MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }

Go down 
+8
Emma
spring
swessu
Krissu
padjanägu, [h]
SixxBitch
Diana.
Kärolyn
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime22/8/2008, 18:48

Ega ta ometi endale päriselt ka telekat ei osta? Neutral XD
Kamoon...
Ma tema asemel läheks küll parem Martiniga kruiisile. Very Happy
Aga väga huvitav on. Wink
Paluks edasi. :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime22/8/2008, 19:37

Kui liftiuksed avanesid, tormasin ma ruttu enda ukse juurde, avasin selle ja jooksin kohvri juurde. Sealt hakkasin riideid välja võtma ja ette proovima. Järsku tabasin end mõttelt Miks ma tema jaoks mässan? Ta on..narkodiiler..no..suht. Niisiis otsustasingi teksade ja ühe lihtsa, nööbitava pluusi kasuks. Siiski võpatasin ma ärevalt, kui uksekell helises. Lasin Martini sisse ja suundusin oma koti juurde.


"Ilus vaade," ütles ta, elutoa akendest välja vaadates. "Jah, mulle ka meeldib." vastasin, haarasin kapi pealt võtmed ja astusin tema ees uksest välja.
Lukustasin veel ukse ja läksimegi alla. Garaa¾i jõudes küsis Martin: "Lähme sinu või minu autoga?" Turtatasin selle lause kõla üle. Mu mõtetesse tuli kohe koht ühest filmist, kus pereisa küsis oma naiselt samamoodi. "Eem..mul vahet pole." laususin, mõtetest tagasi reaalsusesse tulles. "No siis sinu autoga, mul jäid võtmed üles." naeris Martin ja jäi ootavalt seisma.


Jalutasin oma d¾iibi suunas ning küsisin: "Kui sul autovõtmedki kaasas pole, siis miks sa üldse küsisid?" pärisin ma naerdes. "No viisakas peab olema ju." ütles ta ning vaatas üllatunult mu autot, millel ma just signaali maha võtsin. "Pääris kena auto," ütles ta. "Njah.. kingitus 18 sünnaks." ütlesin ning istusin autosse. Ta istus samuti sisse ning küsis siis: "Te olete mingi tohutult rikkad või?" Mõtlesin hetke ning laususin: "Meie pole enam midagi. Nad pole enam mu pere." ja sõitsin kohalt.


Poodi jõudes jalutasin kohe suurte plasmatelerite juurde. Martin vaatas mind hetke üllatunult, kuid järgnes siis. Tema abiga valisin ühe neist välja ja lasin laost sobiva tuua. Kassas ütles müüja hinna: "28 900 krooni, palun." Panin oma kaardi lugejasse ja trükkisin koodi sisse, mille peale Martin mind veel imestunumalt vaatas. Müüja ulatas mulle veel t¹eki, mille ma allkirjastasin ja siis läksime lattu. Ajasin auto lao ukse juurde ja Martin koos mingi mehega tõstsid teleka pagasnikusse.


Alles autos küsis Martin: "Kuule, kas pangakaartidel mingit piirangut pole, et kui palju seal saab olla või?" Ütlesin veidike pahaselt: "Mul võeti see maha ja sulle teadmiseks, see raha on mul kogunenud päris pika ajaga." "Rahu, ega ma paha pärast. Lihtsalt mõtlesin." "No sorri, aga mul käib veits pinda juba see sinu pidev torkimine. Ega mina selles süüdi pole, et ma rikkasse perekonda sündisin. Või noh..et mind sinna adopteeriti." "No olgu, ma enam ei ütle midagi." pomises Martin...


Viimati muutis seda kellyx12 (28/8/2008, 12:48). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime22/8/2008, 20:07

Mhh... ostiski selle teleka. Very Happy
Vastik, vastik, vastik. XD
Aga jutt on väga heaa... super!
Uut-uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime22/8/2008, 23:02

Ohooo..
See on niii..mõnus selline.
Nii kallist telekat ikka ei ostaks. Very Happy
Tal käivad siuksed toredad mõtted peast läbi ma vaatan.
Hästi hea jutt on.
Kirjuta edasiii jubaaa. Very Happy cat
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime22/8/2008, 23:22

Mulle meeldis alguse poole see rohkem, oli natuke loogilisem, aga nyyd tundub selliseks tavaliseks armukaks Very Happy

eiaga meeldib sellegi poolest.. mnjah, uut sis Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 10:42

Don't worry, ma ei lase sellel lihtlabaseks laavstooriks ära minna. Selles osas tuleb ka natuke põnevust tagasi Wink Enjoy!


Parkisin auto taas garaa¾i ja suundusin pagasniku poole. Koos saime teleka välja tõstetud ja ka liftini veetud. Liftis küsis Martin: "Eem...kas sul..kruvikeerajat ja mingeid suuri kääre või nuga on?" Mõtlesin hetke ja vastasin: "Nuga võibolla isegi on, aga kruvikeerajat küll mitte." "No siis oota siin, ma lähen võtan enda kruvikeeraja," lausus Martin ning astus liftist välja. Hoidsin uksi lahti ning nägin, kuidas ta järsku ukselt tagasi astus.


"Mida kuradit!?" karjatas ta vihaselt. Lohistasin teleka liftist välja ja läksin tema juurde. Seal avanev vaatepilt polnud just kõige kenam. Kogu ta korter oli täielikult segi pekstud. Astusin kohkunult tema järel sisse ja vaatasin ringi. "Kurat kui mu relv nüüd läinud on.." pomises Martin vihaselt ja tormas tagumisse tuppa. Varsti tuli ta sealt tagasi, relv käes. "Sul on relv oma kodus?" küsisin ehmunult. "No minu ameti juures on see päris vajalik." lausus ta pahaselt.


Siis jooksis Martin telefoni juurde ja kutsus politsei. "Ma..ma peaks nüüd minema. Ma saan ise ka hakkama selle telekaga." pomisesin ma ukse poole astudes. "Sa ei saa lahkuda!" ütles Martin järsku. "Mi..miks?" pärisin ma kohkunult. "Sa oled üks tunnistajatest ju." "Aa...nojah. Aga, ma viin selle teleka ruttu üles. Sa jää siia, politseid ootama." "Saad üksi hakkama?" küsis ta. Noogutasin ning vedasin teleka taas lifti juurde.


Alles üles enda korterisse jõudes, taipasin ma, mis juhtunud oli. Ja see juhtus ju minu pärast, mõtlesin ma kibestunult. Kui mina poleks selle auto juurde läinud, poleks Martin pidanud end paljastama. Ohkasin sügavalt ning vedasin teleka nurka ootama. Sellega mul küll aega tegeleda polnud. Veidi aja pärast koputati mu uksele. Uksekell on ka olemas, mõtlesin pahuralt. Avasin ukse ja seal taga oli..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 10:56

KES SEAL OLI ?
Eimuidu....tohutult hea jutt.
Agaokei. Very Happy
Mulle meeldib täiegaaaaa. cheers
Kirjuta ruttu osa ekkks . Razz

Ps. Miks sul koguaeg nii lühikesed osad on ? Very Happy
Luba mulle, et järgmine tuleb pikem.
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 15:55

Ahaaaa....
Pada sõimab katelt, või mis? Very Happy
Kellel siis nüüd lühikesed osad on... aaaaah? XD

Aga muidu väga huvitav,
uut, hästi ruttu. :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 17:16

Avasin ukse ja seal taga oli..tühjus. "Mida asja?" ütlesin pahaselt ja lõin ukse pauguga kinni. Veidi aja pärast kostus taas koputus. Nüüd ma lausa tormasin ukse juurde, et koputaja ära ei jõuaks kaduda. Ka seekord oli seal tühjus. "No kamoon.." pomisesin juba närvi minnes ja lõin ukse taas pauguga kinni. Olin just kööki astunud kui kuulsin taas koputust. "No kurat!" karjusin vihaselt ja läksin uksele.


Seal oli jällegi tühjus. Kas mul on luulud või? mõtlesin endamisi. Astusin koridori, et seal ringi vaadata. Jalutasin liftini, see seisis. Jalutasin treppideni, seal polnud kedagi. Jalutasin koridoriaknani, ka seal oli tühjus. "Ah mis iganes," ütlesin alla andes ja kõndisin tagasi oma korteriukse juurde. Vaatasin veel viimast korda ringi ja astusin sisse. Läksin taas kööki, et endale tassitäis kohvi teha. Seisin seal ja ootasin kannatlikult, et kohvi valmis saaks. Järsku kuulsin kahtlast toksimist.


Ma ei teinud sellest algul välja, sest mu kohvi sai just valmis. Valasin kuuma joogi tassi, panin sinna suhkrut ja võtsin ühe lonksu. Tundsin, kuidas kuum jook mu kõrist alla valgus ja sisemuse soojaks tegi. Siis kuulsin jälle toksimist. Piilusin korra akna poole, arvates, et mõni lind on akna taga. Siis avastasin, et toksimine tuleb minu toast. Jalutasin pahaselt enda tuppa ja avasin ukse. Võtsin veel ühe lonksu kohvist ja astusin tuppa. Siis märkasin ma, et rõduuks oli lahti.


Läksin rõduukse juurde ja panin selle kinni. Ma panin tähele, et ribikardina nöör lendles tuule käes ja põrkus vastu rõduust. "Sellest siis see toksimine," pomisesin omaette. Tahtsin juba ümber pöörata kui keegi minust kinni haaras. Tass kukkus käest ja kuum kohvi valgus mööda põrandat laiali. Rabelesin nii tugevasti kui jõudsin , kuid minu suule surutud riidetükis olev kloroform, tegi oma töö ja ma vajusin meelemärkuseta kokku.

Samal ajal mõned korrused allpool.

"Hea, et tulla said Heiki. Mõni tuttav nägu kulub ära," lausus Martin oma kaastöötajat nähes. "Räägi nüüd, mis juhtus." lausus Heiki ja vaatas murelikult korteris ringi. Martin seletas talle kogu loo ja Heiki nägu tõsines veelgi. "Nii et...midagi ei võetud?" küsis mees ettevaatlikult. "Ei, see on kõige tavalisem vandaalitsemine. Korter peksti lihtsalt segi." vastas Martin. "Kus see naine on, kes sinuga kaasas oli?" küsis Heiki siis. "Ta läks üles oma telekat ära viima. Ta peaks juba tegelikult siin olema.." "No lähme vaatame, kuhu ta jääb siis." ütles Heiki otsustavalt ja sammus korterist välja, lifti poole.


Martin vajutas õige korruse nuppu ja lift hakkas liikuma. Üles jõudes märkasid mõlemad mehed kohe lahtist korteriust. Heiki võttis oma relva välja ja andis Martinile märku, et too ta seljataga püsiks. Kahekesi astusid nad korterisse ja uurisid ümbrust. Kõik tundus rahulik. Martin pani tähele, et kohvimasin oli veel sees ja kannu põhjas oli veidike kohvi. Ta juhtis ka Heiki tähelepanu sellele.


Koos vaatasid nad läbi kõik toad, kuni jõudsid magamistuppa. Uks oli avatud ja mehed nägid kohe põrandal olevaid kilde ja kohvi. Heiki kutsus kohe raadiosaatjaga abi ja Martin vajus voodile istuma. "See on minu süü.." pomises mees ja katkus oma juukseid. "Tule, las meie mehed võtavad üle. See siin on nüüd kuriteopaik." Martin ohkas sügavalt ja sammus korterist välja.


Viimati muutis seda kellyx12 (23/8/2008, 17:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 17:20

Ahah, ja nüüd siis ruttab ta Helenit päästma?? cheers
Kirjuta aga edasi. Wink Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 18:41

Jee,jee,jee! Nüüd nagu Martin Helenit päästma onju? Aga see koputamine uksel oli ikka mingi eri imelik. Aga ikka heaheaheahea,uuut!
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 20:46

Oemh, ma jõudsin ka selle lugemiseni nüüd lõpuks.
NIIIII hea !
See on nagu super.
Kes see oli kes ta ära uimastas ? Ma tahan teada no. Very Happy
See on nii megahüpersuper hea.
Love it.
Keit oootab osaaaaa. albino
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 11:29

Teile teadmiseks, Martin ja Helen ei hakka veel sebima. Vb millalgi tulevikus, aga mitte veel. Nad mõlemad tahavad, eriti Martin, aga eii Very Happy Very Happy Uus osa siis. Enjoy!


Ärkasin kuskil külmas ja kõledas ruumis. Seal oli hämar, kuid samas piisavalt valge, et ringi vaadata. Tahtsin püsti tõusta kui märkasin, et ma olin käeraudadega radiaatori küljes kinni. "Kurat!" vandusin endamisi ja vaatasin toas ringi. Mina kohal oli väike aken, mis oli laudadega kinni löödud. Nurgas oli väike sahtlitega kapp. Ühes seinas oli puidust uks, mille alt paistis valgust. Selle vastas oli väike raudvoodi, mille kõrval oli öökapp ja minu vastasseinas oli suur riidekapp. Seintel oli mingi vanaaegne tapeet, mis sealt maha koorus.


Järsku nägin ukse alt varju. Kuulsin, kuidas võti lukuauku pandi ja uks lukust lahti tehti. Sisse astus...


Samal ajal jaoskonnas


"Kuidas see võimalik on? Ta ei saa ju lihtsalt maa alla kaduda?" karjus Martin, jaoskonnas edasi-tagasi tammudes. "Rahune, sa pead selget mõistust säilitama. Vähemalt teame me, kes selle taga on." Martin noogutas ning jõllitas laual olevat pilti. "Kui ma su kätte saan..." pomises ta ähvardava tooniga. "Konstaabel, üks naine tuli siia. Ta ütles, et ta nägi pealt, kuidas ohver autosse tassiti. "Viige ta ülekuulamistuppa," ütles Heiki ning pöördus siis Martini poole. "Mina teostan ülekuulamise, sina võid kõrvaltoast vaadata." Martin noogutas ning sammus mehe järel koridori.


Samal ajal...


"Sina!?" ütlesin ehmunult, nähes sama meest, kes relva mu meelekohal hoidis. "Igatsesid mind?" ütles mees võika häälega ja pani kandiku voodile. Piidlesin toitu silmanurgast. Mul oli küll kõht tühi, kuid toidu sees võis veel mingeid aineid olla. "Ära muretse, see on tavaline poest ostetud valmistoit." lausus mees ja astus minu juurde. "Kui sa lubad, et sa tubli tüdruk oled, siis ma võtan sult käerauad ära."


Noogutasin ning mees võttis taskust väikese võtme. Kohe kui mu käed vabad olid, tõusin ma püsti ja tormasin ukse suunas. Kuid mees oli kiirem. Ta haaras minust kinni ja viskas mu eemale. Kukkusin põrandale ning oigasin valust. "Ma hoiatasin sind," lausus mees ja lõi mind jalaga. Siis lahkus ta toast ja lukustas taas ukse.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 11:34

Hmm...
Ma millegipärast arvasingi, et see seesama tüüp oli.
ma ei oska midagi väga kirjutada siia.
Häästi hea jutt on. Supeer.
Kirjuta kiiresti edasi siis ikka.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 14:57

Hhea.
Perfect Story,meeldib väga.
Millal uus Osa?
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 16:02

Sellel pahal tüübil võiks süda pehmeks minna ja ta võiks Heleni lahti lasta.Very Happy
Aga väga hea on, tõesti väga hea. :)
Ikka edasi, Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 16:20

Oi, kes meiega liituda on otsustanud. See osa siis eripühendusega Kryssu'le. Enjoy!


Ajasin end vaevaliselt püsti. Külg punetas saadud löögist ja otsaesine jooksis verd. Ohkasin ning asusin sahtleid läbi otsima. Minu õnneks leidsingi öökapi sahtlist avamata salvräti paki. Pühkisin otsaesise verest puhtaks ja asusin isukalt toidu kallale. Seejärel kõndisin akna juurde. Piilusin laudade vahelt välja ja nägin vaid puid. Tore..kui ma ka siit pääsen, söövad hundid mu metsas ära mõtlesin pahaselt. Vedasin kapi akna alla ja üritasin laudu eest kangutada. Need ei liikunud paigast. Siis tuli mul üks mõte..


Samal ajal jaoskonnas


"Niisiis, te nägite aknast, kuidas Helen autosse veeti?" Noor, 20-ndates naine noogutas pead ja rääkis: "Ma pesin parajasti akent ja siis ma nägin, kuidas mingi mees Helenit süles tassis. Helen oli pealtnäha teadvuseta. Mees tõstis ta valgesse kaubikusse ja sõitis minema, peatänava suunas." "Kas te numbrimärki nägite?" küsis Heiki. "Natuke." "Mida te sellest nägite?" küsis Heiki ärevalt ja võttis märkmiku. "Tähed olid ABN ja esimene number oli vist 0. Mul polnud prille ees, ei saanud päris täpselt aru." lausus naine.


"Üks politseinik saadab teid teise ruumi, pilte vaatama. Seal seletatakse teile täpsemalt." lausus Heiki ja kutsus politseiniku sisse. Siis läks mees oma kabinetti ja lasi oma abilistel vastava numbrimärgiga autot otsida. Martin tormas sisse ja läks kohe arvuti juurde. Kohe kui ta oli sinna taha istuda jõudnud, astus sisse Margus, jaoskonna boss. Ta ütles: "Me leidsime autole vaste. See on varastatuks kuulutatud. Saatsime juba oma mehed omaniku juurde." Martin ohkas ja läks kohvi järele.


Samal ajal...


"Super!" pomisesin endamisi kui olin oma plaani valmis mõelnud. Nüüd oli vaja ainult oodata. Ootamise ajal otsustasin toas lähemalt ringi vaadata. Alustasin riidekapist. Seal rippusid mõned vanaaegsed kleidid ja üleval riiulil oli vana kübarakarp. Liikusin edasi sahtlite juurde. Kõik sahtlid peale ühe olid tühjad. Kõige viimases sahtlis oli Kontakt'i kataloog, aastast 1998. Rebisin sealt oma linna kaardi välja ja uurisin seal peal olevaid metsi. Järsku kuulsin ukse paugatust. Jooksin akna juurde ja nägin laudade vahelt, kuidas mees kaubikusse istus ja minema sõitis. "Operatsioon "Põgenemine" alaku," ütlesin endamisi muiates...
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 16:25

Ohoo.
See on niiii heaa...
Supper.
Kirjuta edasi ruttu.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 16:31

Oi,aitäh pühenduse eest (ll)
Enivei,jutt hea,liigagi hea..
Kriitika puudub.. (¤_¤)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 22:48

Nii heaaaaaa, uuut!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime25/8/2008, 13:50

"Niisiis, teie auto varastati üleeile?" küsis Heiki kaubiku omanikult. "Jah, ma käisin tööl dokumente viimas sõiduautoga ja tagasi tulles oli kaubik maja eest läinud. Helistasin politseisse ja siis läksin naabritelt uurima, kas nemad nägid midagi." seletas mees. Heiki pani kõik kirja ja läks siis ülekuulamistoast välja.


"Kutt räägib tõtt, küsisime naabritelt järgi ja helistasime ka tööle. Lugu peab paika." lausus Heiki. Martin ohkas sügavalt ja läks oma kabinetti. "Teatage mulle kui miskit uut on." ütles mees veel ja sulges ukse.


Samal ajal...


Vaatasin veel korra aknast välja, et kindlaks teha, kas mees ikka lahkus ja hüppasin siis kapi pealt maha. Astusin ukse juurde ja proovisin seda niisama lükata. Nagu ma arvasin, polnud lukk just kõige tugevam. Vaatasin toas ringi ja haarasin kätte esimese ettejuhtuva eseme, milleks oli väike öökapp. Võtsin öökapist sahtlid välja ja pomisesin omaette: "Here goes nothing.." Viskasin kapi täiest jõust vastu ust.
Uks ei andnud veel järele. Kapp aga küll. Võtsin ka teisest kapist sahtlid välja ja viskasin selle vastu ust.


Lukk oli juba seest puru. Tõukasin ust tugevalt ja lukk andis järgi. Astusin hämarasse koridori. Vasakut kätt jäi uks tuba. Seal oli diivan ja väike vana telekas. Kõndisin edasi ja jõudsin teise ukseni. Seal oli vanaaegne köök. Tuhnisin sahtlites ja leidsin paki tikke, noa ja veidike nööri. Panin need taskusse ja noa laua peale. Otsisin veel kappidest ja leidsin veidike puuvilju ja leiba.


"Mul on mingit kotti vaja.." pomisesin omaette ja kõndisin majas edasi. Nägin veel üht ust. Avasin selle ja leidsin eest veel ühe magamistoa. Kõndisin kapi juurde ja avasin uksed. Vastu tuli läppunud õhk. "Gaash.." pomisesin endamisi ja hakkasin kapis ringi vaatama. Õnnekombel leidsingi ühe seljakoti. Väga vana ja musta, aga siiski. Läksin tagasi kööki ning panin toiduasjad ja noa kotti. Võtsin taskust ka tikud ja nööri ning panin needki kotti. Hakkasin juba välja minema kui kuulsin järsku auto häält...


Viimati muutis seda kellyx12 (28/8/2008, 12:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime25/8/2008, 14:02

Ai laik it sõu Much.
Uus. !
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime25/8/2008, 14:53

See paha mennu ei tohi teda kätte saada !! Very Happy Very Happy
Ei tohi lihtsalt !
Aga vääääga hea on. Very Happy
Uut! :)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime26/8/2008, 04:50

mis ta siis VIIDAB nii palju aega !? Very Happy
v2gav2ga meeldib Wink

agaa, teatada viitsid (H) ?
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime27/8/2008, 12:34

ThatsMe - Tänan(A)
spring - Ära muretse, ei saagi. Aitääh ka
padjanägu, [h] - See oligi mõeldud nii Wink Je ei teata, sest ma ei viitsi ja te näete avalehel uusi sisestusi ja siis minu kasutaja ees see kastike on oran¾ ka veel. Tänud sullegi Very Happy

Uus osa siis, Enjoy!



"Fakk," pomisesin omaette ja piilusin uksest välja. Auto hakkas just väravast sisse pöörama. Võtsin oma julguse kokku ja jooksin maja nurga taha. Seisin hingeldades seina vastas ja kuulatasin ümbrust. Kuulsin, kuidas autouks kinni löödi ja siis tulid sammud maja suunas. Käis majauks ja ma söandasin lõpuks majanurga tagant välja piiluda. Siis meenus mulle, et uks on ju pärani lahti ja mees avastab mu kadumise üsna ruttu.


Jooksin auto juurde, lootes, et uksed lahti on. Mul vedas. Uksed olid lahti aga võtmeid ju polnud. Juhtmetest käivitamisest polnud mul õrna aimugi. Hüppasin kaubikust välja ja jooksin metsa poole. Ükski hunt poleks praegu minuga jamama julgenud tulla. Jooksin täie hooga läbi metsa. Vahepeal komistasin kivide ja mätaste taha. Paar korda oleks peaaegu kukkunudki, aga jooksin ikkagi edasi. Oksad peksid näkku ja üks oks kriimustas mu põske päris valusasti. Jäin korraks seisma, et ümbrust vaadata, siis kuulsin kuskilt autohäält.


Üritasin oma hingamist kontrolli alla saada, et paremini kuulda. Jah, mul oli õigus. Kuskil oli tee. Kuulatasin veidike ja hakkasin siis autohäälte suunas jooksma. Jooksin ja jooksin ning oleks äärepealt kallakust alla veerenud. Õnneks sain õigel hetkel pidama ja liikusin sealt ettevaatlikult alla. Alla jõudes ma seisatasin ja kuulatasin taas. Kuulsin mingit veidrat hääkt ning üritasin kindlaks teha, millega tegu. Siis jõudis mulle kohale. Sireenid... seal on politsei !! Suutsin ma vaid mõelda ning hakkasin uuesti jooksma.


Vabandust, see osa jäi nüüd pooleli, sest ma lähen poodi Very Happy Hiljem kirjutan edasi Wink
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }   Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH)   { Lõpetatud } - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas lubad rääkida tõtt, ainult tõtt ja ei midagi peale tõe?? + JÄRG (HH) { Lõpetatud }
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mis hakkab toimuma peale surma.
» Mademoiselle de Paris

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: