MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next
AutorTeade
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 17:54

Issand, nüüd õnnestus sul teha nii, et hakkasin isegi rohkem Chadi igatsema. Sad
Meeldis nagu alati! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 17:55

Vaat kui tore Very Happy

Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 18:46

Nii.. Jõudsin siis kah läbi lugeda selle Very Happy
Kaua läks, aga asja sai Very Happy
Niii.. Haha.. Josh ma ütlen.. Mulle endiselt ei meeldi ta.. Sa võid ta kuskile merre uputada ? Rolling Eyes

Sorry, kui ma segast ajan, ma olen ikka sellest keemiast nii väsinud ja mu aju on endiselt pehme ja plöda nagu ma ei tea mis asi.. Ma ei talleta seda infot eriti hästi täna Very Happy

Aga.. Mulle endiselt ei meeldi Will.. Ta ajab need asjad nii keeruliseks ju -.- Ta võiks lihtsalt,, ma ei tea.. Ära minna Very Happy

Aga jah.. Mulle meeldis.. :) Jään vägagi suure huviga uut osa ootama Very Happy
Aa ja.. Sul olid mõned mõnusad vead kaa sees.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 18:48

VEAD, KUS? Very Happy

Aga um... ei kaota ma oma musirulli Bad J-d ära Very Happy Ja Will. Will on lihtsalt... vajalik.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 18:50

Kellele vajalik, kellele mitte. Ta on vajalik et asjad ainult keerulisemaks teha ju -.- Very Happy
Ja vead olid tekstis Very Happy MA pakun et sa kirjutasid seda juttu öösel? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 18:55

Will on vajalik. Ja ta on tegelt nunnu. Pealetükkiv aga nunnuke. Very Happy

Ja.. um.. nojah. Esimene pool öösel. Teine pool õhtul ja öösel... Mul oli segajaid ka palju ikka.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 19:17

Mind ka Willi käitumine veidi häirib, aga muidu on ta Summerile vajalik, mitte kellelegi teisele ja sellepärast olen ma nõus teda aktsepteerima. Voh Karro. Mõtle Summerile veidi rohkem. Will ju toteab teda. Kuigi jah veidi pealetükkival moel aga siiski! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 19:26

Jah, Karro Very Happy Arvesta Summeriga Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 20:18

Mhh.. Summeril on parem ilma temata Very Happy Tal on vend kellele ta toetuda saab... Very Happy Will rikub kõik ilusa ära juuu Sad
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 20:21

Kui mina oleksin sellises olukorras nagu summer, siis mina hoiaksin ka Willi lähedale tõenäoliselt ja pealegi ta meenutab mulle kedagi enda elust, seega mina teda hukka mõista väga ei suuda, ega taha. Rolling Eyes

Pealegi Kent'i suhtes on minu omad kahtlused. Suspect
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime23/4/2012, 20:38

Ei nõustu Karroga.

Nõustun Naughtyga.

That's all I'm saying! Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime27/4/2012, 17:08

Chadi tagasitulekut ei tasu muidugi oodata, eks. Neutral
Kuid pisike lootus selles osas siiski on. Very Happy

Mulle endiselt väga meeldib. Väga väga väga! Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime27/4/2012, 18:22

Vot ei tea, Cilen Very Happy

Võid muidugi nuputada, miks ma teise osaga üleüldse alustasin Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime27/4/2012, 21:15

Ja kuna siis uue osaga maha saad?? Suspect Loodan, et kannatamastu sellise hea jutu puhul patt pole, sinu silmis Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime27/4/2012, 22:20

Birxukene Very Happy Tead, ma võtan end mingi aeg nüüd kokku, loen rahulikult oma osad läbi ja siis asun asja kallale. Ma ei suuda ka ära oodata, millal uue osa saab :) Jah, ise ka ootan Very Happy Hetkel pole mul aimugi, mis selles osas saama hakkab... Seega huviga ootan, mida ma seekord välja suudan mõelda :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime27/4/2012, 22:23

Audreykene, see oleks mega vahhva kui see juhtuks väga väga kiirelt. Valgusekiirusel ma pean silmas! Very Happy

*tatsab kannatamatult laua all oma jalgu* Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime27/4/2012, 22:37

No eks ma vaatan, kuidas homne päev sujub. Sõpsi juurde vist siiski ei lähe, lasen tal eksamiteks õppida... Ise ka õppida ei viitsi... Seega, eks ma katsun. Sain täna metsa vahel ka sõita kui Tallinnast tulin ja oi-oi-oi mis mõtted pähe tulid. Kuid kurvastusega pean nentima, et need mõtted on rohkem tulevikus kasutatavad :)

Aga ma proovin endast teie jaoks parima anda Wink Ja no ma ei hakka ennast sundima ka, sest ma tahan, et see asi oleks hästi hea. Ma ei lepiks sellega, kui hiljem lugedes mulle see ei meeldi.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime27/4/2012, 22:39

Raske on sinuga, kas tead? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime29/4/2012, 23:06

Lalalaaa, ma olen ikkagi tegelikult suht tubli. Kuulasin tegelt sellist veidrat muusikat, mis üldkokkuvõttes vaid ärritas mind... Seetõttu võivad mõned laused natsa veidrad ka olla... Aga see väike viga. Loodetavasti meeldib Very Happy


3. Kõne

Trügisin läbi teiste ruumi sinna otsa, kus oli midagi baari sarnast arendatud. See oli rohkem nagu piklik söögilaud. Laua taga nurgas oli kuni laeni ulatuv riiul, mis oli pudeleid täis.
Sammusin selle juurde ja jäin siis seisma. Uurisin pudeleid, mis olid laual ja leidnud teiste pudelite hulgast Jack Daniels'i, asusin seda kiirelt lahti korkima.
"Ou-ou-ou, mis sa meie ainukese Jackiga teed?" kuulsin kellegi hoiatavat häält.
"Ma tahaks seda," sirutasin käe klaasi poole. "Ma vajan seda..." Lihtsalt rahustuseks, et ma selle haige inimesega nii vara kokku põrkasin. Samas võib-olla oli see isegi hea. Kui ma oleksin hakanud planeerima oma käitumist, oleks kõik niisama lihtsalt pihuks ja põrmuks kokku varisenud.
"Sa võid tahta aga kas sa oled üldse täisealine?"
"Muidugi olen..," sisistasin ja valasin klaasi pooltäis. „Ma isegi ei üritaks, kui poleks...“
Tüüp, kes mind endiselt kahtlevalt vaatas, soovis mulle veel midagi öelda, kuid juba oli hilja. Ma tõstsin klaasi oma suu juurde ja kulistasin kogu selle sisu kurgust alla. Joogi kangus ajas mind köhima, kuid ma sain sellest ruttu üle.
"Nägemist," laususin emotsioonitult, keerasin end ringi ja otsustasin teised üles otsida. Igasugune hea tuju oli kui pühitud, kuid see ninanips, mille Joshile teha sain, oli mu enda meelest üsna hea. Aga nüüd tahaks ikkagi koju tagasi.
"Oo, meie kadunuke!" olid Evani esimesed sõnad, kui ma nende juurde jõudsin.
Lexie ohkas kergendatult: "Lõpuks. Mis teil toimus seal?"
"Ei midagi," vastasin. "Ta lihtsalt rikkus mu tuju ära. Ja ma tahaks koju minna. Mul siiski pikk päev seljataga olnud."
„Aga mis toimus?“ kordas Lexie oma küsimust.
Ohkasin. „Niisama. Näitasin, et ta on mu jaoks tühi koht.“
„Kuidas?“
„Ei kuidagi,“ vastasin kiirelt ja proovisin teemat vahetada, „Lähme äkki koju?“
Evan ja Lexie lõid kõhklema. „Me oleks veel natuke siin. Aga teie võite ju minna? Eks, Evan?“ müksas Lexie poissi ja ta noogutas kibekiirelt.
„Ei no Will jääks ka siia ju...“
„Ei, ma saadaks su koju. Eriti kui see jobu siin on. Sul oleks siis turvaline.“
Avasin suu, et tema lahke pakkumine tagasi lükata, kuid Will vaatas mind näoga, mis ei sallinud mingit vastuvaidlemst.
„Hea küll, hakkame siis minema,“ ütlesin peale pisikest vaikust ja kallistasin Evanit ja Lexiet.
„Homme teeme midagi, eks?“ anus Lexie ja ma noogutasin kiirelt. Seejärel trügisime ruumi väljapääsu poole.
Lootsin kogu hingest, et Johsua on verandalt kadunud ja nii õnneks ka oli. Tundus, et mu pisike vemp oli tema peotujule kriipsu peale tõmmanud, sest tema autot polnud kohas, kuhu ta selle enne jätnud oli.
Mu ärritus hajus ja asendus kerge lõbususega, mis kurbadele mõtetele ruumi ei jätnud.


Kui jõudsime meie maja sissesõidutee algusesse, olin valmis Willile head ööd soovima. Ma ei oodanud ega ka lootnud, et tal on tõesti kavas mind välisukseni saata. Aga seda ta ometi tegi. Kui tema mööda sissesõiduteed edasi sammus ja mina seal hetke mõtlikult seisatasin, arvates et nüüd on koht kus soovime teineteisele head ööd, lippasin talle kähku nurisemata järgi. Kui välisukseni, siis välisukseni. Eks ta ise teab, mis teeb.
Sissesõidutee oli kummalisel kombel täna palju lühem kui enne. Jõudsime harjumatult ruttu verandale, kus kohmetunult seisime ega osanud midagi öelda.
Will manas näole armsa naeratuse. Ta köhatas. Hõõrus oma sõrmenukkidega põske. Vaatas mind.
„Head ööd siis,“ lausus ta küsivalt.
Naeratasin talle: „Head ööd.“
Miks sa nüüd juba ei lähe, mõtlesin, kui ta endiselt mu ees seisis. Sekundid venisid ja venisid, kuni tegid selle olukorra lausa naeruväärseks. Mida ta ometi veel ootab?
„Mis?“
Willi suunurk tuksatas. „Ma..,“ oli kõik, mis ta kuuldavale tõi. Seejärel ta vaikis ja nihkus mulle pisut lähemale, et ulatuks mu põsele kiirelt lühikest suudlust suruma.
„Head ööd,“ kordas ta uuesti ja minu vastust ärakuulamata tegi ta minekut. Saatsin teda pilguga sissesõiduteel seni, kuni ta suveõhtu pimedusse sulandus.
Hõõrusin käeseljaga suud ja hiilisin majja sisse. Seadsin sammud otsejoones külmakapi juurde. Võtsin sealt apelsinimahla paki ja keerasin sellelt korgi. Täpselt siis kui olin valmis otse pakist jooma, saabus ema kööki. Ta tuli minu juurde ja ulatas mulle kapist klaasi.
Ohkasin.
Ema noogutas: „Su isa ja venna puhul on see midagi, mida välja ravida ei saa. Sinu puhul pole see lihtsalt ilus.“
„Oo, tõesti?“ venitasin emale väljakutsuvalt vastu.
„Summer..,“ alustas ema, kuid vaikis siis. Ta nuusutas ninaga õhku. „Summer, kas ma tunnen alkoholi lõhna?“
Valasin klaasi poolest saadik mahla täis. „Ma ei tea, mida sina tunned.“
„Summer!“
„Mida?“ ohkasin.
„Kus sa käisid?“
„Williga peomajas. Sain Lexie ja Evaniga ka kokku. Sulle peaksid nemad ju sobima?“
„Summer, ma... Mulle..,“ kogeles ema närviliselt. „Mis küll sinusse sisse on läinud?“
„Mitte midagi,“ torisesin talle vastu ja jätsin mahlajoomise sinnapaika.
„Tahad öelda, et see kõik on lihtsalt alkoholist?“
Katsin näo kätega ja lootsin, et mu kannatus lihtsalt ei katkeks. Ma olin sellele lähedal. Väga lähedal.
„Kõigest natuke viskit, ema. See pole mingi põhjus, miks selline draama asjast teha. Pealegi olen ma täisealine. Milles probleem, ma ei mõista?“
„Aga sa ju..,“ alustas ema, kuid ei lõpetanud. Ta näol oli endiselt see rahulolematu grimass, kuid see hajus tasapisi, kuni asendus leplikuma ilmega. „Ee, eks sa ise tead.“
„Teangi,“ pomisesin vaikselt ja astusin temast mööda.
Aga ema püüdis mu kinni. Ta haaras mu õlgade ümbert kinni ja embas mind kuidagi poolikult.
„Summer... Mis sinuga toimub?“
Neelatasin ja tundsin kuidas mu silmadesse pisarad tükkisid.
„Mitte midagi ei toimu.“
„Ma arvan teisiti.“
„Arva, kuidas tahad.“
Pööritasin silmi ja ohkasin. Jah, ma ise teadsin ka, et midagi on siiski toimumas. Siin, kodus olemine, tuletas mulle kõik meelde. Loomulikult ma proovisin mälestusi blokeerida, kuid kodu ja siinne ümbrus olid minu vastu... Mälestused imbusid ükshaaval mu pähe ja need mängiti mulle piisavalt detailselt ette.
„Kullake,“ alustas ema taas ja silitas õrnalt mu selga. „Ma ei taha, et meie läbisaamine selline oleks. Ma olen siiski sinu ema. Sinu sõbranna...“
„Ja ma olen sinu tütar, ema. Miks sa mind ei mõista ei üritanud, kui ma seda kõige rohkem vajasin, ah?“
Ema ei osanud nüüd mulle midagi vastu öelda. Ta võttis oma käed mu seljalt ja lasi mul minna.
Mu esialgne mõte oli peita end oma tuppa, kuid ukse juures mõtlesin ümber. Koputasin Kenti toa uksele ja kui kuulsin tema hõiget „Sisse!“, astusin tuppa.
„Hei,“ keeras Kent mind nähes end voodil selili ja sirutas käe välja, et raadiost kostuv tümps vaiksemaks keerata.
„Reisiväsimus?“ istusin tugitooli, kus tema riided, mida ta koju tulles kandis, hunnikus olid. Aga sellest polnud midagi.
„Ja veel milline... Mis sind siia toob?“
„Mitte midagi. Ma tulin niisama vaatama, millega mu suur vanem vend tegeleb aga nagu ma näen oled sa hõivatud laisklemisega.“
Kent naeris ja hõõrus oma meelekohti. „Ma olen jube väsinud.“
„Mina mitte,“ vastasin kiirelt.
„Kuulsin jah, et olid luusimas käinud..,“ irvitas Kent ja ajas end istukile.
„Willi pool käisin..,“ alustasin, kuid vend ei lasknud mul lõpetada.
„Käisid vaese poisi südant murdmas?“ küsis ta naerdes ja lõbutses mu kulul täie rauaga.
„Vaese poisi südant? Vist küll... Ta saatis mind just koju tegelikult. Ja...“
„Ja..?“
„Tegi musi mulle,“ laususin pisut vaiksemalt, mu nägu lõi õhetama.
Kent irvitas laialt. Ta avas suu, et midagi öelda, kuid vali helin takistas teda.
„Ee, okei, kus mu mobla on?“ tõusis Kent kiirelt voodist püsti ja hakkas sahmerdades oma telefoni otsima.
„Ma... vist... istun selle peal, Kent,“ tõusin kahtlevalt püsti ja hakkasin kobama riidekuhja kõige pealmise pusa taskuid.
Helin valjenes ja see tähendas vaid seda, et Kenti mobiil oli pusa all vedelevate tumedate teksade taskus. Tundus, et ta oli tuppa pääsedes oma seljas olnud riided lohakalt siia visanud ega kavatsenudki neid niipea kappi ära panna.
„Las ma ise, Summer,“ lükkas Kent mind eemale ja haaras oma püksid ning surus käe eesmisesse taskusse, tirides sealt musta puutetundliku ekraaniga telefoni välja. Ta lasi pükstel tagasi tugitooli kukkuda nii et üks säär põrandale kukkus. Tõstsin selle üles tagasi ja jäin oma venda vaatama, kes telefoniekraani jõllitas.
„Miks sa juba vastu ei võta? Keegi üritab sinuga eriti meeleheitlikult kontakti saada...“
„Ee, jaa,“ venitas Kent ja tõstis pilgu oma telefonilt.
„Aa,“ noogutasin aru saades.
Kent oli ilmselgelt kimbatuses: „Ma võtaksin selle jah... üksinda olles vastu.“
Hakkasin naerma ja seadsin sammud ukse poole, vennale üle õla lõbusalt keelt nädates. Kui ukse enda järel sulgesin, kuulsin Kenti kõnele vastamas.
Lonkisin oma tuppa ja esimene asi, mida märkasin, olid mu kohvrid, mis lahtipakkimist vajasid. Aga hetkel ma küll selles tujus polnud. Soovisin tänasele päevale lõpu peale teha ja magama pugeda. Homme teeme me Lexie’ga midagi koos ja kindlasti saab meil lõbus olema. Meil on palju aega tasa teha.
Ma klõpsasin öökapi lambi põlema, istusin oma voodile ja lasin pilgul toas ringi rännata. Uurisin asju, mille olemasolu ma vahepeal unustada olin jõudnud. Tõusin ja liikusin kummutile lähemale. Uurisin asju, mis seal olid... Mõned pildid... Ja loomulikult pisike tolmukord.
Astusin aeglaselt akna juurde ja katsusin siidist kardinat, enne kui selle kõrvale lükkasin ja käed üle aknalaua libistasin.
Mulle meeldis mu toast avanev vaade kaugusesse. Isegi nii hilja, kui päike oli loojunud, oli see endiselt ilus, kuigi silm ei pruukinud pimeduses eriti midagi eristada. Mõnikord piisas ainuüksi teadmisest...
Sulgesin silmad. Surusin lauba vastu jahedat aknaklaasi ning ohkasin. Soovisin, et suudaksin oma mõtteid paremini kontrollida, et minevik ei tuleks mind muudkui kummitama. Raputasin pead, tõmbasin kardina tagasi akna ette. Tõmbasin paksu kardinad samuti ette ja tõmbasin pluusi seljast. Toppisin selle kummuti sahtlisse ja võtsin sealsamas ka lühikesed püksid jalast. Sobrasin sahtlis, proovides leida, midagi head magamiseks selga, kuid lõpuks andsin alla. Selles poleks midagi kui ma pesus magan.
Lükkasin sahtli kinni ja otsustasin ukse seestpoolt lukku keerata, et vältida ükskõik kelle poolt äratamist. Otsisin oma telefoni välja, panin äratuse kella kümneks hommikul ja pugesin teki alla. Asetasin telefoni endast piisavalt kaugele öökapile, et ma kindlasti hommikul üles ärkaksin. Seejärel kustutasin tule ja jäin selili voodisse lamama, lootes et üle pika aja kodus ööbimine ei takistaks unel mu üle võimust võtta.
Aga ma kartsin und näha- mälestused olid unes palju tõesemad, kui ärkvel olles... Ma olin oma mälestuste ahelatesse kinni köidetud.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime29/4/2012, 23:32

Ma olen alati elevil kui hakkan nii heale jutule kommentaari kirjutama. Very Happy

Jah, mulle meeldib, et Will on Summeri jaoks olemas ja teda toetab just sel hetkel kui Summeril seda kõige enam vaja on, aga no minu meelest võiks ta vedi rahulikumalt asja võtta ja üldse mitte nii ebardlikult tormakas olla. Ta isegi meeldib mulle. Ta on hea, hooliv, armas jne, aga jah, ma tean, et ta ei meeldi mulle niivõrd, et teda Summerile edasiseks elusk kõrvale soovida. Rolling Eyes

Kui ma lugemist alustasin ja selle pealkirja lugesin, millele sa use soovitasid tungivalt tähelepanu pöörata, siis koheselt liikus minu mõtle sellele, millele ta tõenäoliselt liikuma pidigi, sest osa lõppes just nii nagu olin alguses kahtlustanud.

Tead ma näen tonte seal, kus hetkel neid veel olla ei tohiks. Ma tean, et midagi ei saa veel olla, aga ikka loodan ja kujutan ette, et äkki siiski sa oled meile varakult üllatuse plaaninud.

Näiteks see koht: Astusin aeglaselt akna juurde ja katsusin siidist kardinat, enne kui selle kõrvale lükkasin ja käed üle aknalaua libistasin.
Mulle meeldis mu toast avanev vaade kaugusesse. Isegi nii hilja, kui päike oli loojunud, oli see endiselt ilus, kuigi silm ei pruukinud pimeduses eriti midagi eristada. Mõnikord piisas ainuüksi teadmisest...
Sulgesin silmad. Surusin lauba vastu jahedat aknaklaasi ning ohkasin.


Mina lootusest tulvil jobuke, hakkasin selle lõigu poolepealt lõigule uusi lauseid juurde mõtlema.Näiteks: Avasin taas silmad ja....buuum(ma ei hakkagi kirjeldama, mis selle buumi asemele käima peaks). Neutral

Oeh Audrey...sa ei kujuta ette ka mida sa minuga teinud oled. confused

Loodan siis neljandat ikka varsti siin kolmada järel ilutsemas näha! I love you



Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 00:37

Ja ma olen elevil, kui komme loen Very Happy

No Willi osakaal Summeri elus saab olema ikka üüüüsna väike Very Happy

Eks ma ikka põhjusega soovitasin pealkirjale tähelepanu pöörata. Seda tasub edaspidigi teha, sest mõnikord ma vihjan selle abil midagi. Seekord ma tegin ka seda. See oligi niivõttes üllatus... Kas sa ei taibanud üldse? Very Happy

Ja see lõik on kena. Niimoodi peale kirjutamist seda lugeda on päris okei. Tavaliselt ma ei loe kirjutamise ajal eelnevat teksti üldse...

Ja ma arvan, et kujutan. Ma olen ise ka selles jutus sõna otseses mõttes omadega sees. Üritan rohkem tundeid siia toppida. Paremini kirjeldada, kasutada paremini kasutatavat materjali oma elust... Ja ma ei tea. Lihtsalt. Kuidagi... See on tükike minust.
Näiteks NP1 ajal olid mul heledamad juuksed. NP2- mina olen tumedate juustega ja Summer on tumedate juustega. Mina käin ülikoolis, Summer käib ülikoolis ja õpib eriala, mida ma oleksin ka kunagi tahtnud õppima minna... Summeris on rohkem minu omadusi ja tema käitumine on juba paaaaaaalju minulikum, kui NP1-s. Ühegi teise jutu puhul pole mind nii palju sees. Ma ei saa aru, mis selle looga on. See on ajuvaba lihtsalt. Kuidas see nii minu on... Ma ei tea...

Hahaa, näiteks mul tuli ükskord meelde midagi mu lapsepõlvest. Võib-olla saad sa sellest seoseid tõmmata Very Happy
Nii. Um, kui ma selline pisike piiga alles olin, oli meie maja kõrval park. Pargi meie poolses ääres olid suured paplid... Sel ajal oli siin külas lapsi ka rohkem, eriti just poisse. Ja kuna mu vanemad vennaraasud ja need teised poisid muudkui möllasid koos, siis mina olin ka vahel seal. Ma polnud üldse poisilik tüdruk. Ma olin nii tüdrukulik, kui vähegi olla sai Very Happy Mul olid blondid juuksed, ilus kuldpruun päevitus oli tol ajal igasuvine traditsioon ja ma kandsin peaaegu alati igasuguseid kleidikesi, mis lihtsalt nii nunnu olid ja on endiselt. Emme ise tegi neid mulle. Ja need on nii uskumatult ilusad... Siiani alles Very Happy
Igatahes kui poisid oma jalgrattad maha olid pannud ja traditsioonilised mängud käisid (tukikas jne) olin ma ka alati läheduses. Mitte kogu aeg muidugi.
AGA, oli üks poiss, kes oli mulle ammu silma jäänud. Tal oli üsna eriline nimi ka, mida igapäev ei kuule ja siis ta oli nii kena minu jaoks. Ta võis olla tol ajal umbes... 12 või isegi vanem... Tal olid hästi ilusad silmad ja sellised... Kuldpruunid juuksed. Meenutas natsa nagu surfipoisse, kui nüüd mõtlema hakata. Aa, ja sel tüübil oli muide roller juba sel ajal Very Happy Mitte just roller nagu need praegu on aga selline rohkem mootorratta moodi asi Very Happy Igatahes ma vist meeldisin sellele poisile ka. Mingi lapsepõlve vastastikune crush oli meil Very Happy Ta tahtis mind sõitma viia, mu vennad olid vastu Very Happy Kui ma poiste juurest ära tahtsin minna, oli tema see, kes mul alati palus jääda... "Palun ära mine veel, ole natuke minu juures," on lause mis mul siiani meeles on. Ta toetus oma motikale ja vaatas mind kurbade silmadega, millele ma vastu ei suutnud panna. Ta kutsus mind ilusaks tüdrukuks ka Very Happy Ta oskas minuga nii ilusti rääkida lihtsalt I love you
Ja temaga tulid need esimesed käehoidmised ja kallid... Ta vist tegi mulle põsele musi ka Very Happy Alati, kui mina nende juures olin, oli temaga minuga, ei teinud asju, mida teised tegid... Lihtsalt... Olime koos, istusime murul, kui teised mängisid tukikat jne. Käehoidmised ja kallid olid avalikud asjad. Mõnikord olime kuskil kahekesi ka, teistest eemal, kus ta vist tegigi mulle musi põsele... Nagu tõepoolest puppy love Very Happy
Mu vendadele ei meeldinud see üldse. Teistel poistel polnud selle vastu mitte midagi. Vennad olid isegi mu peale kurjad, sest see tüüp oli ikkagi tuntud kui selline paha tüüp Very Happy Aga ta oli minuga nii hea... ta isegi rääkis mu vendadega, et mis selles siis halba on, et ta minuga... (Selle poisi ja mu vendade vaheline sõprus muide kannatas ka! Ja kõvasti Very Happy) Ta oli minuga nii viisakas, hooliv, armas...
Mina olin siis oma vendade peale solvunud, et nad mul keelasid nendega kaasa tulla kui see poiss nende seltskonnas oli. Nii et me saime ikka kokku. Mõnikord läksime isegi kaugemale kui meie kodupiir ja siis ma sain pahandada ka natsa. Ja vennad kaebasid muidugi ära, et õõõ see tüüp on süüdi... Vanaema ka pahandas temaga aga poiss ütles mu vanaemale vastu, et ma meeldin talle Very Happy Vanaema oli temaga ikka nii kuri ja ta teadis, et ei saa midagi teha. Mina nutsin meeleheitlikult ja mnjah... Rolling Eyes
Ja ega keegi ei saanud midagi teha, et me ei kohtuks Very Happy Mõnikord kui me meie endise naabritädi (kes tegeles palju lastega ja suvel olid tema lapselapsed ka siin) juurde kogunesime midagi tegema, oli see tüüp see, kes parkis oma motika kahe maja vahelisele sissesõidu teele ja toetas end taas vastu oma motikat ja jäi mind ootama :) Kui ma tulin (pigem jooksin tema juurde, kui teda nägin mind ootamas), läksime koos teiste juurde. Tõsine first love tegelt ikka.
Ja kui keegi ütleb, et see oli lihtsalt jama... Ei olnud. Ma olin väiksena samuti selline, kelle usaldust oli raske võita. Aga see poiss hoidis mind kohati isegi rohkem kui mu vennad. I love you

Ma arvan millegipärast, et ma olengi seda kõige esimest poissi Chadisse pannudki... Rolling Eyes Chad on vist segu kahest poisist, kel mu elule mingi... suurem impact olnud on... Neutral

Mul hetkel ei tulegi rohkem midagi meelde. See oli esimene mõte, mis tuli. Aga eks varsti tuleb äkki veel midagi meelde Very Happy

Ja eks ma vaatan, mida tänane päev toob. Ehk saab neljandaga ka maha.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 02:05

Awww...see lapsepõlve looke on ja tõeliselt armas. Hah. kohati nagu seebikas.

Ma tegelt kujutan ette, millise toreda järjeka sellest sinu lapsepõlve seiklusest saama peaks. Audrey su lapsepõl inspireerib mind, kas tead. Very Happy

Ma nüüd küll ei saa aru sellest kui vana sina olid. Msni's rääkisid, et ta on pm 8 aastat vanem, aga sinu arvestuse järgi olid sa siis ju alles neli või viis. Hahahhaaaa. Auts, mis toimub? Very Happy Laughing

Oehh jah, tulid endale meelde ajad, kus ma alles väike ja ulakas olin. Ikka tõeline naughty, mitte nagu praegu. Praegu olen ma, võrreldes sellega mis ma kunagi olin, leebeke. Very Happy

Ma polnud isegi mitte ulakas. Evil or Very Mad Ma olin lausa pätt! Twisted Evil Täielik kaabakas noh Laughing

Sülitasin poiste peale, kes mind kiusasid, viskasin majade aknaid sisse. Kuisasin vastu täiega neid, kes mind kiusasid. Lükkasin ühe endast paara aastat vanema kuti poriloiku, sest tema oli eelmine päev mulle jala taa pannud ja mina lendasin ninali. Aiii, aga kättemaks oli mulle magus, talle märg. Hahahahahaaaa Laughing

Igatahes, jah sinu lapsepõlv ajas meenutama ka enda oma. Oehhh...olid ajad! Wink

Ma nüüd ei tea, millist pikka kommentaari sa minult ootasid, aga niipalju ma tean küll, et sa ei saa seda. Very Happy


Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 10:25

No ma olin vist neli või viis Very Happy Nii et do the math... Tema oli siis kas 12 või 13 Very Happy Nii et piisavalt pubekas juba. Aga ta oli peale mu vanima venna ja veel ühe poisi, üks vanemaid selles kambas Very Happy Ja alati, kui mingi pahandusega teised hakkama said, teadsin mina, et tema seda ei teinud, sest me olime koos Very Happy Kaitsesin teda alati. Kunagi isegi sain selle pärast vist pahandada kelleltki jälle ja siis ta ütles ka, et ma poleks pidanud seda tegema ja... oeh Very Happy Nii nunnu eks ole? Ja kui ma midagi kartsin, oli tema see, kes mind lohutas jne.

Kohati nagu seebikas? Kohati nagu Summer ja Chad Very Happy

Õõõõ, sülitasid? Ma pole seda never teinud Very Happy Ma niivõttes päris pahandust ei teinud, kuid ulakust küll.

Need ulakused tulid mul ikka hilisemas eas.

Kui ma selline nelja-viie aastane olin ei julgenudki eriti midagi teha Very Happy Hiljem hakkasin julgema.

EDIT: Täitsa pael, ma ikka mõtlen sellele ja no tõesti... Teda nagu olekski kõige rohkem jutus kasutanud. See mälestus läheb nii kokku lihtsalt kõigega... Shocked
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 11:59

Ega nii ju ongi juttude kirjutamisega, et kõige parem inspiratsioon tuleneb enda elust. Wink

Ja muideks pahad poisid oskavadgi supperhüpper headki olla. Ja tihtipeale nad nende inimestega ongi, kes neile meeldib ja kellest hoolivad. Vot seda tean ma enda sõbranna pealt. Rolling Eyes

Aga sina...kao kirjutama neljandad osa mulle. Ma vajan seda...KOHE! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime30/4/2012, 12:04

Nojah, ma kasutan oma elu veel eriti palju Very Happy

Ja oeh Very Happy Küll olid ikka head ajad Very Happy Mingi summer romance... Mul oli kunagi selline mängumaja ka nagu, kuhu ta mulle külla tuli, kui ma teistega polnud jne Very Happy Ma ei saa... nii palju asju tuleb meelde lihtsalt Very Happy

Ja küll ma kunagi alustan ka. Seda kas õhtul ka uus osa teile siia tuleb, veel ei tea Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: