MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Triinut6
Prince Kirameki
swessu
Cilen
Griffu.
MissSunshine
Lammas
Kärolyn
Everleigh
Constellation
Karolin
Herbts
Naughty
nasicc
18 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/4/2012, 23:07

Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:20). Kokku muudetud 17 korda
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/4/2012, 23:23

Õhhhh! See osa...Khmkhmmm...on ju päris kõhe. Neutral

Varsti ongi Sanna nagu juurvili ega mäleta midagi. Haaahhh..Mis ta ei mäleta varsti siis Markkust ja Mike'i ka w?? Kuradi jama värk...ega eriti aru küll ei saa nüüd. Jube, jube. No

PS: No kui Markkus ununeks oleks kõik ju veel talutav, aga tõnäoliselt unustab ta ennem Mike'i ja vot see ei ole talutav. Crying or Very sad

Nüüd on sul küll paras ports suppi süüa. Twisted Evil
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/4/2012, 23:24

Ma pole veel suppi keetma hakanudki, kullakene! Very Happy

(Ja see oli nii tabav, et ma ei lisa praegu midagi siia. xD)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/4/2012, 23:59

Tabav? Kui see on sellesmõttes tabav, mida mina kahtlustan, siis ei meeldi mulle see tabavus kohe teps mitte. Sa ei teeks mulle seda. Ega ju? Neutral Teeed? pale
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime26/4/2012, 03:28

Ei sa ei jätnud kõige põnevama koha peal pooleli. Shocked
Palun saa rutu-rutu endale kirjutamsi tuhin peale ja kirjuta uus osa.. cheers
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime26/4/2012, 08:51

Naughty - minu ütlemine oli tabav! xD See, et ma pole suppi veel keetma hakanudki. Very Happy (Ok, tglt see on juba soe, kuid siiski. xD)

Herbts - *naerab* Very Happy
Eks ma annan endast parima. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime26/4/2012, 16:02

No sellisel juhul on sul võimalus veel elule! Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime26/4/2012, 19:08

Ta...MIDA ? !

Ja ma arvasin, te mul on küik välja mõeldud. Nüüd paiskasid sa küll kõik minu oletused segi.

Malle ei meeldi mulle, vanaema või mitte, mures või mitte, ta on üks ebasümpaatne inimene.

UUT!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime26/4/2012, 22:29

Naughty - *hingab, käsi südamel* Jumal tänatud! Very Happy

Karolin
- vot sellist reageeringut ma ootasingi. xD
Aga väga tore. Very Happy
Uut... homme ehk. :)
Tagasi üles Go down
Constellation
Piraat



Female Postituste arv : 19

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime27/4/2012, 22:55

TA MIDA?! *jawdrop*

Tegelikult ma karjusin/torisesin su peale MSNis juba piisavalt, seega ütlen ma siinkohal, et sa oled suurepärane suspense'i ülevalhoidja, ja siin parem olgu varsti uus osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime27/4/2012, 23:03

Jaruuu! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime28/4/2012, 01:10

Teate, Constellation avastas, et Mike'iga saab Twitteris rääkida ka. Very Happy Nii et kes Mike'il silma peal hoiavad ja tunnevad, et kommenteeriks... laske tulla. :) Võite olla kontvõõrad või lihtsalt mõni inimene tema loengust vms... Mitte keegi jutu tasemel tähtis, aga keegi tema elust. Ja ta vastab. ;D

See on nüüd see osa, mille pärast ma tükk aega pead murdsin. Kuna see poole öö ajal kirjutatud, tundub ta mulle hullu tohuvapohuna. Loodan, et asi nii hull ei ole. See teema on seostatud varasemate teemadega (ja teadlik ülesehitus algas Malle ja Sanna viimasest vestlusest Tartus), kuid jutus on vaja palju reaktsioone ja asju kohandada. Nii et kõik ei ole loogiline. Kuid see kohandamine tuleb...

Nautige!



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Constellation
Piraat



Female Postituste arv : 19

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime28/4/2012, 01:19

Ma olen suhteliselt ¹okis. *kallistab George'i edasi, no matter what you say* Ma isegi ei oska midagi öelda.

Äkki ma oskan pärast magamist midagi öelda...
... jah, ma tulen hiljem tagasi ja kommenteerin pigemalt.

Zomg.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime28/4/2012, 09:49

Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime28/4/2012, 19:49

Kaari on isekas. Tal on vedanud, ta näeb, mida ajarändamine teeb, ta saab õppida tema vigadest. ma loodan, et Kaari saab sellest varsti aru.

Sa võiksid kirjutada teistest ka - Kristist, Markkusest jne. Asi muutub kuidagi väga masendavaks.

UUT !
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime28/4/2012, 19:51

Heh. Very Happy
Ülejärgmine osa on jõulud (Markkuse pool). Very Happy Ja siis on mul äge vana-aastaõhtu plaanis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime28/4/2012, 20:14

No mina juba kartsingi, et see sasipuntra jundar, mille sa oled kokku keeranud, hakkab lahti hargnema, aga tuhkagi. Hoopis veelgi hullemaks sasipuntraks läks asi. Ja selles osas sai nii mõnigi asi veidi selgemaks, aga siiski on kõik endiselt nii masendavalt lootusetu kui aus olla ja tõessti Sanna on pisut isekas, kuigi jah, ma küll ei teaks mina ma sellises olukorras tema asemel teeksin. Neutral

Ma tegelikult lugesin seda asja kaks korda, sest esimesel korral ei saanud ma eriti mitte kui millestki sotti ja muideks sa mainisid, et kirjutasid seda öösel. jah seda oli märgata. Peaksid selle osa kindlasti üle vaatama, sest siin esinesid ikka sellised veidrad laused, et ma ei saanudki aru, mis toimub. Mingid asjad tundusid väga kahtlased. Ei teagi, kas olid mingid näpikad või lihtsalt ma olen loll! Very Happy

Igatahes harutamist sulle veel jagub ja ma loodan, et sa saad oma puntra siiski harutatud. Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime28/4/2012, 20:35

Naughty - *hingab sügavalt sisse*
Jeaaaah.... see pundar. Jah. Very Happy
Aga ma vaatan selle üle... millalgi. Täna olen ma päev otsa Sõpru vaadanud ja teed joonud ja naernud nagu pooletoobine. (H) Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime29/4/2012, 13:40

Issand jumal kui isekas Sanna on!! O.o
Nagu tõesti! õõh!
Aga miks siin ainult üks osa üleva onl?
Ma ootasin ikka mitut juba... Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime29/4/2012, 13:46

Paha Sille. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime29/4/2012, 14:04

Ongi noh, sa oled kohutav Very Happy Very Happy
Uut osa tahan! No, täna vist ei saa ja homme.. aga ülehomme olgu olla uus osa! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime29/4/2012, 14:10

Nooooohhh... xD
Teisip kindlasti uut osa ei tule, sellele eelnevatel-järgnevatel päevadel jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime29/4/2012, 14:55

Sõbrad...oh jahh. Jeap ostan täna ka endale vaarika teed, siis oh juudas läheb alles joomiseks ja One Tree Hill'i vaatamiseks. Very Happy

Aga sina, ei vaata enam Sõpru, sest meie vajame MG-d. Mina veel eriti, sest ma olen segaduses ja see segadus minu sees närib mind ja varsti polegi minust enam miskit järel. Neutral

Nagu Everleigh ütles. ,,OLGU OLLLA!'' eks? Very Happy

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime29/4/2012, 14:59

Miks sa siis segaduses oled?Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime29/4/2012, 15:04

Täna on nagunii üks segane päev ja noh see jutt ajab mind segadusse. Ma ei saa asjadest aru nii nagu ma tahaks nendest aru saada. Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 17Mine lehele : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: