MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Triinut6
Prince Kirameki
swessu
Cilen
Griffu.
MissSunshine
Lammas
Kärolyn
Everleigh
Constellation
Karolin
Herbts
Naughty
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
AutorTeade
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 19:07

Eheee...ja ma pole veel seda osagi jõudnud kommenteerida.

Mulle meeldis see osa ja minumeelest ei olnud see üldse lühike. Vat kus ahnekesed on väja tulnud, eks Sille? Tahavad aina uusi ja pikemaid osasi. jummel küll! Very Happy

Mulle meeldis see et sa kõikide inimestega eraldi selle viimse kohtumise välja kirjutasid.(Y)

Markkusega osa oleks võinud veel emotsionaalsem olla, sest nad ju ikka paar. See osa jättis mind kuidagi külmaks miskipärast, kuigi jahm see võis tuleneda sellest, et ma ootasin just sellest kohtumisest midagi enamat. Neutral

Okei nüüd tuli siuke pläma, aga enivei...uut tahaksin mina ka! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 19:55

Everleigh - paari tunni pärast. Very Happy

Naughty
- Hah. Very Happy jah, kuigi mulle tglt meeldib, et nad uusi ja pikemaid osasid tahavad xD(A) Ükskõik kui palju ma siis ka ei viriseks. xD
Mm... tegelikult ei näinud me Markkusega seda lõppu. Very Happy Lõpu algust nägime. Very Happy
Ah well, KIRJUTAMA! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 22:00

Ma olen nii tubli. xD

Teate... mul on see MG kaustik, eksole. Very Happy Kirjutan tegelaste tausta ja igast muud vajalikku asja sinna. Very Happy Pikk jutt, millel muidu ainult oma peaga järge hoida... Very Happy See on selline mõnus mittemidagiütlev sinine kaustik. Very Happy
Spoiler:

Seda saavad vabalt vaadata ainult inimesed, kes MGst ei tea muud kui et ma sellist asja kirjutan. Very Happy Ehk siis... suht vähesed. Very Happy (Kord nägi seda ka Kärolyn - tegelaste pilte, minu range järelvalve all, muidugi. Very Happy Et ta midagi keelatut ei näeks. Very Happy)

Igastahes, paar nädalat tagasi oli mul külaline, kelle tegemistele selle kaustikuga ma erilist tähelepanu ei pööranud, kuna tema on ka selles lahtris, kus inimene ei tea suurt midagi peale selle, et MGd kirjutan. Very Happy Ja siis mul oli laua peal minu pinal ja ta joonistas selle pealt ühe pildi mulle vihikusse. Very Happy (Mul on teema lehmade ja lillaga. ;D)

On sarnased, eh? Very Happy
Spoiler:
ja
Spoiler:

Ja see IF I WERE A COW on ka tema kirjutatud. Kahjuks on see molutama minu käega tehtud. Very Happy Pakkusin täna Loorele selle sõna välja. Talle ei kõlvand. Ise tahan selle kuskil siin jutus veel ära kasutada. XD Aga oleks võind viitsida pastakat otsida. Very Happy

Igastahes... Nautige! :)




Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:09). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 22:28

No, täitsa pekkis! Kurat küll, Sille! Very Happy
Huvitav osa oli. Ja megamega nunnu osa. Ma teadsin juba ette, mis selles osas tuleb! Peale lõpu muidugi. Mul on selline nägu peas: O.o
Ma tõsiselt loodan, et sa ei tapa Kasparit ära :S
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 22:31

Mulle meeldis su reaktsioon MSNis ka.
Ah well.
Elame-näeme. Very Happy
Mulle ka see osa meeldis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 22:51

Tore, et meeldis Very Happy
Ma hakkan sulle varsti uuesti uue osaga pinda käima, nii et pane oma vaim valmis! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 22:55

Oeh. Very Happy
Tegelen sellega. xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 23:11

Parem oleks, kui tegeled Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 23:16

Ma mõtlen, et.. Sa polegi selle MG jooksul maratoni teinud.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime18/5/2012, 23:20

Maratoni?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 18:02

Sille...kui see on nüüd see, millest me msnis rääkisime...siis miskipärast ma aimasin selle osa lõppu juba poole osapealt ette. Kuigi jahm...ma loodan, et ma tabasin asja valesti ja see pole nii nagu mina arvan või arvama jõudsin hakata selle kohapeal:


„Jah!“ hüüatan. „Kas sa siis ei näe, mille ma kokku olen keeranud? On kergem kui kaob Sanna, mitte Kaari! Mõtle emale, isale, Jaanale... kõikidele neile inimestele: endale!“

„Ja sina mõtle Kristile, Markkusele ja Mike’ile! Mõtle oma töö- ja kursakaaslatele!“ karjub tema, emotsioonid lõpuks vallandumas. „Mida nad teevad, kui Sannat enam ei ole?! Ma ei taha mõeldagi. Sa oled nii suur osa nii paljude inimeste eludest.“


Miski selles lõigus pani mind mõtlema, et äkki ongi nüüd käes see hetk... Neutral

Okei igaljuhul lahe osa oli. Tervenisti... Rolling Eyes See koht veel eriti kus Kaspar rääkis kuidas ta tundis kohe midagi imelikku ja et ta tahab Sannat kallistada ja oehhh...nii awwwiiii Very Happy

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 18:13

Jälle uus? Very Happy
Oh, kui sa selles vaimus edasi jätkad, Sille, siis ma vist ei jõua tükil ajal järje peale. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 18:40

Sille on nii usin, usin, uuuusiiiiiin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 18:42

Ma olen märganud tõesti. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 19:35

Muh. Very Happy
Aga tore on usin olla. Very Happy

Aga... jeah. Very Happy
Ma ei oska selle peale midagi rohkemat öelda. Õhtu poole peaksite veel ühe osa ka saama ja... :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 19:55

jessss Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 20:39

Jah.. Et postitad palju osasid järjest. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 20:42

Aa, et ühel päeval rohkem kui üks osa? Very Happy
Hmm, seda ma vist enam ei tee. xD


Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 21:05

*nutab* Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 21:06

*teeb kalli ja nutab ka*
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 21:09

OMG! Sa ei teinud nii! O.O
Sa tapsid Kaari ära... like for real??
Miks see osa nii lühike on?
Ah? Ah?! *hakkab nutma*
Ma ei oska enam midagi teha...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 21:10

*teeb Tiinale ka kalli*
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 21:16

Everleigh, kas sa oleksid tahtnud, et Kaari ja Kaspar pikemalt piinleksid? Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 21:35

Minevittu.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime19/5/2012, 21:35

Sa tapsid minategelase ära. MISMÕTTES?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: