MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Triinut6
Prince Kirameki
swessu
Cilen
Griffu.
MissSunshine
Lammas
Kärolyn
Everleigh
Constellation
Karolin
Herbts
Naughty
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime5/6/2012, 12:21

Krt, ikka veel teispäev täna -.- Very Happy
Ma elan juba hommikust saati kolmapäevas xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime7/6/2012, 22:36

Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:15). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime7/6/2012, 22:49

hmh...mismõttes mike suri ära...
ma saan küll aru jutu mõttes, aga mitte emotsionaalses mõttes:D:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime7/6/2012, 22:54

Hah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime8/6/2012, 00:41

Ma sain seda kõige esimesena lugeda! Very Happy
Mitte et see mu meelt selles osas rõõmsamaks teeks.
Mike on ikkagi surnud.
Sanna on ikkagi surnud.
See taksojuht on samuti kutupiilu.
Masendav. Sellel jutul küll õnnelikku lõppu ei tule... Sad
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime8/6/2012, 16:05

Mismõtttes Mike suri ära!!!!

kogu see jama ja ta ikkagi suri !

Aga see tähendab, et Kaari peab elama. Kui asi käib nende seaduste järgi,et ajamasin ei muuda midagi ja kõik lahkuvad siis kui nad peavad, ei sure Sanna ära. Ei sure.



UUT! ...oot, mitu osa veel on ?
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime8/6/2012, 20:59

Mind huvitaks hoopis see, ett.. Kas seal vanas minevikus. Enne kui Kaari ajas tagasi rändas ja värki. Kui ta seal alguses alles nuttis ja halas.. Kas siis suri Mike ka Annaga koos olles?
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime8/6/2012, 21:23

Everleigh - naerata. Very Happy

Karolin - Siiamaani pole ajamasin muutnud vaid Mike'i ja taksojuhi surma. ...ja noh, Liisa ja Kristjan olid ka enne Koidu vanemad. Aga enne ei olnud... ma ei tea, enne ei saanud Markkuse pere jõulupeol üks laps peaaegu teada, et jõuluvana ei ole näiteks. Asjad on muutunud, Kaari on muutunud... Ja nii Sanna kui ka Kaari, kuigi Kaaril on muutus väiksem ja pigem negatiivses suunas.
Tuleb veel üks osa + epiloog.

Kärolyn - Siis ei surnud Mike Annaga koos olles, vaid tolle juurde minnes.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 01:23

Oot, esimene kord oli Mike Anna juurde minemas ? -.-
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 07:51

Mõned asjad... kuidas ma nüüd ütlen. Kui nad on loodud olema, siis lõpuks see kipub juhtuma... või peaaegu juhtuma.
Seekord said nad paariks pool aastat varem... aga vbl oleks originaalses versioonis asi Annale kergem olnud...
Kuna Annast siin enam väga juttu ei tule, siis võin öelda, et tal on väga raske, sest tema on see, kes elas. Mike oli oma turvavööd jõudnud natukene pikemaks sikutada, et teda kaitsta.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 09:49

Näss, mida Mike sulle tegi, et sa ta juba teist korda ära tapsid?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 16:31

Griffu, see on väga hea küsimus!
Nii kurb on Sad
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 17:14

Mina olen omadega alles kuskil 50'da osa juures. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 17:15

Heh, ja sa tead tänu meile juba ette mis saab xD
Või sa ei loe kommetaare? Very Happy
Paned silmad kinni nende juures Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 17:23

Mõnikord uudishimust loen, sest see on peaaegu koguaeg oran¾, aga katsun mitte. Very Happy Teen asja enda jaoks muidu ebahuvitavaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 17:34

Jaa, õige-õige Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 17:37

nasicc kirjutas:
Everleigh - naerata. Very Happy

Seda on hea öelda sul, kuule Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime9/6/2012, 22:38

Kui ma vaid oskaks, siis ma ütleks, mida Mike mulle teinud on... aga ta vist ei ole midagi teinud. Sad
Olen homsest teisipäevani Saaremaal. Arvuti kaasas, loodan uue osa selle aja jooksul kirjutada. Very Happy

Cilen - hoia meid vahepealsete muljetega kursis. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime14/6/2012, 22:01

Oeh. 3520 sõna.
Ma kardan üle lugeda, nii et taaskord pean vabandama, kui vigu on...
Aga ma tajun seda osa praegu lihtsalt nii võimsalt, et ma ei taha üle lugedes avastada, et äkki see asi polegi nii põnev ja asja kui ma praegu tunnen. Very Happy
*naeratab laialt*
Pärast seda osa on vaid epiloog.
Whoa.
WHOA.
Ja kõikidele suurtele küsimustele ja rantidele, mida ma eeldan, et tuleb, vastan pärast epiloogi ülespanemist. Epiloog tuleb EHK homme, kui aega leian. Loodan, et leian.
Nüüd aga... nautige.
Ja edastage mulle oma emotsioone.



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime14/6/2012, 22:21

„Mõlemad... ja nii lühikese vahega. See ei ole aus,“
see meenutas mulle Ferdinandi ja Flikat....

Aga ma pole siin veel päris kindel, kas ma asjast õigesti aru saan niiet veel ei saa ma su loogika kallal nokkida:D
sellesmõttes, et ma saaks aru kui ta saadaks need kirjad ajas tagasi, et siis muuta ajajoont uuesti aga kui ta selle katki teeb siis pole ju midagi muutunud?
muidugi ei saa ma ikka päriselt aru kuidas saab sanna siis üldse eksisteerida kui kaari ei lähe ajamasinasse üldse aga noh jah:D
ilmselt tuleb siin veel midagi seoses sellega, et see ajamasin on nendega seotud kuidagi?Very Happy
aga okei:D kas nüüd tuleb üks osa veel ja siis epiloog või tuleb kohe epiloog?
ja kas sanna maailma klaasikildudena hävimine oli metafoor või tegelikkus?Very Happy
et kas sanna vaim nüüd siis hävines?Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime14/6/2012, 22:29

See ei olnud tõesti aus...

Haha. Very Happy Ma poole su kommentaari loogikat jälgida ei suutnud. xD Aga järgmine osa on jah epiloog juba ja siis te näete, mis täpsemalt juhtus. Very Happy ...ja siis on MG läbi. Vaid epiloog veel. Very Happy Mulle meeldib öelda seda miskipärast, kuigi kurb on. xD

Ja see maailma klaasikildudena allasadamine oli ühtaegu nii metafoor kui ka tegelikkus. Very Happy Sest, well, klaas jäi obviously kirvele alla. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime14/6/2012, 22:39

okei nvm ma ootan epiloogi ära siis vaatan loogika uuesti läbii:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime14/6/2012, 22:41

*väriseb* xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime14/6/2012, 22:41

Ja mul on wtf nägu ees praegu.
Nagu ma ennist Nässule ütlesin valdab mind kummaline rahu. Ma ei tea millest see tingitud on, kuigi ma pean ütlema, lõpp hävitas minus selle rahu ja nüüd olen ma rahutu kuni ma selle viimase osa kätte saan Very Happy
Ma ei teagi, kuidagi veider on olla. Lõpp on käes. Ma kujutan ette mis seal järgmises osas toimub aga ma ei hakka seda välja ütlema seekord Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime14/6/2012, 22:56

Uh-oh. Very Happy
Sp ma midagi konkreetset sulle ei öelnud, kui sa rahust ja kõigest rääkisid. Sul oli see osa veel lõpuni lugemata. xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 14 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: