MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime14/5/2012, 22:32

See ei tähenda ju et teised ei loe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime14/5/2012, 22:42

Very Happy

Aga see tähendaks et teised oleks sinu peale kurjad Very Happy Muahahah
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime14/5/2012, 23:06

Kas sa tõsti usud, et ma ei loeks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime14/5/2012, 23:11

Ega ma ju ei tea Very Happy
Tagasi üles Go down
C0oozz
Võlur
C0oozz


Female Postituste arv : 56

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime31/5/2012, 21:47

Tegelikult lugesin juba ammmu 1.osad läbi, aga pole jõudnud neid osasid siin enne läbi lugeda. Ma lihtsalt armastan Chadi ja no ta lihtsalt sobib Summeriga kokku. Ma pole vist ammu nii palju järjest nuttnud :) Lihtsalt kurb oli..
Aga ausalt see ülimalt hea jutt, jätka ka siis kunagi :)
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime31/5/2012, 21:54

Ossa. Ma ka nüüd lugesin need 6 osa läbi ja ossa. Kust sul need mõtted tulevad? Täitsa kade olen, et mina nii andekas pole. Very Happy

Aga jätka samas vaimus. :) Okei, saaks nii, et alguses Summer ja Chad tülitsevad ja siis lepivad ära ja siis on happy end? Very Happy Aga sul on nagunii ju plaanid valmis, nii et... Very Happy

Ootan uut osa! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime31/5/2012, 22:14

Kust need mõtted tulevad? Peamiselt mu oma elust, mu omad kogemused/läbielatu, muusika... Summer on suures osas selline nagu mina. Ja nagu ma ütlen- ma kirjutan hingega. Ma ei suuda kogu aeg kirjutada, kirjutan siis kui mul on hea olla... Kui sõnad tulevad kergelt, kui muud kohustused ei sega...

Mul on plaanid täiesti lahtised. On teatud mõtted, millest ma ei loobu, mis ootavad oma õiget aega. Et jah...

Hetkel ma ei tea, millal ma kirjutada suudan. Mul on praktikaaeg ja kogu aeg on kiire-kiire-kiire. Aga eks ma katsun esimesel võimalusel edasi kirjutada :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime1/6/2012, 23:11

Ma juba lootsin nagu Evil or Very Mad
Ja siis.. ülla-ülla, polegi uut osa! No tore tore. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime1/6/2012, 23:44

Muideks- ma kavatsen teie pärast oma uneaega ohverdada. Kui päeval ei jõua/ei saa kirjutada aruande kõrvalt, teeme seda lõbusasti öösel :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime3/6/2012, 22:54

Oeh.
See oli... heaaaaa. Very Happy
Alguses mõtlesin, et jeerum, Chadita on nii veider see asi... ja kõik on kuidagi palju... täiskasvanulikum. Very Happy Selline... tegelased suuremad ja targemad ja kõike. Very Happy
Ja siis ma mõtlesin, et Chadita... vaatame, kuhu lugu viib. Paar esimest osa olid nagu väga sissejuhatavalikud ja mind huvitas, et millal hakkab siia siginema lugu edasiviiv niit, mis kõik ühendab ja nõelaga lõpeb. Very Happy
Ja ma tõesti ootasin ja ootasin... mõtle Chadile, meenuta... Aga mulle tegelikult meeldiski lõpuks, et ainus juhtunule viitamine oli see, et siin on halvad mälestused. Kaks aastat on tegelikult piisav aeg, et mitte igal hetkel selle meenutamisega ennast tappa.
Aga see tagasitulek... noh, loole oli seda niiti ja nõela lõpuks vaja, nii et sellest ma saan aru. Aga natukene kli¹ee... noh, et ühes osas tapetakse ära ja järgmises tuleb välja, et ohhoo, elus... Loodan, et sellele tuleb natukene põhjapidavam seletus taha. Sest midagi sellist teha... minu arust on see praegu küll põhjusetu, andestamatu... Ja mul on hea meel, et Summer on tugev ja viha täis. Viha on hea. Las see Chad saab oma lolluse eest! Ja Kent ja ta isa... Issand. Jumal.
Nonii... ühesõnaga: mulle meeldib. Ja ma ootan uut!
MISMÕTTES nii pika aja peale VAID kuus osa????!!!
Alla igasugust arvestust. Very Happy
Osad on head ja pikad, aga... PALUUUUUUN.
Uut. Kohe. Nüüd. Very Happy
Muidu ununeb see jutt jälle ära, kuigi õnneks mitte nii ruttu kui mingi tavapärane jutukene. Very Happy See püsib meeles... aga liiga pikk ootus on JAMA.
Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime4/6/2012, 10:24

Palju-palju täiskasvanlikum kui NP esimesed osad, mida ma siiani lugeda ei kannata No

Loo edasiviiva niidiga läheb pisut aega, kuna mu mõtted on nii sassis. Praegusel hetkel neid polegi. Praegu istun praktikal ka ja pean pausi... Tõeline sinine esmaspäev. Ma sain alles pool kolm magama ka... Ja hommikul oli nii vässu olla Very Happy Siinkohal ma tõotaks kell kümme magama minna aga ehhh täna on modellide viimane osa... Ja hiljem, kell 23.55, Pärapõrgu Perekond Very Happy

Ok, mida ma lobisen siin Very Happy

Küll neid meenutusi hakkab rohkem tulema, kui need kaks üksteist lõpuks näevad, ma arvan.

Ma proovin jah välja mõelda midagi vettpidavamat, nagu ma sulle msnis ütlesin, aga mul on juhe koos. Täiega nagu.

Ja no sellises olukorras on loogiline, et Summer on vihane ja hakkab mässama. Viha ongi hea. Emotsioone ei tohi endas hoida...

...õnneks mitte nii ruttu, kui mingi tavaline jutuke... See mingi eriline siis? Very Happy

Ja ma arvan, et pikk ootamine pole jama. Jama oleks osa, mis oleks nõmedalt kirjutatud ju? Very Happy Ehk lohutab fakt, et ma mõtlen selle jutu peale peaaegu kogu aeg, kui muusikat kuulan jne. See tähendab, et teatud määral siiski mõte lendab vms.

Kriisiperioodil olen ma ka sellega valmis leppima Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime4/6/2012, 12:06

Viha mulle meeldib. Ja see, et ta Chadil järel ei jookse. See oleks mage ja nõrk ja uhh. Very Happy

Aga ma loodan, et need mõtted sul siiski lõpuks jooksma hakkavad ja me siia jõudsalt uusi osi saame. :) Ja kusjuures, mulle meeldib Joshua, ma väga ei mäleta küll, mis ta eelmises loos tegi, kuid noh, jah. Very Happy

...ja meeldejäävam ehk selles suhtes, et seda lugu on juba 83 osa olnud. Tegelased jäävad paratamatult meelde. Very Happy Loed vbl vaid korra elus Tõe ja õiguse läbi, ja seda ka vbl poolikult, aga ikka tead, kes on Pearu ja Andres ja kui kedagi nendega võrreldakse, mida silmas peetakse. Very Happy

Jama on kui peab pikalt ootama ja jama on ka siis kui on nõmedalt kirjutatud. Very Happy

Endiselt uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 21:49

*Teeb Audreyle kalli*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 22:10

Awwi, mille eest?
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 22:36

Et sa siiski Chadi ära ei tapnud. Aitäh.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 23:03

Griffu: Aga palun. Ja kas sul nagu midagi muud polegi öelda? Very Happy

Nasicc: Aga no tegelt ka. Ma olen sellest tiinekaeast välja saanud kus asi oli all about love vms. Very Happy Aga jahm...


Ja teistele: Sorri-sorri-sorri, et ma pole nii ammu kirjutanud aga ma lihtsalt ei suuda millegi pärast. Ma igal õhtul proovin, aga üldse ei suuda midagi kirja panna. Aga ma ei taha ennast liiga palju sundida ka. Muidu ei kuku asi nii välja nagu peaks ja nagu ma tahaks. Ma teen omalt poolt kõik, et te liiga kaua ootama ei pea... Kuigi te olete juba niigi kaua oodanud. Piisavalt kaua, et mul juba süümekad on...
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 23:17

Oota, las ma loen nüüd läbi selle. xD Ma lugesin kõigepealt kommentaarid läbi. Ma ei plaaninud seda üldse lugeda. Chadi surm oli valus. Aga ta on elus ja...sellest piisas, et mind lugema saada. (;
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 23:28

Aaa, see on midagi uut Very Happy Loed kommid läbi ja that's it Very Happy You're forgiven Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 23:34

Viha on kirglik emotsioon. Kirge oli varem Summeri ja Chadi vahel palju-palju. Ja me kõik teame, et see pole kuhugi kadunud.
Mulle meeldib, et Summer Chadi peale vihane on. See on normaalne. Lihtsalt lõputult ei ole vaja, eksole, Audrey?
Ühesõnaga, mul on lihtsalt nii hea meel selle üle, et Chad siiski elus on, niiet mind praegu isegi see ei häiri, et Summer nii idioot on, et Joshiga aega veedab.
Josh ei ole seda väärt. Muutunud või ei, ta ei ole Summeri sõprust väärt.
Kuuuuule, mis selles kaelaehtest saanud on? Chadi eesnime initsiaaliga kaelakeest. Miskit nagu koidab, aga ma ei ole kindel.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 23:40

Mnjaa... Palju kirge? Really? Um, minu meelest polnud eelmises NPs nende vahel küll nii väga palju kirge Very Happy
Summeri viha on loogiline. Oleks hale, kui ta kohe Chadi käte vahele tagasi jookseks. Ma ise taolistes olukordades pean ka mõnda aega viha ja siis vaikselt alles muutun leebemaks... Ja ega seda viha Summeris lõputult polegi. Summer loomulikult tahaks Chadiga koos olla aga esialgu on ta vihane selle valu pärast, mida tüüp põhjustas. Ja oma isa ja venna peale samuti.
Ja tema aja veetmine Joshiga hakkab sind sellisel juhul varsti ikka väga häirima. Mul on kurjad plaanid noh Very Happy
Ega Summer polegi Joshuaga lambist sõbralik. Ta sunnib end seda olemast, sest nii ta nagu mässaks oma pere ja sõprade vastu...
Ja kaelaehe... Issand... Um... Ma ei mäleta. See oli nii kaua aega tagasi, kui see teemas oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime5/6/2012, 23:48

Kui on armastus, on ka kirg. Isegi mina tundsin seda. Mkmm, ma üldse ei hoidnud hinge kinni ju, kui sa kirjutasid, et vot, nüüd nad suudlevad. Võinoh, sa kirjutasid selle asja kuidagi ilusamini.

See oleks liiga ilus, kui jutus poleks midagi või kedagi, mis mind tohutult häiriks. Aga mul on ka piirid. Peaasi, et sa Summerit ja Joshi altari ette ei vii. ;D

Ja ole sa neetud, kui NP2 lõppeb Summeri surmaga. Ja Chadi pole vaja ka tappa rohkem. Ma usun, et talle endale ka ühest korrast juba piisas.

Kaelaehe..kas see Summeri kätte ei jäänud? See oleks nii nunnu (omal veidral moel muidugi), kui ta selle nüüd kuskilt ehetekarbist vms leiaks. (:
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime6/6/2012, 00:35

Mnjaaa... Ma alles vist mainisin siin seda aga... Ma ei tea, kas ma olen kirjutamises nii palju arenenud aga NP1-e esimesed 20 osa umbes, on selline saast, mida ma lihtsalt ei tahaks lugeda Very Happy Mis sest, et see lugu mulle endale nii-nii kallis on (teine kallis jutt on Habras). Las need 20 esimest osa olla sellised nagu need siis on...

AGA tähendab, et mu hingest kirjutamine on tõesti vilja kandnud. Ja ma olen selle üle vaid õnnelik.

Summer ja Josh altari ette küll ei jõua. Nii liiale ma nüüd ka ei lähe Very Happy

Ma usun ja ma arvan, et ma võin seda KINDLALT väita (küll praeguse hetke seisuga) aga siin ei saa keegi surma. VIST... Isegi mitte Joshua.

Ja no ausalt Griffu... Sunnid mind siin NP1-e lugema Very Happy Kuhugi see Summeril jäi küll vist... Pealegi kui Kent seekord haiglast koju tuli, oli tal minu meelest üks pisike kilekott ka mõnede Chadi asjadega vms. kaasas. Mul oli kavas küll, et Summer selle leiab, peale seda kui ta Chadi jälle näinud on... Mis seal sees täpsemalt veel on... I have no idea Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime6/6/2012, 01:10

Häh, ja mina veel lootsin, et sa ikka tapad Joshua ära. Ta on nii jube tüüp lihtsalt.
Ma ei tea, võib-olla on probleem minus, aga mulle tundub, et üleüldse kõik poisid selles loos on ära pööranud. Very Happy Kent, kes paistis tore, osutus reeturiks; Will on kahtlane; siis see E-tähega tüüp (nimi ei tule meelde, aga põhimõtteliselt too, kes Summeriga hull sõber oli alguses) on veel kahtlasem; huligaane (alates Joshuast) me juba teame; Chad polegi kunagi normaalne olnud. Very Happy Et jamh. Ärge nüüd süüdistage, ma ütlen, et probleem on minus. Very Happy Aga lihtsalt tundub nii.
Ma tahtsin veel midagi lisada, aga nüüd läks meelest ära. Very Happy
Olgu, igatahes mina ootan uut osa. Ja mul on aega terve suvi, nii et ära kiirusta, eks? :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime6/6/2012, 01:12

Ei ole kõik ära keeranud Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime6/6/2012, 01:14

No ütle mulle keegi, kes pole mingitki pidi ära keeranud? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: