MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Triinut6
Prince Kirameki
swessu
Cilen
Griffu.
MissSunshine
Lammas
Kärolyn
Everleigh
Constellation
Karolin
Herbts
Naughty
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 08:16

Jaa Very Happy
Oeh, tahan seda viimast osa juba Very Happy
Tahaks teada, mis edasi saab ja kuidas see lõppeb *sigh*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 10:54

Nagu ma ei teaks seda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 11:47

"Kõige pikemad kõned on millegipärast inimesed, kellega Mike väga lähedal ei olnud."

Kõige ebaloogilisem lause Sille kirjatükkide ajaloos.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 11:52

Seal peaks olema inimestel.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 12:57

Ja kellega Mike "Lähedal" ei olnud on ju igati loogiline. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 13:21

lähedane. xD
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 23:07

Mina ei ole üldse rahulik. Sees kõik keeb

ja kõik on üks suur küsimärk, ma isegi ei hakka siin mingei teooriaid pakkuma, sest ükski neist ei sobi. Nagu mis mõttes ?????

Ja sa kavatsed selle kõik epiloogiga ära seletada?! Äkki kaks epiloogi? Kolm?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime16/6/2012, 23:24

JESS!
Lõpuks keegi, kes rahulik pole. xD (Y)
Ja kas sa pole siis kuulnud, et elus pole kõiki vastuseid? Äkki on nii selles jutus ka? Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 00:26

Kui see siin jutus nii on siis sa peaksid tõesti kartma mulle järgmist osa lugeda anda:D:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 07:39

Ooooooooh s***. xD
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 11:08

Be afraid, be very afraid:D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 15:54

I will f*cking double the s*it out of what Lammas said. Very Happy

Ning jah, "Skins" arendab mu sõnavara vägagi kenasti. F*ck on iga teine sõna. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 16:12

Peab olema loogiline lõpplahendus

muidu ei ole lõppu

Ja nii lihtsalt on
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime17/6/2012, 23:54

Lõpuks Kärolt natukene emotsiooni. xD

Jah... noh... jah.
Ma kirjutan epiloogi juurde ka igast asja veel, ju saan teid maha rahustatud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime18/6/2012, 10:58

Ma olen vägagi emotsionaalne. Ma lihtsalt ei näita seda välja. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime18/6/2012, 21:15

See on nii igav. xD
Oma jutu kohta käivat emotsiooni tahaks teada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime18/6/2012, 22:36

Ma tahaks juba uut osa, btw Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime18/6/2012, 22:37

Mhm.
Varsti hakkan kirjutama. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime19/6/2012, 01:36

MG laul epiloogi saatma:


Siin ta siis on, Mike Goldwini lõpp:



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 1khtd



mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 1khtd

Ja see, mu kallid lugejad, oli Mike Goldwin.

Kokku on failis 143 583 sõna. Ma kirjutasin seda 19.09.2011-19.06.2012 ehk 9 kuud. Ja see on kiire, whoa on see kiire. Very Happy
Spoiler:

Mul on praegu veider tunne. Selline... Wow. Ma sain hakkama, lõpuks ometi sain ma sellega hakkama. Esimese MG esimene osa sai ju kirja pandud 04.11.2007. Ja see teekond, mille MG läbis... see on lihtsalt võimas.

Kui ma sügisel seda versiooni kirjutama hakkasin, siis teadsin ma vaid seda, et Kaari/Sanna ja Markkus kuuluvad kokku, Mike ei ole tegelikult nii perfektne ja ta sureb siiski. Sureb ka Sanna ning Georg hävitab meeleheitehoos ajamasina. Kaari ei pidanud hiljem asjast midagi mäletama. Lõpus pidi ta lihtsalt sihitult mööda tänavaid tuiama, Markkusega kokku saama ja noormeest sõnatult kallistama.

Poole jutu peal tuli mulle aga mõte Georgi ajareisist. ...ja see keeras kogu loo ka minu peas pea peale. Jah, Mike ja Sanna surid endiselt... kuid loos oli midagi enamat. Lugu ei mahtunud enam Mike Goldwini ära. See kõik vajas rohkem ruumi, rohkem sõnu. Ma tahtsin rääkida ka Georgi reisist...

Ja siis jõudis mulle kohale ka see, et Kaari jaoks pole seiklused läbi. Kui Mike sai elada vaid teatud vanuseni, ükskõik mis teid pidi ta sinna jõudis, nii saab ka Kaari. Kuid kuigi Kaari on oma õppetunni kätte saanud, ei ole ta veel valmis surmale alla vanduma. Mitte siis, kui kõik peale Mike'i surma (ja 12. klassi kordamise) on hästi.

Sellepärast on siin jutus siiski palju lahtiseid otsi. Sellele loole on mu peas kaks järge: Malle Jürisson (Georgi vaatevinklist tema reis minevikku) ja Kaari Lääne (Kaspari vaatevinklist Kaari päästmisest). Ja kuigi ma hetkel tahan keskenduda MG parandamisele ja tunnen, et ma neid järgmiseid lugusid kirjutada ei viitsi eriti, ei saanud ma MG-d lõpetada valesti: järgedele niidiotsi andmata. Sest see poleks MG olnud. Ma oleksin valetanud, mis loos oli. Ma oleksin näidanud, et Kaari elab kõrge vanuseni, kuigi tegelikult on selle kõrge vanuseni elamisega probleem...

Kuna ma tahan seda lugu edasi arendada ja ehk ka kuhugi sellega jõuda, on hetkel veel natukene aega lugemiseks üleval osad 70-85 + epiloog. Varsti võtan ka need maha. Vabandan kõigi ees, kes pole lugenud, aga oleksid seda tahtnud: ma ei soovinud varem sellest väga avalikult rääkida, et ma loo maha võtan, kuna kartsin, et siis teeks keegi endale wordi dokumenti kiiresti ühe suure copy-paste'i.

Aga tänan teid veelkord sellel teekonnal kaasa tegemast ja kaasa elamast ja minu peale karjumast (ja mind kuhugi saatmast) ning mõnda pisarat poetamast. Teie kommentaarid olid suureks abiks ja innustuseks selle loo lõpetamisel.

AITÄH!

Ja siin teile veelkord fänni joonistatud pilt Mike'ist ja Kaarist (ajast, mil Kaaril jutus veel lillad juuksed olid):
Spoiler:


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime19/6/2012, 01:55

See jäi nii lühikeseks, aga samas Kaari/Sanna vaatepunktist võttis see lõpp kõik kokku. eriti viimsed lõigud.
See pole õnnelik lõpp...
Sellesmõttes, et on teada, et pooleteise aasta pärast sureb Kaari ära ja selleks ajaks on ta ilmselt jälle Kristi sõber ja Markkus....Kogu see kurbus mis oli mingi viies eelmises osas tuleb uuesti... kuna ilmselgelt ei soovi Kaari enam surma petta.
Aga miks on Kaspari järje nimi Kaari Lääne mitte Kristi .....?
Need järje mõtted on võibolla just need, mis kõige rohkem huvitavad. Selles mõttes, et Kaari ja Markkus elavad nüüd aasta aega õnnelikult, aga just need teised...

ja palun
https://www.youtube.com/watch?v=kUIEQ1ZJDs8
ma ei tea kas ma teadsin seda sealt aga noh:D

ja palju õnne:)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime19/6/2012, 02:10

Oeh... nii vana GG. Very Happy Ma arvan, et ma leidsin selle laulu mujalt. Very Happy

Kaari/Sanna vaatevinklist on jah kokku võetud. Sp ma järgesid eriti ei kiirusta kirjutama (kui üldse kirjutan), et ma tegin MG ka niisuguseks, et ta on eraldiseisev lugu. Ja see meeldib mulle nii.

Aga jah... kuigi õnnelik see lõpp pole.

Ja Kaspari järje nimi on Kaari Lääne, sest nii nagu selle loo katalüsaator oli Mike'i surm ja selle nimi on sp Mike Goldwin; ning Georgi järje nimi on Malle Jürisson, kuna Georg läks tagasi Malle pärast... siis Kaspari järg on Kaari Lääne, kuna Kaspar üritab seal Kaarit päästa, ehk siis selle loo põhjus/katalüsaator oleks ka Kaari. Kuigi noh, ausalt öeldes... Kristit oleks seal PALJU. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime19/6/2012, 02:14

Aga nagu ma aru sain oleks see versioon sellest kasparist, kes ei tea midagi Kaari/Sanna päästmisest.
või oleks see siis Kaari surmast päästmisest?Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime19/6/2012, 02:20

Kaari surmast päästmisest jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime19/6/2012, 02:34

Loodetavasti reisiks ta siis selleks vanaisa ajamasinas kaks aastat tagasi ja lõpuks ikka feiliks ja sureks ise ka ära:D:D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime19/6/2012, 02:50

Pärs hea ikka...

Lugesin epiloogi, asjad loomulikult minu jaoks segadus aga mulle siiski meeldis. Ja see mis sa lõppu kirjutasid... MG ei aja mind nutma aga seda tegi miski, mida sa selles oma hilisemas tekstis kirjutasid, et kuidas kui palju jne...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 15 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 15, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: