MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime8/11/2017, 08:16

Kaua oodatud kaunike, nii uue osa mõttes kui ka mu kommentaari. Very Happy Väga vabandan selle pärast, foorum on nii unustusse vajunud, et ma ise ka unustan selle ära.

Igatahes, mulle väga meeldis, et sa tõid selle nö selgitavama osa sisse, miks Josh niiviisi käituda võis jne. Pealegi mulle lihtsalt meeldib lugeda, kuidas Chad (Chase) ja Summer lihtsalt aega veedavad ilma, et kumbki neist mingit jama ei korraldaks jälle. Very Happy

Ja ega lõpp vist enam väga kaugel pole? Kahjuks või õnneks, aga pigem ikka õnneks, sest ma ei elaks üle, kui neil peaks jälle mingi draama tekkima, sest seda oleme me nende aastate jooksul küllalt saanud. Nad on väga kodused tegelased mu jaoks, nii et ma nüüd lihtsalt soovin, et nad palju lapsi saaksid ja õnnelikult elu lõpuni elaksid. Ma südamest loodan, et sul on samad plaanid. Very Happy

Otseloomulikult ei väsi ma kordamast, et ma armastan su kirjutisi südamest ning sa suudad need nii tõetruult kirja panna, et lausa amazing. Ja ma imetlen sind, et sa ikka veel kirjutad! Mina andsin sellise tegevusega juba ammu alla ja kui aus olla, siis ei kutsu tagasi ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime17/11/2017, 22:02

Ja ma sain alles nüüd vastama Very Happy Töö juures nii kiire-kiire enne 20ndat et brrrr.

Ma ei teagi, kuidas mul see mõte tuli aga thank god et tuli, mingi lisapõhjus, miks Joshua tegi asju, mida ta tegi. Ma ei teagi, kaua ma neil chillida lasen Very Happy Jamade suhtes ärme enne õhtut hõiskame eks ole Very Happy

Minul on ikkagi see plaan, et see ümber kirjutada, või noh, kui mõtlema hakata, siis peaks lihtsalt esimese NP ümber kirjutama, NP2 on tunduvalt paremini kirjutatud kui tiineka Autsi kirjutatud NP1.

Tundub, et ma pean üldse aega leidma, et kirjutada... Toppisin Hapra Wattpadi üles ja nüüd see hakkas järsku jube palju tähelepanu saama-praegu näiteks oma ¾anris 7-ndal kohal Very Happy NP-d seal veel pole, võib-olla kunagi, kui ümber kirjutama hakkan, panengi uue versiooni sinna.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime12/8/2019, 20:34

Issverjessver, kui ammu aega tagasi viimati siin midagi üles sai üldse toppida.
Aga no parandan seda viga nüüd, sest leidsin üles osa, mis oli juba nii ammu valmis aga ma suutsin selle vahepeal hoopis ära kaotada. Veits kohendasin siit-sealt ja loodan, et meeldib, kes lugema satub  cheers


35. Kolm

Aeg lihtsalt kulges omasoodu edasi. Minutitest said tunnid, neist omakorda päevad, päevad andsid juba kokku nädalad, kuud... Kõik, mis toimus, oli nii veider, kuid nii hea.
Kui ma mõtlesin sellele, kuidas kõik oli muutunud, paika loksunud, kerkisid mu huuled naeratuseks. Ma üritasin seda kontrollida, et vähem totakas välja paista, kuid mul oli väga raske oma õnne varjata, kui see kiirgas igast mu keharakust välja. Ma peaks sellega juba lõppude lõpuks harjuma, et võitlesime oma õnne välja.
Lase end vabaks, Summer. Naerata. Naudi seda.
Mul oli lihtne meie pere õhtusöökitel vait olla, keskenduda vaid söögile, kuulates ja vaadates, kuidas mu pere Chadiga läbi saab. Isegi ema oli oma eelarvamustest lahti lasknud ja kohtles Chadi nii, nagu ta seda väärt oli. Ja isa, tema käitus Chadiga nii nagu vist iga isa oma tütre poiss-sõbraga käituks- ettevaatlikult ja kontrollivalt, kuid sõbralikult. See, et mu vend ja Chad hästi läbi said, polnud midagi uut. Ainuke pisike hall pilveke, mis mu pea kohal vahel ringi tiirutas ja ävardavalt müristas, oli mõte sellest, kuidas meie pered omavahel lõpuks ikkagi klapivad. Senised kokkusattumised ei olnud just kõige toredamad kuid samas ka ei midagi katastroofilist... Vaid see üks pisiasi suutis vahel harva mu muidu nii laia naeratuse näolt pühkida.
Ja siis veel see, et mul polnud õrna aimugi, mida oma vast kätte saadud haridusega peale hakata!
Diplom vedeles uhkes üksinduses kodus kirjutuslaual. Chad tegi mulle läbi lillede ettepaneku temaga koos töötama hakata, kuid ma lõin oma võimetes kahtlema. Ja kohati tekitas ka hirmu koos tööd teha. Kuidas me vastu peaks..?
Ohkasin ja tõmbasin kardigani rohkem oma õlgade ümber. Kuna järgmisele päevale oli planeeritud Lachlani ja Sophia pulmapidu, tõi Chad mind juba varakult siia villasse, et ma saaks end mugavalt valmis sättida ning lasta Sophia jumestajal ja juuksuril end poputada.
Olin üks Sophia neljast pruutneitsist. Mu armas kreemikasroosa pitskleit ilutses riidepuul ja ootas kandmist. Mul polnud mingit peotuju, kuigi ma lootsin, et korralik ööuni suudab seda ehk parandada.
Mu peas vuras nii palju erinevaid mõtteid, mis mul üldse rahulikult olla ei lasknud. Lisaks hakkas mul elutoa liiga soojas õhus keerama, mistõttu põgenesin Chadi toa suurele rõdule, et nautida hiliskevadise õhtu värskust. Kaugelt kostus minuni teiste naer. Tundsin ära Chadi ema naeru, mis segunes Sophia omaga ja naeratasin viivuks. Chadi ema oli nii tore, hoopis teistsugune kui minu oma. Ta oli särtsakas ja hooliv ning uhke oma laste üle, seades nende heaolu esikohale. Jah, meie läbisaamine polnud alguses küll eriti hea, kuid saime oma erinevustest üle ning meid sidus nüüdseks suurepärane sõprus. Loomulikult oli selles suur osa Chadil, kui ta emaga pika vestluse, mille põhiteemaks olin mina, maha pidas. Peale seda muutus kõik vaid paremaks.
Nõjatusin rõdu laiale piirdele ja vaatasin värelevaid taevatähti. Ma pean end lihtsalt pingetest vabaks laskma ja nautima homset, peale seda on aega küll ja veel, et mõelda, mida edasi tegema hakata.
„Siin sa oledki,“ lausus Chad ja libistas oma käed selja tagant ümber minu, tõmmates mind enda vastu.
„Alles nüüd hakkasid mind igatsema?“ naeratasin talle vastu, kui ta oli mu põske õrnalt suudelnud.
„Jah, sind on täna juba piisavalt palju olnud!“
„Ahhh!“ teesklesin solvumist ja müksasin teda õrnalt küünarnukiga.
„Shhh...“
Ta silitas lõbustatult mu juukseid ja toetas pea mu õlale. „Lihtsalt hakkasin natuke muretsema, kas sul on ikka kõik korras. Lahkusid kuidagi väga äkki.“
„On. Ma olen natuke väsinud. Ja muretsen. Veider on olla.“
„Mille pärast?“ küsis Chad, kerge üllatusega hääles. Pöörasin end tema käte vahel ringi nii et  teda vaatama.
„Ee... kõige? Kõik on nagu... nii hästi..,“ laususin küsivalt.
Ta vaatas mind, läbitungivas pilgus segadus.
„Räägi,“ käskis ta kiirelt, mu paanikat mõistmata.
„Mida ma nüüd edasi teen?“
Chad naeris ja võttis mu näo oma käte vahele: „Ah? Ära täna küll mõtle sellele. Sa ju tead, et tegelikult on juba kõik korras.“
„Liigagi korras,“ märkisin vaikselt.
Võib-olla see mind hirmutaski? Kõik oli nii korras, nii hästi... Olin vist harjunud, et alati on midagi, mis ei ole korras.
„Oh sind,“ sosistas Chad mu huulte vastas. „Kell on palju, sa oled väsinud ja homme on pikk päev. Lähme.“ Ta võttis mu käest kinni ja aitas mind toas mu kardiganist välja, mille all mu lühikesed magamisriided olid. Pugesin koheva teki alla ja lasin Chadil end suudelda, olles üllatunud ja sama palju pettunud, et ta minu juurde voodisse ei tule.
„Varsti,“ saatis ta mulle rahulolevalt ukse juurest õhumusi ja nii jäingi tuppa üksi, silmitsi oma roosa kleidiga, lootes, et see mulle uuel päeval vastuvõetavam on.
Vajusin kiirelt unne ning ärkasin natukeseks vaid siis, kui Chad mu kõrvale puges ja mind kaissu tõmbas. Ta jahe käsi libises üle mu kõhu puusale ning ma keerasin end ohates rohkem tema vastu, et uuesti uinuda, ninas tema mõnus lõhn.

„Sa lausa särad täna,“ lausus Sophia juba vist neljandat korda, kui ma temast möödusin. Naeratasin talle kohmetunult: „Seda peaks sinu kohta ütlema.“
Sophia pööritas silmi: „Ja-jah, ma olen liiga närvis, et särada, nii et minu kohta seda öelda ei saa. Sa oled püss, tüdruk. Aga sa kulutad vaiba ära.“
Sophia prunditas ootavalt huuli, kui jumestaja põsepunatopsi pihku haaras ja andis talle märku, et ta lobisemise lõpetaks.
Vaatasin end suurest peeglist. Ma olin rahul sellega, mida ma sealt nägin. Ma polnud kunagi varem end nii oskuslikult üles löönud aga ega ma professionaalile ligilähedale saakski.
Mu juuksed olid sätitud uhkesse kuklasoengusse, mõned vabad salgud langesid kummagile poole mu nägu. Hõbedased kõrvarõngad särasid päevavalguse käes silmipimestavalt, kleit langes ilusti mu keha ümber... Vaid kingad panid mind nina krimpsutama. Need olid meeletult kõrged ja väsitasid mind. Ma sain nendes kenasti kõnnitud, kuid teatud aja jooksul sai pinge minust võitu ja pidin istuma. Äkki peaksin need kõrgete platvormide vastu vahetama? Jalgealune oleks natukenegi kindlam...
Tirisin kleiti allapoole, kuna mind häiris, et see lõppes liiga kõrgel. Kõrged kontsad muutsid asja kuidagi hullemakski. Mida rohkem ma end peeglist silmitsesin, seda rohkem vigu ma enda väljanägemise juures avastasin.
Peale lühikest koputust sisenes ruumi viisakalt vabandades Chad. Ta tegi Sophiale mõned komplimendid, viskas oma venna kulul pisut nalja ja avastas siis minu suure peegli eest.
„Ja mis mul siin on,“ lausus ta tunnustavalt ja tuli mu kõrvale. Ta surus mu põsele musi ja ta käsi peatus mu alaseljal.
Ta oli ülikonnas. See oli vist esimene kord, kui ma nägin teda ka nii üleslöödult. Ta särgi ülemised nööbid olid alles lahti. Tavalisest pikemad juuksed olid pisut sassis. Ta nägi isegi pisut lohakas välja aga ta oli samas nii kena, et... Ah ei.
„Kuidas sul läheb?“ küsis Chad meie peegelpilti vaadates, silmad justkui täis uhkust, et ma temale kuulun. Ta käsi, mis liikus mu tagumikule, ärritas mind. Tegin tõrjuva liigutuse ja võtsin ta randmest kinni, et käsi eemale lüüa.
„Lõpeta praegu,“ sisistasin läbi kokkusurutud hammaste, midagi mõtlemata.
„Sum..,“ lausus Chad, kuid hämming sai temast võitu.  
Ma pean need kuradima kingad lihtsalt ära vahetama ja kõik. Marssisin peegli eest minema, tundes Chadi silmi oma seljal. Võisin kihla vedada, et ka teised ruumisolijad saatsid mind sama üllatunud pilguga.
„Ja siis nad ütlevad, et pruudid on pulmapäeval närvis,“ kuulsin Sophia naerust märkust, enne kui uks mu selja taga kinni langes.

Marssisin ühest ruumist teise, kuni jõudsin kööki, kus käis meeletu sigin-sagin. Jäin kohmetunult seisma ja vaatasin enda ümber toimuvat, kuni märkasin eemal Chadi ema kellegiga vestlemas ja juhiseid jagamas. Ta heitis kiire pilgu mulle, lausus midagi oma vestluskaaslasele ja sammus minu poole.
„Summer, kullake, mis on?“
„Ma ei tunne end väga hästi,“ nentisin vabandava ilmega. Mu silmadesse trügisid pisarad, kuid ma proovisin neid tagasi hoida.
„Ma näen seda. Kullake, sa oled näost lubivalge... Oled söönud midagi?“ Ta asetas käe mu seljale ja juhtis mind istuma. Naeratasin talle tänulikult. Vaatasin, kuidas ta võttis kapist suure klaasi ja valas sellesse kannust sidrunivett. „Joo vähemalt natuke...“
„Aitäh,“ libistasin käed ümber külma klaasi ja tõstsin selle sõõmuks suule.
„Kus Chase on? Kuidas ta sind üksinda nii jättis..?“
Kirtsutasin piinlikusest nina.
„Ma sain natuke pahaseks tema peale...“
Chadi ema kergitas kulme.
„Ahsoo.“
„Vabandust,“ sosistasin vaevu kuuldavalt.
Ta naeratas mulle: „Oh, pole midagi, Summer. Sa ei pea vabandama, ma tean milline mu poeg vahel olla võib. Ma pean nüüd minema laudu üle kontrollima, sina aga istu veel kui end hästi ei tunne. Eks see pulmaärevus kerib siin kõigi närve krussi.“
Noogutasin ja saatsin teda pilguga. Jõin vee lõpuni ning ajasin end siis ettevaatlikult püsti. Võtsin kingad jalast ja tippisin need näppus läbi maja trepi poole. Võib-olla teeb head kui ma natuke pikutan. Pole hullu, kui soeng pisut kannatada saab. Sophia juuksur jõuab seda hiljem enne tseremooniat parandada.

Vajutasin magamistoa ukselingi alla ja astusin sisse. Tardusin paigale, kui nägin Chadi voodil selili pikutamas. Ta lõi silmad minule.
Hammustasin huulde: „Sina ka siin.“
„Mõtlesin, et võtan pisut aega maha enne pidu.“
„Sama siin.“
Chad vaatas mind pingsalt. „Sa näed hea välja aga sa ei näe hea välja.“
Muigasin.
Lasin kingadel peost pudeneda ja ronisin Chadi kõrvale voodile. „Su ema meelest ka.“
„Siis sa tulid õigesse kohta.“
Chad libistas käed mu ümber ja suudles mu kaela, liikudes ülespoole.
„Anna andeks, et ma enne su peale pahuraks sain.“
„Pole midagi,“ sosistas ta.
„Sa oled liiga hea,“ ohkasin ta huulte vastu.
„Ja sa oled nii ilus.“
Ta käsi peatus mu näo küljel kui ta ainiti mu silmadesse vaatas.
„Loodetavasti on peo ajaks parem olla ka.“
„Kindlasti. Kas sa söönud oled?“
„Su ema küsis ka seda. Mmm, hommikul,“ vastasin, hingates sisse Chadi hõrgutavat lõhna. „Ja just jõin köögis vett, nii et ehk läheb olek pisut paremaks.“
„Loodetavasti,“ ühmas Chad. Nihutasin end rohkem tema vastu ja sulgesin silmad. Issand, kuidas ma tahaks siin pisut nii olla ja kasvõi pool tundi magada. Unustada kogu see trall, mis all toimub...
„See kõik on nii väsitav lihtsalt, tahaks juba ühelepoole sellega saada. Tahaks küsida, mida Sophia sööb, et ta nii energiline on peale nii pikka ööd...“
Chad tundus justkui mu mõtteid lugevat. „Aga oleme siis pisut siin.“
„Mhm,“ pomisesin läbi huulte ja lasin end vabaks. Chadi käsi liikus mu puusale, sealt edasi mu kõhule ning jäi siis seda katvat pitsi silitama. See mõjus nii veidralt rahustavalt, et mul hakkas parem ja pinge vajus mõneks hetkeks tahaplaanile. Chadi käsi peatus mu alakõhul ja ma tundsin tema sõrmi korraga selgemast selgemalt. Ja järsku, täielikus äratundmises, lõin silmad plaksti lahti.
Võtsin Chadi käe ja tõstsin selle enda pealt ära ja ajasin end püsti.
„Kus sa lähed nüüd?“ protestis Chad ja üritas mind kinni hoida.
„Vannituppa korraks...“
„Kas sul on süda paha?“
Viivuks tundus mulle et see küsimus, justkui rusikas silmaauku, ajabki mul südame nii pahaks, et ma jõua vetsupotini ka joostes mitte.
„Ee..e.ei,“ laususin katkendlikult, end kogudes.  
Chad lasi mu lahti ja jäi siis edasi pikutama, saateks kerge nohin. Õnneks ei vaevanud ta oma pead liiga palju sellega, mis mul häda oli. Ju ta ajas mu veidra oleku närvide ja muretsemise süüks.
Lippasin vannituppa ja avasin kiirelt oma pisikese musta kosmeetikakoti. Selle väikses salataskus oli pisike kalender, kus oli kirjas minu jaoks sel hetkel väga oluline informatsioon. Vaatasin viivuks eelmist kuud ja tõin pomisedes kuuldavale paar krõbedamat vandesõna, kui pidin nentima, et olin oma asjadega pisut lohakas olnud. Või oot...? Ma peaksin igaks juhuks telefonist ka vaatama. Olin küll vanamoeline ja paberkalendrile üsnagi truuks jäänud, kuid telefoni oli alati mugavam märkida. Lipsasin tuppa, et öökapilt oma telefon võtta.
Heitsin pilgu voodi poole, kus Chad end küljele oli veeretanud ja mu pilku märgates kutsuvalt enda kõrvale voodile patsutas.
Manasin näole kõige võltsima naeratuse üldse ja andsin talle käega märku, et mul läheb pisut aega. Seejärel lükkasin vannitoa ukse taas kinni ja keerasin selle lukku, pigistades silmad kinni, kui klõps kuidagi eriti valju kõlas.
Istusin vetsupoti kaanele ja hakkasin arvestust pidama, andmeid võrdlema.
Ma ei mäletanud, et mul oleks maikuus päevad olnud. Aprilli viimasel nädalal olid viimased ringid tõmmatud, kuid mais ei midagi... Ega ka selle kuu alguses. Või kas mul jäi lõputöö ja lõpetamiseärevuses lihtsalt märkimata või... olidki mul viimased aprillis? Appi, appi, appiiiii...
Mul olid need viimastel aastatel täiesti korrapärased. Seega lugesin viimasest päevast 29 päeva ja ohkasin. Mu käsi, mis pisikest kalendrit hoidis, värises. Arvestasin kaks päeva maikuu lõppu ja hakkasin siis viimasest päevast uuesti lugema.
„Üks, kaks..., neliteist, viisteist, kuusteist, seitseteist. Seitseteist...“ Tõusin ja vaatasin end peeglist. „Seitseteist? Seitseteist... Üle?“ küsisin endalt peeglist ja mõõtsin end pilguga, mis oli täis segadust ja paanikat. Üritasin meeleheitlikult meenutada mai viimast nädalat... Aga peeglist vahtis mulle vastu täielikus paanikas kahvatu näoga neiu, kelle silmad läikisid. Ajasin end korralikult sirgeks ja astusin eemale. Keerutasin end küljelt küljele, silmitsedes oma keskkohta. Silitasin seda ettevaatlikult. Muidugi midagi polnud veel näha ega tunda aga... Ma tundsin end ikka veidralt. Kas selle pärast..? Ja kui aus olla siis ega me eriti ettevaatlikud ka polnud. Mul hakkas oma mõtete tõttu meeletult palav.
„Summer,“ kõlas mu nimi enne, kui tugev koputus vannitoa uksele. Chad lõgistas kannatamatult lingiga. „Kõik korras?“
„Jah, on küll,“ laususin valju. Hääl värisev, murduv, nutune. Piisvalt teistsugune, et Chad teaks, et ma just valetasin talle.
„Summer, sa ei kõla enda moodi. Palun tee uks lahti.“
Vastamise asemel läksin lükkasin du¹ivee jooksma, et ma Chadi ei kuuleks ja ehk veidike end koguda suudaksin.
„Sa läksid pesema!?“ kuulsin Chadi imestunud häält. „Summer, mis toimub? Lase mind sisse!“
Jah, seetõttu ma olengi siin paanikas, et ma seda liiga hoolimatult tegin... Äkki ma ei mäletagi, et mul olid mais päevad ja see siin on lihtsalt ülereageerimine? Ma võiks muretseda siis, kui tean kindlalt.
Panin vee kinni.
„Ei...“
„Summer, kallis, tee uks lahti! Ma muretsen.“
„Kohe,“ pistsin kiirelt. Kallutasin end kraan kohale, et peoga pisut vett võtta. Seejärel niisutasin mõlemaid käsi, et oma kaela pisut värskendada. See oli täpselt paras kosutus.
Klõpsasin ukse lahti ja Chad tõmbas selle pärani.
„Mis on?!“ nõusid ta karmilt.
Neelatasin ja hoidsin Chadiga viivuks silmsidet.
„Summer?“ uuris ta pehmemalt toonil.
„Ma olen hiljaks jäänud.“
Ohkasin ja sammusin temast mööda. Ma pean mugavamad kingad endale jalga leidma.
„Ei ole,“ venitas Chad. Ta ilmselgelt ei jaganud ära, milles asi oli.
Keerasin kapi kingi otsides sassi ja kui mingid asjad ülevalt riidepuudelt mu tegevuse tõttu mulle selga kukkusid, hakkas Chad naerma ja tõmbas mind kapist välja, endale sülle.
„Mida sa rahmeldad, rahune nüüd natukeseks. Sina ei abiellu täna. Meie peame lihtsalt pidutsema täna...“
Ta jäi vait, kui nägi mu pilku.
„Ma olen ligi kolm nädalat hiljaks jäänud,“ pahvatasin Chadile välja selle, mis mind kogu selle lühikese aja rõhunud oli. „Ma ei tea midagi kindlalt aga mul jäid eelmine kuu päevad vist ära ja arvestades, et me... Ühesõnaga, ma võib-olla olen rase.“
„See oli rohkem kui üks sõna aga... M-mi-da?“ kogeles Chad sama ¹okeeritult kui mina olin. Ta vajus näost ära ja ma tundsin taas seda ahastavat tunnet, mida ennist üksi vannitoas. Me oleme liiga noored. Me pole selleks valmis. Aeg on lihtsalt nii vale...
„Nii et ma vist olen rase... Anna andeks, ma tean, et ma oleks võinud ka kaitsta end selle eest...“
„Mida sa ajad?“
Neelatasin uuesti. Hoidsin oma pisaraid tagasi.
„Mida sa ometi ajad! See on suurepärane ju!“ lõi Chadi nägu särama ja ta kattis mu suu ja punase näo suudlustega. „Summer!“
„Sa pole pahane?“
„Kas ma olen pahane?!“
„Ma arvan, et sa oled sama palju ¹okis kui mina.“
„Ei, ma olen pööraselt kuradima õnnelik, kui see tõsi on!“
Mul hakkas kergem ja nähes, kuidas Chadi nägu totralt õnnis naeratus kattis, tekkis mul vastupandamatu soov kindlalt oma saatust teada. Temal samuti.
„Kas sa testi tegid?“
„Mul pole. Ma lihtsalt arvutasin natuke ja arvestades, et hiljaks ma olen jäänud, siis suure tõenäosusega... Ma pole kunagi hiljaks jäänud.“
„Okei, teeme nii, et sa jääd siia ja kutsun arsti, kes sind läbi vaataks.“
„Eei, ei, ei... Pole vaja, see tõmbaks liialt tähelepanu...“
„Meie üks peretuttav on väga hea arst ja ma juba nägin, et ta on juba kohal ka. Sellest pole midagi, kui ta korra siia kutsuksin...“
Noogutasin leplikult. “Aga ära veel kellegile ütle midagi, eks?“
„Muidugi!“
Chad aitas mu hoolitsevalt voodisse pikali ja sahmis nüüd ise pea laiali otsas ringi ja lehvitas mulle, kui toast minekut tegi.
Sulgesin silmad ja libistasin käed aeglaselt oma alakõhule, kujutades ette kuidas seal miski kasvaks. See oleks nii veider. Aga ta oleks nii armastatud.
Mõnede minutite pärast avanes uks ja Chadi järel marssis tuppa meeldiva moega keskealine mees. Ta astus mu juurde, sirutas mulle tervituseks käe ja muigas.
„Nagu ma kuulsin, olete te hiljaks jäänud. Päris pikalt?“ Võinuks arvata, et Chad rääkis talle juba korraliku jutu kokku, langedes ka teatud detailidesse.
„Ligi kolm nädalat.“
„Nii-nii...“ noogutas arst. Lõin pilgu kõrvale, kus Chad seisis ja väga ootusärev oli.
„Kas teil on täna iiveldust esinenud? Te olete näost väga kahvatu...“
„Tal on tujud,“ märkis Chad üliasjalikult, mille peale mina silmi pööritasin ja arst naerma hakkas. Nagu see oleks kõige põhjapanevam sümptom.
„Mida?“ venitas Chad nõudlikult.
„Chad, palun...“
Naeratasin nõrgalt. Ta oli nii armas.
„Jah, kullake.“ Oli ta hetkega minu juures ja hoidis mu kätt, kui arst mu näitajaid mõõtis ja igatmoodi mind uuris ning kiire proovi tegi.
„Eric?“ küsis Chad peagi. Ta oli nii kannatamatu.
Arst noogutas kerge naeratuse saateks. „Üsna varajane, kuid proov näitab positiivset vastust. Palju õnne! Eks me saame edasised kontrollid järgnevatel nädalatel kokku leppida, kui sobib.“
Eric surus Chadi kätt ja vabandades jättis meid selle uudisega kahekesi.
Kui enne oli mu maailm pilla-palla, siis nüüd järsku tundsin, kuidas kõik justkui oma õigele kohale langes. Mu pisike maailm oli endas leidnud uue tähtsa pidepunkti, mille ümber keerelda. Justkui vastus mu segadusele...
Mu silmad olid vett täis. Istusin voodil, selja taga toeks mitmed padjad ja vaatasin enda ette, midagi nägemata. Mu käed silitasid kõhtu katvat pitsi. Mu huuled värisesid, kuid olid kaardunud naeratuseks. Ma oli üllatusest täiesti pilditu ja sõnatu.
Chad pühkis mu põskedelt sinna veerenud pisarad. Ja ma oleks saanud talle täpselt sedasama teha, kui ma vaid oleks suutnud oma käsi tõsta.
„Issand jumal, sul pole aimu ka kui väga ma armastan sind, Summer,“ lausus ta enne, kui suudluseks mu poole kummardus, libistades oma käe minu käte vahele. Just täpselt sinna, kus meie tilluke ime kasvamas oli.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime12/8/2019, 21:11

Ma pole seda lugu niiii ammu lugenud, sellele mõelnud jnejne, aga nii kui ma lugema hakkasin siis tundus nagu poleks pausi sees olnudki. Kinda veider öelda, aga see on veits see lapsepõlve lugu, mis minuga ikka kaasas käib. Tahaks öelda raamat, aga seda see meil ju veel pole. 😉
Väga inspireeriv, et sa tõesti veel kirjutad ja asja südamega võtad. Pealegi veel nii hästi, et lõpp saabus kiiremini kui ma oleksin tahtnud. Chad on alati tõeline hurmur olnud, aga see kui excited ta siin lõpus oli, oli lihtsalt niiiii armas. Ma loodan, et sul mingeid lolle üllatusi meile veel varuks ei ole, sest Chad ja Summer tõesti väärivad enda õnnelikku lõppu ja mul on tunne, et kõik su lugejad ka!!
Ma loodan, et järgmist osa su loost väga kaua ootama ei pea ning leiaksid motivatsiooni jätkata, sest olgem ausad, lõpp tundub lähedal ja ma niiiiii väga ootan, et sa selle VÄGA südamlikult ja heldelt lahendaksid (nii tegelaste kui meie, sinu lugejate nimel!!!!!!)
Ma küll mainisin su imelist kirjutamisstiili, kuid ütlen veel üle, et see on väga nauditav ning parajate kirjelduste ja dialoogidega. Pilt jookseb silme ees ning teksti saab pingutamata nautida. Vist üks kirjaviga oli, aga ma hetkel liiga laisk, et seda üles otsida.
Ootan uut!! 😋
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime12/8/2019, 21:28

Jeei. Mul nende kirjutamisega sama. Nagu polekski kuid vahele jäänud ega midagi.
Ma tahtsin selle osaga kiirelt põhiasjani jõuda. Mul kunagi tekkis see mõte aga siis mõtlesin, et eih, liiga roosamanna aga samas nad väärivad kõike head.
Kuigi mis salata, oi kui palju uusi asju saaks siit nüüd edasi ajama hakata. Saaks asja ka traagiliselt lahendada aga...
Elame-näeme Very Happy
36-ndaga on juba algust tehtud. Kui tööl kiire läbi või nädalavahetus, siis vaatan edasi Very Happy

JA MUL TULI NII HEA MÕTE, et aaah Very Happy Aga selle jätan vist üllatuseks. Ma ei tea, kuidas see mul õnnestuks aga ma mõtlen selle peale päris tõsiselt!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime21/8/2019, 15:12

Ooooomaigooood! bounce bounce bounce bounce
Sind teades, siis sa teed siia sellise twisty sisse, et oi oi oi. Ma loodan tõesti, et nad saavad oma õnneliku lõpu. Nad väärivad seda ja tõesti meie väärime ka! Me oleme ikkagi aastaid kaasa elanud eks! Meie südamevalu tähendab ka midagi! Very Happy
Aga vähemalt ei pidanud nad triibupüüdmisega vaeva nägema,nagu paljud paarid kahjuks tegema peavad. Very Happy
Nii et meil ei jää nüüd muud üle, kui loota, et sa oled piisavalt helde, et meile see õnnelik lõpp kirjutada. Ja uus osa muidugi haha Very Happy
Ära heidi, et ma nii hilja lugesin. Aga vähemalt lugesin eks. Siin üks mees vingub kõrval, et miks tema siin lugeda ei saa, või siis pigem häkkida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime17/9/2019, 23:08

Mul on üks väääääga huvitav mõte. Aga ma veel ei tea, kas ma selle ka reaalselt teoks teen. Teeb peas pesa küll aga.... ma ei tea Very Happy
Ja kes teeb, sel ikka juhtub. Nad on selles mõttes päris usinad. Chad ja Summer, ma mõtlen.

Eks siis varsti uus osa ka. Mul puhkus ka tulemas, nii et üks must do on siia ka uus osa saada I love you
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime21/9/2019, 00:28

Päris kaua pole siia kirjutanud, isegi mitte kommentaare. 😂
Aga nagu sa Audrey juba tead, siis mingil kummalisel põhjusel tuletas NP end mulle meelde ja pean tunnistama, et tänasel päeval on NP2 ja NP1 kaks täiesti erinevat asja. Areng nende kahe osa vahel on nii tohutu. Toona tundus muidugi NP1 meile ka tohutult hea loona ja otse loomulikult on see seda ka praegu, kuid sinu oskus end juttu sisse panna on sedavõrd arenenud, et jõudes NP2 35nda osani, pean tunnistama, et tekkis tunne, justkui puuduks võimalus neid lugusi, peale ühiste tegelaskujude, omavahel seostada 😂

Aga jutust endast siis veel niipalju, et Chad võlus mind ka nüüd lõpuosades, aga ilmselt tulenevalt minu ealisest edasiliikumisest juba 30ndate poole, ei tundnud ma end nii jalust nõrgana kui toona palju aastaid nooremana. Kohati suutis ta mind nii endast välja oma käitumisega ajada, et Sumi asemel oleksin andestuse või mõne hea sõna asemel vastu hambaid virutanud. Sellest tundest sai sinuga ka põgusalt arutletud. Ja sama teema oli Joshiga! Kui aastaid tagasi ma ilmselt juubeldasin, sest temaga läks nii nagu läks, siis tänasel päeval mõtlesin küll, et mis meil neil päevil küll viga oli. 😂 kuidas me noorematena ikka nii vastikud olime ühe katkise noore inimese vastu. Kniks ja kummardus Audrey, selle detaile lisava osa eest, kus Chad meid valgustas, miks Joshua nii katki olla võis.

Natalie(loodan et nimi õige) ei pälvinud minult heakskiitu. Iseenesestki mõistetav miks. Iga endast lugupidav naine ei tohiks selline olla. Jah, tore et asja ära lahendas, aga ühe sellise prohmaka teinud tädikese juttu kohe uskuma jääda nagu Summer seda tegi...no ei. Oleksin sealtpoolt ehk mõnd trotslikumat ja pisut heitlikumat lahendust oodanud. Kuidagi nii kergelt käis see. Saan aru küll ju et big love jms, aga kui olla nüüd üdini realistik, mis ei ole ilmselt välja mõeldud juttudes alati parim viis loosse sisse elamiseks, siis usaldada täisti võõra naise sellist juttu ja veel peale seda, millega nad vahele jäid, oli minujaoks kuidagi kummaline. Ja no Chad küll seal toas, sel hetkel mehe mõõtu välja ei andnud. Polnud ju enam teine nii nooruke, et poleks suutnud asju lahendada nii nagu oleks õige olnud ja uje teine polnud ammugi mitte. Seega ei vabandanud end minu silmis mitte kuidagi välja. Aga eks see ole jälle see, et ma see pikavihapidajatüüpolen.

Ja veel...
Üks maru lahe tegelane on Summeri vend Kent. Tegi ta mis tegi. Küll vigu, millest õppis või siis jälle midagi erakordselt nunnut, aga üht nii vinget karakterit annab ikka välja mõelda. Kindlasti on sellise loomu ja olemisega muhedaid vendasi ka päriselt olemas, vähemalt nii on ilus mõelda!
Tema ja Summeri vahelised dialoogid olid ikka üle prahi kraam. Väljend ise pole suurem asi, aga mõte jõuab ilmselt sinuni.

Üks asi veel. Täiesti arusaadav, et Evan kiirelt jutus tahaplaanile jäi. Ta oligi selline tagaplaanimees. Aga et Will ja Lexie ära kadusid oli tegelikult küll igati loogiline ja elus tihtipeale lähevadki asjad nii, et tuleb suur armastus ja ühine elu koos uue inimesega ja väga palju asju jääbki niiöelda seljataha, aga no Lexiga oleks saanud veel marupõnevaid asju korda saata. Ja no Will mulle ikkagi nüüd uuesti lugedes vist meeldis. Päris hästi ei saanid aru, aga ma ei näinud põhjust, miks ta siis nüüd ei väiks mulle meeldida. 😂

Kindlasti oleks mul veel miskit öelda, aga kõik ei tule kohe pähe, seega kui midagi huvitab, siis anna minna...olen su küsimustele avatud! 😊

Nüüd aga kena uue osa kirjutamise isu sulle!!!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime22/9/2019, 21:55

Nii, ma võtan end nüüd kokku, et sulle lõpuks ometi ka vastata Very Happy
Ma olen korduvalt vist öelnud, et ma ei taju väga kuidas see jutt kellegile teisele mõjuda võib. Eks Summer ja Chad on mu peas ka nii palju, et see on kohati ebanormaalne aga no minu puhul on see vist mõistetav, sest ma kirjutan neist.
Aga jah, seda ma tunnen ise ka, et ma olen kirjutamise mõttes kindlasti arenenud. Ja see on vaid hea, ma tunnen end mugavamalt kui oma teisi asju kirjutan. MORFIIN, if you remember, on ammu-ammu ootel aga sellega on paaaaalju rohkem tööd ja ma arvan ja tahaks, et see ületaks NP ja Tobey ja kõik muud Very Happy Kas tegelased nii armsaks saaks kui Chad ja Summer, vot ei oska öelda. Aga lugu ise võiks olla veelgi rohkem südamesse pugevam. Ma eeldan, et ma olen piisavalt võimekas seda kirjutama aga oi-oi kui kõva töö see on... EDIT: ja see lugu, nagu ma seda plaanin, on midagi sellist mida meie kirjandusmaastikul veel (minu teada) pole. Ehk siis suunaks ta kuhugi konkursile ja kui seal ei vea, saadaks otse kirjastusse.
Näiteks ma ise ei suuda/ei taha väga kuni mingi 30nda osani NP1 lugeda Very Happy Vb endal ka mark kui wannabe tiinekas kirjutaja ma siis olin, kui sellega alustasin.

No eks Summer ja Chad ka arenevad ajas Very Happy Ja meie sinuga ka ning me pole enam nii kergelt ära meelitatavad plikad Very Happy 16-aastane mina poleks never tulnud Joshua sellise tausta peale, kusjuures.

Natalie oli mul mingi ajutine leiutis Very Happy Tahtsin et Chadi minevikus oleks keegi külmavereline tsikk, kes teda endiselt tahaks vaid tahtmise pärast, mitte et ta nii väga armastuse mõttes temast hoolikski. Ja tol hetkel oli Natalie Chadi ema silmis parem kui Summer.

Ma kunagi tahtsin Summeri ja Kenti õe-venna suhet palju konfilktsemaks kirjutada aga no läks kuidas läks. Talle Chad klappis ja muudel juhtudel tahtis oma väikest õde kaitsta jne. Mul on omal ka toredad vennad. Suur vanusevahe ja kõigest ei räägi -ilmselgelt- nendega aga vähemalt mehed keda usaldada võin, ükskõik mis.

Mul oleks ka ilmselt palju asju sulle vastata hetkel aga ei tule ka kõik meelde. Ju jõuab jooksvalt arutada Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime22/9/2019, 22:00

Jooksvalt ilmselt ongi lihtsam. Mul tuli üks asi veel meelde, mida tahtsin küsida.
Kuhu kadus/jäi Kentil see Lisa? Oli ja siis järsku ei olnud. Kas see oligi pigem selline lühem asi millel peatuda või jäi minul miski kahesilma vahele?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime22/9/2019, 22:21

Vist ikka lühem. Mul vist kunagi algselt oli plaan midagi tema, Lisa ja Joshuaga korraldada aga sinna see jäigi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime5/11/2021, 23:52

Holy molly! You're not dreaming! Siin on tõesti uus osa. Trükikuum osakene. Üle kahe aasta läks siis aega osale, mida ma kirjutasin nii umbes mõni tund. Ma ei tea, kuidas nüüd nii läks aga ma arvan, et kõigile sobib see Very Happy

ENJOY!



36. Tähistamine

Värisevate kätega tõmbasin oma meigikoti luku kinni ja pistsin selle oma käekotti peitu. Heitsin kontrolliva pilgu peeglisse – sama hea kui enne. Vist. Aga äkki tasuks siiski enne starti Sophia jumestaja juurest läbi käia?
Mu tumeroosaks võõbatud huuled kaardusid, kui märkasin peeglist Chadi end vaatamas. Ta pilk oli täis imetlust, nägu nii rahulolev.
„Ma ei tea, kuidas see võimalik on, aga sa oled tuhat korda ilusam kui enne olidki,’’ lausus ta vaikselt.
Naeratasin talle. „Ja sa pead selle kiitmise lõpetama. Harjun ära veel.“ Marssisin temast mööda ja otsustasin siiski üles otsida pisut madalamad kingad, mida enne tseremooniat kanda, et jalgu mitte nii palju väsitada. Leidsin valged rihmikud ja vahetasin roosad stilettod nende vastu. Mu enesetunne muutus kohe palju paremaks kui end mugavamalt tundsin. Mu põlved olid vist endiselt nõrgad. Milline päev see juba olnud oli...
„Valmis?“ uuris Chad.
Keerutasin end veel peegli ees ja astusin käsi tema peos ukse poole, kui tardusin paigale.
„Kas sa... Ega Eric ju su vanematele midagi ei räägi veel?“
Chad lasi ukselingist lahti ja pööras end mind vaatama: „Loomulikult ta ei räägi. Palusin teda juba enne, kui ta siia jõudis, et ta vabandaks end mingi muu põhjusega välja, kui mu ema uurima peaks hakkama.“
„Aga millal me teistele ütleme? Mu vanematele?“
„Ma arvan, et sellega pole mõtet ehk kiirustada?“ pakkus Chad rahulikult. „Sa tahad vast ise selle mõttega praegu harjuda.“
„Jah, loomulikult,“ noogutasin agaralt. „Meil on pikalt aega harjuda sellega.“
„Mis harjuda,“ naeris Chad. „Mina oleks selleks totaalselt valmis.“ Ta surus mu laubale tugeva suudluse. „Meie väike saladus.“
Noogutasin. Nende aastate jooksul, selle meeletu sõidu vältel, on see mu lemmiksaladus. Kui hea on seda nautida, kui hea on seda teada, ilma et keegi seda isegi kahtlustada oskaks. Mulle meeldis mõte, et mõnda aega on see õnn vaid meie kahe oma.
„Aga noh, tead, ma hakkan varsti paisuma,“ naersin Chadi käest kinni võttes. „Nii, et saladus aga mitte kauaks!“
„Shh,“ tegi Chad ja väljusime toast.
Võtsime suuna alla ja Chad saatis mind tuppa, kus Sophia oli oma täies ilus närvilisem kui viimati, mil teda siinsamas nägin.

Chadi ema kükitas ta ees ja tupsutas ta põski salvrätikuga, saateks julgustavad sõnad, et kõik läheb hästi. Üritasin huultele kippuvat naeratust tagasi hoida. Kas ta tõesti arvab, et ta jäetakse altaril maha? Kas ükski pruut ei pääse oma tähtsal päeval närvivapustuseta?
„Summer, mida sa teinud oled?“ urises jumestaja, kui mind nägi. Sellest piisas, et mu isu naerda kadus. Jumestaja kõnetas mind toonil, mis vastuvaidlemist poleks sallinud ja nii ma vedasin end tema ette toolile tagasi.
„See tänane päev mõjub kuidagi väga emotsionaalselt,“ nentisin ohates.
„On sul parem olla?“
„Jah, lihtsalt ärevus vist.“
„Võiks arvata, et sa oled jooksmas käinud või nutnud. Või mõlemat. Ma taastan oma töö ja palun-palun, lülita kõik sellised emotsioonid välja, mis mu masterpiece’i ohustada võivad.“
„Eee...?“
„Ei, muidugi mitte. Lihtsalt katsu mitte väga nutta. Peale pildistamist võid. Niisiis, teen sinu jälle ilusaks ja siis võtan meie kauni pruudi järjekordselt ette.“
Naersin kui jälgisin peegli abil Sophiat, kes lehvitas mõlemat kätt oma näo juures ning nuttis ja naeris vaheldumisi. Jäi mulje, nagu ta oleks midagi tulist söönud. Sulgesin rahus silmad ja usaldasin end jumestaja kätte.

---

„Võite pruuti suudelda!“
Kilgete ja huilgamise saatel tõmbas Lachlan Sophia oma embusesse ning suudles teda nii nagu meid polekski neile kaasa elamas olnudki. Pöörasin neilt pilgu vaid selleks, et vaadata, mida Chad õigupoolest teeb. Ja võib-olla ka selleks, et neile enda meelest viisakalt privaatsust anda, kuigi peale minu vaatas neid veel üle 150 inimese.
Tundsin Chadi tugevaid käsi oma piha ümber, tema ilus nägu oli mõne tolli kaugusel minu omast ja enne kui ma reageeridagi jõudsin, olid tema huuled minu omadel.
„Midasateeeed?“ pärisin protestides.
„Suudlen oma pruuti?“
„See ei käinud meie kohta,“ viitasin lõuaga meie ette ja naersin.
„...mulle volitatud õigusega, lubage mul teile esitleda – härra ja proua Bancroft!“ hüüdis paaripanija mikrofoni ja rahvas meie ümber huilgas.
Katkestasin natuke vastumeelselt meie suudluse ja võtsin teistest eeskuju- huilgasin ja palksutasin ning kui Sophia sõbranna mulle topsi riisiga pihku surus, saime värske abielupaari sellega üle puistada.

Aegamisi saime ka meie hakata oma kohalt liikuma. Olime otsustanud suuremal rahvamassil enne peosaali liikuda, et siis rahulikult oma sammudki sinnapoole seada. Mõned külalised olid end toolide vahele lobisema unustanud ning ühel hetkel märkas Chad üht meest ning vabandades jättis mind, et kiirelt temaga mõned sõnad vahetada.
Tippisin aeglaselt pilk maas toolirivi lõpu poole, kui kuulsin tuttavat häält.
„S-summer?“
Tõstsin pilgu ja mu suu vajus üllatusest paokile.
„Mi-mida teie siin teete?“ tahtsin päris ausalt teada, kuid mu küsimus kõlas kui süüdistus.
Mu ees seisid Lexie ja Evan. Omas täies hiilguses. Lexie kandis pikka lillelist maksikleiti, Evan tema kõrval bee¾is ülikonnas. Nad nägid kenad välja ja nii võõrad. Ma polnud neid vist sada aastat näinud. Ja see kohtumine tõotas olla väga kohmakas.
„Meid kutsuti pulma,“ lausus Lexie pehmelt. Vabandavalt.
„Ee..,“ venitasin vaikuse täitmiseks. Pöörasin pead, et näha, kus Chad on. Ma saaks vist paremini hakkama, kui ta mu kõrval oleks.
„Sa näed kena välja,“ ütles Evan. „No vaata vaid.“
Naeratasin aga oleksin tahtnud minema joosta. Nad olid küll mu sõbrad, kuid nii palju oli juhtunud, elu oli meie vahele tulnud... Meid laiali kiskunud.
„Nad...?“
Ma olin nii kokku jooknud, et ei suutnud kuidagi end koguda. Tahtsin küsida, et kas tõesti Lachlan ja Sophia olid lisaks mu perele ka mu sõbrad siia kutsunud aga ei suutnud. Mulle tundus see nii ebaloogilisena, et...
„Ei, Chad kutsus,“ kehitas Lexie õlgu ja vaatas mind sellise näoga, et kuidas ma ometi seda ei teadnud.
„Tõesti?“ suutsin lõpuks ometi ühe normaalse sõna kuuldavale tuua. Neelatasin, köhatasin ja ajasin end sirgeks. Olin oma rühi puhta unustanud ja end alateadlikult, nurkasurutuna pisut kössi lasknud.
„Ta arvas, et sulle kuluks ära pisut kvaliteetaega meiega.“
Kergitasin üllatunult oma kulme ja oleks peaaegu, et hüsteeriliselt seal nende ees naerma hakanud. Ah et kvaliteetaeg? Kas Lexie tõesti just ütles seda?
„Eks meil ikka oli ka seda,“ nentisin. Pisut mürgisemal toonil, kui see mul siiani olnud oli.

Ma ei tea, mis mul viga oli. Ma olin hetkega nagu eksinud. Tegelikult olin isegi meeldivalt üllatunud, et nad siin olid, et nad üleüldse olid tulnud kui Chad nad kutsus. Aga kaotatud aega oli meie vahel nii palju. Liigagi palju. Minus oli endiselt pisut solvumist aja eest, kui ma neid kõige rohkem vajasin ja nüüd... Ma ei tea, kui kaua aega mul vaja läheks, et taastada omalt poolt see, mis kaotatud oli. Eks Lexie ikka aeg-ajalt kirjutas mulle, Evan samamoodi, kuid enam polnud nii nagu aastate eest, et ma võinuks end mõlemaga tundideks lobisema unustada. Ajad olid muutunud, meie olime muutunud. Mis möödas, oli möödas. Tegelikult oli ju kõik lõppude lõpuks hästi. Ma olin siin, kus kunagi kogu hingest soovisin olla. Kunagi kartsin, et kaotasin kõik, kuid mul oli õnne, et sain teise võimaluse. Milleks seda kibestumust enda sees hoida? Nemadki oleks väärt uut võimalust.

„Kuidas sul lõpetamine läks?“ kuulsin justkui paisu tagant Lexie small-talki järgmist küsimust. Ilmselt varsti arutame ka seda, kuidas vedas, et pulmapäeval nii ilus ilm on.
„Oh, pingeliselt,“ venitasin ja manasin näole naeratuse. Lootsin, et see liiga kunstlikult ei mõjuks.
Evan viskas kõrvalt nalja ja korraks puhkesime kõik koos naerma. Jää oli õnneks sulamas, kuigi selle jäämäe tipp oli imeväike võrreldes selle osaga, mis alles peidus oli.
„Aga olgu, näeme sees,“ võttis Evan kiirelt oma naljatlemise kokku ja Lexie sättis end talle käevangu. Ta pilgutas mulle silma ja naeratas oma kõige tavapärasemat naeratust ning viivuks, lühikseseks viivuks ma olin seesama naiivne Summer, tagasi oma toas, Lexie’ga rääkimas poistest. Sellest, mida nad tegid ja mida nad ei teinud. Kes meile meeldis ja kes pisut rohkem. See oli aeg, kui mul polnud veel õrna aimugi, mis üllatused mu teele saabumas olid...
„Me vist isegi istume ühes lauas,“ lausus Lexie rõõmsalt ning mu noogutuse saatel pöördusid nad minekule. Vaatasin neid, kuidas nad koos maja poole liikusid ja pöördusin vaatama, kus Chad on.
Ta rääkis endiselt innukalt selle sama mehega, keda alguses nägi, kuid nüüdseks oli seltskond juba paari inimese võrra suurenenud.
Justkui tajudes mu pilku, vaatas ta korraks minu poole, seletas midagi oma kuulajaskonnale ja surus lõpetuseks nende kätt.
Hingasin sügavalt sisse-välja ja hoidsin käsi risti rinnal.
„Kas sa oled kuri?“ küsis ta esimese asjana, kui jõudis mu lähedale. Aga ta näol oli lai naeratus. Ta oli nii mõnusalt rõõmsameelne ja vaba.
„Ma ei tea,“ venitasin vastuseks. „Sa oleks võinud mind hoiatada.“
„Siis see poleks üllatus olnud.“
„No sellised üllatused mulle eriti ei meeldi,“ tunnistasin Chadile vaikselt, kuid mu huuled kaardusid kergeks naeratuseks. Täpselt nagu tema omadki. Teadagi miks.
„Arvasin, et oleks tore omalt poolt teid kokku viia, sest nagu ma olen asjadest aru saanud, viisin mina teid ka lahku.“
„Ära ütle nii,“ keelasin teda.
„Just tegin seda.“
Ta naeratas mulle võidukalt. Jäin tema silmadesse vaatama ja tundsin, kuidas ta mu pisut värelema mu ees lõi. Mu käed olid mu kõrval ning kui Chad mu silmis pisaraid nägi, võttis ta need mu pihku.
„Kuule-kuule, vabandust, ma ei tahtnud sind sellega endast välja ajada. Ma ei teinud seda paha pärast, et sa...“
„Ei, Chad, ei, kõik on korras,“ nutsin ja naersin läbisegi. „Oh appike, Anna lööks mind puhta maha, kui näeb, et ma hävitan ta tööd ja vaeva..,“ viitasin Sophia jumestajale.
„Seda on palju, jah?“
Naeratasin.
„Jah. Ei. Võib-olla? Kas see ongi õnn?“
Chad naeris ja tegi mulle põsele musi. „Lähme sisse.“
Noogutasin ja nõjatusin ta õla vastu kui rahulikul sammul liikusime peosaali poole, kust tempokat tantsumuusikat kostus.

Mida rohkem päev õhtusse jõudis, seda violetsemaks peosaal värvus. Muusika läks aina tempokamaks ja võttis hoogu maha vaid korraks, kui Sophia ja Lachlan oma esimese tantsu tantsisid.
Meiega ühises lauas istusid Chadi vanemad, minu ema-isa, Kent ja isegi Lexie koos Evaniga, mis ilmselt oli osa Chadi üllatusest. Lisaks mõned Chadi lähedasemad sugulased, keda ma sealsamas nägingi alles esimest korda ning vahetasin vaid mõned sõnad, kui oma lauakaaslased läbi käisin, kui Chad taaskord mind üksinda oli jätnud. Aga ma mõistsin teda. Siin oli nii palju nende perekonna sõpru, paljud neist polnud Chadi pikka aega näinud. Mulle meeldis jälgida, kui omas mullis ta oli, kui oma vanade tuttavatega jutusoonel oli.
„Sind on tore õnnelikuna näha,“ tiris Lexie hääl mind oma mõtisklusest välja.
Pöördusin toolil ümber, et teda vaadata.
„Aitäh,“ laususin viisakalt.
„Sind on raske tabada.“
„Kujutan ette,“ lõin oma pilgu maha. Sirutasin käe veeklaasi poole ja võtsin sellest sõõmu. Kuigi Lexie üritas minu toimetustel silma peal hoida ja kirjutas mulle, pidin ausalt nentima, et ma ei vastanud talle alati. Just sellele ta vihjaski. „Vabandust, eks ajad on keerulised olnud... Loodan, et sa..., et te liiga pikka viha ei pea.“
„Oh ei, Summer, ole nüüd,“ kiirustas Lexie mind lohutama. Ta rääkis mida tema kõik see aeg oli tundnud, mida ta minust mõtles, kuidas teatud sündmused teda ennastki raputasid ja kuidas ta ajapikku tundis minust nii kohutavalt puudust, et ta muudkui otsis ja otsis mind ning kui ise sihini ei jõudnud, pöördus abi saamiseks Chadi poole.
„Suuremeelne tüüp, ma ütlen. Ja ta tõesti hoolib sinust. See paistab kaugele välja.“
Naeratasin ja viivuks tundsin jälle sedasama tunnet nagu ennist Chadiga kahekesi õues. Nagu viimased pusletükid saaks paika. Ma saan kõik tagasi ja täieliku õnne veel kõigele lisaks. Mida ma veel oskaks tahta.
„Aaargh!“ surusin lõpuks läbi hammaste. „Tule siia!“ nõudsin valju ja sirutasin oma käed oma parima sõbranna ümber, et teda kõvasti-kõvasti kallistada.
Ta kiunatas mu haardes mänglevalt ning edvistades päästsin ta lahti.
„Niisiis. Sina ja Evan? Millal see veel juhtus? Ja mis Will teeb?“ köhatasin hääle puhtaks ja otsustasin teemat vahetada.
„See on pikem jutt,“ seletas Lexie. „Ma käisin kolled¾is, olin üksildlane, ta tuli üle... Olime koos üksildlased ja teineteisele toeks ning avastasime, et meil on palju muudki ühist. Nii see läks. Will oleks vist ka tulnud, kui ta oleks oma tööasjad ümber jõudnud korraldada. Eks siis mõni teine kord...“
Kissitasin ta suunas silmi. „Sinu ja Evani lugu - usutav aga mitte päris.“
„Küll ma sind kurssi viin, täna lihtsalt pole ehk kõige õigem hetk.“
„Hea küll.“
„Teinekord veiniklaasi taga ehk?“
„Kokkulepitud,“ noogutasin.
„Super,“ ajas ta end püsti. „Ma lähen vaatan kas ma tantsida ka saan.“
„Evan ei oska ju.“
„Aga teised oskavad,“ kehitas Lexie õlgu ja naeru saatel kadus mu kõrvalt tantsupõrandale.
Sirutasin käe veekannu järele, et oma klaas täis valada, kui tundsin kätt oma õlal. Arvasin, et see on Chad aga kui pea tõstsin, nägin oma vanemaid.
Isa pani võtmekimbu mu klaasi kõrvale ja ma jäin segaduses neid vahtima.
„Su kastid tulid ära, unustasime enne öelda,“ oli ta konkreetne.
„Ja me peame minema,“ lausus ema kiirustavalt.
„Ee, juba? Kuhu?“ pärisin hämmeldunult. Jah, mulle hakkas meenuma, et olin tellinud kodusele aadressile mõned kastid, et oma asjad toast kokku pakkida aga kuhu ema ja isa minema pidid, selle kohta polnud mina küll mingit infot saanud.
Olin üldiselt seal, kus Chad oli, kui viibisin üsnagi tihti kodus ka. Lõpuks siiski kaldus kaalukauss veelgi rohkem Chadi poole ja nii tunduski mõistlikum enamus kraami kodust kokku korjata ja kaasa võtta. Just selleks need kastidki, et oleks mugav transportida.
„Kas te Kentiga vahepeal üldse suhelnud pole?“ imestas ema.
„Eeh, ei? Sel teemal küll mitte, et te kuhugile ära läheks..,“ kogelesin neile vastuseks. Suunasin pilgu Kentile, kes mu uurivale pilgule väga täiskasvanlikult vastas ja keelt mulle näitas. Pööritasin silmi.
„Igatahes me teeme väikse puhkuse. Saad siis rahus toimetada kodus. Kentil nagunii omad käimised nii et ilmselt tagavaravõti kuluks ära.“
„O-okei,“ laususin ja ega midagi targemat ei osanudki neile kosta. Nad mõlemad embasid mind kiirelt ja nii nad kadusidki.
„Kas see õhtu saab veel kummalisemaks muutuda?“ pomisesin omaette.

Aga õnneks kulges õhtu edasi ilusalt ja meeleolukal. Sain tantsida Kentiga, kes viskas mulle nalja, et Chad käskis tal seda teha, et keegi teine mind tantsule ei võtaks. Korraks ohverdas ta mind pika lunimise peale Evanile, kellega pisut kohapeal edasi-tagasi tammudes vanu aegu meenutasime ja jääd sulatasime ning siis juba napsas mind enda käte vahele Chad. Sedagi vaid senikauaks, kuni Sophia otsustas, et lõpuks ometi on õige aeg oma pruudikimbust loobuda.
Puiklesin vastu, kuid kui Sophia mind läbi mikrofoni keelitas sellest hetkest osa saama nii et terve saalitäis oma tähelepanu minule pööras, sammusin pisut vastumeelselt teiste neidude hulka, kes kõik näljaselt pilku Sophia roosal kimbul hoidsid.
Sophia keeras meile selja, tegi paar pettemanöövrit, mille saateks vali naer, kuid viimaks oli kimp õhus ning leidis oma uue omaniku minust meeter või kaks eemal. Tüdruk, kes selle kinni püüdis oli minu jaoks tundmatu. Ta kädistas nagu pöörane, kui kimpu oma embuses hoidis.
Tippisin oma laua poole ja nägin, et Kent ja Chad lobisesid millestki ennastunustavalt. Enne kui toolini jõudsin, jooksis mu juurde Sophia, oma ilusa pulmakleidi seelikuosa üleval hoides, et kiiremini liikuda saaks.
„Summer!“
„Sophia,“ naeratasin talle.
„Me läheme kohe,“ lausus ta. „Oh kullake,“ heitis ta oma käed mu ümber ja kallistas mind. „Sa näed täna väga kena välja. Eks me siis varsti oleme juba tagasi... Ole tubli, eks? Kui midagi on, siis kirjuta mulle! Kui ma pildid kätte saan, saadan kohe sulle ka!“
„Ei no, mis minust, minge ja nautige oma mesinädalaid. Me saame hakkama ju.“
„Rohkem nagu mesikuid aga nojah,“ naeris Sophia. „Tsau!“
„Tsau!“ lehvitasin talle järele.
Paarinädalase reisi asemel olid nad otsustanud paariks kuuks soojal maal end sisse sättida ja kõik muu unustada. See aga tähendas seda, et Lachlan pani enda asemel rakkesse just Chadi. Ma ei kahelnud hetkekski, et Chad Lachlani kohustustega hakkama ei saaks. Ma olin näinud, kui oskuslik ta tegelikult oli. Samuti kõik teised. Ta oli osav suhtleja, enesekindlusest pakatav ning kui vaja, oskas oma sarmi väga hästi eesmärgipäraselt ära kasutada. Ta oli hoopis teistsugune kui kunagi ammu, kuid kindlasti paremgi veel.

Mida hilisemat aega kell näitas, seda vähemaks peolisi saalis oli jäänud. Tantsisin oma vanade sõpradega koos, olin oma kõrged kontsad laua äärde jätnud ja tundsin end nii vabalt, kui vabalt polnud ma end juba ammu tundnud.
Isegi Kent oli leidnud omale tantsupartneriks ühe pika blondi neiu, kes meiega terve ülejäänud õhtu koos oli ning kui ma viimaks hüppamisest väsisin, lonkisin laua äärde tagasi.
Ma naersin. Ma lihtsalt naersin. DJ lasi vanu hitte ja Lexie lollitas ning demonstreeris meile oma retrodiskole kohast tantsuoskust.
Ma polnud tilkagi alkoholi joonud, isegi tervitus¹ampanja nihverdasin Chadile, kuid kui nii lõbus oli olla, oli alkohol viimane, mida vaja olnuks.
Chad järgnes mulle ja kallistas mind selja tagant. Ta pea puhkas mu õlal ja ma nautisin tema lõhnaõli tummist aroomi.
„Tahad koju?“ küsis ta vaikselt, huuled õrnalt mu kaela puudutamas.
Naeratasin endamisi.
„Ma olen kodus. Sinuga alati, Chad.“
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime6/11/2021, 10:26

*jookseb varasemaid osasi lugema*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime6/11/2021, 10:59

Eelmisest piisab, ma arvan Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime6/11/2021, 17:12

Hehe.. Sain ka aega, et rahulikult lugeda..
Nunnu. Sinuga rääkides, siis ma kardan, mis siit järgmiseks võib tulla Very Happy Samas,, lõpp on juba ju lähedal? Midagi väga hulluks sa VIST enam ei pööra, ega ju? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime7/11/2021, 01:14

Vist on lähedal, mine tea.
Väga hulluks ei keera asju ilmselt, üllatus(i) tuleb. Eks mingil hetkel teada saate 😃
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime20/1/2023, 01:26

Ülllllllatus! Ilmselt nii mõnigi arvas, et see värk jääb poolikuks siin aga gotta say, Summeril ja Chadil on ikka tõsiselt oluline koht mu südames. Tänu neile, olen ise palju arenenud, et olla parem kirjutaja. Ja kuidas siis mitte veel parem olla, kui teha vanaga lõpparve, et uuele ruumi teha... 😉

See osa, 37., pidi algselt olema megapikk ja viimane. Siis oleks kahe NP peale tulnud kokku 114 osa. Üks mu õnnenumbritest... Aga kirjutasin ja kirjutasin ja ühel hetkel tundsin, et see osa vajab pausi endasse. Tekitasin selle.

Ma võiks neist veel ja veel kirjutada, aga on aeg lõppvaatuseks. Mina olen selle pika aja jooksul suureks kasvanud ja ka minul on aeg edasi liikuda uute eesmärkide suunas. Vaatab, kuidas nendega läheb... 💙

Ja siin see on - kogu NP peale 114.osa. Eelviimane, loodetavasti 😃 Loodan kogu südamest, et teile meeldib!

Teie Auts.



37. Triiv

Aeg hakkas peale Lachlani ja Sophia pulmapidu taas meeletu kiirusega edasi põrutama. Päevadest sai nädal justkui ühe silmapilguga. Vahel tuli täitsa hirm peale, kui kiirelt aeg edasi liikus, näitamata ühtki raugemise märki. Aga ma ei saa öelda, et ma poleks pulmadele järgnenud päevi nautinud.

Kuigi Chadil oli esialgu idee meile mõneks ajaks kena korter kesklinna rentida, käisid ta vanemad meile peale, et me ikkagi jääks nende katuse alla veel selleks kuuks, mis nad olid otsustanud äärelinna üüritud majas mööda saata. Nüüd, kui nende vanim poeg oli abielus ja pulmareisil, oleks see ajutine maja nende vaid nende kahe jaoks liiga tühi tundunud. Lisaks tundus nii Chadile kui ka tema isale-emale meeldivat mõte, et ma ei ole päris üksi, kui Chad töösse sukeldunud on.

Kuigi mu ootused sellele ajale olid teised, olin asjade käiguga rahul ja Chadi üle sain vaid uhkust tunda. Ta oli meeletult tubli ja andekas, kindla peale sündinud ärivaistuga, nagu Chadi isagi mulle kinnitanud oli. Rõõm oli teda jälgida – ta oli enesekindel, asjalik, võimukas, sõnaosav. Hoopis teistsugune mees kui see, kes mu ellu aastate eest ekselnud oli. Ta oli igas mõttes veelgi parem.

„Ma pean minema,“ olid sõnad, mille kuulmist ma hommikuti vihkasin kõige enam. Need andsid teada, et meie vähene hommikune ühine aeg on läbi ja kui ma teda uuesti näen, on see alles hilja õhtul. Siis olen mina väsinud või on seda tema ja nii me üksteisest eemal olemegi. Aga kõigest hoolimata ma olin mõistev. Lootsin vaid, et see segane aeg saab kohe varsti lõpu ja tema tööpäevade pikkus kahaneb normaalsemaks, sest hetkel olid need rohkem kui poole ööpäeva pikkused. Ja ma lihtsalt olin pisut kurb, sest ma tõesti tundsin temast puudust.

Chadi käsi libises laua alla mu reiele ja seejärel viivuks üle mu kõhu. Nad pidasid isaga tulist dialoogi firma uue koostööpartneri üle ja panid paika omapoolset tegevusplaani. Ja sinna see järjekordne hommik kaduski. Mehed rääkisid tööst ja naised kuulasid. Chadi ema saatis mulle üle laua mõistva muige ning ma säilitasin mitte midagi ütleva pokkerimängija näo. Surkisin kahvliga oma köögiviljaomletis ja kadusin oma mõtetesse.

„Okei, eks siis hiljem vaatame seda asja,“ lausus Chad isale ja tõusis, pöördudes leebel toonil minu poole. „Mis sa arvad, kui me läheks täna koos lõunale?“ küsis ta peale kiiret hüvastijätumusi.
„Ee, jaa,“ raputasin end oma mõtetest korraks välja. Kuna ma olin oma omletist söönud vaid veerandi ning enamaks jaksu ega isu polnud, tundus lõuna temaga kahekesi kõige parem mõte üldse. Kvaliteetaeg, lõpuks ometi!

---

Olime leppinud kokku, et lõunatame teisel pool tänavat asuvas kohvikus kell 13. Loomulikult sõitsin ma sinna juba varem kohale. Valisin välja väikese laua rahulikumas nurgas ja jäin Chadi ootama.
Täistunnini oli kümmekond minutit. Tellisin endale latte ja sirvisin kuuma kohvi nautides menüüd, jäädes kimbatusse kas võtta pasta või pardiga salat. Oma otsustamatuse kõrvale nautisin argipäeva saginat kohvikus sees ja tänaval. Vaatasin inimesi kiirel sammul aknast mööda tuhisemas... ja siis Bancroftide hoone poole. Chadi ei paistnud veel kuskilt kuigi kell oli nüüd juba 13. Lohutasin end mõttega, et ju ta jääb pisut hiljaks. Miski venis, nagu tavaks oli saanud, pikale. Ära ta mind ei unustanud, see poleks tema moodi. Samas kui midagi tuli vahele, oleks ta mulle sõnumi saatnud. Kontrollisin oma telefoni – ei kõnet ega sõnumit. Ei midagi. Muutusin juba silmanähtavalt rahutuks ja nihelesin oma tugitoolis.

Armsa olekuga teenindaja märkas mu tühja lattetassi ja tuli mu juurde. „Kas soovite tellida midagi veel? Veel üks latte?“
„Ma tegelikult ootan kedagi,“ laususin talle sõbraliku naeratusega. „Aga ta jääb hiljaks,“ lisasin rohkem nagu iseendale.

Teenindaja noogutas mõistvalt ja jättis mind mu nurka üksinda. Vaatasin kella, mis hakkas lähenema poole kahele. Endiselt ei mingit märkigi Chadist. Eeldasin küll, et ta ei pruugi saada kontorist õigel ajal tulema aga sama palju eeldasin ka seda, et kui mingi takistus tekkiski, oleks ta mulle sellest teada andnud, et ma ei muretseks. Otsustasin anda talle veel viis minutit armu. Seegi aeg venis nagu kumm ning kui lõpuks kell juba liiga palju oli, ajasin end laua tagant püsti ja ootamata teenindajat, jätsin kohvitassi kõrvale rahatähe, mis kattis mu kohvi maksumuse ja umbes sama palju jäi veel ülegi.

Tõmbasin pintsaku selga ning marssisin kohvikust välja, otsejoones üle tänava Bancroftide majja. Mu kontsad kajasid suures tühjas aatriumis ja kaks administraatorit suure laua taga jäid mind juba kaugelt vaatama.
„Kas Chad..,“ vakatasin aga parandasin end kiirelt, ’’khm, Chase Bancfroft on majas?“
Blond administraator vaatas mind, näol täielik segadus. „On. Kas ma ...?“
„Ei, aitäh, pole vaja, lähen ta juurde. Ise,“ pillasin üleolevalt ja asusin minekule.

Ilmselgelt need kaks preilit ei teadnud kellega neil minu näol tegemist oli aga ega mind eriti ei huvitanud ka. Võisin vaid ette kujutada, mis mulje neile jäi. Mingi maniakk marsib nende ülemuse juurde sisse, ilma et nad oleks suutnud seda takistada. Korraks ajas see mõte mind isegi naerma aga kui märkasin eemalt turvameest mind pisut pikemalt jälgimas, üritasin endast asjalikumat muljet jätta. Kui lifti saan, on juba täitsa paljulubav see üritus korda majja lüüa.

Sõitsin liftiga korrusele, kus Chadi ajutist kabinetti teadsin olevat. Mul vedas. Sealne sekretär oli vist lõunal, muidu oleks tema mu üllatuse rikkunud, kui just need alumised Chadi juba hoiatada ei jõudnud. Aga just siis seal laual telefon helises. Kujutasin ette, et ilmselt on helistajaks too blond administraator, et hoiatada minu kui sissetungija eest.

Tammusin mööda pikka koridori edasi. Jõudes Chadi kabineti ukse taha, lükkasin selle koputamata lahti ja astudes sammu sisse, tardusin sinnasamma ukse külge. Kabinetis kõlanud naer lakkas kui noaga lõigatult ja mõlemad vaatasid mind. Mina juhmistunud näoga neid... Mis kuradi asi siin toimus?!

Chad istus laisalt oma toolis. Tema ees laual, jalg üle põlve, istus blond neiu, kelles oli midagi tuttavat aga mis täpselt, ma ei suutnud ega tahtnud sel hetkel aru saada. Ta lihtsalt vaatas mind, näol lai lumivalge naeratus, mis oli raamitud tulipunaste huultega. Mu kõrvus kohises, kui silmad nägid, kuidas preili külma rahuga mulle tervituseks ’’Tere’’ või midagi muud sarnast oma täiuslike huultega vormis. Chadi keha oli tõmbunud pingesse ja naeratus ammu kadunud. Ta tundus kuidagi väsinud. Ja mis mind kõige rohkem hämmastas - ta isegi ei vaevunud selgitusi jagama.

„Vabandust, et segasin!“ surusin läbi hammaste ja tuhande segase emotsiooni, mis mu sees mäslema lõid. Ah et selle pärast ta ei jõudnudki minuga lõunale. Tal oli tegemist. Mingi järjekordse blondi bimboga. Kus kuradi kohast ta leiab selliseid? Selliseid, kes pigem võiks modellid olla, mitte siin meeste maailmas ilutseda ja nende lauadel reied paljad istuda. Muidugi on tal tööl palju tegemist, sest kõikidele nendele naistele on vaja ju tähelepanu pöörata. Sellepärast talle meeldiski töösse pea ees sukelduda. Tüüpiline mees.

„Summer,“ kuulsin Chadi ütlemas veel enne, kui ma end sealt ukse vahelt välja tagurdasin. Ta hääl oli kuidagi nõudlik, kuid kindlasti mitte paluv või selline, nagu eeldaks mehelt, kes just aru oli saanud, millise jama ta kokku oli keeranud. Jooksin liftide poole tagasi nii kiirelt, kui mu kontsad võimaldasid. Kuigi ma ei olnud seal korrusel kaua olnud, nägin silmanurgast, et sekretär, sedapuhku süsimustade pikkade juustega, oli oma laua taha tagasi jõudnud ja ehmatas, kui mind märkas.

Kuigi Chadi võimuses oleks olnud mind seal majas ükskõik kellel lasta kinni pidada, jõudsin ma rahulikult hoonest välja. Seitsmeteistkümnendalt korruselt parklasse. Pidasin kogu oma teekonna vapralt vastu, kuid kui autosse istusin ja selle käivitasin, hakkasin lohutamatult nutma. Ma tundsin temast nii puudust ja nüüd, kui me pidime pisut koos olema, ei ilmunud ta välja ja lõbutses selle asemel mingi võõra mõrraga oma kontoris... Sellepärast need tööpäevad ongi nii pikad? Et mina olen igav ja tüütu ja klammerduv ning ei lase tal rahus olla tema ise? Ta isegi ei vaevunud mulle valetama, et ta on hõivatud… Ta oleks võinud niigi palju.

Pühkisin pisarad näolt ja alustasin sõitu. Õnneks Bancroftide rendikodu polnud kuigi kaugel. Ma lihtsalt kartsin kõike seda, mis nüüd edasi saamas oli. Olin kiirelt peas juba plaani paika pannud, mis teen tema karistamiseks. Ma ei kavatsegi teda ootama jääda, et siis temalt vastuseid nõuda. Mul on parem mõte. See aitas mul pisarad kontrolli alla saada, et sõitu turvaliselt jätkata.

Tuiskasin majja sisse ja jooksin trepist üles. Üritasin liikuda võimalikult vaikselt, et mitte pälvida Chadi ema tähelepanu. Ma tean, et kui ta oleks kuulnud, mis toimus, oleks ta osavalt suutnud mind kinni pidada ja kutsunud Chadi kohe siia. Ma poleks suutnud tema vastu võidelda. Aga solvumine tema poja suhtes oli nii tugev, et ma pidin tegema seda, mis sel hetkel tundus kõige parem. Just seetõttu oli oluline teda vältida.

Magamistuppa jõudes võtsin kapist väiksema käekoti ja viskasin selle voodile. Loopisin sinna mõned olulisemad asjad, mida kindlasti kaasa soovisin võtta ja tõmbasin luku kinni. Rahakott, laadija, mõned riided, üht-teist vannitoa riiulitelt, õnneks palju polnudki vaja. Issand, kui dramaatiline, mõtlesin isegi tol hetkel aga tundsin, et see oli kõige parem viis oma solvumisega tegeleda. Teha talle vastu haiget. Ise on süüdi. Kui väga kurb on, küll siis leiab lohutajaid ka. Tööl on neid tal lademes. Ohkasin sügavalt ja vaatasin oma pagasit. Luristasin oma tatist nina nagu kommita viieaastane kommipoes ja peatusin viivuks. Üks käsi puusas, teine kõhklevalt üle mu veel nii lameda kõhu libisemas. Sulgesin silmad ja kujutlesin, tunnetasin… aga kõik, mida tundsin, oli väsimus. Tohutu väsimus. Ja kurbus ka. Muidugi ma teadsin, et me ei lähe lahku ega midagi aga... Aga... See tohutu ebakindlus, et ma pole piisav, oli mu parimate omaduste vaenlane. „Vabandust,“ sosistasin huulte võbeledes vaevukuuldavalt. „Vabandust...“

Umbes viis minutit hiljem hiilisin alla ja majast välja. Minu õnneks polnud Chad koju tulnud, seega mu tee oli vaba, et minna. Samas nentisin õnnetult, et ta isegi ei üritanud minuga ühendust võtta. Istusin autosse ja kontrollisin, kas mul on koduvõtmed ikka kindalaekas ning siis juba saingi sõitma hakata. Ju ta mõtleb, et räägib minuga õhtul kodus. Kui tal oleks õrna aimugi olnud, mis üllatus mul talle varuks oli.

-----

Pikad autosõidud mõjusid mulle alati teraapiliselt. Nüüdki nautisin sõitu ja teekonda oma koju. Ilm oli kena, vaated mu ees imeilusad ja selle kõige taustaks kõlas mõnus rahulik muusika. Kohati oli tunne nagu sõidaksin puhkama. Ema-isa rändasid jätkuvalt kes teab kus ringi ja võimalus, et Kent kodus viibis, oli üsnagi õhkõrn. Ma ei suutnud ära oodata, mil saan meie teeotsast sisse keerata ja kogu maailma eest peitu pugeda. Mis sest, et tegelikult ei tulnud ma siia puhkama. Mu tulekul oli küll teine, konkreetsem eesmärk, aga et need kõik asjad langesid perfektselt kokku ühte hetke, sobis mulle kui valatult.

Päike oli madalamal, kui mõned tunnid tagasi ja mu nõudlik kõhukorin sundis mind tegema peatuse teele jäävas tanklas. Hommikusöök ei tahtnud eriti alla minna, lõunasöögist ei tulnud mõjuvatel põhjustel midagi välja aga nii pikalt ilma einestamata oli minu olukorras patt olla.

Ma polnud iial olnud tanklatoidust suures vaimustuses aga nii tühja kõhuga tundusid rammus hotdog ja friikad parim valik üldse. Ja kindlasti suur tops kohvi. Tellimust esitades lubasin endale, et homme söön salatit ja puuvilju, sest see tellimus oli tehtud suurte emotsioonide ajel ja tegelikult ei esitanud seda mina vaid mu stress. Kugistasin hotdogi alla nii kiirelt nagu käiks seda siin söömas pea iga päev. Friikate peale kulutasin pisut rohkem aega. Ühes käes telefon, teine käis mu suu ja friikatopsi vahet. Mul polnud ühtegi kõnet, ei ühtegi sõnumit. Facebookis polnud ka minu pildiga kadunud isiku kuulutust. Mitte et ma seda viimast oleks tahtnud või reaalselt oodanud muidugi aga et midagi ei toimunud... See hakkas ärritama mind. Mõelda vaid, kui lõpuks pean koju tagasi lonkima ja Chad laiutab käsi, et kuhu ma ilma talle ütlemata nii kadusin. Eks ta tundis mind kohati minust endast paremini ja teadis, et ma võisin olla jonnakas. Ja täpselt nii dramaatiline nagu ma praegu olin.

Kui friikatega lõpetanud olin, pistsin oma telefoni pintsakutaskusse, võtsin kergema salli õmber õlgade ja haarasin kohvitopsi kaasa, et teha lühike jalasirutuspaus, et viimased kilomeetrid koduni mõnusamas olekus sõita. Ma ei tahtnud vajuda koduuksest sisse nagu zombi, pidin selle uimasuse endast välja jalutama. Õnneks tanklatagusesse metsatukka viiv jalgtee mõjus vägagi kutsuvalt ning sinnapoole ma aeglasel sammul lonkisingi. Vahepeal mu telefon tõi isegi kuuldavale lühikese sõnumihelina aga kui kerge hingevärinaga uurima asusin, kes minuga suhtlust otsis, nägin, et sõnum oli Lexie’lt, kes tegi ettepaneku peagi kokku saada ja välja minna. See isegi ei tundunud kõige halvem idee, kuid nii pea ma seda plaani teostama hakata ei tahtnud.

„Sina,“ kraaksatas Kent, kui oli ukse lahti mulle teinud ja sealsamas kivikujuks tardus, kui oli aru saanud, et just mina seal verandal tema ees seisan. „Mida sina siin veel teed?“
„Teoreetiliselt ma olen siia majja sisse kirjutatud.“ Kuigi mul oli võti olemas, lasin mingil veidral põhjusel ikkagi uksekella.
„Oo, vau,“ tõi ta sarkastiliselt kuuldavale ja kiikas välja, et ringi vaadata. „Üksi?“
„Koos oma nähtamatute sõpradega,“ ohkasin ja kehitasin õlgu: „Näed ju, et üksi.“
Oleksin hea meelega talle oma nähtamatut saladust jaganud, kuid selle uudisega oli vaja veel oodata.

Kent astus kõrvale ja lasi mul siseneda. Potsatasin esikutumbale istuma ja lasin kottidel põrandale kukkuda, asudes oma jalatseid ära võtma.
Kent seisis mu ees, jälgides mu toimetamist ja igast ta keharakust kiirgas välja tungiv soov esitada mulle küsimusi. Tundus, et ise ots lahti teha on targem.

„Oled kuhugi minemas? Jääb mulje nagu sa oleksid terve lõhnaõlipudeli enda peale tühjaks valanud.“
Panin ketsid jalatsiriiulisse ja vinnasin oma kotid uuesti õlale.
„Mul on jah tänaseks õhtuks veidi plaane,“ kohendas Kent naeratades oma triiksärgi kaelust. „Oleks teadnud, et sa tuled, oleks ehk edasi lükanud.“
„Sa ei pea minu pärast siia jääma. Ma tulingi vaid selleks, et oma asju kokku panna. Kaua need kastid siin ikka seisavad.“
„Ja Chad?“ küsis Kent.
Ma teadsin, et see küsimus tuleb, seetõttu oli mul pisut lihtsam vennale luisata, et Chadil on palju töökohustusi ja et ta tuleb siis kui asjad kontrolli alla saab. Tundus nagu usutav põhjus...
„Kauaks sa jääd?“ päris Kent edasi, kui oli mu eelneva vastuse peale ebamäärase mühatuse kuuldavale toonud. Tundsin ta pilku endal. Ja seda kuidas see mind kõrvetama hakkas.
„Ma ei tea,“ laususin kiirelt, pikemalt mõtlemata, liikudes oma toa poole.

Vajutasin lingi alla ja astusin peagi loojuva päikese valgusega täidetud ruumi. Jessas, kui veider oli siin olla. Nagu oleks hotelli sattunud. Kõik oli viimase peale puhtaks klanitud, mitte ühtegi asja polnud ripakil. Tundus, et vanematele oli päriselt hakanud meeldima mõte, et ma kolin välja ja see vaatepilt siin oli vaid märguandeks, et mine rutem, külalistetuba on siin majas väga vajalik.

Viskasin oma asjad voodile ja otsustasin riided ära vahetada. Olin üht-teist mõnusat kaasa küll pakkinud aga olnud nii kaua siit eemal, tekkis suur huvi kolada riidekapis. Ma ei mäletanud üldse, mis kõik mul siia maha oli jäänud. Ehk peitub seal hoopis midagi mõnusat ja kodusemat nendest riietest, mis ma linnast suure kiiruga kaasa haarasin.

Leidsin kapist poolpikad spordiretuusid ja tõmbasin lohvaka valge särgi üle pea. Sättisin juuksed lohakasse krunni ja enne kui toast minekut tegin, avasin akna, et tuba õhutada. Nagu enne linnas, jäin ka nüüd viivuks seisma. Sättisin siidkardinat akna ees ühtlasemaks ning jäin siis kaugusesse vaatama. Astusin paar sammu tagasi ja istusin voodi servale. Mu käsi tõusis taas, et leida oma koht mu kõhul. Sulgesin silmad. Hingasin sügavalt sisse-välja.

Kas ma oleks aastate eest kujutanud ette, et me oleme omadega siin kus oleme? Ei, kindlasti mitte. Olin ringiga tagasi siin, kus kõik alguse oli saanud. Nii palju oli muutunud, nii palju veel muutumas. Ma kartsin ja ootasin, lootsin ja armastasin.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 42 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 42, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: