MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Triinut6
Prince Kirameki
swessu
Cilen
Griffu.
MissSunshine
Lammas
Kärolyn
Everleigh
Constellation
Karolin
Herbts
Naughty
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime19/5/2012, 21:37

Haha, Kärolyn ütles hästi (Y) XD
Lühike ja konkreetne. Very Happy
Naughty, ei tahtnud. Aga ma ei oleks tahtnud, et ta surma saab. Ja Kaspar piinleb. Ikka veel. Nad kõik piinlevad.. peale Kaari.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime19/5/2012, 21:41

Eeehhh... jah.
Käro kommentaar ehmatas mu täitsa ära, (A)
Kirsti... jah. Jah jah jah jah. (Mul on nii kurb olla.)
Tiina - piinlevad.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime19/5/2012, 21:41

Mis...Kaari piinleb ju ka. Ta ju näeb kõike...seda kui valus Kasparil on! Tema piinleb kaaaaa Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime19/5/2012, 21:54

Ajaa.. sellele ma ei mõelnudki. Nojah siis.
Ma olen liiga nõutu, et midagi veel öelda... mul on neist kõigist kahju.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime20/5/2012, 00:22

Mul on siiralt kahju, et Sille nii külmavereline mõrvar on.

Mike, Sanna-Kaari, who's next? Vanaisa? No ta on vana ka juba.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime20/5/2012, 01:08

ISSAND JUMAL GRIFFU!!!!!!!!!!!!!!!!! Neutral PALUN ÄRA PANE LAPSELE JABURUSI PÄHE. VANAISAT EI PUUDU... Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime20/5/2012, 01:48

Ühesõnaga. Nüüd teab Kaspar ajamasinast ja tema tahab nüüd ajas tagasi minna, et Sanna-Kaari elu päästa ja...

Ei, Sille ütles, et sellel on mittepalju osi jäänud. Noooh. Ju siis nüüd hakkab kõik vaikselt paika loksuma.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime20/5/2012, 07:59

Ma pakkusin ka talle Seda Kaspari ajarändamist, aga talle ei meeldinud see. Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime20/5/2012, 11:44

Tõesti, Sillele ei ole tarvis selliseid mõtteid juurde anda :X
Ta suudab iseseisvalt katastroofi välja mõelda. Lihtsalt loodame, et ta ei tapa veel kedagi ära Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime20/5/2012, 22:18

Ma tõsiselt ka nutan praegu Sad

MIKS SA NII TEGID? Vahet pole, mind ei huvita... AGA MIKS, MIKS PIDI SANNA SUREMA?????

Tegelikult oli see ju hea, kogu see segadus lahenes äkki, aga miks nii?

nüüd sa pead külll uue osa ruttu valmis kribama!!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime20/5/2012, 22:39

Jea.. millal sa meile uut osa annad?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime20/5/2012, 22:51

Ma loodan, et homme...

(Ja olen õnnelik, et te nii emotsionaalsed olete. (A) )
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime21/5/2012, 22:44

Tänast ei ole palju järgi enam.. muide Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime21/5/2012, 22:51

Juba kirjutan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime21/5/2012, 23:01

Jeei Very Happy
Tubli Sille, tubli Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 00:05

Ma ei osta plaate kuigi tihti, aga kui ma ostan, siis ma tahan, et plaadiga tuleksid ka laulusõnad. Mulle meeldib lamada põrandal või voodis, kuulata plaati, ise samal ajal sõnu lugeda ja võib-olla ka kaasa laulda. Täna ostsin ma endale Lana del Rey plaadi ja olen üliõnnelik, sest seal vahelduseks olid sõnad.

Viimane plaat, mille ma ostsin, oli detsembris Hurts ja kammoon. KES PAGAN EI PANE HURTSI PLAADI JUURDE SÕNU?!? Ma olin nii pettunud.

Enivei. Kas te teate, miks vahel ei panda sõnu plaadi juurde? Mis loogika sellel on?

Jagasin oma vähesed isiklikud plaadid pastakatega kaheks: vasakul on plaadid, millega olid sõnad kaasas; paremal plaadid, millega polnud. Ja paremal pool on peaaegu sama palju plaate kui vasakul pool. Hmh.

(PS. Jah, mul on veider muusikamaitse. Very Happy)

Spoiler:


Järgmises osas saate Kristi, Markkuse ja Mike'i reageeringu ka.
Loodan, et see osa meeldib.
Mulle ei meeldi eriti kirjutada nii, et Sanna surnud.
Üldse ei meeldi. Sad



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 00:16

ooeh...matused on kindlasti...lõbusad
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 00:36

Sul oli õigus, Sille Very Happy
Issand jumal.. sellest tuleb midagi väga head veel xD
Vanaisa ja Malle kisma oli äge, lol Very Happy
Üldse osa oli kurb aga samas kuradi naljakas.
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 15:35

Mendav, masendav. Ükkõik kui badas vanaisa ka oli ja ükkõik, mis geniaalne idee tal just tuli, Sanna on ikkagi surnud. Sad Vaesed Markkus ja Mike ja Kristi.

UUT!
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 16:08

Ma just avastasin,e t ma ei kurvasta üldse Sanna surma pärast:D võibolla on osa see, et ta on veel jutus aga ma ei kurvasta kuna see tundub nii loogiline, et lõpuks ta päästetakse ära ja ta ei jää surnuks....sa ei saa ju ometi kurva lõpuga seda juttu kirjutada:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 16:16

Everleigh - äge, et selle osa kohta sai öelda korraga kurb ja naljakas. Very Happy

Karolin - jah... Kuigi minu arust see, et Malle sai litaka, tegi asjad rõõmsamaks. Very Happy

Lammas - ei või iial teada. xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 21:19

Deem, deem, deem...Milline acton nagu. *hüppab elevusest*

NII KOHUTAVALT LAHE...Oli lugeda, kuidas vanaisa Mallele koha kätte näitas. Tal ei olnud Sannast kahjugi. No on alles mutt rsk. Evil or Very Mad

Aga muidu samad sõnad, mis everleigh ütles. Kurb ja samas naljakas.

Jah Sanna surma sisse toomine on väga kurb jne, aga samas peab tõdema, et ka kohutavalt palju annab see loole juurde. Seega keep going Sille. Very Happy

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 21:20

I will, I will. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 21:21

Ja muideks, enamused su plaatidest on täitsa kuulatavad! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime22/5/2012, 21:26

JEEEEEE! xD
(Mis sest, et ma ise sama arvan. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: