MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 35 Icon_minitime19/4/2015, 18:24

Minu meelest oli keska ajal nii kummaliselt veider olla koolis, kui oli näiteks seitsmes või kaheksas tund ja enamus koolist oli juba peale kuuendat tundi koju ära läinud Very Happy

Mul on reede lemmikpäev. Ülikoolis oli mul ainult ühel semestril mõned loengud reedeti. Keska ajal oli nii hea reedel koju jääda ja magada Very Happy Very Happy Ma ikka puudusin väääääga palju koolist Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 35 Icon_minitime19/4/2015, 18:34

Ojaa, Audrey tean seda tunnet. Käin suhteliselt mammutkoolis ning kaheksanda tunni lõpuks on tavaliselt koolis ainult peale meie üheteistkümnendikud. Jube vaikne järsku.
Ma puuduks ka kui ainult saaks, aga meil aetakse näpuga järge mitu puudmist olla võib jne...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 35 Icon_minitime19/4/2015, 18:51

Meil oli ka samamoodi, et ega eriti hea polnud, kui puudumisi tuli. Meil oli kohustuslik anda koolipäeva jooksul klassijuhatajale teada, miks puudutakse. Eks ma siis vahel ise ema telefonilt saatsin, et asi usutavam oleks Very Happy Mul oli selliseid koolipäevi ka, kui poole päeva pealt läksin linna peale kolama Very Happy
Üldiselt lasingi kõige rohkem selliseid koolipäevi üle, kui mingeid kontrolltöösid polnud Very Happy Ja tunnistan ausalt, et ei kahetse, sest ei jäänud millestki ilma Very Happy

Ülikoolis oli muidugi teine asi. Mõned õppejõud nõudsid et oled minimaalselt 75% loengutest osalenud, ühes aines nõuti ka 90% ulatuses osalust. Põhimõtteliselt tähendas see, et kui jääd haigeks ja ühel päeval oli mitu selle aine loengut-meil oli 3- siis tsaupakaaa. Lihtsalt ei tohtinud haigeks jääda.
Ma lasin tihtipeale jalga loengust, kus me pidime terve loenguaja turbokiirusel konspekteerima. Kui loengu alguses oli käekiri üsna okei, siis lõpuks muutus käekiri hieroglüüfideks Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 35 Icon_minitime19/4/2015, 22:10

Täpselt, Mezilane. Nagu terve kursuse peale võib ainest vaid 11 tundi puududa on nagu wtf, miks te teete nii

A nüüd lõpp suht käes, lasen lebomalt, sest muidu olen ilusti kohal käinud Very Happy
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Kooolkooolkooool. - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 35 Icon_minitime19/4/2015, 22:20

Ma tegin koolis vist paar korda poppi Very Happy Gümnaasiumis ei tahtnud, põhikoolis ei saanud. Ma ei teadnud kunagi isa töögraafikut, nii et võimalus, et talle vahele jääb, oli lihtsalt liiiiiiga suur Very Happy

Ülikoolis lasin rohkem üle, aga siis ka tegelikult väga vähe, sest ained olid nii huvitavad, et lihtsalt ei tahtnud. Aga nt ühe korra sain referaadiga hilinemise pärast lisareferaadi teha. Väga ei kurtnud siis ka, sest teemad olid huvitavad.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 35 Icon_minitime19/4/2015, 23:39

Mina puudusin väga harva ja enamasti sellepärast, et käisin kuskil kooli esindamas. Nt spordivõistlustel. Kodus oli palju igavam, kui koolis, niiet popitegemine tundus mõttetu. Pealegi ei meeldinud mulle kodus õppida, niiet asjalikum oli tundi minna.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 35 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 35 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 35, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: