MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+22
Griffu.
Jezzy
White Wolf
LittleMissy
Audrey
spring
Annu!
Tricia
padjanägu, [h]
swessu
black
Murtagh
Liina
Lammas
Kärolyn
bbrit .
EITC.
LittleStar
Keiti
kcissy
Tärru.
nasicc
26 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 14:32

tuumafüüsikannaks - Irw. Very Happy Tantsijanna - ok. Lauljanna - ok. Füüsikanna - Irw. Very Happy

Lõpuks ometi kell heliseb ning kõik lükkavad oma toolid kriginaga laudadest eemale. Ükskõik kui palju õpetajad meid ei noomiks... Old habits die hard.

Very Happy Me oleme tuntud kui isealgatuslikud tunnilõpetajad. Very Happy Mingi 5 minti enne tunni lõppu.. Kõik passivad. Üks ainus inimene liigutab tooli kriginaga ja terve klass on sekundiga püsti ja klassist väljas. Very Happy

Mm.. Anett on kuidagi liiiiga in love. Kui palju aega nende esimesest vestlusest möödas on? Very Happy

Aga see oli äge, et ta aus oli ja siis ise ka selle peale üllatus. Very Happy

Ja Ahti poeb. Very Happy Mis on ka armas. Very Happy
Oma õunaga. Very Happy

Sa võiks Ahtit rohkem kirjeldada. Siis ma teaks, kas mulle meeldib rohkem tema või Janek/Janar

UUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 14:49

Käro. - Meil on keemia ja inglise keelega nii (Räägu omadel. Very Happy ) Ja meil ka, üks hakkab asju kokku panema, teistel sekundiga ka asjad koos. Very Happy Ja klassist väljaminek ka... Very Happy See vist pea iga klassi probleem. Very Happy va päris väikeste. Very Happy Need venivad. Very Happy Teie klass venib ka. Very Happy Võibki ootama jääda, et te välja saaksite klassist. xD

Anett ja Janar on tsirka nädal tuttavad olnud. Very Happy Kindlasti on sul endal ka nii olnud paari inimesega, et paar minutit juttu ja ss on ta sa uus parim sõber ja räägite järgmised kuu aega hommikust õhtuni. Very Happy

Ahti... noh, temast saab rohkem teadma. Very Happy Ja ma arvan, et ma tean, kumb teile pikemas perspektiivis ikkagi rohkem meeldib. (6) Very Happy

Keiti. - Aitäh.:) Oli kõhklusi, kas teha neid narrator'eid nii palju, kuid leidsin, et vastasel juhul peaksin liiga palju Janeki vaatevinklist kirjutama. Very Happy Ja ta tegelaskuju ei istu mulle. Very Happy

kcissy. - ehk järgmine kord siis. ;D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 15:11

Meid on 31 siiski. Very Happy

On küll kusjuures.. Mm. Kui mõtlema hakata, siis mitu korda. Esimene kord ei lõppeud kuigi hästi. Very Happy (Terve foorum vist mäletab seda. Very Happy) Aga teine kord läheb hetkel päris sujuvalt ülesmäge. Very Happy

Janek/Janar.

Daa.

Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 15:48

Kärolyn kirjutas:

On küll kusjuures.. Mm. Kui mõtlema hakata, siis mitu korda. Esimene kord ei lõppeud kuigi hästi. Very Happy (Terve foorum vist mäletab seda. Very Happy) Aga teine kord läheb hetkel päris sujuvalt ülesmäge. Very Happy

Janek/Janar.

Daa.

Very Happy

Mida sitta? xD (Vabandust väljenduse pärast. Very Happy )
Millest sa rääkisid? Very Happy

Ja uskumatu, Sillel on pmst päeva kolmas osa valmis. xD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 15:54

nasicc kirjutas:
Anett ja Janar on tsirka nädal tuttavad olnud. Very Happy Kindlasti on sul endal ka nii olnud paari inimesega, et paar minutit juttu ja ss on ta sa uus parim sõber ja räägite järgmised kuu aega hommikust õhtuni. Very Happy


Sellest. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 15:56

Aa. Very Happy

Jamh. Very Happy

Mul pole ükski taoline tutvus hästi lõppenud. Very Happy Püsima on jäänud sellised tasa ja targu asjad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 15:59

Ma ei teagi.. Silveriga läks päris võssa jap, aga.. Tegelikult meil läks tasa ja targu ka, aga mingi hetk läks jälle kiiresti ja.. Meil siuke rollercoaster. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 16:04

Ohjah... Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 16:13

Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 17:33

*naerab*
Ma sain alles poole osa pealt aru, et see oli Ahti, kellest see jutt rääkis. Very Happy Ma mõtlesin juba, et mida kuradit, kas Anett ja Janar käivad samas koolis??? Very Happy Ja et nad ju ei ole kohtunudki! Very Happy Lõpuks sain ikka aru..
Meil oli täna koolis üldse segadus. Very Happy Minu klass oli muidugi kõige puudulikum *naerab* Alguses tulid üle poolte kooli, aga esimesse tundi jõudsid ainult pooled (15). Siis tulid mõned (tüdrukud) ujumisse, läksid peale seda ära.. Nii et kolmandaks tunniks oli meid 35-st 12. Inglise keeles oli ainult meie rühmast pool kohal (kusjuures, mõned lasid lihtsalt üle) ja teisest rühmast oli vist kaks inimest. Mille tõttu teisel rühmal jäi ära. Very Happy Viimaseks tunniks oli meid kõigest 9 ja me saime kakskümmend minutit varem ära. Very Happy
Vaimustav koolipäev! Very Happy Eriti, kuna mul oli hommikul 23 kraadi ja ühel klassiõel koguni 28. Very Happy Me olime mõlemad koolis ;d Ja ma pean homme marsaga minema.. Oh, well.
Aga osad olid iseenesest täitsa head. Kuigi mul on Ahtist kahju. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 17:39

Miks sul Ahtist kahju? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 17:44

Ee.. Äkki sellepärast, et Anett armub Janarisse/Janekisse ja Ahti jääb pika ninaga?

Daa.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 18:00

Oh teid vaesekesi. Very Happy Nii südamlikud kohe... Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 18:47

heaheahea :)
hea kui jälle tihti uued osad tulevad Very Happy
uut!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 19:51

Ma ei viitsi kommenteerida, aga ma lugesin läbi. Viimasel ajal on mu kommentaarid juba nagu iga teise omad and I'm not happy, aga olen laisaks muutunud.
Ahti on tore.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 20:03

bbrit. - :) Mul kaks osa ootel, nii et homme ja ülehomme saate kindlasti uued osad. :)

EITC. - Sellest on kahju. Kui sinult nii kahtlasedf lühikesed kommentaarid tulevad, siis ma alati mõtlen, mis jutul viga on... Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 21:04

Jutul pole midagi viga. TIKi üheksas klass võiks parem olla.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 21:11

TIKi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 22:37

Tallinna Inglise Kolled¾? Very Happy

(Hea pakkumine ju Very Happy)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 22:50

Jah, Loore jõudis ette sust. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/1/2010, 23:14

Hea ja õige pakkumine. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/1/2010, 16:28

Kärole päeva mõnusamaks muutmiseks. Very Happy Kuigi ma arvan, et seda osa poleks enam vaja olnud, kuna selle mindfucki (vabandage väljendust) (mingi keskkonnateemaline loeng) ajal aulas ma sain su tuju vist suht üles keritud. Very Happy

Minu klassis oli täna 6 inimest. Very Happy Alustasime üheksaga... Very Happy

Ja ma olen strateegia-pro. Very Happy Oli meeskonnatöös mingi strateegiamäng... Janele tegin pähe, siis Kaiduga kaks korda - tegin pähe (ta oli enne Annit põrmustanud. Very Happy ) ja lõpus sain üksinda Juxist ja Raidost jagu. Very Happy Neljast mängust neli võitu, Sille sai 5. Very Happy

Ich bin glücklich. Very Happy


6. Osa

Anett:


Kuhjan juuksed hobusesabasse ning vaatan end iga nurga pealt. Ma tean, et kedagi ei huvita eriti, kuidas mu soeng mütsi all välja näeb, veel vähem mind ennast, kui ma olen keset mängu, kuid teadmine, et soeng on korralik, annab enesekindlust.

Haaran laua pealt mobiili ja koduvõtmed ning torkan need taskusse. Alumisele korrusele jõudes võtab mind vastu bor¹i lõhn. Ohkan ning marsin kööki. Kui isa süüa teeb, siis... Mitte, et bor¹ hea poleks, lihtsalt ta teeb seda kogu aeg. Mis tegelikult tähendab, et enam pole hea.

„Tõsta palju tahad,“
ütleb isa mulle oma stamplause ning ma lähen tõstan kastrulist endale vaid ühe kulbitäie suppi. Nagu alati, üritan ma vedelikurohket toitumist tasakaalustada kiudaineterikka toidu, ehk leiva ja saia, tarbimisega.

„Tead, isa...“
pomisen laua äärde potsatades. „Kasvavale organismile tuleks kasuks natukene mehisem toit. Miski, mis kohe organismist välja ei voolaks...“ teen ääriveeri meie õhtuse vestlusrituaaliga algust.

Nagu alati, ütleb isa, et ma olen juba piisavalt pikk, millele mina vastan, et aju vajab töötamiseks energiat ja ma teen sporti ka ning siis teatab isa, et bor¹is on piisavalt energiat, et terve sõjaväegarnison ära toita.

Jah. Millistest kogustest on jutt?

„Kas sa võtad Musti ka kaasa?“
pärib isa tulikuumade suutäite vahel.

Jään hetkeks mõtteisse. Mustiga on ka vaja kvaliteetaega veeta. Noogutan.

„Väga hea,“ ütleb isa endale leivast üht juppi lõigates. „Sa oled viimasel ajal nii palju kodus istunud. Kodutööd...?“ pärib ta nagu muuseas.

„Ei, pole lihtsalt viitsimist olnud... Tegemist ka... Arvuti on tõeline ajaröövel,“
nendin.

„Tahad ma panen veto peale? Pool tundi päevas netti?“
küsib ta naljatades, kuid ma tean, et tegelikult mõtleb ta asja üpriski tõsiselt. Raputan pead.

„Ise tead... Aga kui hinded hakkavad allamäge veerma... Tead küll, et ema teeks elu põrguks,“ hoiatab ta mind karedal häälel.

Hoian pea maas ning noogutan. Ema pole asi, millest ma isaga rääkida tahaksin. Lahutus pole talle kerge olnud ning kui palju isa seda ka ei varja, on ta Anna peale pahane, et too ema ja ta uue vallutusega elama läks.

Minu puhul oli see veel üks põhjus isaga jääda. Ma olen elu aeg rohkem isa poole hoidnud. Ja kuna ema on see, kellel minu meelest abielu lõhkumise süü lasub...

Raputan need mõtted peast minema. On ta siis kelle süü ta on. Fakt on, et vanemad ei ela enam koos ja isa on kurb ning mina ei taha asjast eriti rääkida.

Lõpetame söömaaja vaikuses. Tunnen end küll natukene halvasti, et isa tuju ei tõstnud, kuid küll ma talle selle homme kinoõhtul heastan.

„Okei, kaon. Üritan üheteistkümneks tagasi olla,“ ütlen laua tagant tõustes ning söögiriistu nõudepesumasinasse lükates. Isa jõuab mulle vaevalt lehvitada, kui ma juba esikus olen ja pakse pükse ning jopet peale tõmban. Uskumatult külm talv see aasta.

„MUSTI!“ Ma loodan, et koer ei maga, sest vastasel juhul pean ma teda mööda maja taga ajama minema. Selle asemel kuulen aga koera käppade mütsatusi elutoast ning valmistun pikalilendamiseks. Mõne hetke pärast ilmubki nurga tagant Musti nägu ning ta hüppab minu peale püsti.

Sügan tal kõrvatagust ning sellal kui ta ilusti istub, tõmban saapad jalga. Urgitsen mütside riiulist, kus viimasel ajal polegi enam eriti mütse, jalutusrihma ning panen selle Mustile kaela ümber. Müts pähe, kindad kätte ja võime minna.

Avan ukse ning juba tirib Musti mind värava suunas. Hingan sisse külma talveõhku ning järgnen talle loiult, mõtted ülemisel korrusel arvuti juures. Raputan need peast. Ma lubasin Ahtile. Ahtile ja kõikidele teistele, et ma vean end selleks üheks õhtust arvuti tagant välja ja veedan ka nendega aega.

Sörgin Musti kõrval ning peagi näen tänava otsas ootavat tumedat kuju. Naeratan ning utsitan Mustit kiiremini jooksma. Ahti juurde jõudes olen aga täitsa läbi ning ta naerab kui ma kätega põlvedele toetun, et puhata. Selles vammuses jooksmine pole naljaasi.

Musti on end nüüd tema najale tagajalgele ajanud ning hingeldab nüüd, keel suust väljas, kui Ahti teda kinnastega kohmakalt silitab. Musti haugatab – tema viis tänu väljendada.

Kui ma end sirgeks ajan, astub poiss sammu minu poole ning suudleb mind õrnalt suule. Tõmbun peagi kohkunult tagasi.

„Huuled lähevad katki ja niimoodi on hiljem...“ hakkas seletama, kuid noormees peatab mu, kui ta oma kinnastatud käe mu huulile paneb. „Selleks ongi välja mõeldud huulebalsam,“ sosistab ta vaikselt.

Naeratan ning tõusen seekord kikivarvukile, et teda suudelda. Musti teeb meie ümber ringe ning me tunneme, kuidas koera jalutusrihm meie jalge ümber tugevalt pingule läheb.

„Ee... Musti...“ hoiatab Ahti naeruselt. Koer ei tee kuulmagi.

„Nüüd teeme nii, et sa hoiad minust tugevast kinni ja me keerutame end vastupidises suunas rihmale ja teeme end vabaks, okei?“
küsib noormees. Mõtlen hetke, ajades koju, mida ta mõtles, ning noogutan siis.

Hakkame end millimeetri haaval lahti kerima, kuid ma kahtlen, kas me kaks sentimeetritki liigutud saime, kui me juba keset sõiduteed pikali kukkusime. Jumal tänatud äärelinnade olematu autoliikluse eest.

Lööme oma õlad ära ning oigame ühel hetkel. Hakkan naerma ning surun Ahti naerustele huultele veel ühe suudluse.

„Sama hästi võib end lahti keerutada,“
teatab Ahti mu pihast kinni haarates ning me hakkame endmööda teed edasi veeretama.

Kui me lõpuks istuli saame, on Musti õnneliku näoga meie nina ees ning hingeldab. Ahti patsutab hellitav-noomivalt tema pead ning me ajame end püsti. Ahti klopib minu lumest puhtaks ning ma osutan sama teene ka temale.

„Tahad Mustit?“ küsin jalutusrihma Ahtile pakkudes. Poiss nõustub kõhkluseta. Nad on Mustiga parimad sõbrad. Kui Musti vahel minu tuppa ära eksib kui Ahti seal on – mida juhtub õnneks harva, kuna Musti on pahandustemagnet ise – saab ta rohkem tähelepanu kui mina.

Saa või koera peale armukadedaks.

Korvpalliplatsile jõudes leiame kogu oma seltskonna juba sealt eest. Ma arvan, et meiesuguseid friike, kes lumejalg- ja -korvpalli harrastaksid, on vähe. Eriti siis kui päris tihti – vähemalt sel talvel – on platsid enne meie tulekut paksu lumevaibaga kaetud. Täna saab olema kergem mäng, kuna viimastel päevadel pole enam sadanud ning plats on korralikult kõvaks tallutud.

„Laseme Musti lahti?“ uurib Ahti. Vaatan kriitilise pilguga ringi. Musti jaoks võõraid siin pole ning mets on hea koht enda väsitamiseks. Eriti siis kui perenaine koos oma sõpradega lumekorvpalli mängib.

Noogutan Ahtile ning vähem kui pool minutit hiljem silkab tumepruun koer täiel kiirusel metsa poole. Ahti keerab jalutusrihma kokku ning paneb selle endale taskusse.

„Võttis teil ka aega. Kodused ei lasknud minema?“ küsib Raimo korvpalli käest kätte loopides ning meid piieldes. Ahti vastab midagi ebamäärast ning ma haaran Raimo käte vahelt palli. Poiss karjatab midagi, kuid ma ei kuule, mida, kuna ma jooksen juba vastaskorvi juurde, kus on meie ülejäänud seltskond, ning viskan palli... korvist mööda.

„Ei tulnud just nii välja, nagu plaanitud?“ küsib Liisa naerdes. Kehitan õlgu ning võtan palli kätte. „Keegi pole väitnud, et möödaviskamine uus trend ei ole.“

„Jah... tänase mängu muudetud reeglid: kes rohkem mööda viskab, on võitnud,“
seletab sõbranna uhkelt. Ta on kõigest meeter kuuskümmend ja seega on tema jaoks korvisaamine raskendatud. Teen Liisale silma.

Ahti ja Raimo tulevad meie juurde ning viimane haarab mult ettehoiatuseta palli ning viskab sellega korvi suunas. Muigame kõik.

„Niisiis. Kes enne ei kuulnud, siis tänase mängu reeglid on, et kõige enam möödaviskeid teinud võistkond teeb teistele pühapäeval pitsad välja,“
ütleb Remo sujuvate sammudega kõigi ette astudes. „Täna hakkan mina valima.“

Ahti ja Raimo vaatavad teda endiselt kortsus kulmudega. „Reeglid on reeglid,“ sõnan teiseks valijaks ettepoole sammudes.

„Aga-“ hakkab Raimo protesteerima. Tõstan käe ning kõik peale Raimo ja Ahti itsitavad.

„Hakkame valima. Kõik ei ela Nõmmel ja sooviksid enne homset koju ka jõuda,“ põrutab Joosep lõpuks. Raimo ja Ahti protestid ja küsimused summutatakse ning peagi on platsil üks viie, teine neljaliikmeline võistkond. Mina, olles auväärt naine, sain muidugi esimesena valida, ning minu võistkonnas on seekord viis inimest.

Anname palli Remo võistkonnale ning mäng algab. Ka Musti on meie juures tagasi ning jookseb siia-sinna, takistades vastasmeeskonnal oma sihtmärke saavutada. Tubli kutsu.

Telefon mu taskus vibreerib, kuid esimest korda paari nädala jooksul ei tule mul mõttessegi seda koheselt vaadata.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/1/2010, 17:11

Paningi täppi? Very Happy Ma panin selle niiii huupi. Very Happy Umbes.. T - Tallinn.. Mis I olla võiks.. Vaatan kapi peale: Inka õpik.. Very Happy

^^

Sa oled nii naljakas. Ma vaatan sind ja sa juba naerad. Very Happy

Me tegime ka seda. See mündimäng? 100 countdown? Very Happy


Osa kohta. Ee. Tahan Janekit/Janarit. Very Happy Very Happy

Reeglid olid head.. peaks kasutusse võtma. Very Happy Anna oli ta õde, right? Ja mis tõugu Musti oligi? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/1/2010, 17:15

Awww.. nii armas Very Happy Eriti see, kus nad end sellest koerarihmast lahti keerutasid.

Mulle meeldib Ahti, vist isegi rohkem kui Janar/Janek Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime28/1/2010, 17:43

Käro. - Ega ma sp naernud, et sina mind vaatasin. Very Happy Küll see naine seal lehvitas kätega, küll sa tegid imelikke asju, küll sa togisid mind... Very Happy
Ja 100 countdown. Very Happy Teil ka keegi nii äss oli kui mina? (A) Very Happy
Õde oli jah Anna ja Musti oli bernhardiin. Very Happy

kcissy - JEEEE! Very Happy kaua see Janeki-vaimustus kesta võib.. xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sinu poole
» Ainult sinu [2.osa]
» Sinu naer

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: