MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+22
Griffu.
Jezzy
White Wolf
LittleMissy
Audrey
spring
Annu!
Tricia
padjanägu, [h]
swessu
black
Murtagh
Liina
Lammas
Kärolyn
bbrit .
EITC.
LittleStar
Keiti
kcissy
Tärru.
nasicc
26 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime28/1/2010, 19:31

Armaas. Razz

„Niisiis. Kes enne ei kuulnud, siis tänase mängu reeglid on, et kõige enam möödaviskeid teinud võistkond teeb teistele pühapäeval pitsad välja,“

Ei peaks olema, et kõige enam sisseviskeid teinud meeskond teeb välja? Ma mõtlen, et mööda pidi ju viskama, mitte sisse... ehk siis sisseviskajad on kaotajad? Segane värk xD

Uut igatahes.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime28/1/2010, 19:48

ma lugesin juba siis kui keegi kommenteerinud veel polnud Very Happy aga haige on see et ma vist eksisin kui ma ütlesin et mustist juttu eiu tule rohkem Very Happy:D
Meeeeldis väga :) uut
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime28/1/2010, 20:29

Ma ei saanud ka sellest sisse-möödaviskamisest eriti aru, ja järsku tekkis mitu uut nime nagu Remo ja Liisa ja Raimo ja Joosep ja ma ei saanud enam üldse aru, kes ütles mida ja sellest ma ei tahtnud ka aru saada, et Remo on tüdruk. Nii et natuke vähe seletatud osa oli, ja natuke vähe ... noh, neid lauseosi oli, mis algavad ca "ütles Pipi Pikksukk". Mul juhe koos, ei suuda nende nime meenutada.
Aga muidu ... mulle meeldis. Ma ei tea. Mul on homme keemia kotnroltöö, ma ei saa rohkem kommenteerida.
Uut.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime28/1/2010, 20:36

Ma ei jõua pikka kommentaari kirjutada praegu. Very Happy
Uut.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime28/1/2010, 20:45

Murtagh - Sul on õigus. Parandan ära millagi. ;D

bbrit. - *itsitab* Mustil on suht kandev roll selles loos. Very Happy

EITC. - Remo on poiss. Very Happy Ja seltskond oli suurem kui kolm inimest, üritasin seda nimedega väljendada. Ega neil teistel nimedel erilist tähtsust polegi.

Tärru. - kunagi homme. Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime28/1/2010, 21:36

Hanna, need on saatelaused. Very Happy

Panen tarka. Very Happy

Ja me tegime seda mängu mingi kaks minti tunni lõpust ainult. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime28/1/2010, 22:15

JUST, Kärolyn, neid ma mõtlesingi!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime28/1/2010, 22:20

Me pool tundi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 14:40

Mul mingi targa tunne. Very Happy Veider. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 15:35

7. Osa

Anett:


Märts. Seesuurepärane, kevadehõnguline, lillehõnguline, sitahõnguline kuu, kuigi mina võin end uhkusega tituleerida inimeseks, kes koristab vähemalt oma koera kaka ära... kui ma seda näen. Muidu... okei. Natukene süüd on ka minul. Kuid see on looduslik sõnnik, et rohi vohama hakkaks.

Midaiganes.

Janaril on homme sünnipäev ja ma ei ole välja mõelnud, mida selle puhul teha. Õnnitlen kindlasti... aga midagi muud? Lihtsalt tavaline palju õnne, aasta täis... Võiks kirjutada luuletuse... aga ma ei tea, ei julge. Pärast hakkab naerma.

Isegi Ahtil kisuvad suunurgad mu luuletusi lugedes ülesse, kuigi ta väidab tõsimeeli, et tegu on siira heameelega selle üle, et ma end luuletamise alal täiustan. Tegelikult tahaks ta öelda, et kullake, tee seda, mis sulle istub.

Otsustan tavalise sünnipäevaõnnitluse kasuks. Tavaline sünnipäevaõnnitlus + mingisugused random ela hästi, naera kõvasti, soovid.

Seda muidugi juhul kui me homme kokku ei saa.

Kokkusaamine. Hammustan huulde.

Ta on juba ammu vihjeid teinud, aga ma pole kindel. Samas... kaks kuud... Ma tunnen teda. Vähemalt piisavalt hästi, et teada – ta ei ole ohtlik või mida iganes. Ta on täiesti tavaline poiss, kellega mul hea klapp on.

Ja kohtumine... Ma põen. Mis siis saab kui me kohtume ja ma talle päriselus ei meeldigi...? Sellisest sõprusest oleks kahju loobuda. Hammustan seekord ülahuulde ning trummeldan sõrmedega kirjutuslaual.

All heliseb uksekell ning kui maja sees on endiselt hirmvaikne, välja arvatud Musti haukumine, ajan ma end toolilt püsti. Heidan pilgu peeglisse ning veendun, et kõik on tipp-topp ja jooksen esimesele korrusele.

Enne minu kohalejõudmist jõuab kell veel korra heliseda. Avan siis ukse ning läbiligunenud Ahti, Raimo ning Liisa komberdavad sisse. Kergitan kulmi ning astun eest ära, et nad end märgadest riietest vabastada saaksid.

Tunnen oma keha vastas kerget survet ning vaatan alla – Musti on ka mu sõpru tervitama tulnud. Ta haugatab paar korda, kuid hoiab distantsi. Talle ei meeldi millegipärast vesi. Isegi vannitamine on igavene õudusunenägu.

Külalised riputavad oma joped üksteisest kaugele nagisse ning Liisa teeb kindlaks, et võimalikult suur jope pind oleks vaba juurdepääsevale õhule.

Ahti vajutab mu suule kiire suudluse ning läheb kööki, utsitades Mustit kaasa minema. Koer lähebki, saba õhus siia-sinna tilpnemas. Mina saan ta nii kergelt vaid õue ja sööma. Otsustan, et järgmine kord kui teda pesta on vaja, kutsun Ahti külla.

„Tõid eile joogid ära?“
pärib Raimo minust möödudes ning elutoa diivanile potsatades. Noogutan ning jätan nad Liisaga kahekesi.

Ahti on köögis ametis taldrikute laualevõtmisega ning ma aitan tal pitsat tükkideks jaotada. Võtan külmkapist ka coca-cola ning kui Ahti seda kahtlevalt seirab, müksan teda kergelt. „Isa on kodus. Vaevalt sa ta silmis nii heas nimekirjas enam oleks kui ta sind, karsklase musternäidist, joomast tabaks.“

„Ptrläh,“
ajab noormees keele välja. „Ma olen ta imetletute nimekirjas nii kõrgel, et isegi peale drastilist langust olen ma number üks. Ära muretse,“ seletab ta rõõmsalt, samal ajal kummardudes, et Mustit paitada.

„Ma muutun armukadedaks nii,“
hoiatan poissi näpuga susates.

„Armukadedus on seksikas,“
arvab Ahti selle peale, kuid ta ajab end sellegipoolest sirgu ning tõmbab mu ühe käega õrnalt enda vastu. Musti niutsatab, kuid järgmisel hetkel on tal oma koonuga meie jalge vahele asja.

Ohkame kui ühest suust.

„Kas see on siis seksikas?“ pärin Ahtist eemale astudes ning koera elutoa poole utsitades. Ahti naerab ning kehitab õlgu. „Oma perverssel moel, jah, on küll.“

Muigan, kuid tõsinen kohe kui mulle meenub homse päeva dilemma. Piilun vargsi Ahti poole. Me leppisime kokku, et ma hoian teda oma suhtlemisest Janariga kursis... Ja kohtumiseperspektiiv on asi, millest ta kindlasti teada tahaks... Kui ma talle alles pärast kohtumist asjast räägin, võib sellest veel mõni tuli võrsuda.

Kortsutan kulmu. Neid tülisid on Janari pärast juba nii palju olnud...

Aga ma ju püüan oma aega jagada. Ma püüan ka teistega olla, Ahtiga väljaskäimiseks aega saada. Ma püüan end arvuti tagant ära saada ning ma püüan kõigest väest iga kord kui telefon heliseb, selle juurde mitte joosta.

Ma üritan, tõesti üritan.

„Nonii, kõik on valmis!“ teatab Ahti taldrikuid ühte kätte ning pitsasid teise võttes. Kõhklen sekundi murdosa, kuid sirutan käe, et teda peatada. Ahti vaatab mind küsivalt üle oma vasaku õla.

„Mm... Seda et... Janar... Ta tahab kohtuda.“ Nagu alati, räägin ma toimuvast otse. Ilma keerutamata ja asju pehmendamata on neid asju palju parem ajada. Vähemalt pärast seda kui ta ükskord närvi läks ja mulle ütles, et kui ma kardan öelda, et Janar on mulle tähtsam kui tema, võime me oma suhte koheselt lõpetatuks tunnistada.

Liisa soovitas mul kord Janariga suhtlemine lõpetada... kuid ma ei suuda. Janar pole ju süüdi selles, mis meil Ahtiga toimub. Võib-olla on armukadedushoogudel mõni muu põhjendus, kuid kõige loogilisem neist on Janar.

Ahti pöördub aeglaselt minu poole. Ta paneb asjad tagasi köögilauale ning jääb mind ootavalt vaatama. Kui ma midagi ei ütle, avab ta lõpuks ise suu. „Ja kas sa kavatsed minna?“ küsib ta pealtnäha ükskõiksel toonil.

Kas ma kavatsen minna...

„Ma... ei tea. Tal on homme sünnipäev ja talle meeldiks kui ma temaga sel puhul kuhugi sööma läheksin...“ Ahtile silma vaatamine on hetkel paganama raske. Eriti nüüd, kus ta silmad on nagu pilud ning ma näen selgelt, kuidas ta oma rahulikku olekut säilitada üritab.

„Noh, eks see on sinu otsus... Aitäh, et mulle ütlesid, muud midagi,“
ütleb ta taas taldrikuid kätte võttes. Vaatan abitult, kuidas ta elutoa poole kõndima hakkab.

„Palun, ärme tülitse selle pärast,“ ütlen vaikselt.

Ahti noogutab, kuid kõnnib edasi.

Järsku on mul nii raske olla...
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 16:26

Oh pliispliispliis et nad kohtuksid ja pliispliispliis, et Janar poleks siis sitapea. (AAA)

Ja mulle meeldib nimi Janek rohkem (kuigi see meenutab mulle mingit Lasna gängstat) sest ma tean üht Janarit, kes on sitapea. Very Happy

UUT!


PS! Kuidas vene läks? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 16:54

Mulle ka ei meeldi see nimi Janar. Ma ei tea miks.
Aga jutt mulle meeldib :)
Vägaväga..
uut!
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 17:01

Mul on ikka Ahtist niiiii kahju. Sad
Uut. (Mul on raske kirjutada, ma pean oma viiekuust õde süles hoidma xd)
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 18:07

Mulle meeldib Janar rohkem... xD
Ahti... on suur poiss, saab hakkama. Very Happy

Ja vene läks... 7/14st. XD Sain töö kätte ja veel tükk aega oli juhe koos, et midaasja. See tahab kontrolltöö olla w... Ja 3. XD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 19:54

See oli see viimane? Ma sain nelja selle koguni. Very Happy Õps mainis muidugi, et see oli 7 klassi tasemel ja rikkus mu hea tuju sellega ära, aga pohh. Very Happy

Tahaks ka viiekuust õde või venda. Sad
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 20:03

Meeldib. Uut.

PS. Su juttudele on raske kriitikat leida, sa ei tee selliseid lolle asju nagu kirjavahemärkide valesti kirjutamine, kirjavead, loogilisusvead, üleüldse grammatika vead, mingid sisuvead, sa lihtsalt ei tee neid, see pole aus. Mulle meeldib neid välja tuua. Muidugi, vastupidiselt, ei kirjuta sa ka väga isikuliselt, vähemalt siiamaani on pisut pinnapealne olnud ja sul on ääretult lühikesed osad ka ...
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 20:26

ma jälle lugesin siis kui keegi kommenteerinud ei olnud Wink
aga ma mäletan seda et hea oli ja ma tahaks uut Very Happy
lühike oli ka
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 20:30

käro - lucky you. Very Happy Meil tuleb nüüd kolmanda perioodi lõpuks saada venes hinne välja. Esmaspäeval konve pärast tundi pole, reedel kiri sõbrale, esmaspäeval pärast seda 40 sõna/väljendit hindele ja reedel kohe vinitelnõi peale töö. Very Happy Täna oli lugemiskontroll... midagi aru ei saanud. Very Happy

EITC - vahepeal toodi kohutavalt vigu välja. Very Happy (Grammatikavigu.) Aga see pinnapealsus... ma arvan, et ma SUUDAKS asja põhjalikumalt kirjutada, vähemalt Janeki osa, aga ma ei taha, et te nii ruttu aru saaksite tast. Very Happy Ja Anett... ma kardan ta tundeid korralikumalt kirjutada. Very Happy Ses suhtes ma sitt kirjanik... Very Happy Johtun sellest, kuidas end ise tunnen. Very Happy Et vahepeal võib jah... sp pinnapealne jääda. Very Happy Ja lühikesed osad... näää. Alati sellised old Very Happy

bbrit. - sul mingi 24/7 surveillance minu juttudel? Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 20:33

Siis su jutt lülitab lihtsalt mul aju välja.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 20:47

Meil oli ka see lugemisjura. Kahe sain. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 20:54

EITC. - Oli see nüüd hea v halb kommentaar...? Very Happy

käro. - õnne. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 20:59

ei ma lihtsalt satun lugema kui keegi ei loe, aga ma olen empsi tööarvutis ja ma ei viitsi sisse logida ;D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 21:03

Tänud. Very Happy

Kaks kolme oli, ülejäänd kahed. Very Happy targad oleme. Very Happy Reaal siiski, me peamegi keeltes sakkima. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 21:08

bbrit. - hah. Very Happy

käro - jeah... oleks humanitaaridel sama põhjendus.. XD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime29/1/2010, 21:09

Paras teile. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ainult sinu [2.osa]
» Sinu naer
» Sinu poole

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: