MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Next
AutorTeade
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime2/9/2013, 14:17

Suht lõbus esimene koolipäev oli. Enne aktust pidime pool tundi külmetama ja ootama esimese klassi lapsi. Kõik lapsed olid nii nunnud ka. Ja mu lemmiklaulu saatel viisime nad istuma. Ümisesin kaasa vaikselt. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime2/9/2013, 15:20

shine - lõpuklassis oled?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime2/9/2013, 16:33

Fototõendid minu kohalolust inka fillide kogunemisel on juba Internetis üleval. Ilm on põnev. Ülikoolisüsteem on paras hullumaja. Kõik see informatsioon! Homme jälle~
#Takuya liveblogging university life
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime2/9/2013, 17:07

Ma elasin ka oma esimese koolipäeva täiesti üle Very Happy

Algul oli klassijuhataja, mis oli üsnagi mõttetu, kuna me midagi erilist teada ei saanud. Tekitas vaid küsimusi juurde, sest tundus, et õpilased teavad rohkem kui õpetajad... Aktus oli tavaline nagu ikka oma direktori kõne, eesti hümni ja kooli valsi laulmise, kooride esinemistega jne. Uusi õpilasi oli ka, kuid paralleelis. Meile tuli üks vana klassikaaslane tagasi, kes vist neljandas Tallinna kooli läks. + 3 uut õpetajat on ka, kellest vähemalt 2 minu teada mulle tunde hakkavad andma. Aga jah - muidu oli tore oma sõbrannasid jälle üle pika aja näha :)

Ja mul kohe homme kaheksa tundi lausa. Nii armas!
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime2/9/2013, 18:18

Lõpuklassis olen jaa, aga seda aastat ma küll üle ei ela.

Mõned asjad on nii teistmoodi, et ma hakkan neid inka tunde juba kartma. Tahtsin sama õpetajat, aga no muidugi, sain uue õpetaja rühma. Vene keelega sama asi. Meil on a-klassiga koos ja ma olen vist nõrgemas rühmas ja seal ka uus õpetaja ja mu eks on ka seal rühmas. Very Happy 

Tunniplaan tundub muidu kahtlaselt hea olevat. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime2/9/2013, 18:50

Meil ka kaks uut õpetajat. Tahaksin vanu tagasi...
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime2/9/2013, 21:56

Meil ka kaks uut..
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 12:24

Mikrobioloogia loeng kõige ebamugavamatel toolidel. Oh lord.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 17:25

OH MY GOD! Uus mataõps.. (vana, aga minu jaoks uus i mean.. ta ple mind varem õpetanud) on selline tross, et kuku pikali.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 17:42

Ossa raks, einoh teeme nii, koduseid ülesandeid lendab justkui taevast nagu vihma. Teen praegu teist tundi järjest matemaatika töövihikut. Näljane nagu hunt ja väsinud nagu karu. Terve õhtu on sisustatud õppimisega.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 17:46

Minu koduseks tööks oli keemilise loki rullidele kummid kinnitada. Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 18:21

Ma ei püsi kuidagi õpilaskodus paigal pärast tunde ei tea kas see seotud kolimisstressiga. Täna oli väga hea lühike päev suurema osa sellest viltisime ja siis tuli kaks võõrkeelt.
Ja enamikku üldharidusainetest on meil nädalas üks.
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 18:58

Meie mata õps vihkab tvsid ja ta annab need ainult nendele, kes tema arust peavad enne kt harjutama. Küll hea olla matas tugev. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 19:02

Hah ma olen ka, aga meie TV oli neli lehekülge vaja ära teha. Ning osad nendest olid üsna keerukad küsimused ja valemid. Üks võluruudustik oli ka iseseisvalt vaja ära teha ja hunnikute viisi võrrandeid ja harilike murde.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 19:05

Ma tänan õnne, et meil nii vähe õppida jäi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime3/9/2013, 20:45

Appi ma VIHKASIN võluruute! Aga huvitav on see, et nende lahendamisest saadud võime märgata seoseid ja eelkõige pähe taguda, et kõik peab koguaeg meeles püsima, on tõsiselt kasuks tulnud ja tuleb ilmselt veelgi. Mitte ainult matemaatika tunnis Very Happy
Aga jah.. Võluruute ma ei tahtnud. Öääk
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 15:58

Ilmselgelt tubli laps, tegin kõik ees olevad kodused ülesanded ära, absoluutselt kõik... ja mul on nüüd kohutavalt igav. Võiks veel mõnda matemaatika ülesannet teha.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 17:41


Uusi õpetajaid on ikka üpris palju, aga mingid suht normaalsed õnneks :)
Ja õppida on ka jube vähe. Praegult.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 19:27

Mezilane, tahad ma saadan sulle oma 20 majandusmatemaatika ülesannet? Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 20:11

Õnneks algul alati õppida vähe ja osasi aineid päevas 2x
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 20:38

Auts, miks sa üldse seda majandust õppima läksid? Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 20:46

Auts, to late, ma töötasin täna õhtul koristajana. Ja õpetajana. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 21:36

Aga mul pole enam kooli see nädal. Wootwoot!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 21:58

Minul ka mitte, olen sellega väga rahul Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime4/9/2013, 22:01

Ma kitkun endal juuksed välja. Mad Mitte kusagilt ei saa tunniplaani. Aaargh. Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 29 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 29 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 29, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: