MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
AutorTeade
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime4/9/2013, 22:20

Kooli koduleheküljel ka pole? Surprised
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime5/9/2013, 17:16

Täna ärkasin selle peale, et kursavend saatis loengust sõnumi: LUUUUUUSSSSSSEEEEEEEEEEEEERRRRRRR!!!!!! Very Happy

Ma sind ka noh Very Happy

Ehk siis mina magasin ja ta oli pahane, et ma laisk logard olen ja loengusse ei tulnud.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime7/9/2013, 21:31

Ma ka ei tea enda tunniplaani. Igapäev muutub midagi.
Ning minu esimene koolis veedetud nädal lõppes sellega, et koolist korjasin ma mingi viiruse endale külge ja nüüd olen kodus haige. Very Happy
Õnneks pole ma ainus kes klassist haige on. Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 11:57

Mul õnnestus ka juba kooli alguses haigeks jääda. Kurk valus ja selline jube nohu, et parem kõrv, silmakoopad ning üleüldse pea valutab. Nii minu moodi kõik viirused alati üles korjata Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 12:31

7. septembri sündroom! Very Happy

Ah kuulge, kooli alguses on savi haige olla. Ma olin ju suvel pikalt haige, üldse mitte tore... Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 12:50

Ma pidin ka juba ühel päeval haiguse pärast puuduma.. Neljapäeval tõusis palavik peaaegu 39-ni, mis jäi ka esimeseks ja viimaseks palavikuga päevaks sel nädalal. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 12:51

Pole veel haigeks jõudnud jääda, loodetavasti ei jäägi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 13:01

Mu pinginaaber on juba haige, vean kihla, et mina olen järgmine haige klassis. Mu tunniplaan sakib. Inglise keelt on see aasta neli tundi, kaks neist on esmaspäeval ja kaks reedel... homme on kaheksa tundi, teisipäeval on kaheksa tundi, kolmapäeval on neli tundi, neljapäeval jälle kaheksa ja reedel viis. See pole üldse tasakaalus.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 13:11

Isver, kui nõme.
Minul on muidugi nii, et esmaspäeval on seitse tundi, teisipäeval samuti seitse, kuigi poistel on kuus, kolmapäeval samuti seitse, neljapäeval samuti seitse (poistel taaskord kuus) ja reede kohta ei oska hetkel öelda. Minu arust väga ebaaus, et poistel vähem tunde on. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 13:11

Mul suht hea tunniplaan - 6, 8, 5, 5, 6. Go, 12. klass! Very Happy
Algselt pidi esmaspäeval 7 olema, aga siis avastati, et meil ju oli eelmine aasta filosoofia ning seda ei tohiks kaks kursust olla.
Ning mul on matemaatikaga paanika. Meil oli eelmine aasta lai ja kitsas kursus (mina olin laias), kuid nüüd on pandud mõlemad kokku ja see on tekitanud nii palju probleeme. Kitsas ei oska kuidagi järele jõuda ja lai peab kannatama kitsa järelejõudmatuse pärast. Pluss meil on nädalas 4 tundi, mis ei ole kohe kindlasti mitte laiale kursusele omane.. Kuidas ma peaksin aasta lõpuks laia mata eksami ära tegema?!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 15:43

Mul on esmaspäeval 2 loengut, teisipäeval 2 loengut, kolmapäeval 3 loengut, neljapäeval 2 loengut ja reede vaba. Ja esmaspäeviti ja kolmapäeviti ei pea isegi poole üheksaks kohale roomama Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 16:26

Minu tunniplaaniks siis - 7, 7, 6, 7, 6. Tohutult väsitav. Oeh, tahaks tõesti juba, et kool läbi saaks.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 16:50

Mul kui üheteistkümnendikul paistab olevat isegi rohkem tunde kui teistel Very Happy Mul on 7, 8, 8, 8, 8 Very Happy
+ Keku, minu teada saab valida, kas teed laia või kitsa eksami matas :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 16:52

11 klassis ongi kuidagi palju tunde, isegi kaheteistkümnendas pole minu meelest nii palju.


Viimati muutis seda Mezilane (8/9/2013, 16:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 16:53

Meile öeldi jah, et kõige suurema koormusega klass... Loodetavasti jään ellu Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 16:59

Phh, 45-minutilistes tundides on mu koolinädal 5, 5, 8 ja 6. Üsna mõnus Very Happy

Üheteistkümnes on jah kuidagi selline kummaline klass. Hästi palju asju teha. Mul oli kümnes ka selline ja esimene pool 12. klassist. Teine pool oli juba selline, kus ei näinud mõtet kooli õpetajaid vaatama minna.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 17:04

Mul on 12 klass ja 4-5 tundi päevas Very HappyMuidugi väikeses kirjas võib öelda, et tunni pikkus 75 minutit.
Ja 11ndas anti tõesti hagu. Mingit lebotamist nagu praegu küll ei olnud.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 17:33

11. klass oli küll selline... möh, minul vähemalt, nii et ma ei tea, millest sa räägid, Pingu. Very Happy(No jah, ma ei tea, kas teie peate balli korraldama, meie pidime.)
Mina ka haige! Ülimalt äge ju, eriti kui nädala alguses on suurem osa seminaridest ja sealt tervise parandamise eesmärgil puudumine just väga roosa unistus pole.
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 17:42

Nastik - saabki. Aga ma ei valiks kitsast matat, sest väga paljud ülikooli erialad nõuavad just laia.

11. on tunniplaani järgi küll palju väsitavam. Muidu koormuse kohta ei oska mina veel midagi öelda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 17:43

Ma ei ole kunagi mataga sina peal olnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 17:57

Ma ei olnud kuni kuuendani and then everything changed, tuli uus õpetaja ja nüüdseks on mate mu lemmikaine.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 18:06

Kontson?
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 18:45

Nope, mu vana õpetaja läks raseduspuhkusele ja tema kohale kandideeris uus ;D
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 18:47

Kui matemaatikas õnnestub mingi rütm kätte saada, läheb elu kohe palju lihtsamaks.

Ja Takuya, ei me ei korraldanud balli, aga praegu on mul elu kõige kergem periood (filosoofia, religioon, kirjandus, ajalugu, füüsika ja matemaatika) ja ma ei saa üldse aru mis elus rasket olla saab :DVõrreldes eelmise aastaga on praegu ikka lapsemäng. Kuigi nii lihtsad perioodid tähendavad vaid üht: üks hetk lajatatakse meile midagi mõrvarlikku tunniplaani. Nt bioloogia ja kunstiajaloo kombo, mida teeks 'ilusamaks' vaid muusikaajalugu Very Happy
Ootan huviga.


Viimati muutis seda Pingu (9/9/2013, 08:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime8/9/2013, 19:04

Haha, mu neljapäeva hommik algab bioloogiaga jätkub geograafiaga ja seejärel tuleb keemia. Kena viis oma hommikut alustada, eksole? Very Happy Võib öelda, et loodus - ja reaalained on kõik kuidagi vara, väga vara. Mu aju ei suuda tuvastadagi sellisel ajal, mis tunnis toimub.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 30 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 30 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 30, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: