MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:12

Oi, tegelt ma tean seda juba Very Happy. Krt, mul hetkel totaalne mitte HP isu Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:13

Mul on täielik HP isu ja kõik selle J. K. Rowlingi eluloo pärast Very Happy , täna tõenäolislt vaatan HPt Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:19

See täiega teemasse Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:28

Väga teemasse, seal sees on minu kodunetöö kahekümneseitsmendaks aprilliks. Läbi lugeda see elulugu ja J. K. Rowling on seoses HPga ja minu kooliga Very Happy

Ma peksan segast Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:33

Kas ma olen ainuke inimene maailmas, kes pole HP-d (Harry Potter onja? Very Happy ) lugenud ega filme vaadanud ega ja nii edasi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:37

Hmm... arvatavasti mitte Very Happy aga mina soovitan, sest see on niiiiiii hea Very Happy vahepeal olin fänn valmis ja siis päevas vaatasin vähemalt ühe Potteri filmi ära Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:49

Sa võid soovitada aga mind ei tõmba kohe üldse mitte Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:54

Sad kahju küll, agaühel oma maitse ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:57

Jep, ja ma olen oma maitsega vääääga rahul Very Happy
Tagasi üles Go down
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 15:58

Kuidas saab oma maitsega mitte rahul olla??? Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 16:08

You gotta be kidding, see ei saa olla võimalik, et sa Audrey ei ole HP lugenud. Lenda või siruli, ma unistan aegades, millal see oli kohustuslik kirjandus. *vajub mõttesse*
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 16:10

Kas see oli kunagi kohustuslik kirjandus olnud ??? *vajub ise ka mõttesse* scratch
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 16:11

Ja, mu vennal Very Happy xD kurat, ma tahaks ise ka Sigatüükasse, see on vist ainuke kool, mis mind koduseid ül tegema tõmbaks.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 16:15

Ma tahan kaa sigatüükasse, GAG jääb ära. Lähme nüüd ¹otimaale otsima Sigatüükast Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 16:26

See, et raamat on kohustuslikus kirjanduses või mitte, ei tee veel raamatut heaks. (Mitte et ma tahaks öelda, et HP halb on. Mul pole siinkohal seda kritiseerida õigus, kuna ma pole lugenud. Aga ma ei eitagi, et see võib põnev olla. Mind lihtsalt ei tõmba.)
Ja niisamuti ei pane see ka raamatut lugema. Kui mind ei huvita, siis mind ikka ei huvita, that's it Very Happy

Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 16:32

Mis ma ikka vastata oskan. Kui ei tõmba siis ei tõmba.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 17:42

Nuu jh ega mind ka ei tõmmanud kuni võtsin esimese osa kätte ja ei saanud käest kuni kõik seitse läbi on Laughing

Aga Mezilane, kas me siis ©otimaale lähme???
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 17:57

khm, khm, Sigatüügas peaks minu teada ikka Inglismaal olema. Inglismaa on tohutu, nende terve päeva sõit, on umbes kaks Eestit tõenäoliselt, seega ©otimaale nad küll ei jõua Very Happy pealegi sõidavad nad põhja suunas, kuna kui nad sõidaksid lõunasse siis ei oleks neil seal külma talve ja läände minnes veel vähem, itta minnes nad tõenäoliselt upuksid Very Happy ma jätsin alguses kuuenda osa pooleli, kuna see tundus igav, praegu on see mu lemmikosa Embarassed
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 18:16

Hmm... mina loen hetkel J.K Rowlingi elulugu ja seal ütleb, et sigatöögas asub ©otimaal Razz
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 20:25

Sigatüügas on tõesti ©otimaal Very Happy


JA KUSJUURES Very Happy Mul sai geograafia läbi. Igaveseks:D Never ever enam selles jubedas tunnis Very Happy WHOOOP Very Happy Nii hea tunne on Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 20:33

Miks ©otimaal, kurat küll, mina tahaks, et see oleks Eestis Razz *unistab*
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 20:35

Ma oleks õnnelik isegi siis kui see vähemalt ©otimaalgi oleks Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 20:40

Siia sisse logimisega (snl'i, i mean) tuleb see vana potterihullustus meelde kohe...
Mitte, et praegu ei oleks ikkaveel hullustus, aga vanasti sai kõigiga nii palju arutatud seda jne. Very Happy

ja kooli kohta - mul alles hakkas geo. WOHOO.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 20:46

Very Happy Mul ei ole enam kunagi elus mitte ühtegi geograafia tundi Very Happy amazing..
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime18/4/2012, 20:49

padjanägu, [h] kirjutas:
Siia sisse logimisega (snl'i, i mean) tuleb see vana potterihullustus meelde kohe...
Mitte, et praegu ei oleks ikkaveel hullustus, aga vanasti sai kõigiga nii palju arutatud seda jne. Very Happy

ja kooli kohta - mul alles hakkas geo. WOHOO.


Geo? Minul hakkas ka geo see aasta, midagi ei saa aru -.- nüüd lõpuks hakkasin pinnamoodi jagama Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: