MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sinu poole

Go down 
2 posters
AutorTeade
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Sinu poole Empty
PostitaminePealkiri: Sinu poole   Sinu poole Icon_minitime3/6/2013, 10:08

Ma ei osanud sellele väga pealkirja möelda, aga ehk viitsite läbi lugeda ja kommenteerida? :)

Sinu poole

Suundume sinu poole, silmadeks nööbid, kehad moonutatud, õrnalt rohekas nahk, kaval naeratus suul. Sa jõllitad meid, silmad suured. Ma tunnetan sinu hirmu. Ja ma naudin seda. Ma tean, et sulle on juba selgeks saanud, et peagi oled üks meie seast. Ma märkan oma käes nuga ja naeratan üllatunult.
Suundun sinu poole, sa hakkad jooksma. Ma näen hirmupisaraid sinu silmis, see teeb mu elavamaks. Ma janunen sinu elu järele. Sinu elu.
Me piirame su sisse. Sa teadsid tegelikult, et oled liiga aeglane. Su süda puperdab ja ma lähenen sulle. Sa anud, et laseksime sul minna. Aga me ei mõtlegi seda teha. Vaatan veelkord sinu silmadesse. Elavad, liikuvad, surmani hirmunud, märjad. Varsti ei ole neid enam. Nad on lihtsalt kadunud. Naeratan veel kord ja kriibin noaga sinu nahka. Sa kiunatad valust. Ja hirmust. Olen su ees. Sa sulged oma nutused silmad ja jääd värisevana seisma.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Sinu poole Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sinu poole   Sinu poole Icon_minitime3/6/2013, 14:13

Ei tundunud kuidagi väga lühijutuna, tundus, nagu kavatseksid seda lugu veel kõvasti edasi arendada. Sellepärast jäi selline poolik mulje. Kuigi kirjeldused olid head, jäi asi just selle poolikuse pärast segaseks... Mis olendid? Miks? Muidugi võib oma kujutlusvõimega kõiksugu oletusi teha, aga võiksid ju siis samahästi ka terve järjejutu selle idee põhjal teha Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
 
Sinu poole
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ainult sinu [2.osa]
» Sinu Tuba :)
» Sinu naer

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Milky Orange ^^ looming-
Hüppa: