MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime15/4/2012, 23:33

See on midagi, mille lugemine toimub teie enda vastutusel. Very Happy

Ma ei arvanud, et ma selle teoks teen, kuid süüdistame selles igasuguseid faktoreid, alustades parima sõbranna anumise ja lõpetades minu enda ja mu rohkete mõtetega. Ega ma ausalt öeldes ei teagi, kas see päriselt ka üldse lõpu saab aga ju peab saama... Olen täiesti kahe vahel tegelikult. Osa minust tahab, et asi jääks nii nagu see kaua aega tagasi jäi. Teine osa minust tahab seda muuta...
Ja miks ma seda teen? Võib-olla te ei mäleta, aga midagi jäi ju NP-s vägagi küsitavaks... Nüüd on aeg asjasse selgus tuua nende jaoks, kes seda soovivad...

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Signa

NEED PISIASJAD 2

umbes 2 aastat hiljem...

1. Kodu

Mu teine katse oli samuti läbikukkumisele määratud. Maandusin oma mustalt kohvrilt voodile ja lagistasin naerda. Ma polnud kohvripakkimises iial just kuigi osav olnud. Kuidas ma kõik oma riided sellesse ära mahutama peaks?
Mu toakaaslane ülikooli ühiselamus, Katie, istus oma voodil ja naeris samuti kogu südamest.
„Miks nad kasutusjuhendit sellega kaasa ei anna,“ osutasin väsinult oma kohvrile, ajades end voodilt püsti. Seisin voodi kõrval käed puusas, pilk naelutatud kohvrile.
„Võib-olla sa ei peaks oma asju niimoodi sinna sisse loopima... Räägitakse, et kui riided rulli keerad...“
„Katie, mul on kiire,“ lõin pilgu oma toakaaslasele, kes uuesti naerma puhkes. Vaatasin oma kõige uuemat sõpra ja ei saanud midagi parata, et ise samuti naerma hakkasin.
„Samas võiksid endale pooled riided selga toppida, siis on sul vaja vähem pakkida,“ lausus Katie naeruse häälega ja ma saatsin talle hoiatava pilgu.
Ta naeratas  laialt ja muutus siis õnnetuks. „Nii kahju, et sa lähed koju.“
„Aga sa ju lähed ka,“ vastasin ja keerasin oma kohvri ümber, et pakkimisega otsast peale alata.
„Kolm kuud. Oh, ma hakkan sind igatsema,“ mossitas Katie ja silus oma pika punupatsi otsa.
„No sügisel on seda toredam koos jälle,“ proovisin teda lohutada.
Surusin mõned pluusid, mis rulli keeranud olin, kohvri põhja ja ohkasin.
Kodu.
Kas ma tegelikult ka tahan sinna minna? Vajusin hetkeks mõtesse. Keskendusin oma südamele ja sellele, mida mu süda õigeks pidas. Mu süda tahtis kodu. Järelikult mina ise ka. Ja miks ma sellest seekord nii suure numbri teen? Vähem kui pool aastat tagasi me käisime Kentiga seal. Veetsime jõulud neljakesi koos, kuigi ma arvasin viimase hetkeni, et Kentil on jälle keegi uus, keda ta meile tutvustada soovib.
Ja kuigi mõned kuud tagasi sai kodus käia, oli ligi üheksa kuud möödas sellest ajast, millal viimati oma sõpru nägin. Oma parimaid sõpru.
Lexie, Evan ja Will.
Ülikooli ja vahemaa tõttu oli nendega igasugune suhtlemine katkenud ja kui ma nende peale mõtlesin, tundsin rasket klompi  kurku tekkivat. Nad olid mu sõbrad, kuid mina tulin siia kaugele õppima ja jätsin nad maha... Viimane kord kui ma Lexie’ga rääkisin oli eelmise aasta augustikuus. Nädal enne seda, kui asjad kokku panin ja ülikoolilinnakusse kolisin... Ilmselgelt oli igasugune mittesuhtlemine põhjendamatu ja ma aimasin ette, millise näoga mind mu sõbrad vastu võtavad.
Kas me oleme veel üldse sõbrad..?
„Summer, su telefon..,“ kuulsin kõrva ääres Katie häält, mis mind otsekohe mõtteist välja tiris. Haarasin tema peost oma mobiili ja nägin ekraanil vilkumas Kenti nime.
„Jaa!“ hõikasin energiliselt telefoni.
„Kuidas sul peale kehakultuuripoiste hüvastijätupidu nii hea hommikul olla on?“ küsis Kent naljatledes.
Pööritasin silmi: „Kuule, tegelikult ka. Siin ei korraldatud mingit laialiminekupidu. Kõik proovivad võimalikult ruttu siit jalga lasta. Ja mina samuti. Ma ei joonud poole ööni nagu teised. Kus sa oled?“
„Poole tunni pärast kohal,“ irvitas Kent.
„Poole?“ kordasin ja vaatasin oma põhimõtteliselt pakkimata kohvrit.
„Jah, on probleeme sellega, õeke?“
„Ei, poole tunni pärast siis!“
„Okei, ei suuda ära oodata, mil sind näen.“
Lõpetasin ohates kõne ja viskasin telefoni padjale. Pöördusin anuvalt Katie poole: „Kas sa aitaksid mind sellega?“
Katie tõusis ja koos pakkisime mu asjad kibekiirelt ära. Lõpuks istus ta mu kohvrile ja ma tõmbasin luku kinni. Tõmbasin ta siis püsti ja ohkasin. Surusin käed kitsaste teksaste taskutesse ja vaatasin meie toas ringi.
Kuigi mulle tundus kogu aeg, et enamus asju on siin minu omad, mitte mu toakaaslase, olin nüüd positiivselt meelestatud. Toppisin muu pudi-padi väiksemasse kohvrisse, kuhu see kenasti kõik ära mahtus ning pika mõtlemise peale surusin oma kolm erinevat käekotti ka sinna. Mulle kahe kohvriga mässamisest juba piisab. Käekotti õlale tolknema pole küll vaja. Kavatsesin just ootamist asjade ülekontrollimisega sisustada, kui toa uksele kostus koputus ja Katie seda avama lippas.
Lükkasin käega pikad juuksed üle pea ja vaatasin uudishimulikult ukse poole, et näha kes meile nüüd külla tuli.
„Rave..,“ venitas Katie õnneliku häälega ja lasi poisil sisse tulla. Rave lükkas ukse käega õrnalt kinni ja kummardus pisut, et Katie huuli lühidalt suudelda. Seejärel tõstis ta oma pea, Katie keeras end ümber ja hoidis poisi käsi kindlalt enda ümber.
„Hei, Summer, teedki minekut?“
„Nagu näed,“ venitasin ja uurisin oma kobaka öökapi sahtlite sisu. Kõik need olid tühjad õnneks.
„Summeri vend tuleb siit läbi, siis nad lendavad koos koju.“
„Oo,“ noogutas Rave.
Tahtsin just lisada, et mu vend jõuab iga minut kohale, kuid kui ma end neid vaatama pöörasin, kudrutasid nad ennastunustavalt.
„Palun oodake veel natuke kuni ma ära lähen,“ palusin lõbusalt naerdes ja lohistasin kohvrid neist mööda ukse juurde.
Mõlemad hakkasid itsitama ja vabandasid viisakalt. Nad tõmbusid üksteisest pisut eemale, kui toa uksele kostus uus koputus.
„Su vend?“ küsis Katie ärevalt. Ma olin talle oma vennast palju rääkinud ja Katie oli üsna õnnelik, kui kuulis, et tal on võimalus mu venda näha.
„Natuke liiga vara,“ vastasin ja avasin ukse. Aga seal ta oli. Mu suur vend. Mu kallis vend, kes mind laia irve saatel kallistas.
„Hei, õeke!“
Naerdes rabelesin tema käte vahelt välja ja tutvustasin teda teisele kahele toasviibijale. Seejärel osutasin oma kohvritele.
„Need kaks?“ küsis Kent ja hõõrus oma pisut habetunud lõuga. Noogutasin.
„Tunduvad kerged aga ei ole.“
Kent tõstis suurema kohvri ilma igasuguste raskusteta maast lahti. Ta heitis mulle küsiva pilgu.
„No sa oled minust tugevam ka,“ kogelesin vastuseks ja ohkasin. Vaatasin Katie’t ja hammustasin huulde. Seda hetke ma vihkan kõige rohkem.
Sirutasin käed välja, et teda kõvasti-kõvasti kallistada.
„Oh,“ nurises Katie ja pilgutas kiirelt silmi. „Sügisel näeme jälle?“
„Muidugi,“ laususin kiirelt ja võtsin voodilt oma pooliku veepudeli. „Ma ei jõua ära oodata,“ pomisesin vaikselt ja mõeldes, et enne sügist pean veetma kolm kuud kodus... Kodus, kus on nii palju, mis mind rõhuma hakkab, hakkas mu kõhus kõik keerama. Aga plusse on ehk siiski rohkem.
Kent võttis mu kohvrid ja kadus toast. Lasin viimast korda silmad üle toa, ahmisin igat detaili sisse ja kallistasin Katie’t veel ühe korra. Rave müksas mind sõbralikult, kuid kui Katie temaga pisut pahandas, kallistas temagi mind.
Manasin näole rahuloleva naeratuse ja väljusin toast, lisades sammudesse kiirust, et Kentile järele jõuda. Mu sammud kõpsusid vaikses ülikooli ühiselamu koridoris, kus suurem osa tubadest olid juba tühjad... Kõik, kes olid kaugelt pärit, kadusid koju, et nautida suvesoojust ja vabadust, mis oli igasugustest hingepiinadest prii...

Kui lend oli selja taha jäänud ja ees ootas veel taksosõit koju, olin juba üsna väsinud. Soovisin, et viimane sõit läheks ruttu, kuna ma tõesti vajasin und.
Auto hüppas kergelt, kui sõitsime läbi pisikese maanteelohu ning sellest piisas, et mu uni kaoks. Vähemalt mõneks ajaks. Kohendasin end oma istmel ja vaatasin hetkeks Kenti poole, kes lohakalt mu kõrval tagaistmel istus ja välja vaatas. Pöörasin pea ja jäin ka möödalipsavaid maju ja puid vaatama. Olime peaaegu kodus...
Kui me keerasime peateelt meie sissesõidu teele, märkasin juba meie maja verandal liikumist.
„Kas sa helistasid neile vahepeal?“ küsisin Kentilt, kes noogutas.
„Jep, palusin emal midagi süüa teha. Nälg tapab ära mind.“
Naersin ja imetlesin varasuvist koduümbrust. Sellisel ajal oli see omamoodi võlumaa. Talvel oli siin kuidagi kole ja külm.
Kui takso maja ees peatus, oli Kent esimene, kes sellest väljus. Isa patsutas teda rõõmsalt õlale ja tuli taksojuhi juurde, küsis mis arve on, maksis selle ära ja pistis veel paar rahatähte nooremapoolsele mehele jootrahaks pihku. Seejärel nad tõstsid meie kohvrid autost välja ning viisid need verandale. Samal ajal kobisin mina aeglaselt autost välja ja kohe jooksis ema mind kallistama.
„Kullake!“
„Tsau,“ naeratasin talle kurnatult ja rabelesin kähku tema ülitugevast haardest vabaks. Kohe kui sellega hakkama olin saanud, kallistas isa mind.
Ja siis said kallistused otsa.
Ema katsus mu juukseid ja vangutas pead: „Nii tumedad juuksed?“
„Ma tahtsin pisut vaheldust.“
„Jajaa, muutused on head,“ kiitis isa mulle takka ja ma vaatasin ümbrust. Jah, hoopis teine asi oli siin sellisel ajal olla...
„On sul kõht tühi? Kui sa süüa ei taha, võta pisut kooki ja joo teed...“
Noogutasin ja järgnesin emale majja. Istusin köögis laua taha ja vaatasin, kui kiirelt ema mu ette taldriku koogitükiga asetas ja teekannust suurde kruusi kuuma teed valas. Mu sõõrmetesse trügis uskumatult hea vaarikalõhn.
„Vaarikatee?“
Ema noogutas ja istus minu vastu. „Täitsa naturaalne.“
Tõstsin kruusi suu juurde ja rüüpasin sellest pisikese sõõmu. „Ülihea.“
Kugistasin kooki isukalt alla ja ema luges mu igat ampsu. Sügaval sisimas hakkas see mind tegelikult jubedalt häirima aga ma mõistsin teda. Vähemalt olen ma nüüd siin tema juures ligi kolm kuud.
Lõpetasin koogiga ja võtsin endiselt kuuma teekruusi pihkude vahele. Vaatasin pikalt aknast välja ja vaatasin siis ema.
„Kas sa midagi Lexiest ja Evanist ka tead? Ja Willist? Mis nad teevad?“
Ema ajas end toolil sirgu: „No nad käivad linnas kõrgkoolis. Ma alles nägin Willi. Ta küsis sinu järele.“
„Mida?“
„Et millal sa tagasi tuled. Ta tahab sind näha,“ nentis ema fakti, mida ma teadsin nagunii. Juba siis, kui ma jõulude ajal siin käisin ja tegin omaette näo nagu poleks kodus olnudki, et pääseda kohustusest nendega kohtuda. Ma ei soovinud seda siis. Küll aga nüüd.
„Ma äkki lähengi jalutama,“ võtsin viimased sõõmud teed ja tõusin, et kruus puhtaks loputada. Asetasin selle nõuderestile kuivama. „Nii väsinud ma ka pole. Pealegi on ilus ilm. Miks mitte paar kiiret külaskäiku teha.“
„Ja-ah, võib-olla tõesti. Su sõbrad rõõmustaks.“
Olin köögist välja astumas, kui ema seda ütles. Mu samm aeglustus, kui sõna ’sõbrad’ kuulsin.
„Ma arvan ka,“ vaatasin teda üle õla ja naeratasin vilksamisi.
„Sa ehmatad nad ära.“
„Miks?“
Ema vaatas mind imetlevalt. „Su... juuksed... Sa ise... Su riided. Sa oled kõvasti muutunud selle esimese ülikooliaasta jooksul.“
Mühatasin kergelt: „Muutused on paratamatud, ema. Sa tead ju.“
Ema lõi pilgu maha ja noogutas: „Muidugi, kullake.“
„Ja muutused on vajalikud.“
Vaatasin ema ja vaikisin. Ootasin, et ta ütleks veel midagi, kuid Kenti ja isa lähenev jutuvadin lõpetas meie vestluse.
„Ma lähen vahetan siis riided ära,“ ütlesin kähku ja sammusin just köögi jõudnud isast ja Kentist mööda. Kent jälgis mind kulm kipras, kuid ei lausunud õnneks midagi.
Minu ja Kenti kohvrid olid tõstetud esikusse. Oletasin, et kui ma lõpuks tagasi tulen, on minu kohvrid juba minu tuppa rännanud.
Läksin oma toa ukse juurde ja surusin lingi alla. Astusin aeglaselt voodi juurde ja jäin siis seisma, et tume pisike pintsak lahti nööpida. Tõmbasin selle siis seljast ja viskasin voodile. Tirisin teksad jalast ja sammusin siis niimoodi, tavaline valge pikk maika seljas, oma riidekapi juurde ja otsisin midagi kodustest riietest välja. Tavalised lühikesed püksid. Kuna kell oli juba päris palju, otsustasin ka midagi veidi soojemat selga otsida. Tõmbasin koorevärvi õhukese pluusi selga ja vaatasin ennast
peeglist.
Veider oli siin tagasi olla ja veider oli mõelda, mis üle pika aja kodus viibides jälle toimuks ja toimuma hakkaks. Aga ma olen piisavalt tugev, et kõigega silmitsi seista. Kuigi mu süda väreles hirmust, kas ja kuidas mind mu sõbrad, võib-olla mu endised sõbrad, mind vastu võtavad, proovisin siiski positiivselt mõelda.
Aga kui ei, siis ei. Ma saaks sellest üle. Kunagi kindlasti. Mul on ülikoolis palju uusi sõpru. Ja mul on Katie.
Tõmbasin sõrmedega läbi juuste ja otsisin toast omale patsikummi, et juuksed hobusesabasse kinni panna. Tõmbasin salvrätikuga üle näo ja vaatasin mõtlikult tüdrukut enda ees.
Võib-olla nad esiemse hooga lihtsalt ei suuda uskuda, et see mina olen. Kuigi jah, tumedad juuksed muutsid mind üsna palju. Aga sellegi poolest olin ma peaaegu see sama tüdruk. Seesama Summer Windmill, kes kümne küünega oma vähestest sõpradest kinni üritas hoida.
Sulgesin silmad ja hingasin sügavalt sisse-välja. Proovisin endas leida seda tunnet, mis minus oli siis, kui ma olin siin kodus. Kui kõik tundus kuidagi nii... väike, nii ühes kohas koos. Nüüd olid asjad hoopis teistmoodi.
Avasin silmad ja tundsin nagu oleks aega tagasi keeratud. Naeratasin oma tavalist kerget naeratust ja ohates väljusin oma toast.
Peatusin köögilävel, ütlesin teistele, et lähen jalutama ja astusin õue.
Mu esialgne plaan oli minna Lexie juurde, kuid kui ma maanteeni jõudnud olin, mõtlesin ringi. Ma ei olnud kindel, kuidas Lexie mind vastu võtaks. Võib-olla ka seetõttu keerasin ma maanteel hoopis teises suunas ja hakkasin liikuma.
Tee Willi majani üle nii pika aja tundus üsna pikk, kuid mul polnud kodukandis jalutamise vastu mitte midagi. Hingasin sisse sooja värsket õhku ja vaatasin taevast, mida peagi loojuv päike imeilusate värvidega aina rohkem ja rohkem ehtis.
Mulle meeldis kodus olla. See tunne, mis mind valdas oli nii hea. Justkui oleks keegi kallis mind emmanud ja kavatseb mind igavesti oma käte vahel hoida. Seda tunnet on raske kirjeldada.
Kui lõpuks Willi kodu puude varjus nägin, lõin hetkeks kõhklema, kuid sain endast võitu. Will oli hea poiss.
Astusin välisukse juurde ja koputasin kolm korda tugevalt puidust uksele. Taganesin sammu ja jäin ootama.
Olin just valmis uuesti koputama, kui uks kiirelt avati ja lohaka väljanägemisega Will mind pealaest jalatallani pilguga seiras.
Naeratasin oma kõige tavalisemat naeratust: „Tere, Will!“
Poisi silmad lõid otsekohe särama kui taevatähed ja tema suu kaardus õnnelikuks naeratuseks. Ta sirutas oma käed välja ja libistas need minu ümber, et mind tugevalt kallistada.
„Summer, sa neetud võõras!“ tõstis ta mind üles ja keerutas mulle ringi peale. „Lõpuks ometi tagasi,“ ohkas ta, mind maha pannes.
„Lõpuks ometi,“ kordasin tema sõnu ja naeratasin rahulolevalt. Lõpuks ometi oli algus tehtud...


Viimati muutis seda Audrey (20/1/2023, 00:46). Kokku muudetud 40 korda
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 00:02

Ohhohhohooooo Shocked

Nii minu esimest reaktsiooni sellele sa juba msn'is nägid. Ja see ei olnud vist kuigi tagasihoidlik eks! Very Happy Very Happy

Nii nüüd siis minu teine reaktsioon: I love you I love you I love you I love you Omg!!!!!!!!! bounce

Sinnamaani kus ta seal ühikas oma asju pakkis ja kodust rääkis oli kõik tipens toben, aga kui helistas tema venna, siis juhtus midagi. Minu sees käis mingi krõks läbi. Külmavärinad jooksid üle selja ja ma ei osanud oma elevustundega mitte midagi peale hakata. Ma pidin isegi hingamise taastamiseks, hetkeks lugemise järle jätma.

Siis sõna sissesõidutee. Ohjumal. Siis tulid lained, mis hakkasid ülepea kokku lööma. Ning kõik eelnev, kaks aastat tagasi juhtunu, jooksis piltide jadana silme eest läbi. Valus oli natukene! Neutral

Kui aus olla siis mulle meeldib, et sa sellele järje otsustasid siiski teha, kuid samas tekitab see minus mingeid vastakaid tundeid. Ma nagu kardan lugeda veidi, sest see tuletab kõike jälle meelde ja nagu sa isegi aru said, siis see lugu läks mulle ikka kohe täiega hinge! Eriti lõpp. Ja üldse elasin ma Summerile ja Chad'ile liiga südamest kaasa. Nii, et ma saan veel kõrvetada, ma kardan.! Neutral

Siis tema isa. Kui ma nüüd esimese NP lõpus hakkasin uskuma, et ta on hea, siis nüüd ma siiski tunnen mingit tobedat vimma enda sees. Võib-olla, et see muutub, aga tema sõprade(Lex'i ja Evani) ning isa halb käitumine jättis minusse jälje, mida ei ole lihtne sealt nüüd eemaldada.! Sad

Igatahes nüüd olen mina see, kes lati kõrgele tõstab ja sinult veel paremat NP-d ootab. Sa ju ei paneks mind pettuma, sest esimeses osas ma pettuma ei pidanud. Mälestused ja tunded suutsid sa taas ellu äratada. Missiis, et minul ei ole suutnud need veel kustuda.! Razz

Jään ootama! I love you
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 00:32

Oh My God!
Ma lugesin just paar päeva tagasi selle esimese värgi läbi ja ma pean nentima, et see on tõesti üks parimatest juttudest mis ma lugenud olen!
Ma muidu tahtsin seda eelmist ka kommenteerida, üsna pikk ja põhjalik tuli ja siis kustus kõik ära.
Uus väike katse:
Okei, see esimene osa oli lihtsalt super! See Chad oli nii salapärane ning meenutas mulle täiega ühte inimest. Ning lõpp - mind juba nii lihtsalt nutma ei aja, aga sina suutsid seda! Ma elasin nii kaasa sellele jutule...
Ja nüüd kui ma näen - NP, esimene asi, mis pähe tuli, oli: NEED PISIASJAD! Mul jäi tõesti süda seisma hetkeks, õhust jäi puudu!
Ja see osa oli lihtsalt suurepärane! Ega sa juhuslikult kirjanikuks ei taha hakata?
Võiksid küll.
Kõik need mälestused tiritakse jälle üles ning ma lihtsalt ei suuda oodata, mis saama hakkab!
Kordan - see jutt on erakordne!
UUT!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 00:44

Naughty: Jah Very Happy

Eks ma ise olin ka natuke elevil ja ärev. No täitsa mixed up...

Järg on nende jaoks, kes NP lõpuga rahule ei jäänud Very Happy Ma elasin ka neile kaasa oma põhjuste pärast. Ja eks mul oli kahju ka Chadiga midagi sellist teha...

No ütleme, et asjad on muutunud vahepealse aja jooksul...

Ja ära latti väga kõrgele tõsta, kuigi ma proovin endast maksimumi anda.

Aga ma hoiatan juba varakult ette, et siin saab olema väääga ootamatuid keerdkäike. Vähemalt üks, mis mul kavas on (hetkel veel, võib-olla jääb siiski ära Rolling Eyes) võib päris shokeeriv olla... Very Happy Täna taevast, et sa mu mõtteid lugeda ei saa Very Happy

Hippi: another one!

Mulle endale käib ausalt öeldes natuke üle mõistuse, et see teile niimoodi mõjub? Okei, ma olen pannud loosse hästi palju ennast... Kasutanud oma kogemusi ja nii edasi aga kas ma olen seda siis nii... tajutavaks teinud? Ma ei tea. Mulle esimesed osad üldse ei meeldi. Aga lõpupoole asjad paranevad. Kui mul mõnikord igav on, võtan isegi selle kuskil nii peale 20-ndat osa lahti ja loen mõningaid kohti. Ja see üks kord, kui emotsioonid mu üle võitu said, oli ka siis kui mu elus oli selline kurvem periood...

Ja no eks ma kunagi ikka tahaks raamatuga maha saada... Very Happy Tegelikult kirjutan midagi selleks puhuks aga eks see näha ole, mis sellest lõpetades arvan. Kas tahan avaldada või mitte.

Kui ma tulevikus raha pärast muretsema ei pea või nii, siis keskendun kirjutamisele nagunii. Ma ei suuda ilma.

Ja need mälestused... Vot ei teagi, mida öelda... Very Happy

Aga aitäh!

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 07:31

Mul pole pikemalt aega jahuda, aga ma olin kogu aeg krampis. xD
Ootasin, et ta Chadi meenutaks. Et ta kohekohe Chadi meenutaks.
Aga samas... kaks aastat. On loogiline, et Chad enam igal hetkel ta mõtteis pole.
Ugh.
RUTTU UUT!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 11:57

Njom njom.. Hommikul ärkad, teed kuuma kohvi ja võtad foorumi lahti, uudistad mis siin uut on ja siis BOWWWW... NP2! Nagu mis? Sa panidki üles! Very Happy
*HAPPY DANCE* Very Happy

Ja endiselt mulle ei meeldi ta sõbrad. Will eriti..Sa tead küll miks!

APPI ma ei saa.. Ma olen nii õnnelik et sa ikka seda teist osa kirjutama hakkasid! Very Happy

UUT! UUT! JA VEELKORD UUT! Very Happy bounce
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 12:35

Näh...Karro, mis sul Willikese vastu on??? Tema ju ei olnud halb. Või oli??? Igatahes tema sõpradest kõige etem mu meelest! Very Happy

Sulle Audrey võib see, mismoodi meile sinu jutt mõjub ju üle mõistuse käia, aga mina loen jutte just täpselt selliselt, et ma elan ennast selle sisse ning kui see hakkab hiljem minus edasi elama, siis see ongi see õige ja minujaoks väärtuslik jutt ja kui ei siis see lihtsalt ei ole minu jaoks. Kuid NP on minus ka peale lugemist palju mõtteid tekitanud ja eile ma mõtlesin veel pikalt sellele, ennem kui magama jäin. Ning minu pähe kerkis üks selline mõte: Kui NP1 lõppes selliselt, et ta nägi eemal oletatavat Chadi, siis kas see oli ka tegelikult oletatav, tema kujutlus?? Tegelikult tekkis mul veel igasuguseid muidi mõtteid ka ja ma ei saanudki lõpuks uinuda. Kui kellegi jutt paneb sind sedasi mõtteid mõlgutama ja suurest ärevusest ja elevusest migreenihoo esile kutsub, mis mul ka pisut närvilisusega krooniliseks muutub, siis no ei saa vist öelda, et see mulle mõjunud pole. Tahad sa seda uskuda või ei, aga sa oled nii mõnegi inimese hinge sisse selle jutu suutnud kirjutada ja sina ei peaks selleüle oma pead rohkem vaevama vaid selle üle hoopis uhkust tundma. VOT TAK!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 12:40

Issand jumal, nasicc: Krampides? Selle pärast? Oh god... Very Happy Soovisid, et ta Chadi meenutaks? Ja no eks ma katsun uuega tegeleda, kuid see nädal tuleb päris killer ülikoolis. Aga ma annan endast maksimumi Very Happy


Karro: Panin üles jah Very Happy Peale seda tuli paras pingepeavalu Very Happy Mingi üliärev olin Very Happy Ma ise olen õnnelik siis, kui kõik plaanitu ilusti kirja saan panna. Ja kui aega ka saan Very Happy


Naughty: Ähähh, kuule ma ise elan ka NPs, kuna Summer on siiski nii mina Very Happy Ja Chad... Temast me ei räägigi. Ja see maja... Ma sain oma kodust selleks inspi Very Happy Ja... um... On vist jah kõige paremini õnnestunud jutt Shocked


Ma lähen toon omale nüüd kuuma kohvi :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 12:45

Sa võid vabalt uhkust tunda, vähemalt minu arvates! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 12:52

Mkm, mulle ei meeldi NP1-s nii paljud asjad. Kuigi noh, jah, plusse on tegelt siiski rohkem aga ikkagi. Like I say- ideaalsus on kauge perfektsus...

Jah noh, eks ma pisut õnnes ikka olen, et jutt, mis on nii... palju mind ja mu elu endasse saanud, meeldib nii väga teile :)

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 12:54

Noenäed !!! Nii et siiski tunne uhkust! Natuke ju ikka võid seda endale lubada, peaasi et see sind laisaks ei muuuda! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 13:03

Mkm, see ei muuda laisaks. See tekitab tohutuid süümekaid. Ma tahan rahus kirjutada, et osad head tuleksid, aga kui koolis on probleeme jne, siis on kirjutada meeletult raske. Selle pärast ma ootangi suve... Siis peaks vabadust olema küll...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 13:04

Suvel kipuvad muud asjad segama, tavaliselt! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 13:09

Mkm, suvel on need mõnusad õhtud... Nüüd kui läpakas on, saan kenasti õues kirjutama hakata. Sätin end oma päevitustoolile mugavalt sisse ja anna minna Very Happy Ja suvel leiab alati aega töö kõrvalt :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 13:41

Tead ma ikka ei saa...Ma lihtsalt pean sulle siia veel mõned asjad kirja panema. Ma lugesin NP1-st viimased osad läbi ja siis lugesin seda osa veel mitmeid kordi. Ma ei tea, mida ma sealt leida lootsin või milleni välja jõuda, kuid miskipärast oli mul selline tunne, et miskit olen ma kahe silma vahele jätnud. Ma ei tea isegi seda, kas see mind nüüd targemaks muutis, aga ma tean nüüd kindlalt väita, et isegi NP1 viimase osaga seda osa võrreldes, selgus, et sa oled selles ikka palju palju edasi arenenud. Tundeid oskad paremini kirja panna ja üldse kirjeldused on kuidagi selged ja puhtad. Ma tean, et ma ajan sulle siia nüüd lõputut möla, aga kuskile ma pean selle välja laskma, et ma suudaks öösel rahus magada. Very Happy

Ma tahtsin veel seda üle küsida, et kuskohas Summer selle esimese aastakese oli, peale Chad'i...khmm....jama. Sa vist mainisid mulle, aga läks meelest maha. Ühe aasta oli ta ülikoolis, aga teise aasta oli ta... kus? scratch

Siis Kent...Kas Kent teab midagi rohkem kui teised ja isa ja ema??? Ma tean, et tõenäoliselt ma vastust ei saa, aga selline kahtlus minus NP1 viimaseid osasi lugedes tekkis ja nüüd ka seda osa hoolikamalt lugedes kaldun arvama, et nad teavad rohkem kui Summe, mis oleks ühtlasi ka üsna loogiline. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 14:08

Ma ka ei saa Very Happy

Miks sa arvad, et midagi oled kahe silma vahele jätnud? No tegelt... oledki aga jahm...

Ja no loomulikult ma olen kõvasti arenenud, kuna ma ise nõuan endalt aina rohkem. Ja et asi lugejatele hinge hakkaks minema, ongi vaja enda oskusi tuunida. Oskust asju kirjeldada... Kirjeldada emotsioone... Kunagi oli mul nagu plokk ees, ma ei läinud kirjeldustega lõpuni. Nüüd lähen... peaaegu Very Happy

Ja Summer pidi ju kooli ära lõpetama. Oli raske aasta, kuid ta ootas ülikooli, kui kodust ära saab.

PS: Ta suhted emaga on endiselt pisut nurgelised, kui te aru saite... Very Happy

Ja no... ma ei saa ju kõike ka sulle öelda Very Happy Me võime hiljem MSNis spoilerdada, kui soovid Very Happy Aga no... ütleme, et praeguste plaanide järgi on neid inimesi, kes teavad rohkem, kui Summer, rohkem kui vaid üks.

See oleks loogiline ju.

Sama loogiline, kui see, et Summer on suutnud näiliselt oma eluga edasi minna.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 15:59

Ma ei imesta absoluutselt, et sa parim autor oled, SEST SEE JUTT ON KURADIMA HEA JA MA NÕUAN (KOHESELT!) UUT OSA!

Nii, et kobi kirjutama. Ma pikalt mõtlesin, mis see NP on ja hakkasin lugema, krt sa tõsiselt võiksid oma teosed kirjastada. Mulle nii meeldib lihtsalt, isegi kui seda ütlen ainult mina, arvan, et ka teised, kes sellest foorumist ei tea, tahaksid seda lugeda Razz

UUT! rendeer
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 16:23

Mulle meeldis!
Pean arvatavasti NP esimese poole ka uuesti läbi lugema, kuna sellest on nii palju aega möödas, kui sa selle lõpetasid. Very Happy
Igatahes olen ma kindlasti üks lugejatest!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 16:44

Kõigepealt kui ma seda pealkirja sealt jooksvast kohast nägin olin kindel, et mu silmanägemine petab. Ja teise ringiga mõistsin, et see oligi päris. Very Happy
Ja siis ma olin niiiiii HAPPPPY! drunken

Ahh.. Ma olen hetkel sõnatu, nii et ma ei oska midagi öelda. lol!

Uut. Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 19:26

Mezilane: Hah, saa üleüldse NP 77 osa läbi lugenud ikka? Very Happy Ja mis kohe kirjutama? Ma pean selle nädala ülikoolis üle elama enne Very Happy


Smile*: Oah, NP esimesed osad on ju nii ökad Very Happy


Cilen: Hippi vist sai ka kreepsu... scratch Kuidas see teile nii mõjub? See käib mulle nii üle mõistuse lihtsalt... No Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 19:30

Eks loen uuesti ja vaatan, kas ikka on *kulmud* Cool
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 19:32

Miks Auts, ma ei saa aru??? See on ju siililegi selge, et sa oled ühe hea kraamiga maha saanud! Ja saad ka edaspidigi, veel paremaga! Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 19:51

Oh ei, oh ei, oh ei... Sad
Mul tuli meelde kogu see jutt. Pole võimalik... Mulle nii meeldis Chad! Crying or Very sad
Algusosad ei olnud üldse jubedad, aga isegi mina nägin jutu jooksul arengut Wink.
Kindlasti tahan näha, kuidas sa selle järje teed!
Nüüd olen ma isegi rohkem vaimustuses!
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 19:59

Peab tunnistama, et olen NP esimese 77 osaga alles 8 peatüki juures, aga ma olen parandamatu ja olen enne uue varjandi läbi ss vana Very Happy, sul pole õrna aimu ka kui kaua võib võtta aega lugeda läbi esimene varjant ja siis teine. Ma pole isegi nasicci MG jõudnud õieti kusagile.

Peaksin vist endale haiguspäeva võtma ja siis mõlemad jutud läbi lugema, tõenäoliselt ei suuda ma siis magadagi, sest peas keerleb kogu jutu sündmustik läbi. Ela siis see nädal läbi, aga siis on siin üks väga kannatamatu lugeja, kes nõuab siis koheselt uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime16/4/2012, 20:23

Smile*: Okei Very Happy Jään ootama... Very Happy

Naughty: Ma ei tea Very Happy

Smile*: Awwwi, eks mulle ka Chad meeldis... Very Happy Ja areng on selle pika perioodi (mai 2009-september 2010) üsna loogiline Very Happy

Aga NP1 lõpus te ei tahtnud ju järge Very Happy Very Happy

Mezilane: See poel uus versioon. See on NP järg... mitte uus variant Very Happy Ja loe enne NP ikka läbi, muidu sa ei mõika midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 42Mine lehele : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: