MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 15:02

Uue osa pärast pahviks löödud! (okei ma mingi weird ka, aga see pole mingi uudis...)


Me like it.


Kui suured Summeri toa aknad ja kardinad on? Sest siid on ikka tõeliselt kallis xD või on ta mingi rich, ainult, et mina seda ei teadnud Razz


Nõuan...


UUT! sunny

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 15:22

Siid ja kallis? Um, eks oleneb rahakotist. Meil on elutoa suurel aknal ka siidist kardinad Very Happy Siidist see valge ja Kõrval siis need mis nagu õhtuti ette saab tõmmata või nii.

No igatahes emme ei kurtnud küll et kallis oleks või nii

Summeri toa aknake on selline üsna ruudukujuline. Meetri laiune äkki...

Ja ma ei tea. Eks ma katsun uut kirjutada siin värskes õhus. Aga segajaid on jube palju. Tahaks lihtsalt ringi jalutada jne, mitte siin istuda ja päikse käes küpseda :) Eks ma proovin. Ma pean enne ka pisut lugema, mis ma teile kirja panin siia.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 16:13

Kui Kent ütles, et ta tahaks sellele kõnele üksi olles vastata, siis tekkisid mulle taas need teatud mõtted. Very Happy Ja ma väga loodan, et need mõtted on õiged, sest kui Chadi tagasi ei tule..

Will.. Will on armas. See põsemusi oli armas, kuid ma väga loodan, et sellest ei arene midagi muud. See rikuks lõpuks kindlasti kõik ära. Very Happy

Ootan uut! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 16:24

Mis teatud mõtted? Ja no... võib-olla olidki õiged mõtted...

Ja no Willi osakaal NP2-s saab olema üsna väike. Keegi teine saab rambivalguse omale Very Happy

Ja uuega proovin tegeleda. Hetkel ei suuda midagi peale niisama päikese käes peesitamise teha Very Happy
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 18:20

Ja, ma nõustun, et Will on tore... Sad Igatsen Chadi. Muidugi on osa väga hea.
Mulle meeldib see jutt niikuinii, ükskõik, mida sa sellega ette võtad! :) Jätka varsti!
Tegelikult ma mõtlesin selle peale, et kui Kent telefoni vastu võttis...Ta ei tahtnud, et Summer ta toas oleks. Äkki võis helistajaks olla...
Very Happy Igatahes, jätka varsti, sest ma olen põnevusest suremas.
Äkki on võimalik, et juhtub midagi seletamatut?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 18:35

Igatsed teda juba? Awwwwwwww...

Um, ee... Tubli oled, Smile* Very Happy

Ja uus ehk varsti, eks varsti näeb :) Katsun hiljem kirjutada ehk. Enne pean lugema viimase osa läbi :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 20:30

Millised toredad mõttekesed. Laughing

Nii fun on lugedaaaa! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 20:32

Ei no sul muidugi, Birx Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime30/4/2012, 21:46

Muhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 00:08

Täna kallale sõbrannale ka rääkisin ja ta sai sõna otseses mõttes kreepsu. Üks meestuttav sai ka täna teada, et kirjutan. Aga sõbranna sai ka mu mõtetest teada ja oli nagu WTF, kuskohast sul sellised mõtted tulevad, et anna juba raamat välja jne. Et jahm... Ta peale iga uue osa vaatamist on üliexcited ja ei suuda olla ja tal muide sama probleem, Birx. Ta mõtleb mu jutu peale KOGU aeg.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 00:09

Oehh...kas saakski kuidagi teisiti. Vavelt. Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 00:12

Aga mulle käib endiselt üle mõistuse, kuidas see kõik teile nii mõjub. Ausalt. Ma mõtlen ka selle peale jne, aga... Okei, võib-olla ma ka siis... Oeh Very Happy Ma pean öösel kirjutama hakkama -.-
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 20:11

Wohoooo.. KES LÄBI LUGES? Very Happy
Ma olin Summeri peale nii vihane.. Miks ta nii tegi? Ma tean et Summer on osa sinust, seega räägi mulle mis tema peas toimub?

Ja see lapsepõlve lugu.. Awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww... Ma alguses vaatasin et uus osa, ja siis vaatasin et ee ei ole ikka kaa.. Aga see oli nii armas.. Täiega äge. Ma töllerdasin ka alati vennaga kaasas igal pool. Mul on nii hästi meeles kuidas me 12 pulka mängisime ja siis mina olin ainuke keda kinni poldud püütud ja siis ma päästsin kõik ära ja sain kiita või nii ja siis ma olin nii uhke ja õnnelik Very Happy Sorry mingi random Very Happy

Aga jh... Kus uus osa on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 20:27

JEEEEEEEEE...

Miks Summer mida tegi? Mille pärast sa kuri oled?

Eksole. Totaalne first love.

Uus osa valmib. Ma juba öösel kirjutasin aga siis uni omas ära mind.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 20:28

Noo.. Miks ta emale nii näkku huias? No ma saan aru et ta oli pahane et nad Chad'i heaks ei kiitnud aga et nagu jah... Ja mulle ei meeldi et ta joob Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 20:36

No... et... ema nii kuri tol ajal oli kui Chad Summeri elus oli...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 21:00

Karrole ei meeldi, et Summer joob Audrey. Do something! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

*sureb naerukrampidesse* Laughing
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 21:21

Summer on selline tore ja hea ja see ei sobi temaga kokku ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime1/5/2012, 21:24

Naughty: See on alles algus Very Happy

Karro: Paljugi mis Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 22:04

Ligi 2400 sõna cheers Hoopis palju rohkem, kui esialgselt plaanis oli Very Happy Ma pole selle osa lõpuga just väga rahul aga ma ei taha üle ka veel lugeda... Eks te ise loete siis... loodan, et meeldib :)


4. HÄÄL

Tüütu pinin muutus aina valjemaks ja valjemaks. Mu esimene automaatne liigutus oli tekk üle pea tõmmata, kuid see ei vaigistanud mu telefoni, mis eemal nii nõmedalt kilises ja kõlises. Nüüd ma kahetsesin, et ma enda vastu karm olin olnud ja telefoni endast nii kaugele jätsin, et ma selle vaigistamiseks sooja teki alt välja pugema pidanuks.
Veel ühe minuti veetsin ma teki all, sellega oma kõrvu kattes, lootes ja end lohutades, et kui see on äratus, ei saa see igavesti heliseda. Ühel hetkel see peab katkema automaatselt.
Kui aga minu ajaarvestamise järgi oli möödunud oma pool minutit, viskas mul tõsiselt üle. Tõmbasin teki tihedalt enda ümber, ise mõeldes, miks ma seda olukorda varem nii lahendanud ei olnud, ja tatsusin need kaks sammukest voodist eemale. Võtsin telefoni, vajutasin nupule ja siis saabus vaikus. Imehea vaikus. Hõõrusin käeseljaga mõlemaid silmi ja vaatasin tuimalt telefoniekraani.
Tegemist polnudki äratusega. Lexie oli mulle helistanud. Ja mina magasin sisse.
„Ai pagan,“ oli uni mu silmist kadunud ja ma viskasin teki voodile. Valisin Lexie numbri, tõstsin telefoni kõrva juurde ja tormasin omale riideid selga otsima.
„Lex,“ laususin kiirelt, kui kuulsin teda kõnele vastamas.
„Ülitore, et sa mu kõneaega kokku hoiad.“
„Ja-jaa...“
„Aga miks sa mu kõnele kohe ei vastanud?“
„Ma magasin sisse. Arvasin, et äratus ja vajutasin kinni,“ seletasin, ühe käega lühikesi pükse jalga tirides.
Lexie naeris mu üle terve helirea ulatuses. „Oh sind küll.“
„Oh mind küll jah,“ ägisesin sõbrannale vastu ja viskasin end voodile pikali, et pükste jalgatirimise kõige raskema osaga hakkama saada.
„Misasja sa seal teed?“ uuris Lexie naerdes. „Võiks arvata, et Will jäi sinu juurde ööseks...“
„Lexie!“
„Mida?“ uuris ta naeruse häälega.
„Ma proovin pükse jalga saada. Mitte ei... Mida iganes. Tõsiselt.“
„Okei, ma tean, et sa oled seal üksi. Aga okei siis. Lasen sul riietuda.“
„Ei-ei, oota nüüd!“ katkestasin oma tegevuse ja puhkasin kätt. „Miks sa helistasid?“
„No ma mõtlesin, et mis kell me kokku saame. Ja kuskohas.“
„Mida sa teha tahad?“
„Ideaalis naudiks ilusat rannailma. Peomaja juures.“
„Seal on palju rahvast ja me ei saaks..,“ nurisesin Lexie plaanile vastu. Enne, kui ma lõpetada suutsin, segas ta mulle vahele.
„Peomaja on päeval kinni. Ja sellisel ajal liigub seal minimaalselt rahvast. Palun, Summer. Lähme sinna. Kui seal juhtub olema rahvast ja me ei saa rahulikult seal olla, lähme mujale. Ma luban.“
Võitlesin pealekippuva haigutusega. „Olgu siis. Mis kell?“
„Ma ootan sind 45 minuti pärast teie teeotsas, sobib?“
„Ee, ikka jah.“
„Olgu, Summer. Varsti näeb!“
„Varsti näeb,“ kordasin Lexie sõnu ja jätsin telefoni enda kõrvale voodile. Ajasin end püsti, et normaalselt edasi riietuda ning seadsin sammud kööki.
Mul oli kõht tühi, kuid kõik asjad, mis külmkapis olid, olid sellised, mida ma lihtsalt ei tahtnud. Lükkasin külmkapiukse kinni ja liikusin jalgu lohistades lauani, mille keskel ilutses suur puuviljavaagen. Võtsin sealt paar banaani ning ühe pirni ja tatsusin oma tuppa tagasi, et rahus mõned asjad kokku panna. Kuna ma täielikus päevitamistujus polnud, ei kavatsenud ma ka riideid vahetama hakata. Needsamad lühikesed püksid ja mingi kergem särk. Sellest piisab.
Õngitsesin kapist tavalise riidekoti välja ja toppisin sellesse päevituskreemi, banaanid ja ka pisikese veepudeli. Igaks juhuks võtsin rätiku ka ja surusin selle teiste asjade kõrvale. Seejärel istusin voodile ja pistsin pirni nahka.
Siis helistasin Lexiele.
„Jälle sina,“ vastas ta naerdes.
„Mina jah... Tead, ma olen tegelikult valmis. Mul on asjad koos. Saame äkki seal maja juures siis kokku? Sa ei pea siis siia ka tulema.“
„Okei,“ venitas Lexie vastu. „Ma pidin just tulema hakkma.“
„Hästi, varsti näeme,“ lõpetasin kõne ja peitsin telefoni padja alla. Ma ei tahtnud seda kaasa võtta, kuna ma kartsin seda maha unustada või lihtsalt kaotada.
Sättisin koti õlale, plätud jalga ja astusin toast välja. Pidin äärepealt emale otsa jooksma, kuid sain õnneks pidama.
„Summer, kuhu minek?“
„Niisama... Lexiega randa.“
„Olgu,“ noogutas ema ja mulle tundus nagu ta sooviks veel midagi öelda.
„Okei, ma lähen..,“ keerasin end minekule, kuid peatusin mõne sammu pärast. „Muide, kus Kent on?“
„Nad teevad isaga tööd. Maja ümbrust on pisut koristada vaja...“
Noogutasin ja pöördusin uuesti minekule. Hüüdsin emale üle õla ’’Tsau’’ ja astusin õue mõnusa sooja tuule kätte.
Mulle tundus täna see tee peomajani palju lühem kui eile õhtul. Võib-olla oli selle ’’pikkuses’’ süüdi Will, kes mu olemise pisut ebamugavaks tegi. Täna jõudsin ma üksi kuidagi eriti ruttu kohale.
Nägin Lexiet eemal seismas ja mind ootamas. Ta nägi suviselt elegantne välja- juuksed suure suvekübara alla peidus, meeletu suured päikeseprillid silmi katmas ja seljas punane õhuline kleidilaadne pluus.
„Vuhuu,“ hüüdis ta mulle ja lähemale jõudes märkasin maas rullis tema rätikut.
„Kaua olid juba siin?
„Just jõudsin,“ vastas Lexie. Liikusime kõrvuti mööda peomaja mere poole. „Just jõudsin jah. Ajastus on meil kahepeale küll super! Ma poleks viitsinud siin puude varjus kaua olla. Ma lihtsalt jumaldan seda päikest. Ja täiega lahe, et mitte ühtegi pilve taevas pole...“
Pomisesin sõbranna jutuvadina peale midagi ebamäärast.
Natukese aja pärast lebas Lexie mu kõrval rätikul, seljasolnud pluus padjaks pea all ja tulipunased bikiinid seljas ilutsemas.
„Päris pilkupüüdvad,“ märkisin ja tirisin oma särgi üle pea, et kõht päikest saaks. Lühikesed püksid jätsin jalga. Kui need oleks olnud põlvedeni pikad, oleksin need ära võtnud aga need olid tõesti väga lühikesed.
„Ma tean,“ itsistas Lexie ja sättis oma suure uhke kübara niimoodi pähe, et see juukseid päikse eest kaitseks.
„Aa, seda sa kavatsedki? Pilke püüda?“ hakaksin naerma ja otsustasin end vabaks lasta. Sirutasin jalad välja ja sättisin end samuti mugavalt pikali. „Need võrkpallipoisid on siiski pisut liiga kaugel, et meid siin märgata. Pealegi, kõrkjad varjavad meid pisut.“
Lexie ajas end istukile. „Tõsiselt räägid?“
„Jep.“
Lexie ajas end püsti, ühe käega kübarat peas hoides ja liikus oma asjadega rohkem vee poole, alale, mis eemal võrkpalli mängivate tüüpidega ühele liinile jäi.
„Kavatsed sinna jääda?“ hõikas ta ja sättis end uuesti rätikule pikali, kui ma alistunult tema juurde oma asjadega kobisin.
„No vot. Palju põnevam,“ lausus Lexie rahulolevalt ja sulges silmad.
Lobisesime Lexiega peaaegu kõigest, mis siin vahepeal juhtunud oli, kuni viimaks mõlemad sooja päikese käes uniseks muutusime. Lexie mu kõrval nohises vaikselt, samal ajal kui mina läbi poolune kuulsin eemal mängivate poiste hõikeid.
Lexie haigutas ja samal ajal kostus eemalt kellegi vali hüüe: „Ma toon ära!“.
Mõne hetke pärast, kui end pisut istukile ajasin ja mu silmad ereda päikese tõttu taas midagi nägema hakkasid, märkasin oma suureks õuduseks, et meie poole lennanud palli jooksis ära tooma ei keegi mu kui Joshua.
„Oh ei..,“ piiksatasin kaeblikult ja Lexie keeras pea minu poole.
„Mida on..?“
„Joshua,“ ohkasin vastuseks ja võtsin särgi, et see selga toppida, enne kui Joshua liiga lähedale jõuab. Ta võttis palli, lõi selle jalga oma sõprade juurde tagasi ning jooksis siis sörkides meie poole. Ma pidin tunnistama, et kõigest hoolimata, oma jobust iseloomust hoolimata, oli ta tegelikult üsna kena. Ta oli tugeva ja ilusa kehaehitusega, suvel veel korralikult pruun ka ja laiad surfaripüksid ja sportliku joonega päikeseprillid tegid ta päris... kenaks.
Ohkasin. See on ju Joshua. Mida ma ometi mõtlen. Raputasin pead ja sain särgi just selga, kui Joshua meie juurde jõudis.
„Tere neiud,“ astus ta paar aeglast sammu meie poole ja kükitas siis. „Mis toimub?“ küsis ta muretult ja jäi Lexiet vaatama, kes käitus nii nagu poleks teda olemaski.
„Mis sa arvad, et toimub?“ küsisin ja otsisin kotist banaani välja.
Ausalt öeldes ma imestasin, et Lexie ei kavatsenud siit kaduda. Aga ju siis otsustas ta Joshua välja kannatada. Ja mina pidin sama tegema.
„Näen, et päevitamine aga sa ei ole vastavalt riides.“
Pööritasin silmi ja murdsin banaanist tüki. Pistsin selle suhu ja mõtlesin, mida Joshuaga peale hakata.
„Aga äkki ma olen lahkumas?“ küsisin.
„Lahkumas? Minu pärast?“ Joshua manas näole laia süütu naeratuse ja potsatas mu rätikuotsale istuma.
„Ei, ma olen juba kaua päikese käes lesinud. Piisavalt kaua.“
„Summer, sa ei pea minu pärast lahkuma,“ lausus Joshua mesimagusalt. „Tegelikult ka Summer... Jää.“ Viimase sõna ajal asetas ta käe mu põlvele, mille peale ma võpatasin.
Aga ma ei tohi välja näidata, et ta mind hirmutab. Ma ei tohi... Ma pean olema julge...
„Aga kui sul on siin tüütu lesida, siis ma kutsun sind mängu?“ Joshua ajas end püsti ja kloppis püksid liivast puhtaks. Ta sirutas käe minu poole, justkui lepituseks. Justkui oleks ta lubanud ennast muuta ja see mängukutsumine oleks kui uus algus.
„Mu sõpradel poleks kenade neiude vastu midagi,“ lausus Joshua ja tema hääles polnud seda tavapärast naljatlevat tooni. See oli veidralt harjumatu.
Mul polnud aimugi, kas see oli viga või ei aga ma ulatasin Joshuale oma käe.
„Kenade neiude?“ kordas järsku Lexie ja ajas end püsti. „Kaota mitmus, jobu. Summer, sina võid nende juurde minna aga mina ei tule.“
Panin rätiku õlale ja võtsin oma koti ja jäin Lexiet vaatama.
„Lex, ise sa ju...“
„Ma ei teadnud, et tema siin oma sõbrakestega on,“ sisistas Lexie pahuralt läbi hammaste ja korjas kiirelt oma asju kokku.
„Lexie,“ anusin teda.
Joshua oli minu meelest tõesti sõbralik, kuid nüüd kees Lexie üle. Üleüldse ei saanud ma aru, miks ta nii käitus. Minul oli Joshuaga palju rohkem negatiivseid kokkupuuteid kui Lexiel, Evanil ja Willil kokku.
„Ei, Summer. Ma ei tule,“ lausus Lexie enesekindlalt ja ajas endale pluusi selga. „Hiljem näeme.“
„Lex!“ hüüdsin talle uuesti järgi ja astusin sammukese talle järgi, kuid siis tundsin, et Joshua haaras mu randme ümbert kinni.
„Las ta läheb, Summer. Sa ei pea selle pärast lõbust ilma jääma.“
Ja ma läksingi Joshuaga kaasa. Ma olin üllatunud, et ma seda tegin. Panin oma asjad mänguplatsi kõrvale ja läksin tiimi, kus Joshua oli. Mängisin Joshua ja tema sõpradega veidi vähem kui tund, kuni viimaks tundsin, et peaksin koju minema. See ei ole tegelikult hea, et ma siin nendega aega veedan... Aga Joshua käitus minuga normaalselt. Ja tema sõbrad tundusid samuti normaalsed. Tundus nagu oleks nende mölaklikkus tingitud sissekaanitud alkoholist, sest idioodid olid nad vaid purjus olles. Ma mõtlesin pea kogu aeg, mis ma nendega võrkpalli mängisin, kas Joshua oli eile siis nii täis, et unustas ära, mis eelmisel õhtul juhtus... Või ta lihtsalt sai aru, milles asja point oli. Sisimas ma uskusin tõepoolest, et ka Joshua ja tema sõbrad oleks normaalsed ja tõsiseltvõetavad poisid, kui nad nii idiootselt ei käituks. Kui nad nii ülbed poleks ja teistega rohkem arvestaksid...
„Haa, meie võitsime!“ hüüdis keegi meie tiimist ja ma ärkasin oma mõtetest. Olin justkui unes palli teisele poole võrku löönud. Teised lõid käsi kokku ja naersid.
„Tubli,“ patsustas keegi mulle õlale ja kui ma pöördusin nägin Joshuat ja veel üht poissi tema kõrval.
„Päris ässalt mängisid,“ kiitis ka see teine, mulle võõras tüüp ning ma naeratasin talle.
„Tänan.“ Vaatasin, kuidas kamp liivale istus ja keegi kuskilt õlled välja võlunud oli. Lükkasid juuksed üle pea ja teadsin, et nüüd on tõesti õige aeg lahkuda, enne kui nad taas sellises seisus on kus nad parajate mölakatena käituvad.
„Ma pean nüüd minema,“ ütlesin Joshuale.
„Selge, ma just mõtlesin, et pakuks midagi juua.“
„Õlut?“
Joshua noogutas.
„Ma ei joo õlut.“
„Jätan meelde.“
Ta naeratas ja ma sattusin temast ikka täielikku segadusse... Kuidas ta täna nii teistsugune on? Ta oleks nagu ümbervahetatud. Nagu hoopis teine Joshua.
„Olgu, ma lähen siis... Tsau.“ Tahtsin end selle viimase sõna pärast lüüa. Tsau? Nagu oleks ta mulle mingi suur sõber? Ta ei ole seda. Aga kui ta kogu aeg selline oleks, siis võib-olla. Võib-olla kunagi tulevikus...
Võib-olla siis aga mitte veel.
„Tsau,“ noogutas ta mulle vastu ja ma seadsin end minekule. Kui heitsin vargsi pilgu üle õla, nägin Joshuat sõprade poole kõndides samuti mulle pilku heitmas. Keerasin pea ära ja lisasin sammudesse kiirust, et võimalikult ruttu koju jõuda.

Mitu tundi hiljem koju saabudes, tegid isa ja Kent endiselt maja ümbrust korda. Käisin nende juures ja vaatasin, kuidas neil läheb. Loomulikult olid nad väsinud ja mõlemad unistasid külmast joogist ning ma lubasin neile seda tuua, kui midagi köögist leian. Ema oli kuhugi läinud, seega olime kolmekesi kodus.
„Summr?“ hüüdis Kent ja taris kive ühte hunnikusse. Isa tegeles pisut eemal vana aia lammutamisega.
„Jah?“ pöördusin seisma jäädes.
„Viitsid mulle minu toast puhta särgi tuua? Kui ma sellega siin ühele poole jõuan, saan selle siis kohe selga toppida...“
„Okei,“ hüüdsin vastu ja lippasin maja poole.
Maja oli mõnusalt jahe. Ausalt öeldes polekski tahtnud uuesti õue minna, kuid kuna ma pidin neile midagi juua viima ja Kentile särgi.
Võtsin kapist suure kannu ja valasin sinna pisut siirupit ja vajaliku koguse külma vett. Võtsin sügavkülmast mõned jääkuubikud ja lõikasin paar viilu sidrunit ka joogi sisse. Valasin klaasi poolest saadik jooki täis ja kulistasin selle ühe sõõmuga alla. Olin tulemusega rahul ja nüüd oli vaja see vaid nende juurde viia. Enne, kui ma majast väljuma hakkasin, tuli mul meelde venna palve talle särk viia. Panin kannu ja klaasi verandapiirdele ja kiirustasin Kenti tuppa.
Sorisin tema kummutisahtlites, kui mu kõrvadesse kostus vaikne vibreeriv hääl. Särki leidmata hakkasin millegipärast hoopis Kenti telefoni otsima, sest oletasin, et see pole vennal väljas kaasas. Just siis kui mobiili kirjutuslaual valitsevast segadusest leidsin, lõppes ka vibreering. Panin telefoni kummutile, mille sahtlites hetkel tuhnimist jätkasin. Sain just alt teise sahtli lahti tõmmata, kus särgid asusidki, kui telefon kummutil taas tugevalt vibreerima hakkas.
Võtsin telefoni enda kätte ja teadsin, et ma ei jõuaks iial Kenti juurde sellega joosta. Haarasin sahtlist esimese kättejuhtuva särgi, kõmpisin verandale, et klaas ja kann võtta ning astusin verandalt maha. Kuna ma ei saanud kannu tõttu ka kiirustada, otsustasin kõne vastu võtta. Võib-olla on see oluline ja ma saan niikaua helistajaga rääkida, kuni Kentini jõuan? Tegemist oli pealegi salastatud numbriga...
Jäin seisma ja vajutasin kõnele vastamise nupule.
„Jaa,“ vastasin.
„Kent, mina siin,“ kuulsin helistajat samal ajal ütlemas ja siis kuulsin vaid vaikust. Ma lausa kuulsin, kuidas veri mu kehas kohises, sest see hääl...
Ma vaatasin Kenti, kes eemal hoogsalt tööd rabas teha ja näis nii hooletult muretu... Ja ma ei saanud korraga mitte milleski enam aru. Vaikus telefonis asendus katkendlike toonidega. Vaikus minus aga asendus meeletu tormiga. Ma ei suutnud seda uskuda... Ma ei saanud valesti kuulda... See oli hääl, mis kuulus vaid temale... See oli ilus ja mahe ning sellist häält ei saanud kellegil teisel olla... See hääl on mu mälestustesse talletunud.
Aga kuidas see võimalik on, et ma tema häält kuulsin? Ta on ju surnud.
Ma jäin seisma ja kordasin kuuldut mõttes läbi.
Aga ma ei kuulnud valesti. See oli tema.
Kui see oli tema, on see vandenõu...
Ja kui Kent oli sellest kogu aeg teadlik...
Ta läks valega kaasa. Ta teadis kuidas ma piinlesin, ta nägi mu valu, mu kannatusi, mu igatsust, kui ta oleks selle saanud nii kergelt olematuks teha.
Hingasin sügavalt sisse, pühkisin pisarad silmist ja proovisin rasket klompi kurgust kaotada. Ma pean Kentilt vastuseid saama, enne kui mu aastate jooksul aina suuremaks paisunud südamevalu mind lõplikult hävitab.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 22:24

Chad, Chad, CHAD! Jeeeeeee.. Ta on tagasi.. I LOVE HIM! Very Happy
Joshua on endiselt paras mölakas, kuigi ta oli siin osas kuidagi normaalne Very Happy Haha.. Ja Lex.. I do not like her.. Ta on endiselt minu silmis vastik reetur. Lihtsalt kuidas nii saab? Ma ei saa endiselt aru. Ainult endale mõtlebki -.- Nkn nüüd kui Chad pildis tagasi on hakkab ise temaga semmima, kuna.. õõõh.. Ma ei tea. Ma ajan segast jälle Very Happy

Aga jh.. Me likes.
Ja ma tahaks väga teada kuidas Summer need vastused Kent'ilt välja pinnib. Mis tülid sealt küll tulla võivad Very Happy Siis hakkan enda tülisid Androga võrdlema Very Happy Saad veel mõne lookese minu lapsepõlvest teada äkki Very Happy

Aga jh.. Mulle meeldis.. Ja see kuidas sa Joshuat kirjeldasid. See oli.. äge Very Happy Ta ei tundunutki nii tülgastavana nagu ta mulle kogu selle loo ajal tundunud on Very Happy Aga ma loodan et ta jääb ikka selliseks nagu ta olnud on ja et ma saaksin teda edasi vihata nagu ma seda kogu aeg teinud olen Very Happy
Nii et siis ruttu uut osa eks! Very Happy Nagu ma aru sain siis sul oli juba tuhin peal, nii et vut vut edasi kirjutama Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 22:36

Ta pole tgasi.

Lexie ja Chad jääb ära. Seda võin ma juba ette vanduda.

No eks sõda hakkab peale... Vaatan, kuidas homme olla on ja hakkan äkki viiendaga ka tegelema. Ma arvan, et sa Androga pole niimoodi tülitsenud kui Summer oma vennaga... Very Happy

Ja no Joshua... No tema jaoks olen inspi saanud inimesest, kes mulle alguses ei meeldinud mitte üldse, kuid siis... ühel hetkel käis nõksti ja meeldis. Justkui teine inimene oleks olnud... Oleneb, kuidas sa ise inimesesse suhtud... Pead oma suhtumist muutma ja siis...

Eks sa Summeri pärast võib-olla hakkadki teda edasi vihkama... Eks näeb.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 22:42

Ma arvan et kui Summer midagi väga lolli teeb siis ma arvan et mul tuleb plokk ette ja ma ei saa seda lugu edasi lugeda Very Happy Mul on mingi haige kiiks, et kui mul on jutus midagi mis mulle ei meeldi siis ma ei saa seda lugeda. Nt ma lugesin ühte raamatut kus peategelasega tehti ülekohtut ja ma ei saanudki seda raamatut edasi lugeda. See peategelane pangi vangi, lavastati süüdi ja oligi minu jaoks kõik. Kuigi ma tean et see raamat pidi hästi lõppema, aga ma lihtsalt ei saanud seda edasi lugeda Very Happy

Ma arvan ka et ma ei ole temag nii kakelnud aga mine tea.Me oleme kaks imelikku, kes lampide asjade peale lihtsalt kaklema lähme. Reaalselt me lähme vahest üksteisele kätega kallale.. Mina saan muidugi mõnusa portsu sinikaid aga jhh Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 22:44

CHAD, ohhhhhhhhhhh, Chaaaaaaaddddd. See oli tema. Juhuuuuuuu!! drunken

Joshua on täielik mölakas ning kindlasti on tal Summeriga taas midagi plaanis. Ja siis see Summer ikka suudab, eks. Öhh.

Jaaaaa Kent. Very Happy Oijess, ta on ammu juba Chadiga suhelnud, aga Chad pole lubanud sellest Summerile mainida. Jajah.. Chad ikka pole muutunud. Very Happy

Meeldib väga. Uut :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime4/5/2012, 22:49

Karro: No sellest, mida sina tead, midagi lollimat ta vist enam ei tee... Ja no ma loodan, et sa selle ikka lõpuni loed. Ükskõik, mis siis ka ei juhtuks... Very Happy

Cilen: Um, OKEI! Oli Chad Very Happy Oli tema Very Happy Ja loomulikult on Joshuaga omad plaanid, kuid ta ei tea, kui järsult tema plaanid tõelisuseks muutuvad Very Happy Ja jah, Kent on petis Very Happy

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: