MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 12:23

Meil oli nüüd aktus ära. Viisin selle teise tüdrukuga ühe poisi ja meie klassijuhataja oli nii tore ja ei lasknud meil endil valida, keda me tahame.

Aga mida ma tegelikult öelda tahtsin, on see, et koolis on kuidagi igav. See eelmine üheksas, kes lõpetas, mu läbisaamine nendega oli palju parem, kui enda klassiga ja kuidagi masendav oli koolis olla. Aga mul on nüüd vähemalt nutitelefon, millega aega sisustada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 13:45

Mul oli ka aktus täna ära! Sain pisikesi istuma viia, teist aastat juba.

Viimane aasta, siit ma tuleeen! (Help?) Tegelt, kas see ühepunktisüsteem võeti päriselt ka vastu? Sest sellisel juhul ei pea ma vist terve aasta absoluutselt põdema. Very Happy
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 14:18

Homme on aktus ning kuskil 10-ks pean koolis olema. Ootan väga seda aastat :) Tõotab tulla tore ning samuti 11 klass tundub huvitav olevat.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 14:38

Ehk keegi seletaks, mida see ühepunktisüsteem endast kujutab?
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 14:41

Ma ka ei mõika.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 15:28

Haha..ma ei saa ka sellest ühepunkti süsteemist aru, kuigi mul tulevad kevadel selle järgi eksamid juba. Äkki homme kuuleb midagi. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 16:08

Et sul eksamid läbitud saaksid, peab su hinne olema vähemalt "1".
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 16:14

Ja see on ka põhikoolis niiviisi, üheksanda klassi eksamites? Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 16:22

Ma just lugesin, et tahetakse seda 20 punkti süsteemi ikkagi tagasi tuua.

Cilen- Põhikoolis on ikka teistmoodi...vist. Ma pole kindel. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 16:35

Igatahes ma loodan, et ma saan eksamites positiivsed hinded. Kuigi samas, ega üks kolm mu elu ju ära ka ei riku. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 18:08

Ma olen siiamaani kolmedeta läbi ajanud ja pingutan ikka lõpuni sama moodi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 19:18

Ma kardan just matemaatika eksamit. Ja seda, mis ma valikuks võtan, kuna no tõesõna, ma ei oska lihtsalt midagi võtta. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 19:22

Mu väikevend läks täna esimesse klassi, mul on homme aktus. Tõotab tulla midagi sellist. Very Happy Ja nüüd ma üritan õpikutele kaani ümber panna. -.- Lõunast saadik.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 19:28

Ma saan õpikud alles homme. Ei taha mõeldagi sellele paberi panemisele jne... Very Happy

Ja pealegi ma ostsin endale täna koolikoti. Või pigem õlakoti. 40 eurot. Küll see elu on alles kallis...
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 19:55

Ma kardan hirmsasti muusika kirjalikku eksamit, mis enne jõule tuleb. Kevade ajaloo ja esta eksam pole midagi selle kõrval :/
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 20:39

Paberipeale panemine minu moodi on see, et ma lähen alla ja üritan neid peale toppida ja lõpuks on ikkagi 90% kuidagi ema need peale pannud. Mina mate eksamit ei karda. Mate on lihtne, pigem kardan katsetel seda füüsikat, vot sellest saaks korraliku teatri lavastuse, kuidas mina neid ülesandeid lahendan.

Ja valikus võtan kindlalt ajaloo, sest see on lihtsalt kerge ja huvitav.

Need head õlakotid on ikka kallid küll, eriti sellised, kuhu kõik ära mahub. Ma mäletan, et sain enda õlakoti ka kusagil 40€ ringis.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 21:32

Meil müüakse koolis mingeid kilekaasi õpikutele. Nii, et mina pääsen sellest paberite ümberpanemise jamast. Very Happy
Ma kartsin eelmine aasta jubedalt matemaatika eksamit. Mõtlesin, et kui nelja kätte saaksin, oleks tore. Aga mul õnnestus see kuidagi isegi viis saada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 22:43

Ega mate väga raske polegi Very Happy

Ma lasin see aasta õpikud kohe, kui kätte sain, mingis kontoritarvete firmas ära kiletada. Üks läks 80 senti. Kui mõni õpetaja käsib, siis peab hakkama töövihikutele ka mingit jampsi ümber panema.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime1/9/2013, 23:02

Ehhee, lõpetasin ka just hiljuti oma tohutu hunniku pakendamise. Algul oli küll jube tüütu, aga siis läks juba täitsa libedalt Very Happy Homme aktus ka ja puha.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime2/9/2013, 07:52

Ühepunkti süsteem tähendab, et selleks, et ära lõpetada gümnaasium, peab sul olema vähemalt 2 punkt, kuid selleks, et saada ka ülikooli peab olema vähemalt 20 punkti.
Tartu "pehmematel" erialadel peavad eksami punktid olema vähemalt 60, nii et lühidalt:
gümnaasiumi lõpetad ära 1 punktiga, kuid ülikooli ei saa VÕI gümnaasiumi lõpetad ära 20 punktiga ning ülikooli saad.
Ega need eksamid nüüd midagi hullu ka pole Very Happy Matemaatika on tegelikult elementaarsed teadmised ja sama on eesti keelega. Ise valisin 9.klassis ühiskonna, sest see ainult üks aasta ning tegelikult väga loogiline. Kahjuks 12.klassis ei saa enam valida. Mingi friking inglise keel kohustuslik -.-
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime2/9/2013, 08:48

"Matemaatika on tegelikult elementaarsed teadmised..." Elementaarsed? Really?
Gümnaasiumi matemaatikas pole miskit elementaarset. Kõik tulemused on siiski mõnele suurema, teisele väiksema pingutuse viljad. Elementaarne küll see õige sõna siin pole Very Happy
Eesti keelest saan ma veel aru, kuid kui seda ikka korralikult õppida ei saa sedagi elementaarseks pidada.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime2/9/2013, 09:02

Ma rääkisin põhikooli omast Very Happy, sest enamik on siin 14-16, nii et jah. Gümnaasiumi omast ei oska veel midagi öelda - veel pole seda muret.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime2/9/2013, 11:51

Ahhaa, nüüd saan mina ka nendest kahest erinevast süsteemist aru Very Happy

Mul oli kaheteistkümne kooliaasta peale kokku kümme erinevat matemaatikaõpetajat, kellest vaid paar tükki olid põhikoolist alates tasemel, ning ma vajasin pidevalt koduõpetaja abi, eriti gümnaasiumis. 12. klassis sain ma lausa ühe kursuse kahe ja kartsin, et kool jääb lõpetamata, nii et minu jaoks oli matemaatika kõige hullem asi maailmas Laughing

Mul algab täna ülikooli neljas aasta ja õppekavas olevad ained on mul juba läbitud, aga ma jätkan saksa keele õppimist ja üritan ka soome keelt võtta. Tegelikult plaanisin ma vene keele kursusele minna, aga kõik sobivad rühmad said kohe täis, nii et ma ei saagi otsast peale tähestiku õppimist alustada Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime2/9/2013, 12:09

Haha. Mul on homme juba kaheksa tundi ja ülehomme on 5 ning jälle kaheksa ja jälle viis. Homme on juba vene keel -.- miks ma ei võinud võtta saksa keelt. Meid ähvardati täna koolis, et iga kell võib tulla tasemetöid. Ja kaks tükki on kindlaks ka tehtud juba vene keel ja inglise keel.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime2/9/2013, 13:40

Nonii tagasi koolipäevast. Üle elasin Very Happy ning pilti tehti minust ka
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 28 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 28 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 28, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: