MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Triinut6
Prince Kirameki
swessu
Cilen
Griffu.
MissSunshine
Lammas
Kärolyn
Everleigh
Constellation
Karolin
Herbts
Naughty
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 18:40

Miks nii lühike?? Crying or Very sad
Kurb osa oli. Või noh, nukker. See oli hea mõte, et kirjutada mälestused üles. Tubli Kaari!
Uut tahan. *ohkab raskelt* Mul hakkab selline tunne tekkima, et mulle ei meeldi selle jutu lõpp Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 19:03

Mike vol 2

Mike’il oli vaja uus pistik töökorda seada ning ta õpetas mulle seda protsessi. Hetkel ma seda küll ei mäleta, kuidas see käis, kuna tollal olin ma liiga ametis oma näpu veekruusi panemise ja tilkade temale ükshaaval pähekukutamisega. Tüüp reaalselt ei saanudki enne aru, kui tal juuksed nagu kaamliilaga pea külge liimunud olid.

Ja nende juuste taltsutamine võtab AEGA.


Nagu awwww lihtsalt juu! (L) Very Happy

Need mälestused olid nagu tõsiselt südantlõhestavad. Ja Sanna on päris tark, et need kirja otsustas panna!

ma nagu ikka ei suuda veel uskuda, et kõik need pusasse jäänud nöörikesed peaksid hakkama sealt ükshaaval hargnema. Või siis korraga, aga siiski hargnema. Loomulikult ma nagu tahaks, et see juhtuks, kuid samas ei taha ka. Ma ei kujuta ette ka mida kõike sealt puntrast sa meile näkku suudad heita. Oehhh...kardan kohe. Neutral

Jaa muide, mis tähendab, et te ei õppinud ühiskonda? Kuti pähh! Evil or Very Mad

Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 19:17

Mulle meenus Nukitsamees selle viimase kahe sõnaga xD
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 20:29

Kaari ikkagi ei adu, mis siis juhtub kui ta ajas tagasi ei lähe...

lühike ja nukker osa. aga hea.

UUT!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 20:55

Mm.. edasi ikka? Very Happy
Ta peab edasi minema ajas, tagasi oma aega?
Nüüd olen segaduses, damn Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 20:58

Minumeelest peab ta ka edasi minema Rolling Eyes

Või olen ma ka kogu loots valesti aru saanud? affraid
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 22:04

Sa suutsid juba sissejuhatuses või kuidas iganes sa seda uuele osale eelnevat möla ka ei nimetaks ühe ja sama sõna kaks korda valesti kirjutada.

Ja mul on tunne, et väga paljud inimesed ei adu, et "Kuti" fraasist "Kuti pähh!" tähendas Nuki keeles "Kusti".

Ja kes tahab mu häälepaelu? Sest mul on tunne, et ma suht kohe köhin need välja.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 22:22

Everleigh - hmm. Naljakad kahtlused. Very Happy

Naughty - Usu-usu. Very Happy Usk kaob... enne lootust millalgi, but still. Very Happy
Ja... juhtus nii noh. xD

Karolin
- Aitäh!!!! :)

Kärolyn - Missugused sõnad??? Very Happy Lugesin üle... ei leidnud. Very Happy
Ja tänan, kuid ei. Very Happy

Sanna peab minema ajas edasi pmst... aga enda eksistentsis tagasi nagu... Very Happy Pmst Sanna peab hetkel edasi minema. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/5/2012, 23:36

Väga rõõmustav seda kuulda, et ma siiski olen millelegi ka pihtsa saanud! Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime3/5/2012, 00:36

Okei, ta on oma kindlate kiiksude ja probleemidega ning ta ei saa oma vanaemaga läbi ja ta muutis vanaema elu kardinaalselt.

Loe nüüd see lause uuesti üle ja vaata kellega ta läbi ei saa:D

Ja mis sa valetad:D mina õppisin kolm tundi ühiskonda ja parandasin veel põhiseaduse ka ära:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime3/5/2012, 08:44

Whoops. Very Happy
Told ya. Very Happy

Sina oled tubli. Very Happy
Mina ei ole. Mul täna 11 konsultatsioon, siis õpin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime4/5/2012, 16:37

"Aga mul on kurbade osade kirjutamisest kopp ees, nii et jõulud tulevad (loodetavasti) lõusad. Loodetavasti sp, et peaksid küll väga lõusad olema"
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime4/5/2012, 19:35

Aaa. Oih. Mul jätab vahepeal mingid tähed vahele.
Tagasi üles Go down
MissSunshine
Teise astme kurjuse abiline
MissSunshine


Female Postituste arv : 5

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 18:29

Kas sellest loost lühitutvustust ei saaks? :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 18:35

Heh. Very Happy
Ikka. Very Happy

Ühel õhtul on Kaaril ja Mike'il hiiglaslik tüli ning nad lähevad vihastena lahku. Hommikul helistab tüdrukule aga noormehe isa, et Mike sai öösel autoõnnetuses surma. Kaari veab end läbi järgneva nädala ja Mike'i matuste ning siis läheb ta mõneks ajaks oma küllaltki kaugeks jäänud lemmikvanaisa juurde. Vanaisa on aga leiutaja ning tema eluunistus on täitunud: ta on valmis saanud ajamasina. Mida Kaari siis teeb? Läheb ajas tagasi, et Mike'i elu päästa. Ainult et millegipärast satub ta 2 nädala taguse aja asemel hoopis 2 aastat varasemasse aega ja peab endale uue elu ehitama, sest vanaisal tollal veel ajamasinat polnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
MissSunshine
Teise astme kurjuse abiline
MissSunshine


Female Postituste arv : 5

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 19:45

Hästi, tundub huvitav, hakkan siis lugema Very Happy
btw, mu klassiõe nimi on Kaari Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 19:57

Loodan, et jutt meeldib. :)

Kõikjal Kaarid... xD

Btw... sa uus kasutaja ja ainult siin postitanud... kuidas just MG silma jäi? Very Happy
Tagasi üles Go down
MissSunshine
Teise astme kurjuse abiline
MissSunshine


Female Postituste arv : 5

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 20:10

Parim järjejutt 2011 aastal ju Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 20:11

Aaa.
Jah... kõlab loogiliselt. xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 21:41

Nonii. Üle tüki aja uus MG jälle! :)
Loodan, et see osa meeldib. Tunnen, et ma pole päris sadulas selle looga hetkel... need pikad vahed siin ei aita. Very Happy Aga käed on jõulud, nii et nautige! Very Happy


Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 22:46

Sa ütlesid, et nüüd tulevad rõõmsamad osad.
ja nüüd tapsid jõuluvana:D

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime6/5/2012, 22:47

LOL. xD
Ja ma tõesti naersin kõva häälega. Very Happy
Noh, jah, juhtub. xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime7/5/2012, 17:21

Hmm.. ma ei oska seda osa mitte kuidagi kommenteerida... Very Happy
...
No.. ei oska noh XD
Mm.. uut ehk? (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime7/5/2012, 17:27

Uut ka, jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime7/5/2012, 17:30

Mis uut ka jah Very Happy
Uut tahaks nagu kohe või nii xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: