MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Next
AutorTeade
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 17:52

Sihikindlusest tasub rääkida igal pool. Sihikindlad inimesed saavutavad midagi, vahet pole, kas õppimises, tööl või kusagil mujal.

Aga minu jaoks on kontrolltöödeks õppimine küll raske. Teisest küljest, meie koolis nõutaksegi rohkem ja kontrolltööd on alati õpetajate koostatud, et raskem oleks (mitte kusagilt kogumikust võetud). Ja ma ei ole mingi kõva peaga vms. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 17:58

Natu kirjutas:
Noo eks mulle ka meeldib koolis käia, aga jh... need lapsikud poisid, kes arvavad, et on jube ägedad kui viskavad mulle tattikuule pähe Evil or Very Mad

Kontrolltööd on minu jaoks jube lihtsad, mõned rohke mõned vähem Very Happy . Tuleb ainult tunnis ilusti kuulata ja voi la viis (neli) kukkubki taevast alla Very Happy

NB sa oled tark ka ju, selline loll nagu mina, peab õppima kaks tundi vähemalt. Ma lihtsalt ei suuda kuulata kui sinu kõrval istub selline tark nagu Natalija, kes kõndis täna näiteks esta klassist mööda üldse(lol) ja siis üritas oma tikkimise tööd minu kotiga sirgendada, täiesti lõpp lihtsalt. Ta on GEENIUS! cheers
Sina ka oled geenius, mina olen loll must lammas, valgete tarkade lammaste seas (oi ma siin teen natuke filot enda arust xD) scratch <-- see mina, teie ---> bom
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 18:02

Hahhaaa... mulle meeldib, et sa kasutad minu kohta sellist sõna nagu "geenius" Very Happy .

Ja jälle ma irvan sinu jutu peale, Natalija on pro Laughing . Tahaks ka sel ajal teie juures olla... nalja saaks Very Happy .

PS. Minu nüüd küll lillekest peast välja ei kasva Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 18:14

Nu sorry ei leidnud paremat smile, eelistaksid seda Cool ? xD sest mina olen pig ime, sa ei vaielnudki vastu Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 18:19

Millele ma ei vaielnud vastu, sellele et sa oled loll? Ma juba ära harjunud, et sa ennast lolliks kutsud Very Happy

Eii noo mingi cooler ma ka pole, mulle sobiks tõenäoliselt see smile: alien
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 19:53

Krt, rikud nii kogu lõbu ära -.- minu teada sa ei ole roheline, kui just su vend pole otsustanud sind jälle avatariks teha Very Happy pigem oled sa Razz saadad mulle kogu aeg selliseid smile msnis Very Happy ja ära tule minuga vaidlema, sest mina olen see, kes vaidlused lõpetab, selge?
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 19:58

Eiiii, tegelikult olen mina hoopiski see cyclops või see Idea ja sina oled see Question Laughing
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 20:02

Ära vaidle Very Happy, sina ei saa see olla, sest sul pole ühte silma, sa ütlesid, et naeratad kogu aeg, varsti suu krampis, aga saa ikka naeratad, järelikult oled sina Very Happy JA MA EI OLE NÕUS, MA EI OLE MINGI KÜSIMÄRK MA OLEN pig või afro
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime16/4/2012, 20:06

Ok ma naeratan jh suht 24/7 ja küsimärk sest et sa koguaeg mingi räägid, et oled loll Very Happy,
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 17:39

Ma ei küsi, ma olengi lihtsalt loll. See, et ma loll olen ei tähenda, et ma veel kõike küsiksin, nt Natalija ta küsib kogu aeg, aga ta ei ole loll Very Happy lol! ma pigem tema. See jutt ei käi üldse teema kohta. Mata ül vastus: LAMBID. Mida hekki? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 17:46

Hahhaaaa, 50 kraadiga tuleksid mingid EAMBID. Ma rääkisin, et mul õigus Razz . Kirjuta mata õpsile igaksjuhuks selgituse kaa alla, muidu ta mingi paneb veel kahe kah Very Happy .

Täitsa nõus, läksime vahepeal teemast välja Very Happy . Aga mul homseks mingi ikas jutustada -.- , nõmeee ja siis veel lota tvst mingi 3 lehte -.- Crying or Very sad .
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 17:54

Mata still rules, hahaha lotas on meil kuni vee soojenemiseni täidetud, nu mina vaatasin Karina tv järgi, endal oli õigesti tehtud Embarassed Inka ja jutustamine, you gotta be kidding... seep tähendab, et meil on reedeks jutustada, oh god küll, haten seda tundi totally -.- see ei ole hea tund. Täna matas, kuus lk tv, ajaloos konspekt lõpetada + uus teema läbi lugeda, inaks neli lk tv (tehtud juba reedel koolis, inka tunnis, suvaliselt cheers )Sa täitsa nõus? Polegi siis 100% kindel weeeee? (tibi laks)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 18:01

Tibi laks ??? Suspect ma ei kannata tibisid välja, sa ju tead kuidas ma nendesse suhtun !!! See Hannali on siuke dibiilik, nagu ka kõik ülejäänud mu klassi kaaslased. Sa tead täna tahtis Marcus mind ja Elisat millegiga visata, aga meil vedas, õps oli just tüübist mööda minemas Very Happy

Inka õpsil on mingid mäluaugud ju. Kusjuures oli mul täna inka KT ja ma mingi loobisin sõnu suvakalt Very Happy tõenäoliselt jälle üks viis kukkub Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 19:14

Tõenäoliselt seda, et te olete lesbarid, mis on tõsi eks? Ma olen super coool, ja ma tean seda (ära võta südamesse, see on Hannali käitumine)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 19:20

Hmm... ma arvan, et Hannali arvab endast palju rohkem kui "super cool" Very Happy , aga mina ikka parem, ma olen daAAA vinCi Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 19:31

Mitte daAAA vinCi, Daaaaaaa Vinci ikka Very Happy Razz mina olen shakesprin
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 19:35

Nuu jh, eks siis Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Vinci (sry ei viitsinud lugeda sinu aasid üle Very Happy , ja sina Shakespirn (suure tähega ikka)

Homme jälle kooli Crying or Very sad jälle pean kannatama nende tüüpide käes . Mingi jutustamine kaa, aga mul kodusedtööd tegemata ei viitsi neid teha Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 20:05

Nu sorry selle pirnikese pärast. Paha lugu selle kooliga. Iga vahetund raamatukokku? Ma ka ei viitsinud, aga ära tegin Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 20:07

Iga vahetund jh raamatukokk, mis mul muud ülejääb Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 20:14

Sa oskad raamatuid kokata!? *imestus* SUL EI JÄÄGI MIDAGI MUUD ÜLE Very Happy, mis essa tund? Mul inka -.-
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 20:17

Parandus: Raamatukokku.

Tegelikult mul jääb üle taluda imelikke pilke ja küsimusi, millele ma ei vasta. Mul essa tund mata ja teine on inka, sinu teine tund on mussa Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 20:43

Selgeltnägija! Tegelt see nii ilmselge ju. Homme lähed ja võtad "Ma Leian Su Sky" ka raamatukogust ära, see oli lihtsalt SUPER raamat.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime17/4/2012, 20:45

Ple aega hetkel lugemiseks, pean ju selle eluloo raamatu kuidagi moodi läbi saama Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime18/4/2012, 15:08

Sellest kama Very Happy Sa loed IKKAGI selle läbi. Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime18/4/2012, 15:10

Noo, seda küll Very Happy . Mul tuli knge tahtmine Harry Potteri raamatud uuesti läbi lugeda Very Happy .

Tegelikult mul homme mata KT , jumala äge Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 14 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: