MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Go down 
+8
Dreams
accident
Karro
Pizza
Karolin
Audrey
Everleigh
Murtagh
12 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime21/5/2010, 21:27

Kustutatud!


Viimati muutis seda Murtagh (1/8/2019, 22:40). Kokku muudetud 8 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime21/5/2010, 22:50

See võib huvitav tulla.

Nii et uut osa ootan kindlasti :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime21/5/2010, 22:56

Algus see naermine kolimise kohta meenutas mulle täiega mingit filmi. can't remember aga mulle nii meeldivad sellised algused jne. Very Happy

Algus tegi mu tuju veelgi paremaks :)

Lühike oli -.-

Aga täiesti OK. Ootan huviga uut.
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime21/5/2010, 23:17

Tõotab tulla huvitav.
Muidu võibolla ei oleks aga lause ´Mina pidin minema Uus-Meremaale, kuhu ma muidugi olen tahtnud minna, elama.´ Muutis...noh mitte kõik aga siiski üsna palju What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime22/5/2010, 10:26

Kustutatud!


Viimati muutis seda Murtagh (1/8/2019, 22:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime22/5/2010, 12:52

Mul tekkis see küsimus, et kas Marilyn on uus-meremaallane või nagu... väliseestlane? Ma hakkasin mõtlema, et kui ta on kohalik, siis kuidas ta aru sai, mida Martin oma emale vastas? Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime22/5/2010, 22:23

Oih. Loogikaviga. Ta on kohalik. Aga tegelt, võib ka nii olla, et Martin rääkis inglise keeles, näiteks et tal on mingi harjumus hakata inglise keeles rääkima, kui ta vihane on. Sry. Ma ei kirjuta inglise keelset teksti siin inglise keeles, seega on kõik eesti keeles kirjutatud, aga tegelased nagu tegelikkuses räägiksid inglise keeles.

Sry, kuna see oli tõesti viga xD Aga noh, jah oletame seda, et tal on harjumus Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 11:48

OK.
Aga üldiselt mulle meeldib ja ma juba ootan millal Martin ja Marilyn kohtuvad ja mis siis üldse saama hakkab ja nii edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 15:11

Kustutatud!


Viimati muutis seda Murtagh (1/8/2019, 22:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 16:40

Traditsiooniline pubejutt :/
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 16:43

Heh Very Happy
Võib-olla tõesti xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 17:53

Uus-Meremaa! Razz Wellington! Razz Razz

Igaljuhul siis. I-pod - interesting spelling. iPod äkki? Very Happy Jaaaahm. Vestlus käis inglise keeles, seega sa ikka tead, et sellel polnud pointi, sest inglise keeles ei saa teietada. xD

See 'you know where Russia is' koht pani kergelt muigama. It's so huge, it's kinda hard to miss, yaknow. Dunno, pani tüdruku korraks imbetsillina mõjuma. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 18:14

Oih. Ma proovin rohkem mitte loogikavigu teha xD
See iPodi koht, nagu sina seda kirjutad... mulle on see mu klassiõe käest külge jäänud xD Sry Very Happy

Um, see Venemaa värk, ega Marilyn ei ole mingi geograafia hull Very Happy Ta teadis, et Venemaa ning Soome on põhjariigid, aga Soome võis ju mingi... teiselpool Norrat ka ju olla xD

Kusjuures, sul ei tulnudki päris see reaktsioon, mida WT ennustas xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 19:39

Riiight. Järgmisena tuleb 'so dya know where USA is'. Very Happy

Mhm. Ta ennustas, et ma saan selle Uus-Meremaa peale rabanduse ja hakkan vahtu suust välja ajama, eksole. Very Happy Ma tegin seda talle juba MSNis, seega praegune *gasp* moment oli väiksemal skaalal. xD

New-Zealand! Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy *gasp* *breathes* !!!!!
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 22:17

See lause muutis sellepärast palju, et muidu on see selline totaalselt tavaline pube jutt. Keegi kolib kuhugile, sest ta vanemad sunnivad.
Aga see lause tegi sellele jutule sellise väikse nõksu sisse.

Jutt on natuke...eeem konarlik? Ma ei oska seletada, see ei voola kuidagi. Laused ei lähe kokku.

Millegipärast olin ma alguses veendunud, et Marilyn on poiss, ma vist ei lugenud nime või midagi ja siis kui ta mõtles 'Deem, kena keha.' mõtlesin ma, et mida asja? ning mõistmine tuli alles pärat neid järgmiseid lauseid.
What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Lol

Kusjuures inglise keeles saab teietada. Sa paned lause lõppu lihtsalt miss, misssis või mr .
eks see ole jah üks pube jutt, aga mul on veel lootust, et sa paned sinna sisse veel natuke neid nõkse.
Ootan siis uut What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime23/5/2010, 23:21

Karjuv kõneviis. *purskab naerma* Väga hea, väga hea. Very Happy
Aww, you picked Daniel. ^^ *jätkab jonnakaid püüdlusi Daniel Faraday'd joonistada*

Ei ennustanud ma mingit vahtu, totakad. Very Happy
Uus-Meremaa Razz I like it, I DO like it, they filmed LOTR there! You gotta mention it. Very Happy

Ega's midagi, hea jutt on, uut osa? (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime24/5/2010, 15:44

Erewin, hehe xD Chill, tõsiselt ka Very Happy Pole vaja, et sa ära sured xD
Karolin, ahnii. *naerab* Ega tegelt ma ei olegi plaaninud seda teha mingiks kohutavaks seiklusjutuks vms, pigem selline elu... aga ma üritan seda huvitavamaks teha Very Happy
WT, mulle meeldis Daniel rohkem xD Kusjuures, ma tahan ka tegelt megalt Uus-Meremaale minna, ma koliksin sinna suurima heameelega. Ja mu isa tahaks ka xD Seega... New-Zealand it is! Razz

Uut saab... varsti Very Happy Vist täna Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime24/5/2010, 17:34

Oo, täna? Wohoo! Very Happy

Btw, Karolin, misasja sa ajad? Kui sa kedagi eesti keeles preiliks nimetad, siis see ei ole kohe teietamine. Preilit ei pea üldsegi isegi teietamise juures kasutama, sa võid preilit hellitusnimena kasutada ja siis sinatada. *tark* xD

Ma tahan ka Uus-Meremaale! Razz (keegi ei osanud nüüd seda küll ära arvata, eksole Very Happy) Seal on Craig! <3 Lähen sinna ja otsin ta üles ja siis on aiai. Vaene Craig saab arvata, kes seal piimariiulite taga luurab, kui ta kohukesi ostab. xD
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime24/5/2010, 19:33

Kustutatud!


Viimati muutis seda Murtagh (1/8/2019, 22:41). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime24/5/2010, 22:06

Ehhe, Claire & Ilana! *keksib*

Liiga lühike osa oli. Very Happy See on kõik, mida ma praegu jaksan öelda. Very Happy UUt kähku! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime25/5/2010, 13:37

"Ma pidi teda mõne aja toas hoidma, kuid nüüd võib ta taas väljas olla." pidin

Rohkem vigu ma ei pannud tähele Very Happy

Täitsa huvitav, kuigi tuleb vist jah mingi pubekate teema... XD

Ja see, et mina panen soovi uue osa ja sa siia..hmm...see on kahtlane Very Happy

Aga sellegi poolest tahan ma siina uut osa ! Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime25/5/2010, 15:36

Uus-Meremaa hoog on still peal. Very Happy

Btw, ma hakkasin mõtlema, et kui ta NZ's elab rikkurite rajoonis, siis peaks ta Eesti mõistes sitaks hull rikkur olema. Sest Eesti mingi miljonär on välismaal mingi tillu ju. Very Happy

Ja krt, ma pean ütlema, et ära tee sellest mingit pubejuttu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime25/5/2010, 15:39

WT, chill, tõsiselt Very Happy
Tiina, parandasin. Heh, varsti saad Very Happy
Erewin, hmm, jah, ju ta oli rikas. Very Happy Pubejuttu... kes väitis, et tuleb? xD Okei, ma ise ütlesin midagi sarnast, aga ikka Very Happy

Uue saab varsti Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime25/5/2010, 16:03

Dammit. Ma ei taha, et ta oleks mingi rikas. xD

*plaanib oma sõitu NZsse* Paadiga läheksin. Justh. Ja kuna ma olen nii äge, siis ma ei läheks mitte mööda jõgesid ja meresid, vaid paneksin otse mööda Atlandi Ookeani ja siis tõenäoliselt sealt edasi Vaiksest. xD *noogutab*

Ja siis... Kohalikud saaksid imestada, mis hull seal ringi käib. Very Happy Eestlased saavad uue maine. Very Happy

Vägagi teemasse, eksole. Very Happy

Aga kuna NZ on suht ekstreemspordi maa, siis võiksid seda ka sisse tuua, Murty. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime25/5/2010, 16:57

Parem oleks kui saaks, mul on su tel nr.

Varsti hakkab see helisema ja ähvardused hakkavad tulema! Very Happy Very Happy

Nii et liiguta end ja kriba meile siia ilus pikk osa (H)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]   What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Murtagh' looming-
Hüppa: