10

2010 võistlus. - Page 8 004
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime2/1/2011, 00:08

sellel aastal siis:

172 raamatut
43609 lehekülge


raamatuid vähem aga lehekülgi rohkem Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2010 võistlus. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2010 võistlus.   2010 võistlus. - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2010 võistlus.
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Keitu12-
Hüppa: