MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime16/10/2012, 20:24

Lõpuks. Sorri, kindlasti esineb veidraid sõnade järjekordi ja veidraid väljendeid, kuid ma mingit osa kirjutasin täiesti unise peaga. Ja kas see just tuli kõik välja nii nagu ma ise lootsin... Ma ei teagi... Järsud mõtted. Aga loodan, et teile meeeeeeeeeeeeeeeeldib!!! Very Happy


15. Taastamine

Avasin aeglaselt silmad ning tundsin, kuidas terve mu keha valust tuikas. Mul oli jahe ja endiselt halb. Küll aga mitte nii kehva, kui mitu tundi tagasi.
Ma polnud kaua magada saanud... Toas oli alles hämar, seega ei saanud kell palju olla. Või siis oli ilm lihtsalt selline, mis kõik pimedamaks muutis. Justkui oma viimase mõtte kinnituseks kuulsin kauget kõminat.
Üritasin tõmmata käega õhukest pleedi rohkem enda ümber ning lõin pilgu alla. See nõme roosa kleit oli ikka veel mu keha ümber. Soovisin seda enda seljast rebida, kuid teadsin, et olen selleks liiga nõrk. Hõõrusin sõrmedega silmi ning võisin vaid ette kujutada, kui kohutav ma välja nägin peale seda ööd ja õhtut...
Ma isegi ei teinud katset meenutamaks, mis siis tegelikult mõned tunnid tagasi juhtunud oli. Mu pea valutas liiga palju ja kui ma oleks sündmusi taastama hakanud, oleks mu olek kindlasti veelgi halvemaks muutunud. Olin selles enamgi kui kindel... Ma olin ju korralik tüdruk. Ja see mida ma tegin polnud üldse minulik.
Nagu paljud asjad, mis ma viimasel ajal teinud olin...
Libistasin käe läbi juuste ja soovisin end küljelt selili keerata, kui ei saanud seda teha. Nii kiirelt kui sain, heitsin pilgu teisele poole ja nähes seal Chadi vaikselt nohisedes magamas, näoga minu poole, riided seljas, tundsin end kuidagi rahulikumana. Neid tundeid oli korraga liiga palju. Ma olin hämmingus, üllatunud, et ta siin mu kõrval kõik need tunnid oli olnud ja lõpuks ka magama jäänud. Aga see meeldis mulle. Ja see täitis kogu ma mu keha mõnusa rahuga.
Langetasin pea padjale ja jäin Chadi nägu vaatama. See oli nii ilus, nii ideaalne... Ma soovisin seda puudutada. Libistada sõrmed õrnalt mööda tema lõuajoont, nihkuda talle lähemale ja teda nii ettevaatlikult suudelda, et ta ei ärkaks...
Märkasin, kuidas tema silmalaod pisut võbelema lõid ning surusin siis oma silmad kinni, et mitte vahele jääda. Surusin näo võimalikult mugavalt patja ja jäin ootama. Kas ta ärkab või oli see lihtsalt refleks?
Sekundid, mis ma magamist teeseldes ootasin, venisid minutiteks ning mu hingamine peaaegu et katkes, kui voodi pisut liikus ning Chad vaikselt haigutas. Haigutusele järgnes köhatus ning siis tajusin teda endast kaugenemas...
Lootsin kogu hingest, et ta ei lähe minu juurest veel minema. Lootsin, et ta jääks uuesti magama, et ma seda hetke pisut kauem nautida saaks. Millal see uuesti korduks?
Kui Chad nihelemise lõpetas tundsin, kuidas ta sättis pleedi, surudes seda tugevalt mu keha ümber, et mul külm ei oleks.
Proovisin pingest oma kehast vabaneda ja kasutasin ära hetke, mil poisi kätt rohkem endal tundsin. Pöörasin pisut pead ja tõin kuuldavale vaikse mõmina, mida mul sellisel olukorras üldse raske teha polnud. Nihelesin ning tundsin, kuidas Chadi käe puudutus nõrgemaks muutus.
Avasin aeglaselt silmad ning pilgutasin neid paar korda, lootes, et Chad mu etendust läbi ei näe.
„Maga edasi,“ sosistas ta vaevukuuldavalt. „Sulle kulub uni ära.“
Ta polnud enam mu kõrval lamamas, vaid istus, justkui oleks tal kiire ja ta hakkab kohe minema. Mõte, et see ongi kõik, mis ma temast saan, oli kergelt öeldes lihtsalt ahastama panev. Ma ju vajasin teda. Ma ei taha, et ta läheks... Ükskõik kui kohutavalt ma teda ka oma käitumisega eemale olen lükanud.
„Pealegi on vara,“ sosistas ta ja kiikas akna poole.
Pigistasin korraks silmad kinni, suutmata välja mõelda, kuidas teda enda juures hoida. Tundus, et mina polnud selleks enam piisav põhjus...
„Sa ei lähe ju veel?“ suutsin lõpuks sõnad ritta seada. Lootsin, et kuulen vastust, mida ootan, kuid valmistasin end sellegipoolest ette, juhuks, kui ta ütleb, et läheb. Kell on vähe... Tal oleks ideaalne siit kaduda. Hea, rahulik ning ohutu. Võimalus, et keegi teda näeks oleks peaaegu et olematu.
„Muidugi mitte,“ ütles ta ja sättis end minu kõrvale selili lamama. „Ma ei lähe veel kuhugile.“
„Lubad?“
Chad noogutas.
„Jää nüüd magama, Summer. Ma luban, et kui sa ärkad, olen ma endiselt siin...“
Naeratasin talle ja sulgesin silmad, kuid paar tundi hiljem ärgates olin siiski üksi. Chad oli mu kõrvalt kadunud, kuigi ta lubas minu juures olla.
Ajasin end istukile. Silusin käega kohta, kus Chad lamanud oli ning raputasin õrnalt pead, suutmata uskuda, mida ma möödunud ööl korda olin saatnud. Kuidas ma mängin end niimoodi ohtudele kätte? Chadil oli õigus... Ma pole see Summer, kes ma olin paar aastat tagasi, kuid kui tema on siin, peaksin ma ju endine olema?
Miks ma raiskan aega? Miks ma raiskan seda Joshuaga? Miks ma piinan ennast? See kõik ei läinud üldse nii nagu mina soovisin. Joshua kasutas mind ära ning tema niinimetatud sõber oleks seda veel julmemal viisil teinud. Olin peaaegu et kindel, et Joshua poleks Danieli takistanud. Pigem oleks ta oma sõbrale tunnustavalt õlale patsustanud. Ja võib-olla isegi järjekorda end võtnud.
„Sa oled loll, Summer,“ sosistasin endale, kattes käega silmad. „Täielik idioot.“
Ma ei saavuta sellise käitumisega mitte midagi. Teen haiget Chadile ja kõige rohkem iseendale. Miks ma ei lase endal õnnelikuks saada?
Kirusin end mõttes igasuguste sõnadega, mida kasutasin kunagi Joshua iseloomustamiseks. Kerisin pleedi rulli, viskasin selle kõrvale ning tõusin püsti, et vabaneda sellest kleidist, mis mind vihastas, et tõmmata selle asemele midagi vabamat.
Tõmbasin kleidi hooletult seljast ja viskasin selle lohakalt eemale põrandale. Küll ma hiljem selle hävitan. Või jätan alles, kui Joshuale kõik välja ütlen...
Tõmbasin mustad retuusid jalga, pika särgi peale ning alles siis otsustasin vaadata peeglisse, kust vaatas mulle vastu kohutava näoga tüdruk. Juuksed solkus, silmad mustad nagu pandakarul ja mahapesemata jäänud meik ei muutnud mind just eriti kauniks. Ma olin nagu peletis. Mõni ime, et Chad kadus. Ma olin jube ja käitusin jubedalt.
Silmitsesin oma peegelpilti ning tõmbasin paar korda kammiga läbi juuste. Otsisin välja mõned niisked salvrätid, et nende abil nägu puhastada, kuid nendest polnud erilist abi. Ohates tõusin ja võtsin suuna vannitoa poole, et külma veega ja seebiga nägu puhtaks pesta. Tuppa tagasi minnes läksin uuesti peegli ette, et heita endale kriitiline pilk.
Juuksed olid tänu kammimisele viisakama väljanägemisega, riietus oli mõnusalt kodune. Justkui oleks see hommik olnud samasugune nagu kõik eelmised... Ainult nägu vajas pisut turgutamist. Hajutasin sõrmega mõnedesse kohtadesse pisut jumestuskreemi ning värvisin kergelt ripsmeid. Kui lõpule jõudsin, nägin välja palju parem, kui mõni aeg tagasi.
Sammusin laisalt köögi poole, leides sealt oma venna istumas.
„Sa ei magagi?“
„Ärkasin tükk aega tagasi juba.“
Noogutasin. „Kohvi on veel?“
„Ma arvan, et sulle jätkub.“
„Ema ja isa...?“
„Magavad alles.“
„Tore,“ pomisesin Kentile vastuseks ning sirutasin käe kohvikruusi järele. Valasin selle peaaegu et täis. Lisasin suhkrut ja segasin.
Mu mõtteis oli ainult Chad. Mul polnud aimugi kuhu ta läks või miks ta läks... Ta pidi ju minu juures olema kui ma ärkan. Aga ju ma olin siis selle pettumuse ära teeninud. Ma käitusin nagu tõeline idioot. Kõiges olin süüdi ainult mina.
„Mis siis eile toimus, õeraasuke?“
Seisin seljaga Kenti poole ning tõstsin kruusi suule.
„Ma olen Lexielt üht-teist kuulnud, mille üle ma eriti just ei rõõmusta. Ja ma pole ainuke...“
„Isegi? Kes siis veel? Ema-isa?“ lõi minus siiski mingi trots veel välja. Mingi pisike piisake järelejäänud uhkusest ei tahtnud lasta mul veel alla anda.
„Sa tead, keda ma silmas pean,“ lausus Kent tühja häälega.
Võtsin lonksu kohvi ning panin siis kruusi aeglaselt tööpinnale, lugedes mõttes omale sõnu peale. Lõpeta see teater, Summer. Kuula oma südant. Päästa end ja saa õnnelikuks... Ära hävita seda kõike...
„Jah, ma tean. Ja ära pea mulle loengut, Kent,“ laususin paluvalt. „Ma niigi kahtsen seda, mis ma tegin,“ lisasin mõne hetke pärast üle õla.
„Sulle polegi mõtet selle eest loengut pidada, sest sa lihtsalt ei saaks aru, kui loll sa olid.“
„Saan küll,“ surusin läbi hammaste, seljaga endiselt venna poole seistes. Ma ei tahtnud temaga silmitsi seista.
„Oli äärmiselt idiootne mängida sellist mängu, arvates, et ma saavutan sellega midagi. Et täidan oma eesmärgid. Ma kukkusin sellega läbi. Kannatasin ise samuti, kuigi kõige suurem kannataja oleks pidanud olema tema ise... See kõik, mida ta mulle tegi..,“ libisesid sõnad raskelt üle mu huulte ning alles siis märkasin ma köögilävel Chadi seismas. Ta kuulis seda. Ja seda mõistes soovisin ma kohe sealsamas haihtuda.
Chad taganes sammukese ja kadus mu vaateväljast. Keerasin end ringi.
„Miks sa ei öelnud, et ta siin on?“ pärisin Kentilt.
„Minu meelest sa teadsid seda?“ nähvas ta pisut valjemalt vastu.
„Ma arvasin, et ta läks minema!“
„No ei läinud..,“ ohkas Kent ja paistis täiesti ükskõikne olevat.
„Aaah,“ venitasin tigedalt ja katsin hetkeks näo kätega. Ajasin esikus kiirelt midagi jalga ning kiirustasin majast välja, verandale.
Nägin teda mitte veel väga kaugel...
„Chad!“ hüüdsin piisavalt valju, et ta kuuleks. Ja ta kuulis. Poiss astus ühe kahtleva sammu edasi ning jäi alles siis seisma, keerates pead küljele.
„Chad,“ kordasin tema nime.
Inimese seljaga oli tõesti pisut nõme rääkida...
Astusin verandalt alla ning mõned sammud talle lähemale, et saaks ilma pingutamata rääkida.
Aga mul polnud aimugi, mida talle öelda.
„Chad,“ laususin taas, mille peale ta pöördus.
Naeratasin viivuks. Alguseks oli ka see hea.
„Jah, ma kuulan?“ lausus ta, nägu surmtõsine.
„Ma ei tahtnud, et sa seda kuulma peaks...“
„Pole midagi, eks ma teadsin seda ise nagunii..,“ vastas poiss neutraalselt. Tema rahulik olek hakkas mind lausa häirima. See muutis mind ebakindlaks.
Lõin pilgu maha. Nojah, võib-olla oli see tõesti nii läbinähtav. Mina ja Joshua. Tõesti pisut liiga ebareaalne...
„Ma olen idioot,“ ütlesin, proovides Chadi silmadesse vaadata, samal ajal meievahelist kaugust vähendades.
Jõudsin tema juurde, kuid ta polnud ikka veel midagi öelnud.
See ajas mind pisut närvi. Soovisin siit nii väga kuhugile edasi liikuda. Kas siis positiivses või negatiivses suunas.
Keskendusin poisile enda ees ning üritasin eirata suve kohta liiga jahedat tuult. Soovisin talle midagi öelda, kuid ei suutnud sõnu kuuldavale tuua.
Lihtsalt vaikisin...
Olin talle nüüd väga lähedal ning tajusin kerget meievahelist pinget. Igatsesin aegu, kui kõik oli hästi... Kui kõik oli korras. Mis sest, et samal ajal lagunes kõik meie ümbert koost.
„Mina olin ka,“ lausus Chad mõtlikult ja enesekindlalt, nagu oleks kõik otsused tehtud ja mitte millegil poleks enam mõtet. Nagu meil poleks enam mõtet tervikuna eksisteerida...
„Ma..,“ proovisin sõnu ritta seada, kuid kõik mõtted olid poolikud.
Chad kehitas õlgu, taganes sammu, noogutas mulle ja pööras end seejärel minekule.
Vaatasin, kuidas ta oma tavapärase kõnnakuga eemale sammus ning tundsin, kuidas viha kogu mu keha enda võimusesse haaras. Kortsutasin laupa ning nihelesin. Ja ta lihtsalt läks...
Astusin sammu, teise, kolmanda ning kiirendasin pisut. Ma teadsin, et see hetk on paljuski otsustav. Ma pidin ta kinni püüdma.
„Chad!“ hüüdsin tema nime, enne kui tema käest kinni haarata sain, et teda enda poole pöörduma sundida.
„Ära jäta mind jälle,“ sosistasin kergelt hingeldades. Libistasin käed ümber tema kaela, tõmmates teda enda vastu.
Teda oli raske suudelda... Ma kartsin. Kuid kui ma seda tegin ja tundsin Chadi oma nõudlikule suudlusele vastamas, polnud neid kahte vahepealset aastat sama hästi kui olnudki. Meie tunne oli tugevam kui iial varem.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime16/10/2012, 20:40

Aitäh. (:
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime16/10/2012, 20:56

Vau!
Viimaks ometi võttis Summer aru pähe!!!

Ja järjekordne suurepärane osa, Auts! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime16/10/2012, 21:06

Griffu: Aga palun! Very Happy


Cilen: Ma hakkasin neid koos igatsema (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime16/10/2012, 21:17

Jeee, nad on koos. Very Happy Very Happy Very Happy Suuuuuuuuuuuper.
You made my day. Okei, nüüd on juba õhtu, aga jap... Very Happy
Me like.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime16/10/2012, 21:18

No... Haha Very Happy Seda arvab Summer alles Very Happy Te ei tea mis edasi saab ;D
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime17/10/2012, 15:19

See oli megahüpersupervingejanunnu osa. :):):) See oli nii õige, nii tõeline. Täpselt nii pidigi minema. Ma ei tea, sa oled super lihtsalt, Auts, aitäh! :):) Ja see lõpp... See oli nagu vau. Ma olen nii õnnelik praegu.

Aga need su sõnad, et me ei tea mis edasi saab... Palun, palun, ära kõike jälle niimoodi untsu keera nagu 1. hooaja lõpus. Very Happy *Teeb kutsikasilmi* Sest see meie piinamine peab ka ükskord lõppema... Ja veelkord aitäh. :)

Kui nüüd veidi norida, siis ma leidsin ühe näpuka. "Ja see täitis kogu ma mu keha mõnusa rahuga." See "ma" on seal vist üleliigne. Lihtsalt ütlen. Aga osa oli super ja ma saan aru, et sa olid unine ja/või poolmagamas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime17/10/2012, 15:41

Tore kui meeldis Very Happy Esialgne plaan neid kokku viia oli hoopis teistsugune, kuid loo arenedes see teine variant lihtsalt muutus liiga ebamugavaks...

Ja no... ma tegelt ka ei ütle teile, kas kogu asja lõpp saab olema õnnelik või mitte Very Happy Mul on paigas teatud sündmused aga milliseks need lõpu kujundavad, ma veel ei tea.

Ja see pisike näpukas on suvaaaaa Very Happy Ma ilmselt kustutasin mingit suuremat juppi ja siis see võis kogemata alles jääda Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime17/10/2012, 16:22

Oooh, lõpuuuuks! Lõpuks võttis Summer aru pähe!
See oli lihtsalt super osa!
Me likelikelike...
:)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime17/10/2012, 16:41

Tänameeeee! Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime17/10/2012, 18:36

Oeh, see osa oli ootamist väärt! Ükskõik, kui väsinud sa ka ei olnud, sa said hästi hakkama. Loodan, et saad puhata.
Edu uue osaga! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime17/10/2012, 18:44

Natuke saan Very Happy Edaspidi läheb asi Summeri jaoks ohtlikuks. Gonna be intresting... Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime20/10/2012, 17:06

Ma pole siia nii kaua saanud sedasi, et mul oleks aega mingeid jutte lugeda ja uskuge või mitte, ma pole selle üle üldse eriti uhke, aga eks kui mul ikka aega tekib, siis proovin siin tiiru ikka ära teha ja kui rohkem aega saab siis ka mõni osa läbi lugeda. Vaatasin siia teemasse ja mõtlesin, et noh kuna Auts ei ole selline tormakas kirjutaja, et siis mul polegi vb siin midagi eriti lugeda, aga ei kus sa sellega, sain kolm osa lausa läbi lugeda ja vot selle üle ma olen küll õnnelik. Pealegi olid päris head osad.
Võib-olla mis mind nende osade juures veidi üllatas oli see Summeri järsk meelemuutus. Mulle nagu ei jõua kohale, kuidas see nii kähku ja äkiliselt tuli. Samas see klubis juhtunu on üsna piisav põhjus selleks, et mõistus saaks taas oma koduuksele koputada. No ja arvestades Autsi vihjeid ja tema kommetaare olen ma päris kindel, et nüüd kui Summer on ennast pisut kokku võtnud, siis on nüüd Chad see kes blokkima hakkab. Vot siuke asi minumeelest.
Eino Joshi ja Dani paneks ma ka ise oma kätega põlema, et Chad ei peaks seda oma kätega tegema ja vangi minema, aga samas tundes Autsi, on üsna selge, et need kaks tegelast nagu on Josh ja Dan teevad Summeri elu veel üheks korralikuks põrguks ja asjad ei lähe üldse nii ilusaks kui meie siin rõõmsalt loodame.
Enivei on need oletused ja ma lihtsalt üritan siin asju iseenda jaoks kokku viia ja analüüsida, aga samas ootan suure põnevusega seda, mis siis tegelikult saama hakkab ja kes kellele käru keerab.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime20/10/2012, 18:01

Oeh. Mulle nii meeldib su kommentaare lugeda, Birgit. Ma saan alati naerda ja mis veelgi parem, sa ISE paned mu peakese veelgi nurjatumaid asju välja mõtlema. Aga mõned asjad on kindlad... Ma ei kommenteeri Chadi blokkimist... Või noh, ma arvan, et ta jääb selliseks mõnusaks edasi. Kaitseb Summerit ja värki. On selline mõnus.
Ja ega Summeri kokkupuuted Danieli ja Joshuaga veel ei lõpe tõepoolest. Asjad lähevad ohtlikuks. Isegi tuliseks, selle sõna kõige otsemas tähenduses... Ja lööge mind maha, kuid seekord on kellegi elu tõsiselt ohus. Või noh, kasutagem mitmust- ELUD on ohus Very Happy Ja no Joshua. Joshuaga on mul omad plaanid. Põhimõtteliselt olen ma kõige olulisemad punktid selles loos juba paika pannud. Lõpp on hetkel hägune... Very Happy Ja kuna mul on õppevaba nädal, siis üritan ma kooli ja muude asjade kõrvalt leida aega, et kirjutada... Nii seda, kui ka midagi muud Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime20/10/2012, 19:38

Seda tulist jura oled sa mulle mingil määral ka spoilerdanud, aga see selleks. Wink Igatahes ma usun, et ma ei ole ainuke, kes jääb huviga edaspidiseid asjade käike ootama. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime21/10/2012, 00:37

No vot... Very Happy Ma ise ootan ka, mis edasi saama hakkab, sest üldiselt ma ise ka suudan end mõnikord shokeerida ja üllatada jne Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime23/10/2012, 19:57

Mulle meeldis, selline roosamannavahu jutt, et tõmbas lausa naeratuse suule.
Summer võttis aru pähe cheers . Peaasi, et Chad nüüd jobu mängima ei hakka või Summer jälle ära ei keera. Kindlasti hakkab Josh midagi kokku susserdama.

Mul on küsimus ka. Kuhu Evan kadus?
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime23/10/2012, 20:44

Evan ja Will on vähemalt mõnda aega varjus. Lexie ka. Lõpupoole VÕIB-OLLA toon nad sisse... Äkki saavad kutse matustele jne Very Happy

Üldiselt pole plaanis Summerit või Chadi uuesti blokkima kirjutada. Ja no Joshua on värdjas edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime23/10/2012, 20:55

Mida asja Auts?? Matustele? affraid Kelle sa siis nüüd ära tapad? Chadi ja Summeri korraga? :O


EDIT: Tapa jah Summer ja Chad ära, saame uue hooaja kus nad jälle ellu ärkavad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime23/10/2012, 21:14

Vist jah...

Ja no ei. Asjad nii ebaloomulikuks ei lähe Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime23/10/2012, 21:25

Et sa siis tapad Chadi ja Summeri ära? Crying or Very sad Ma ei julge ju niimoodi NP'd edasi lugeda...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime23/10/2012, 23:13

Pfff, loomulikult mitte Very Happy Mõlemaid küll mitte Cool
Tagasi üles Go down
liisucatye
Piraat



Female Postituste arv : 15

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime24/10/2012, 18:16

Tapad ainult ühe ära? issand ma ei julge järgmist osa lugeda, summer ja chad koos on lihtsalt super paar:)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime24/10/2012, 19:39

Oot misasja? Kavatsed kummagi neist ära tappa? Ei ole nii... Shocked
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime24/10/2012, 22:49

Ma ei ütle mitte midagiiii, aga ärge teie üldse muretsege Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 25 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 25, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: