MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 26.detsember!!! 26.detsember!! 26.detsember!!

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

26.detsember!!! 26.detsember!! 26.detsember!! Empty
16122009
Postitamine26.detsember!!! 26.detsember!! 26.detsember!!

HEI!!!!

26.DETSEMBER ON PARIMN PÄEV AASTAS!!!! SIIS TULEB TELEKAST ALEXANDER RYBAKIKONTSERT!!!!! KUJUTATE ETTE!!! ALEXANDER RYBAKI ESINEMINE OSLOS!!!!!JESSSSSSS!!!!!

Nagu te aru saate olen ma väga häppi. Kui ma seda telkust 5 minti tagasi kuulsin hakkasin ma kõva häälega kiljuma. See on nagu...Alexander Rybak!!!! I love you

Koolis oli nõme. Ma pean kehkas hüppenööriga hüppamisi järgmisel veerandil vastama,kuna praegu on see mul puhas 2. Ma üritasin matas midagi aru saada,aga ei tulnud välja. Peaks vell mainima,et ma olen matas abiõps. study

Ma pidin täna saama ühe flamencobody,kuid Kaisa polnud seda stuudiosse toonud. Ma loodan,et mu ema saab selle kätte. Aga hea on see,et eile sain ma kätte oma flamencosalli. See pidi olema valge sall kuldsete tikanditega,kuid oli hoopis heleroheline helerohelisel. Pealegi oli see liiga väike,kuid parem kui mitte miski. Enne tundide algust näperdas kogu klass mu lehvikuid ja salli,eesotsas poisid,kes oleks mu lehviku peaaegu ära lõhkunud. No

Koor jäi ära,see oli ainus hea asi.

Aga päeva kõige tähtsam sündmus oli heliredelite arvestus. Ma polnud üldse harjutanud ja mu vasak käsi oli krampis aga suutsin kuidagi aeglaselt ära mängida. Kui üks poiss Tadzikistanist enne esinemist mu õpsi klassis ette mängis,pidin mul hing kinni jääma-ta näpud pigem lendasid klahvide kohal,kui mängisid. affraid Ma pole kedagi nii kiiresti mängimas kuulnud.

Ma kirjutasin eile ühele oma klassiõele ja ühtlasi laagrikaaslasele UFOde poolt kirjutatud kirja. Nimelt käib 5 tüdrukut meie klassist,kaasa arvatud mina,kunstiringis ja suvel laagris ja me kutsusime seal UFOsid välja. Jahusin midagi planeetitest Veenus,Mars(sealt oli kirjutatud kiri),Pluuto(tegelikult see on planeet,vähemalt selsete elanike arvates) ja Saturn ja seal SEES asuvatest riikidest Videvik,Noorkuu,Päikesevarjutus ja Koidukuma (mu klassiõde on Videviku fänn) jne. Kokkun tuli kõik väga jabur,kuid mul lihtsalt polnud midagi prantsa tunnis teha.

Reede tuleb nõme. Kõigil teistel on kooli jõulupidu õhtul,aga minul sõbranna sünnipäev ja ma otsustasin viimase kasuks. Mitte,et ma ei tahaks sinna sünnipäevale minna,aga ikkagi esimene jõulupidu suures majas...

Nüüd ma lähen kuduma ja Rybaki kuulama

Emma








Viimati muutis seda Emma (16/12/2009, 21:37). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

26.detsember!!! 26.detsember!! 26.detsember!! :: Comments

Maiu Laaneoja
Re: 26.detsember!!! 26.detsember!! 26.detsember!!
Postitamine 16/12/2009, 21:23 by Maiu Laaneoja
ma ka nägin reklaami. kindel värk, et teleka ees kord aastas olla Very Happy
Noh,arvestades seda,et ma Eurovisiooni ajal hispaania esinemise ajal magama jäin ja Rybaki poolt hääletada ei saanudki,siis ei saa ma midagi lubada. :) Aga ma üritan seda meelde jätta. *läheb paneb telefoni meeldetuletuse*
Maiu Laaneoja
Re: 26.detsember!!! 26.detsember!! 26.detsember!!
Postitamine 16/12/2009, 21:34 by Maiu Laaneoja
xD peaks ka seda tegema. mõnusalt hilja ka ju -.-
Ma nägin ka just seda reklaami. Kohe oli mingi 'vauuu'. Very Happy
Aga ee.. miks selle teema vms nimi on 26. november, mitte 26. detsember? Very Happy
edit. okei nüüd on detsember, Very Happy
 

26.detsember!!! 26.detsember!! 26.detsember!!

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» November/Detsember 2008
» Detsember 2008 / Jaanuar 2009

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: