MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime8/9/2013, 19:06

Mul algab kolmapäev geograafia ja bioloogiaga. Keemia on kuskil päeva vahepeal. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime8/9/2013, 19:14

To Mezilane: Meil oli reedel viimsed tunnid keemia, bioloogia, matemaatika ja geograafia, hommikul oli füüsika ka. Very Happy Õnneks nii ei jää. Ma ei suudaks nii elada, kui kõik head, (okei mata ei ole hea, :)) tunnid reede peal oleksid.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime8/9/2013, 19:31

Mul ei olegi enam kunsti õpetust, vaid nüüd on sissejuhatus kunsti ajaloosse, õpetaja ütleb, ta valis selle kaheks esimeseks veerandiks ainult selle tõttu, et meil oleks raskem saada häid hindeid ja me nii lihtsalt ei pääseks automaatselt kooli kümnendasse klassi.

Wow, Alice, päriselt ka või? O.o That must be hard, kas sul numbritest ja muust sellisest sellega kaasnevast üleküllust ei tekkinud?
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime8/9/2013, 19:36

Mul on homme kohutav tunniplaan: Kaks inglise keelt, kaks eesti keelt, kaks matemaatikat ja ajalugu. Nii tüütu.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime8/9/2013, 19:56

Topelt tunnid on palju vahvamad, minu arust. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime8/9/2013, 20:06

Mezilane, loodusained on minu jaoks lihtsad. Arvud tuubin pähe ja ülejäänud kõik on nii põnev, et ainult neid aineid tahakski.
Topelttundidega on see hea, et jääb vähem õppida, vähemalt meil oli küll nii eelmine aasta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime10/9/2013, 17:07

Siis ei ole topelt tunnid lahedad kui teisipäeva kaks esimest tundi on ajalugu. See on piin. Eriti sellise õpetajaga, kes loeb neid asju ette ühel ja samal kähiseval hääle toonil.
Kui poleks klassivendi, sureks ma ilmselt sinna tundi ära. Very Happy

Tunniplaan on ajutiselt 6,7,5,7,6 ning kuna ma kooli kõige suuremas klassis, siis on tehtud niimoodi, et on klass kolmeks jaotatud. Nt: esmaspäeval on 1.poiste grupil tund vaba, 2.grupil on kunsti õp ja 3. grupil loodus õp. Ma ei saa aru, mis mõttega see nii tehtud on. See ei aita meil eriti paremini õppida. Very Happy Või noh, see on minu arvamus.

Topelt tundide ainus pluss on minu arust see, et ei pea selle raske koolikotiga mööda maja ringi jooksma. Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime10/9/2013, 18:04

Topelt tundidest on kõige hullem matemaatika. Ma ei suuda ühte tundigi korralikult keskenduda, rääkimata kahest. Inglise keele tunnid lähevad minu üllatuseks nii kiiresti. See on mu lemmik tund vist isegi.

Aga muidu ootan ma järgmise nädala lõppu, siis saab rebaseid retsida ja meil on väga hullud ideed. Very Happy 

Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime10/9/2013, 18:13

Mul on just vastu pidi topelttundidega, shine. Aga mul on homme ainult neli tundi Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime10/9/2013, 19:50

Meil ongi ainult topelttunnid. Very Happy See on nii naljakas, kuidas asjad muutuvad. Keskas tundusid topelttunnid megapikad ja kaheksatunniste koolipäevade ja kaheksaks ärkamisega olid harjunud.

Nüüd on see täiesti tavaline, et on poolteist tundi järjest loengut või seminari. Või kolm tundi järjest praktikumi. Ilma pausita. Ja kui pead kaheksaks kooli minema, siis see tundub üli varajasena. Ja kaheksatunnised koolipäevad on harvad ja eriti julmad nähtused..


Aga on another note - Homme hakkame veene torkima!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime10/9/2013, 19:53

Vaata, et sa siis mööda ei torka Razz

EDIT: Eesti keele õpetaja: Järgmiseks tunniks vaadake ära, kas Vabariigi kodanike osa või Foorum, eks ma üritasin siis esimest praegu vaadata, kuid peas keerleb ainult üks küsimus: MILLEST JUTT KÄIB?! Kas nad peavadki seal rääkima võõrsõnadega?
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime10/9/2013, 21:14

Mul kuus-seitse tundi jutti ilma pausideta iga päev. Vahepeal teeme 30-45 minutit söögipausi ja vsjoo. Aga ei kurda. Päris mõnus on nii.
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 13:52

Meil antakse juba praegu julmalt palju kodutööd. Tundidest ei hakka rääkima. Minu jaoks mööduvad kiiresti käsitöö tunnid (need ka minu lemmikud). Meil õpetaja ka üli hea. Very Happy Lubab muusikat kuulata, rääkida, süüa ja juua, aknalaudadel istuda tunnis. Põhiline et tööd teeksime. Very Happy

Koolis on meil muidugi täiega nõmedad reeglid tehtud: Ei tohi kapuutsiga asju kanda, neete ei tohi olla, neoon värve ei tohi olla, riietus ei tohi olla pilku püüdev, õlad peavad kaetud olema, kehalises ei tohi kanda maikasid, telefoni ei tohi koolis välja võtta, alles pärast tunde, kella vaatamiseks või kui sul on vanematega kokku lepitud kõne.
Kõige rohkem ajavad närvi kapuutsi keelud ja telefoni omad. Kus kohast ma peaksin leidma ilusa, mugava, odava, vastupidava, kapuutsita dressika või midagi sellist? Very Happy
Minu loogika kohaselt peaksin ise õmblema hakkama. Very Happy
Kui klass sellest teada sai sõimasid kõik kas mõttes või sosinal seda reeglite tegijat läbi. Kaasa arvatud mina ise. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 15:11

Kodutööd you don't say you know, homme on geograafias kontrolltöö ja vene keeles 40 lauset pähe (kirjalik töö Sad ) ja veel igast ainetes õppimist, jõudsin kell 12 koju ja nüüd olen lõpetanud alles. Jumal tänatud, et ma ikka asju ette olen neljapäevaks teinud.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 16:04

Ma olen ka neljapäevaks ette õppinud. Reedeks ka veits. Just selle põhimõttega õppisin eile kell 11, et täna oleks aega kirjutada. Aga jah, Mezilane, 40 lauset vene keeles on päris kohutav, meil jäi selle kõrval küll vaid luuletus pähe õppida. Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 16:15

Mul on homseks neljast ainest õppida, aga need pole eriti hullud. Peaks varsti alustama sellega, siis saab õhtul kirjutada vms. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 16:26

Vene keelega on julm. Mul ei jäe seal sõnad ka pähe. Very Happy Ning kui mulle hetkel üksikud ei meelde ei tule, siis ma ei taha mõeldagi mis saab, siis kui mulle 40 lauset või luuletus pähe jäetakse. Very Happy
Tavaliselt ma õpin ka ette, kui võimalik. Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 16:44

Vene keel on jah julm. Seitsmes aasta läheb sellega ja ma väga midagi ei oska. Nüüd see aasta tulid meile esimest korda tasemerühmad, ma sattusid muidugi nõrgemasse ja sain seega uue õpetaja. Ja tegelikult on nii, et seal tunnis on naermine põhiline. Meil on siiani kolm topelttundi olnud, koos paralleeri nõrgematega ja nendel on pidevalt seal ütlemist.
Aga hinded on mul seal head. Jutustamise eest tuli viis ja täna pärast tundi vastasin kahe neljaks. Very Happy Sain vist selle pärast kahe, et mul polnud tähed ühe suurused. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 16:54

All I can think about is ... aah, ma ei oska seda sõna öelda, parandus, ma ei oska mitte ühtegi sõna öelda. Mu vene keele hääldusest saaks omakorda oma keele kokku ;D
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 16:57

Minu hääldus on miskit veerimise ja sghslkdghsfklg vahepealset. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 17:03

Mul on nende z, ¾, ja ¹-idega kõik üks ja sama häälik ja selleks on ¾¹z või midagi selle vahepealset. Nii, et enamasti on dialoogide ja sõnade vastamine neli.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 18:49

Avasatasin su küsimuse alles nüüd, Cilen Very Happy

Ma ei õpi konkreetselt majandust :DMa õpin midagi muud- maksundust. See on mõnus segu finantsist, õigusest, majandusest, matemaatikast, raamatupidamisest ja seadustest (+ ained nagu psühholoogia, eetika, loogika, keeled, filosoofia jms.). Ja mul täitsa ausalt tekkis huvi, keskkooli viimases klassis kui riigikaitseharuga MTA-s õppimas käisime Very Happy
Ja tööpõld on ka ülimegalai, esimesel aastal lektorid õnnitlesid meid targa valiku puhul Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 19:46

No siis küll. Mind ennast hetkel selline asi absoluutselt ei tõmba, aga eks tulevikus näeb, mida mina õppima lähen. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 20:51

Mezilane, Mul on nende ¾ ja ¹ täpselt sama asi. Very Happy Kõige jubedam on see, et vene keele õpetajale meeldib meil dialoogides õpetada. Või nii suuremate klasside õpilased väidavad. Very Happy
Sama moodi kui on midagi vaja lugeda, ja seda mingis järjekorras, arvestan juba välja, mis sõna/lause ma lugema pean ja siis loen seda mitu, mitu korda läbi, et oleks parem vastata ja läheks kiiremini. Very Happy
Kui küsitakse suvalises järjekorras, lähen ma ka ilmselt veerimise peale. Very Happy
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime11/9/2013, 21:01

Meil oli täna vene keele väga tore tunnikontroll... Õpetaja ütles suvalise sõna ja me pidime selle paberile kirjutama... Elu 6. vene keele tund. XD
Tegelikult pole mul vene keele vastu midagi ja hetkel (rõhk sõnal hetkel) ei tundu see mulle väga raske.
Meie vene keele õpetaja on muidugi super tore - ta ei suuda meid kontrollida ja laseb kõigil suvaliselt karjuda tunnis. Teistele see ilmselgelt väga meeldib, aga noh... ma tahaks siiski vene keelt ka õppida. XD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 31 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 31, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: