MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
AutorTeade
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime29/6/2012, 22:39

Vaatasin just pingerida ja tundub, et kõik kellel on sisseastumispunkte rohkem kui 85 võetakse matemaatikasse sisse, kui nad soovivad.

Ja Tartu Ülikooli koduleheküljel on matemaatika sisseastumistingimuste juures järgnev lõik.

Tsiteerin: :
Vastuvõtutingimusi arvestamata võetakse lisaks üldistele eritingimustele vastu üliõpilaskandidaat:
(1) kes on gümnaasiumiklasside õpilasena võtnud osa üleriigilise bioloogia-, geograafia-, keemia-, füüsika-, matemaatika- või informaatikaolümpiaadi lõppvoorust;
(2) kelle vastuvõtutingimuste täitmisel saadud punktisumma on võrdne või suurem kui 85 punkti.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime29/6/2012, 22:42

Päris veider Very Happy Sellist asja pole ma veel enne kuulnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 10:45

TTÜ-l on sama asi.
Teadusvaldkonnas pead sa olema lõpetanud kas kuld- või hõbemedalig ja siis olid veel olümpiaadid, kus sa pead olema saanud riigivooru.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 10:54

Hmm, siis võib olla see point, et riik on n-ö selle erialale tellimuse esitanud ja erialale on vaja inimesi. Riik/ülikool mõtleb tulevikule... Nii et need, kes nendele kahele tingimusele vastavad, on riigi jaoks need, kes kohad ka ära täidavad, kuna noh, ega teatud alad küll eriti populaarsed pole Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 10:57

Tõsi, kuid samas on erinevus ka, millises koolis sa oma kulla kätte saad. Ma ei taha kedagi solvata aga on erinevus küll, kas (nt) TTÜ-s läheb Saku kooli kuld või Reaalkooli kuld. Muidugi on seal ka õpilase enda asi aga nagu ma perekonnasõbralt kuulsin siis paljud kukuvad läbi ja tema alal just need õpilased, kes on tulnud kuskilt maakoolis, kus ei võib-olla ei nõuta nii palju.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 11:34

Sellessuhtes on sul küll õigus. Ma siiani kahetsen, et Pärnusse keskkooli ei läinud. Maakeskkoolis, kus ma käisin, ma põhimõtteliselt ei õppinudki. Nõudmisi oli aga linnas oleks olnud suuremad ja see oleks veelgi parem ettevalmistus ülikooliks olnud. Aga nagu mu üks peretuttav muudkui kiidab mind- ''Mõtle, kuskohast sina oled ülikooli saanud.''

Kuid kuld- või hõbemedal annavad vist nii vähe punkte juurde ju. Kuldmedal oli vist +2 punkti eksamitele juurde... Minu meelest on seda liiga vähe. Kullale või hõbedale õppimine pole nüüd nii kerge... Võiks nagu rohkem punkte panna juurde Very Happy
Mina ilma õppimata sain koolis normaalsed head hinded kätte. Oleks õppinud oleks ka ehk viieline olnud aga ühte kooli sisseastudes sain oma eksamitulemustele 10 punkti juurde. Loved it.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 13:02

Ma selle kohta ei tea kui palju punkte üks või teine medal annab aga kui see on tõesti nii vähe siis võiks muuta seda. Võiks olla siis, et kuld on mingi 10-15 ja hõbe kuni 9, samas on jällegi kooli küsimus XD
Maakoolis saad hinde ilma õpimata ja siis lõpetad gümnaasiumi kullaga, suuremat mahtu nõudvas koolis vaatad, et enda kolmegi kasvõi kätte saad.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 13:11

Kuigi ma ei ütleks et on vahet kus koolis õpid. Point on õpetajates. Ma ei ütleks, et maakoolis sai hinde ilma õppimata. Ma lihtsalt ei õppinud, mul jäi meelde. Ma kodus õppisin tavaliselt suurteks töödeks aga väiksemate jaoks küll mitte. Polnud aega õppimise peale raisata Very Happy Aga siiani kahetsen Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 13:20

Haha saan isegi aru, mida sa mõtled selle all, et õppisid ainult suurteks töödeks :) Isegi selles koolis, kus ma käin ja mis on nn eliitkool Evil or Very Mad on osade ainetega sama.
Kuid miks sa ütled, et poin on õpetajas? Tegelikult on ju ikkagi õpilases. Ta kas õpib või mitte. Põhikooli haridus on küll kohustuslik, kuid gümnaasium pole ju. Ja kui siis ei saada hakkama siis süüdistatakse koheselt õpetajat aga sinu asi oli ju, kas õpid edasi või mitte.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 13:29

Asi on õpetajate suhtumises. Näiteks kehalises üks tüdruk, kes kehalises sugugi võimekas polnud, sai kogu aeg viied. Mingi aeroobika kava tegime, tema sildu ja muid selliseid asju ei saanud ja sai hindeks viie. Mina paindun nagu maeitea misasi, tegin hundirattad ja sillad ja kukerpallid ja küünlad ära ja siis ka õpetaja veel vigises mu kallal, klassiõed ja isegi klassivennad imestasid ja vaatasid Very Happy Sel klassiõel polnud mingit tervislikku põhjust ka miks ta neid teha poleks saanud... Ta oli/on kehaliselt lihtsalt suurem... Ja lõpetas kuldmedaliga. Ja kekas lendasid pidevalt viied. Minul küll mitte Very Happy Eks ole kummaline.

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 13:35

Kummaline on see tõesti, kuid oled ikkagi kindel, et polnud tervislikkud põhjused? Tal võis olla ju mingi haigus, millest ta lihtsalt ei rääkinud. Tean inimesi, kes ka käituvad sedasi. Ühel sõbral on südame rebend ja sellepärast ei saa teha (paljud seda ei tea) ja teisel on jällegi diabeet, et kui ta ei jaksa siis ta puhkab.
Samas kui tal tõesti polnud siis on see küll kummaline. Võib-olla oleks pidanud siis lihtsalt küsima õpetajalt, et miks ta sedasi hindab.
Kuid jah - oleneb õpetajast aga ka õpilasest.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime10/7/2012, 14:02

Täiesti terve on Very Happy Ja see tegi asja veelgi veidramaks. Spordiga kas see tüdruk ei tegelenud, sest õpsid sportlastele panid siis ka 5 ära, kui need kekas ei käinudki.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime11/7/2012, 11:16

Noo see, et sportlastele 5 ära pannakse on normaalne. Tundub, et vist igas koolis on see sedasi
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime11/7/2012, 11:42

Mmhmh, minul oli eesti keele ja kirjandusega ka pisut kehvad lood teatud perioodil, sest ma uskusin millegipärast, et kui ma väljendan end oma võimete kohaselt saavad kõik teada, et ma kirjutan, seega ma siis ei pingutanudki Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime11/7/2012, 11:45

Kas sulle poleks meeldinud, et nad oleksid teadnud, et sa oskad super-duper hästi kirjutada?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime11/7/2012, 11:51

Kui sa teaks, milliste inimestega ma kokku puutusin, siis EI Very Happy Ma olin niigi nagu mingi kuulsus oma kirjanduslike ja teiste võimete poolest, sest ma ei suutnud neid väga palju ka varjata. Veelgi rohkem tähelepanu oleks teiste ''geeniuste'' viha minu vastu veelgi kasvatanud Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime11/7/2012, 11:54

Phhh tundub, et hakkan isegi aru saama Very Happy
Kuid vähemalt siin sa saad seda teha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime6/10/2012, 16:08

Oleks siis vaja abi keemia praktikumis.
Õpetaja siis andis meile need paberid ette ja ütles, et me peame vastama. Õpikut meil pole ja midagi ei soovitanud ka. Ainukene küsimus tervelt lehelt, mida ei oska teha.

Laboris on õpilasele antud järgmised nõud:
1) 10ml katseklaasi
2) 25ml keeduklaas
3) 25ml mõõtesilider +/- 1ml
4) 10ml mõõtepipett +/- 0,02 ml
5) 10ml mahtpipett
Õpilane peab mõõtma 2ml ehk 2cm3 vett täpsusega +/- 0,1 ml.

a) Milline laborinõu annab loetelust kõige täpsema mõõdetava ruumala ja miks?
b) Milline laborinõu anna loetelust kõige ebatäpsema mõõdetava vee ruumala ja miks?
c) Põhjendage, kui katseklass, mille läbimõõt on 1cm, peab õpilane valama silma järgi umbes 2ml vesilahust või vett, kui kõrgele tõuseb veetaseme või vesilahuse nivoo?
d) Milline loetletud laborinõudest on kõige täpsema kindla ruumalaga vedelikuruumala mõõtmiseks ja miks?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime6/10/2012, 18:07

Pole ju keeruline Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime6/10/2012, 18:12

Minu jaoks, kes on keemiaga viimased neli tundi tegelenud on see tõeline katsumus Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime6/10/2012, 19:10

See on ju nii loogiline ülesanne Very Happy Puhka natuke ja loe siis rahulikult ülesande tekst läbi Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime6/10/2012, 19:12

See on vist hea mõte tõesti Sleep
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime1/9/2013, 00:24

Ma hakkasin lugema vanu koolkoolkool teemasid kus ma mingi kaheksandas klassis olin ja poolte 12ndike üle crushisin ja siis ma tahtsin vastata sinna ja siis vaatasin, et see teema on arhiivis juba ja siis nüüd ma tulin siia AND LETS BRING THIS THING BACK ses kool algab. Mul juba algas.

Classes I'm taking: Sisehaige õendusabi, kirurgilise haige õendusabi ja õendustoimingud II on käimas.
Õpin õeks muidu. Very Happy Üsna obvious. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime1/9/2013, 11:09

Kool...Ma pole vaimustuses sinna minekust, aga igatahes ma lähen kaheteiskümnendasse. Homme pean 8:40 juba kohal olema ja pool tundi seletatakse meile, kuidas pisikesi jõnglasi käekõrval istuma viia. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime1/9/2013, 11:13

Jep on küll.

Ma löön oma kooli maha. Me kasutame nüüd seda lolli stuudiomi ja ta ei leia mu andmeid üles. Nii, et ma löön stuudiomi ka maha. Miks kõik nii keeruline on. eKool oli küll ikka väga hea. Jälle nõme muudatus lihtsalt sellepärast, et õpetajad ei viitsi näha veidi rohkem vaeva ülesannete üles panemisega.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 27 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 27 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 27, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: