MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+22
Griffu.
Jezzy
White Wolf
LittleMissy
Audrey
spring
Annu!
Tricia
padjanägu, [h]
swessu
black
Murtagh
Liina
Lammas
Kärolyn
bbrit .
EITC.
LittleStar
Keiti
kcissy
Tärru.
nasicc
26 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 19:50

Päris huvitav xD
Ei oska muudmoodi kommenteerida xD

Uut xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 19:58

Janek ei muutunud kogmata Janariks. Very Happy Janek ei tahtnud, et Anett ta pärisnime teaks. Very Happy

A ma vaatan, et teil päris suur kamm nende nimedega siin. Very Happy Mina lihtsalt teadsin, et tüdruku nimi peab Anett olema. Very Happy Minu jaoks on see lihtsalt tema nimi. Very Happy

Küll Anett Ahtile jõuab rääkida Janarist. Very Happy

Jaaa... tänan! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 20:24

Aa ja kas ma olen ainus inimene, kes pani tähele, et seal oli nagu real msniaadress, mis päriselt eksisteerib ka? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 20:48

Ma ei tea, kas see eksisteerib. Very Happy Proovi järgi. Very Happy Lampi panin. Very Happy See link on aktiivne, sest et ma ei tea. Very Happy WORDis võtsin selle aktiivsuse ära. Siin vist mitte. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 20:49

Ma juba proovisin. Very Happy Ple veel acceptinud. Very Happy

Ma loen su vanu jutte muide. Very Happy Alustasin täitsa algusest. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 20:51

Oh, mida nüüd öelda. Janek tundus TÄIESTI teistsugune ja ma ei üllata, et ta jättis Anettile sümpaatse mulje, isegi minule oleks jätnud.
Mulle meeldis, et sa olid teinud msnivestluse reaalseks, et kirjavead olid sees ja et terve tekst ei mahtunud ära ja nii. Mis mulle ei meeldinud, oli see, et see sisaldas üldse msni, aga see oli paratamatu. Ja tuleb tunnistada, et see on väga normaalne, et kõik on koguaeg msnis. Lihtsalt msnivestlus ei ütle midagi hetkeolukorra kohta, inimeste või ma ei tea mille kohta. Kirjeldust jäi seetõttu väheks. Aga sa väidad, et need lühikesed osad lõpevad ära, ma loodan, et sa räägid tõtt. :)
Ja minu kooli lehel pole ka midagi üleval, ilma paroolita näeb seal lihtsalt põhilisi asju, kooli tutvustust, tunniplaani ja seda, mis sööklas süüa on. Ja isegi parooliga näen mina vähemalt ainult oma klassikaaslaste andmeid ja kui aus olla, siis enamust neist ma tean juba, sest nad on mulle seda öelnud. Ja üleüldse pole meil seal just väga palju infot üleval. Aga tuleb tunnistada, et on tõesti koolide lehti, mis pole nii turvalised.
Uut tahan.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 20:54

Ma vaatasin asja üle. Ma ei saa aktiivsust kuidagi ära. Very Happy Sa oled kiire. Very Happy

Ja loe, :DAvalda siis arvamust ka. Very Happy Paari looga saan ma alla vajuda. Very Happy

Meil on üleval pildid ja nimekirjad ja tunniplaan jne jne. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 21:20

Meil on kõik koolilehel. Very Happy

Need suurim viga vol 1 ja 2 on siuksed.. õhkama panevad laavstoorid. Ja ma avastasin, et meil on Annuga midagi sarnast.. Me ka tülitseme vahel ja ta on üks vähestest, kellega tülitsemine mulle nii palju korda läheb..

I miss her. Sad

Oh ma loodan, et meil mingi krdi 10 aastane paus pole..

Ma jätan selle saatuse tahtel sinu vahele, sest ma tean, et see eit sureb ära lõpus ja mul pole tuju masekaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime23/1/2010, 23:04

Oh sind vaesekest. Very Happy

Kas see, et õhkamapanev laavstoori on, on hea? Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 00:54

Ma nüüd lihtsalt mainin, et (ma olen ines ja) ma lugesin selle läbi.
Ja ma ei hakka siia kirjutama, mis ma sellest arvan, kuna ma kirjutan selle sulle kunagi msnis, kui sa sinan sattud. Very Happy
Hääd ööd. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 11:29

Jah, see on hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime26/1/2010, 02:20

Ohjaa, see on hea. Vägagi. Jakurat kell on palju, aga see ei lähe teemasse.
Tegelt mul kogu lugemise aja on see ema nimi piinanud.. Sirje Laube.. Mu parallelklassiõde üks on Sirje Laube. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime26/1/2010, 10:51

Ups. xD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime26/1/2010, 17:01

Mulle tundus see Sirje Laube kaa nii.. tuttav nimi. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 09:12

Mwaha. Very Happy

Kirjutasin pühapäeval uue osa ka... aga siis leidsin, et asjade mitte liiga kiireks ajamiseks on üht osa vahele vaja lükkida. Mõtlesin, et vaesed teie... enne reede õhtut pole mul arvatavasti aega kirjutada... (Sada järeltööd peale ühepäevast puudumist. xD ) aga kuna täna ma olen kodus... (külmapühad. (A) Very Happy), siis mõtlesin, et ei viitsi enam voodisse minna ja hakkan oma toimetustega pihta. Saksas pidi täna töö olema... Loodetavasti seda ei toimu. Very Happy Muidu tuleb jälle kuhugi järelevastamisse põrutada. Very Happy Aga noh... saksa grupis meid 11 inimest. Neist 6 nüüd puuduvad... nii palju kui mina tean. Kindlasti mõni former b-kas puudub ja... voila. Very Happy Üldse on meie klassist koolis max 7 inimest. Very Happy Oh joy. Very Happy

On keegi teist mõnel külmemal päeval kooli ka läinud? Very Happy ma läksin, mingi 5-6 klass. Very Happy üksinda. Very Happy Kunstis sain teha seda klaasi-asja, et lõikasin klaasi ja siis kujundasin sulatusahju mingi asja. Very Happy Ma ei näinud kunagi tulemust. Very Happy Õps oli veel õpetajate toas kõigile näidanud... aga siis oli keegi selle ta lauast möödudes kogemata põrandale puruks tõmmanud. Vot tak. Very Happy

Matemaatikas ma mäletan, et me istusime ühe laua taga õpetajaga ja valmistusime olümpiaadiks... Very Happy (Sille+matemaatika ja olümpiaad... Very Happy ) Selle õpetaja pärast ma kooli jäingi. Very Happy Olin poolel teel teisele korrusele kui mõtlesin, et ah, vahet pole, lähme koju ikka. Ja siis tuli Jaansalu vastu ja ütles, et oh, tore, saame harjutada. Very Happy ma olin mingi nii, et FEIL. Very Happy

Ühesõnaga, sissejuhatus oli pikk. Very Happy

Loodan taas, et osa meeldib. (:

4. Osa

Janek:

’net. says:

No ja siis ma lihtsalt läksin ja palusin vabandust. Mida muud mul teha oligi...? Sest nagu, kujuta ise seda olukorda ette... Ma tundsin ennast nii halvasti, et kohe nutt tuleb kurku mälestuse peale.


Naeratan. Ta usaldab mind juba. Natukene, aga ka see on tulemus.

Murran ¹okolaaditahvlist uue tükikese ning tõmban laua ülemise sahtli lahti. Võtan sealt umbropsu ühe Smardi stardika ning vaatan seda mõtlikult. On aeg asi isiklikumale tasandile viia...?

Anett on tore tüdruk. Vastupidiselt mu ootustele olen ma leidnud, et me oleme päris sarnased kui iseloomud tähelepanuta jätta. Meile meeldib ühine muusika, ka temal on mingisugune algeline huvi arvutite vastu... Ta arvab paljudest asjadest samamoodi nagu mina. Näiteks koolivorm. Täielikult mõttetu asi.

Taban end mõttelt, et ehk võib sellest suhtest midagi väljagi tulla. Ahti on vaid väikene must täpp tulevikus, pole mainimist väärtki. Kui ma Aneti endasse piisavalt kiinduma panen... Kuid miski mulle ütleb, et ta ongi juba kiindunud. See viis, kuidas ta minuga kirjutades naeratab...

Ma arvan, et ta hakkab minusse armuma. Või on juba armunud. See ei ole enam kaugel.

Janar says:
Ma pole sulle veel öelda jõudnud, aga ma lähen nädalaks Soome, isale külla. Ja seal mul pole eriti aega arvutis olla.
’net. says:
Ah...soo...


Lasen tüdrukul seda informatsiooni seedida ja võtan ette ta veebikaamera pildi. Ta on leebelt öeldes näost ära. Huvitav... kui ta teaks, kas ta oleks siis rõõmsama näo teinud? Või väljendaks ikka oma pettumust?

Ta näoilmed on nagu kvaliteetfilm. Võtan ühe küpsise ning närin seda mõtlikult.

’net. says:
Kuid eks see nädal läheb kiiresti. (; Enne kui arug saame, oled Eestis tagasi ja saab jälle rääkida... Kui sa tahad, muidugi.
’net. says:
Arugi***

Kortsutan kulmu. Ma ei oodanud sellist reaktsiooni. Nõjatun ettepoole ja panen sõrmed mõtlikult klahvidele. Miks ta lisas oma viimase lause? Et kui ma tahan temaga suhelda?

Ebakindlus... jah, ebakindlus.

Noh, siis tuleb näidata, et siin pole midagi ebakindlat.

Janar says:
Eih... Muidugi tahan suhelda! Kuidas sa üldse tsiti mõtlesid?! =D Ega ma oma päevi mingisuguse mõttetu inimese peale ju ei kulutaks. Sa oled VIP.
’net. says:
(:
Janar says:
Mul oli hoopis teine mõte... Et internet pole ju ainus kommunikatsioonivahend. Ja äkki... kui sa tahad, muidugi, võiksime me telefonitsi edasi suhelda? Ma jääksin sind muidu liialt igatsema.


Viimase lausega ma kõhklesin veidi, kuid las see olla. Tasa ja targu ei jõua siin kuhugi.

Vastusega läheb seekord kauem kui eelmistel kordadel. Ta muudkui kirjutab ja kustutab kirjutatu ära... et siis jälle kirjutada.

’net. says:
See oleks tore. (: Minu number on 58045778.
Janar says:
Tele2, eksole? Mul ka! (: Milline kokkusattumus!


Võtan laadijast oma telefoni ning vahetan selle SIM-kaardi välja. Seda telefoni hakkab mul nüüd päris palju vaja minema.

Niisutan keelega huuli ning taon Aneti numbri sisse.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 09:50

Ma pean kohe ütlema, et ma ei käi mitte ühelgi päeval koolis, kui ma saan paar kraadi otsa valetada, et mul külmapühad on. xD
Aga üksinda oleks vist päris haige koolis olla..

---------

Ma hakkasin niiimoodi naerma, kui Janek "kokkusattumust" mainis..
Janek meeldib mulle täiega.. Wink
Ja noh.. mulle igatahes meeldis see osa.
Just see, kuidas need msnivestlused kirjutatud on.. Wink
Uuuuut!
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 10:51

Ma pidin täna tegelikult ajaloo olümpiaadi minema tegema, aga kuna nii külm oli, siis ma tõesti ei saanud kooli Very Happy Ütlen õpetajale, et mul on vaja umbes 15 kõndida ning keegi ei saanud mind ära viia Very Happy

Aga jutust...
Janek hakkab iga korraga aina normaalsem tunduma.
Mulle meeldib :)

uuut!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 12:30

Meid puudus 12 ja neli tundi toimus ainult, sest kool oli tühi suht. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 12:31

kõigil külmapühad, Very Happy mul jumala savi, viimased ... kuus päeva kodus juba Very Happy
ülilebo ,
aga jutu juurede.. meeeeldis, uut :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 12:47

Mul oli essa tund vaba. Very Happy Ellika ajas lollaka irvega üles, et kas ta saab nüüd koju jääda. Very Happy Mõtlesin siis, et oleme korralikud, arvuti käima ja kooli ilmajaam lahti. Very Happy Sai küll koju jääda, aga kõmpis kooli. xD Kümnest oli kodus. Very Happy

Ma ise helistasin kaheksast Liisile, kes ütles, et ta arsti juurde nkn. Very Happy Siis helistasin Kaisale, kes ütles, et ei tea veel... Aga ss ta helistas Annile ja helistas mulle tagasi, et jääme koju. Very Happy

Ja nüüd ongi... 15 inimest klassis Very Happy

Vähemalt mina, Kaisa, Anni, Kait, Andra, Kätlin, Tuuli, Liisi ei läinud kooli. Very Happy Nii palju kui kindlalt tean. Very Happy Ja eks ma arvan, et mõni poiss peale Kaidu oli veel kodus... ja vaevalt Ingrid (mitte spring) ja Reelikagi end kooli vedasid... Very Happy Nii et ma ei imestaks, kui oleks nulliring old. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 14:23

Ingrid oli koolis. Reelika ka. Edvin, Raido, Gen, Jux.. Nad kõik olid. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 14:25

Reelika, Ingrid, Jux, Raido - nendest saan aru.Aga Gen ja Edvin? Ma küll ei tea neid veel eriti hästi, aga vähemalt Edvin tundub olevat selline... suht pohhuist kooli suhtes. Very Happy Ma arvasin, et kõik poisid haaraks kahe käega võimalusest puududa. Very Happy Jane ka oli koolis? Very Happy *naerab, kujutades ette, kuidas ainult Ingrid ja Jane kekas kaasa teevad* Very Happy

Kekas kaasategemisest, esmaspäeval tuleb riided koju jätta. Very Happy

Mm... Mul on täna jõle igav. Niisiis vaatasin viienda osa ka üle, kustutasin pool osa ära ja kirjutasin uue lõpu... ning otsustasin üles panna. Ma... see jutt pole mind veel õieti kõnetanud, sp nii lühikesed osad vist... või lihtsalt... mai tea. Kuidagi raske on kirjutada seda juttu.


5. Osa

Ahti:


Vibutan hajameelselt pastakat õhus ning vaatan klassiaknast välja. Ümberringi on haudvaikus, sest pool klassist lõpetab veel oma matemaatika kontrolltööd. Minu enda oma on ammu lõpetatud, nii hästi-halvasti kui ta siis on. Ma pole leidnud püsivust selle ülekontrollimiseks. Mul pole hetkel üldse millekski püsivust.

Vaatan käekella. Kaks minutit veel vahetunnini... Sekundid tiksuvad nii aeglaselt, et lausa valus on. Anett luges mulle kord raamatupoes mingisuguse raamatu sisututvustust. Seal oli kirjas, kuidas osutid ülekaaluliste poisikestena edasi liiguvad. Või midagi taolist. Mulle meeldis see lause. Paganama hästi öeldud.

Raimo pea tõuseb lõpuks ometi töö kohalt ning ma naeratan pooleldi sunnitult ta keskendumisest punaste põskede peale. Poiss hingab lihtsalt õnnelikult välja ning vajub oma toolile teistpidi kössi.

Kümme, üheksa, kaheksa, seitse... kuus... viiis.... neeeliii... kooolm, kaaaaks... üks.

Kurat, kell on vist ees.

Tõmban vastumeelselt matemaatika kontrolltöö lähemale. Siinus kuuskümmend kraadi korda sada kakskümmend midaiganes. Lükkan töö uuesti eemale.

Vaatan klassikaaslasi, kes kõik sama andunult tunni lõppu ootavad. Välja arvatud Kaidi. Va tuupur, nagu alati. Arvatavasti kirjutab töösse ülikooli matemaatikavalemeid. Ta tahab saada tuumafüüsikannaks.

Lõpuks ometi kell heliseb ning kõik lükkavad oma toolid kriginaga laudadest eemale. Ükskõik kui palju õpetajad meid ei noomiks... Old habits die hard.

Libistan asjad kotti ning tõmban teel õpetaja laua juurde kotiluku kinni. Panen paberilehe õpetaja nina alla ning olen uksest väljas enne kui keegi teine. Panen ühe kotirihma õlale ning satun treppidel venivate seitsmendike keskele. Ohkan ning tipin kannatlikult edasi.

Lõpuks ometi fuajeesse jõudes näen Anetti stendide juures seismas ning oma telefoniga mängimas. Või noh, mis mängimas... Ta istub juba viimased kaks päeva oma telefoni otsas ja vahetab kellegagi sõnumeid.

Mulle ei meeldi see. Ma ei tea, miks, aga ei meeldi.

Peale selle jooksis ta eile enne tunde minu juurde, et ma talle ruttu keemia osa selgeks õpetaksin. Ta ei räägi enam MSNis eriti ja tundub olevat pidevalt... nagu mingi distantsi peal. Aga samas on ta nii õnnelik, et ei pane tähelegi kui midagi halvasti läheb. Bioloogia kolme üle jõudis ta kurvastada vaid kümme minutit.

Ma pole tahtnud eriti pärida... On asju, mida teine inimene ei pea teadma. Kui mitte millegi muu, siis vähemalt isikliku ruumi pärast.

„Tsau!“ hüüatan tema juurde jõudes rõõmsat naeratust näole manades. Anett on hetke liikumatu, välja arvatud ta näpud klahvidel, ning siis paneb ta telefoni taskusse ning vaatab kergelt naeratades minu poole.

Ta ütleb vaikselt, „Hei,“ ning libistab oma käe minu omasse. Pigistan seda ning me hakkame vaikides söökla poole kõndima.

„Kuidas kontrolltöö läks?“ küsib Anett lõpuks vaikselt. Seiran tüdrukut hetke ning kehitan siis õlgu. „Eks ülehomme näeme. Tead ju küll minu vigu...“

Anett noogutab ning võtab jälle taskust oma telefoni välja. Tema huulile ilmub kerge muie, kui ta sõnumit loeb. Hingan sügavalt sisse.

„Kellega sa sõnumeerid pidevalt?“

Anett vaatab korraks telefonilt üles, kuid vaid selleks, et näha, kuhu ta astub. „Janariga. See on üks poiss, kellega ma nädal aega tagasi tutvusin. Ta on praegu Soomes, nii et me oleme sõnumite peale üle läinud.“

Tüdruku kulmud kerkivad hetkeks, justkui ta ise ka ei usuks, mida ta just öelnud oli.

Seedin seda asja.

Ei saa öelda, et olukord mulle rohkem meeldiks, kuid Anett ei hakanud vähemalt keerutama. Jääb üle vaid loota, et sealt midagi enamat välja ei kooru...

Otsustan tüdrukule sööklas oma õuna anda.

Spontaanne tegu, tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 14:28

Gen oli suht korralik õppija ja edvinil küll pohhui pole. Ta tglt täitsa äge. Very Happy Väljaarvatud siis kui ta täispeaga pedesid sõimab.. Very Happy

Ma hakkan lugema nüüd. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 14:29

Just Ahtist ma midagi teada tahtsingi..
Hea!!!!
uut! Wink
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 14:30

Lahheee Very Happy

uut ! Very Happy

^^^ lihtsalt ei viitsi pikemalt kirjutada, hetkel Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Sinu poole
» Ainult sinu [2.osa]
» Sinu naer

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: