MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Detsember 2008 / Jaanuar 2009

Go down 
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Detsember 2008 / Jaanuar 2009 Empty
25122008
PostitamineDetsember 2008 / Jaanuar 2009

Kuupäevad sassis,
Suht lohakas olen... Ma isegi ei mäleta millal viimati sissekannet kirjutasin...
Üritan nüüd mõne lausega anda kirjeldust enda elust, mis vahepeal juhtunud, kui ma siia kirjutanud pole.
1)Vahepeal jõudsin nii armuda, kui lahku minna. Jei, olen värdjas ja tropp haledik, kes jättis oma poisi reidi-kirjateel maha. Very Happy Okei, tegelt olen ma lihtsalt argpüks. Kartsin tema reaktsiooni. Ta suht ettearvamatu tüüp ja oii, rusikaid viibutab ta ka. Nüüd vaba ja vb tundub see imelik, aga olen suhteliselt õnnelik, et sain suht vägivaldest ja ettearvamatust poisist lahti. Täpsemalt ma enam kirjutama ei hakka. Põhjuseid jamuud. Need varem nimetatud, olid vaid osakesed.
2)Ma paberitega hull. Ametlikult. Klassiõega (ta ühtlasi mu pinginaaber ja kuulub bestide hulka) sai sellel veerandil palju kät¹itud ja lepitud.
3)Hakkasin fännama "Twilighti" sarja ja Robert Pattinsoni. Kurat, ma olen sellesse nunnuse näitlejasse armunud vist xd.
4)Lõpetasin Pubekate esimese hooaja ja nüüd üritan kirjutada 4 erineva sisuga juttu. Vahepeal tahavad need mind lämmatada... Ma selline inimene, kellele ei meeldi jutte pooleli jätta. Sp tegin lausa plaani, mis ajaks mul jutud lõpetatud peavad olema.... Aga samas, on see ka mu lemmiktegevus, mis sest, et olen neid endale nii palju korjanud. Võtan sõnad tagasi. Mu jutud ei taha mind lämmatada.. Vastupidi, mind elustada xd. (oleks tore, kui keegi midagi arusaaks ja mulle ka ütleks, sest mina isiklikult, ei saanud aru.)

Täna:
Suht midagi ei toimunud. Käisime vanavanaema haual.
A hommikul, sain hiire käest hammustada. Me suht ei lase liivahiiri välja, sest nad on sellised tegelinskid, et närivad terve elamise ära. Hiired ikkagi ju. Very Happy Niisiis, hammustas üks mind sõrme ja jäi hammastega sõrme külge rippuma ja Kurjajuur (hiir) ei lasknud lahti ka. Suht raputasin sõrme, kuid valel ajal lasi lahti ja lendas umbes meetri kõrguselt maha. Mingi sekundimurdosa seisin mina ja seisis hiir. Siis hakkas ta jooksma ja ma kummardusin ja sain ta kiiresti ühe peopesaga kinni nabitud ja viskasin puuri tagasi. Ja mis edasi sai? Edasi sai see, et ma pidin vere ära koristama, kuna mul oli sõrmes kaks auku ja see veritses meeletult. Kuradi vampiirid mul kodus Very Happy Aga jahh, ma olen suht harjunud, et Kurjajuure käest näksata saan. Lemmik ei hammusta, aga kurjajuur? Ikka ja alati.


Pilt siis ka nendest nupsikutest. Identsed liivahiire vennad. Ma ei oska öelda, kumb on Lemmik ja kumb on Kurjajuur.
Detsember 2008 / Jaanuar 2009 Pildid190fu8

Kõik tänaseks.
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Detsember 2008 / Jaanuar 2009 :: Comments

Miley Cyrus
Re: Detsember 2008 / Jaanuar 2009
Postitamine 27/3/2009, 16:53 by Miley Cyrus
Nii nunnud.
Mul on minuhamstrid Shocked
Diana.
Re: Detsember 2008 / Jaanuar 2009
Postitamine 1/5/2009, 09:02 by Diana.
Täname.

Minihamstrid? Hmm. Räägi mulle nendest. Ma armastan igasugu pisinärilisi, aga küige rohkem olen kiindunud ikka enda omadesse :)
Miley Cyrus
Re: Detsember 2008 / Jaanuar 2009
Postitamine 1/5/2009, 09:07 by Miley Cyrus
Okei räägin.
Päeval ainult magavad, noh paar korda käivad söömas/joomas ka.
Kella üheksapaiku kaklevad paar minutit.
Ja kella poole kümnest hakkab selline piiksumine ja ralli pihta, et mai saa viimasel ajal üldse magada Very Happy
Diana.
Re: Detsember 2008 / Jaanuar 2009
Postitamine 1/5/2009, 09:16 by Diana.
Tuleb tuttav ette Very Happy

Mul oli hiirtega alguses sama lugu.
Päeval magasid. Vahepeal pistsid oma ninad pesast välja ja käisid söömas ning natuke aega trampisid ja kraapisid ning läksid magama tagasi.
Aga siis, mingi kella 11 aeg, otsustasid nad, et on aeg lõbutsemiseks ja see tähendas seda, et esimesed paar ööd olin ma täiesti magamata Very Happy

Nüüd on vastupidi.

Päeval ja öösel magavad ning vahepeal kraabivad, söövad, närivad oma plastmassmaja või teevad mis iganes ja kell 6 hommikul umbes hakkab trall pihta Very Happy Äratuskella pole enam vajagi Very Happy
Miley Cyrus
Re: Detsember 2008 / Jaanuar 2009
Postitamine 1/5/2009, 09:24 by Miley Cyrus
Aaa..
Ma võin sulle mõne pildi nendest mailile või kuhugile saata :)
Diana.
Re: Detsember 2008 / Jaanuar 2009
Postitamine 3/5/2009, 09:25 by Diana.
Jaa, ikka võid saata.
Saada mulle hotti. Ütlen sulle selle PM-s.
Re: Detsember 2008 / Jaanuar 2009
Postitamine  by Sponsored content
 

Detsember 2008 / Jaanuar 2009

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Jaanuar/Veebruar 2009
» November/Detsember 2008
» 26.detsember!!! 26.detsember!! 26.detsember!!
» FOORUMI STATISTIKA 2016 /jaanuar/
» 2009.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Dinx^^ blogi-
Hüppa: