MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Triinut6
Prince Kirameki
swessu
Cilen
Griffu.
MissSunshine
Lammas
Kärolyn
Everleigh
Constellation
Karolin
Herbts
Naughty
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 10:18

Uskumatu, et see läbi sai. Nagu... jah, uskumatu Very Happy
Ma kommenteerin seda hiljem pikemalt xD
Aga tubli oled, Nasicc. See oli awesome story!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 10:42

See oli esimesest osast viimaseni suurepärane lugu ja mul on väga hea meel, et sa selle valmis kirjutasid. Samuti on mul kahju, et sa selle maha võtad, sest ma tahtsin just mõned osad selguse mõttes üle lugeda ja nüüd neid enam ei ole. Kas on mingigi võimalus, et kui ma ilusti küsin, siis sa saadad mulle selle loo? Ma olen aus inimene, kes ei levitaks seda edasi Laughing

Aga loo juurde tagsi pöördudes...

Mulle meeldis, kuidas see jutt voolas ja kuidas sa näitasid, et inimeste saatust ei ole võimalik muuta. Loomulikult ei rõõmustanud ma Mike'i surma üle, aga see tundus kuidagi õige ning Kaari ja Markkuse kohtumine lõpus oli väga ilus.

Minu kummardus sulle ja sellele jutule! cheers

Ja veel...

I think you should totally publish that Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 11:19

Lammas - mis, sa nüüd tahad, et Kaspar ka ära sureks? xD

Audrey - :)
Sa oled lugenud ainult epiloogi? Very Happy

Everleigh - jään kommentaari ootama. :)
Ja aitäh! :) Very Happy

Prince Kirameki - Ma luban, et seda lugu saab uuesti lugeda. Very Happy Aga enne teen ma igal juhul ära editimise: praegu ei ole loos kõik loogiline ja ma tean seda, sest osad ideed tulid liiga hilja... neile on sissejuhatust vaja. Very Happy Ja siis ma tglt loodan sellest raamatut saada... või kui seda ei saa, panen asja uuesti üles. Aga ma arvan, et kui sa tahad lugeda ühte-kahte osa, siis ma võin need saata. :)

Ja suur, suur aitäh nende sõnade eest! :) Sa kommenteerid harva ja siis ma alati kardan, et äkki nüüd on midagi halba, äkki nüüd on midagi halba... Very Happy

Ja mul on veel hea meel, et sa tabasid ära selle, et mõnda asja ei saa muuta.
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 12:08

ei taha:D lihtsalt siis hakkaks kogu see asi nagu uuesti:D
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 13:00

Ühesõnaga kirjutas Nässu loo sellest, et inimesed on idioodid, kui arvavad, et ajamasin oleks hea lahendus katastroofide ärahoidmiseks.
Sa purustasid mu unistuse, Näss.

Aga see selleks.

Osad 50-70 on mul pmst lugemata, niiet ma jään täiendatud versiooni ootama.

See ka selleks.

Mul on nii palju öelda, aga ma ei ütle midagi.

Tsau!

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 14:12

Ei ole ainult epiloogi lugenud. Ma olen vahepeal ka lugenud. Kunagi alustasin aga siis jäi pooleli, kuna ma vist hakkasin NPd kirjutama vms. Aga ma arvan, et ma peaks selle kenasti süvenedes läbi lugema. Nüüd pole enam seda ohtu, et peaks sinult uut osa nuiama Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 14:15

Lammas - olgu. Very Happy Very Happy

Griffu - miks sa siis midagi ei ütle?! Very Happy
Ma tahaks küll endast välja saada... mis iganes see siis ka on, mis su sees pesitseb. Very Happy
Ja see võib loo moraal küll olla (mis sest, et sa seda nii kibestunult ütlesid. Very Happy).

Audrey - Jeah... nüüd on lihtsalt see asi, et peab ootama veel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 15:38

Et siis.. Kirjastusse. Very Happy

Agaa.. Mind häiris selle viimase osa teine pool, kus oli nagu.. Loo point pmst seletatud. Mulle meeldiks, kui ma saaks selle ise kõigist 85st osast välja lugeda. Aga sa nagu panid kirja ära mingid metafoorilised arutelud ja siis oli suht.. Meh.

Aga muidu 5+
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 15:47

Suurepärane jutt! Kergestiloetv, naerma panev, toob vahel väikse pisara silma, alati on tahtmine uut osa lugeda jne

Kahju, et see läbi sai, oleks nii tahtnud veel lugeda, aga sa suutsid seöle tegelikult lõpetada just õigel ajal, see oli ilus nutmapanev lõpp

Mike'i surm oli kurb ja niii kurb oli ka see, et Sanna suri ja ta kaotas nii palju tuttavad, aga see oli siiski kuidagi õige. ja ma arvan, et Kaari sureb pooleteise aasta pärats, sest nii see juba siin jutus on- igale asjale on oma aeg ja kuigi vahel tundub see täiesti vale ja ebaõiglane on lõpptulemus .... see mis on õige.

Lookking forward to those new stories!

Aitäh sulle!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 17:28

Kärolyn - Tore, kui sa varem sellele poindile pihta said. Very Happy Ma tahtsin ka seda näidata, et Kaari on samuti asjast aru saanud... ja ma ei tahtnud lõpus nii teha, et Mike on tal nagu täiesti duudaluu.
Aga aitäh. :)

Karolin - Ja aitäh ka sulle!!! :)
Mul on nii hea meel, et see lugu selliseid emotsioone esile kutsus. :)
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 18:00

Ah mida, ma lugesin selle vana versiooni läbi, aga uut ei saagi lugeda?
Kas see pole kuidagigi võimalik, sest ma tahaks seda uut versiooni ka lugeda?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 18:06

*vaatab kurval pettunud ilmel ekraani*
Nii napilt...
Aga seda lugu saab kunagi uuesti lugeda, seda ma luban!
Hetkel kahjuks mitte... aga ta kas tuleb siia parandatud kujul tagasi või äkki on raamatuga õnne,... tuleb oodata ja vaadata ja loota.
Igastahes ei jää MG kohe kindlasti mu arvutisse kopitama. :)
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 18:13

RAAMAT! RAAMAT! RAAMAT!
Päriselt ka, see tuleks kindlasti minu raamaturiiulile ilutsema(no mitte ainult ilutsema Very Happy), sest juba algversioon oli suurepärane.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 19:26

Heh. Very Happy
Ühesõnaga saad lugeda ja jaksad oodata. Very Happy
Väga tore. :)
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 23:02

Wow. Ja ongi läbi..

Ma lugesin hommikul epiloogi läbi, aga ma ei andnud kommentaari veel kuna täielik blank valitses mu peas. Aga mulle väga meeldis see jutt, tõsiselt. bounce Su kirjutamisstiil, kõik see sisu, tegelased.. lihtsalt imeline.

Tegelt Kaari/Sanna tegi selle ajareisi nagu täiesti ilmaasjata, kuna Mike suri ikka. Saatus. Aga, kui helgemat poolt vaadata siis ta sai juurde väga häid sõpru... kuid kaotas nemadki -.-
Ma hakkasin lihtsalt mõtlema, et mis tunne oleks alustada sõprust inimestega, keda sa oled tundnud juba päris pikka aega? Et nagu inimestega kellega sa oled väga lähedane, kellele sa oled alati toetanud halbadel päevadel, oma mured välja rääkinud jne. Ning siis juhuslikult kohtute kuskil - nad peavad sind võhivõõraks. Eh..

Veel mind huvitab see kiri. Kui Kaari/Sanna toimetas selle vennale siis ta pidi kindlasti seletama, mida see tähendab jne, eks? Et, kas Sanna siis rääkiski, et ta reisis ajas tagasi ning see oli tema (Kaspari) elu armastus vms? Very Happy See oleks äge Very Happy

Ning ma nõustun teistega, sa võiksid tõesti selle kirjastusse saata. See oleks väga lahe kui ühel päeval näeksime MG'd raamatupoes Very Happy Noh, loota ju vähemalt võib Razz

Oeh, see jutt on lihtsalt suurepärane. ^^

Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 23:26

Ma mõtlesin, et minul pole ennem mõtet üldse lugema hakata kui see lugu finally over on nii, et ma alustan 120 osaga, oh... jah... sellest tuleb pikk lugemine.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime19/6/2012, 23:29

Lily - SUUR, SUUR AITÄH! :)
Nii tore näha, et veel lugejaid oli. :)
Ja tead... ma kommenteeriks su kommentaaris KÕIKE. Very Happy Aga ma arvan, et lasta sul ise mõelda... see on palju põnevam. Very Happy Ja mul on hea meel, et see lugu sind arutlema pani. :)
Ja loodame. Mina ka loodan.
Aitäh veelkord. :)

Mezilane
- eeeehhh... Selle 120 osaga on nii, et see on eraldi jutt ja lõpetamata. Ja seda lugu siin sa ka kahjuks enam lugeda ei jõua. Sad Olen pool lugu maha võtnud ja võtan varsti teise poole ka. Sad
Ühel päeval saab seda aga kindlasti lugeda! :)
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime20/6/2012, 15:00

Hmm.. ma arvan et paremat lõpp ei saagi MG-l olla.. cheers
Kõik liikus oma kohale epiloogiga...
Ja 9 kuuga kõik see valmis kirjutada...
respekt...

Aga edu sulle parandamisega (kui ma nüüd õigesti välja lugesin)
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime20/6/2012, 18:01

Niiet sellest ongi raamatut oodata Very Happy?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime20/6/2012, 21:38

Sillkene!!!! Pane nüüd oma vaim valmis, sest siit tuleb pisike kommentaarike Mike Goldwin’i kohta.
Sa tead seda, millise esmamulje ma MG-st sain, siis kui ma seda lugema hakkasin. Mulle ei meenu hetkel, mitu osa ma korraga, ilma et peaksin uusi osi kannatamatult ootama, lugeda sain...aga selle kohta eksisteerib foorumis üks *meenutab* pikk kommentaar. Kuigi sa saad selle üle lugeda, tahaksin ma siiski veidi sinu mälu värskendada.

Esimesed osad olid minujaoks täielikult uskumatud. Ma ei suutnud uskuda, et keegi 18 - aastane suudab sellist teksti suust välja ajada või õigem oleks öelda sõrmedest välja võluda. Kuldsed sõrmed ma ütleks. KULDSED SÕRMED. Ma tahaks sellele kõigele saada loogilist selgitust ning veel sooviksin ma teada, kust tuli üldse selline idee? Selline ajas reisimise jne idee? Kohutavalt huvitab. Kõik need väljendid, mida sa jutus kasutasid...olid lihtsalt...sellised, et nende iseloomustamiseks ei ole veel maailmas leiutatud ühtegi sellist sõda, et seletada, mida ma silmas pean. Snu uueks väljakutseks peakski saama see, et need sõnad välja mõelda. Meenuvad sellised väljendid nagu. Sajavatiline naeratus, sajavatiline loll pirn, paaviani tagumik, tuhandevatine naeratus, endal klemm kõrvuni, romantiline värdjas, higistan nagu siga, tagumiku karvad jne jne. Ma tean, et olen neid korra juba välja toonud, aga toon veel ja kavatsen neid veel kaua sulle ninaalla hõõruda, sest ilmselgelt Sille, ei ole loogiline mannapudru pannil praadimine, mida sinu üks lõbusatest jututegelastest teha üritas. Geenius Sille, GEENIUS. Ma olen seda sulle alati rääkinud. Pealegi oled sa respekti väärt juba sellepärast, et leiutasid enda juttu sellise tegelase, keda saab kindlalt uueks Einstainiks nimetada ja kui nüüd detailselt jutu üle mõelda, siis on ta Einstainist veelgi nutikam. Tõesõna noh...ma tean et ma olen ilmselt ka seda sulle maininud, aga nagu ma alguses ütlesin, sooviksin veel sinu mälu värskendada.

Mul on tegelikult hea meel, et ma avastasin selle jutu siiski piisavalt õigel ajal, et mitte lugeda seda juttu tervenisti korraga läbi. Jah, alustada oli sedasi hea ja sellega harjus päris ära, et uut osa ootama ei pidanud, kuid samas ma pean tunnistama, et see ootusärevus, mis osade ootamaisega kaasnes oli meeliülendav kogemus. Osad muutusid ajaga aina segasemaks. Sündmused hakkasid omavahel lahku ja kokku jooksma ning lõpuks jooksid minu remontimata juhtmed totaalselt kokku, nii et olen 100% kindel, et pooled olulised faktid on kas ununenud või lihtsalt arusaamatuks jäänud.

Kinlasti oled sa teadlik ka sellest, mismoodi sinu jutt mulle mõjus. See mismoodi ma elasin kaasa tegelastele. Peamiselt küll Mike’ile kuid eks mingi osa oli ka teistel tegelastel, kelle puhul saab siis rääkida väiksemast ja suuremast osast. Mike oli lemmik kuni lõpuni ja sa tead seda, kuid õppisin lugemise käigus tundma kõiki tegelasi niivõrd, et suutsin kiinduda neisse kõigisse. Isegi Markkusesse. Ma tajusin, et just tema ongi see, kes Sanna õnnelikuks peab tegema ning Mike on määratud olema lihtsalt südamesõber ning isegi Anna, keda ma üheks totaalseks mõrraks pidasin, hakkas mulle lõpus isegi meeldima. Hakkas meeldima isegi Mike’i kõrval. Mul on hea meel, et selleks ta ka sai ning et selleks ta ka jääb. Praegu kui jutt on läbi ei häiri mind teadmine, et ajarändamine Mike’i jaoks midagi ei muutnud, kuid kui nüüd kaine peaga kõike analüüsida, siis muutis see siiski kõike ning kõiki. See kripeldav ja närvesööv kahtlus ärritas mind siis kui ma polnud teadlik lõpplahendusest. Nüüd kui see on teada, tundub kõik nii õige. Just nagu ka Sanna ütles, et ajasreis ei olnud kasutu, arvan seda ka mina. Ta õppis midagi. Ta õppis tundma inimesi keda ta ei tundnud enne kuigi hästi. Ta sai uusi tuttavaid, kes osutusid palju lähedasemateks kui vanad. Ta õppis seda, et mitte miski ei lähe nii nagu meie seda soovime vaid kõik läheb nii nagu on ette määratud ning mis peamine, ta õppis leppima sellega mis on. Sanna õppis nii palju. Küll rõõmude, pisarate ja kannatuste läbi, kuid mis saaks olla veel parem õpetus kui see. Ka meie, selle jutu lugejad, õppisime seda lugu lugedes nii mõndagi,kuid pm ainult siis kui oskasime jutust välja sõeluda vajalike fakte ning kui oskame neid ka edaspidi enda kasuks ära kasutada.

Ma tean, et ma olen siin juba oma 600 sõna lobisenud, kuid lühemalt oma emotsioone ja arvamust kirjutada pole lihtsalt mõeldav.

Lõpp meeldis mulle ja meeldiski just seetõttu, et mõnede probleemide lahendused jäidki õhku rippuma. Nüüd saan ma oma ebaloogilise fantaasia valla lasta ja neid vaikselt salamisi ise lahendada. Mulle meeldib kui jutt lõppeb nii, et miski jääb selgusetuks. See tekitab sellise naljaka tunde nagu kõik polekski läbi ning tegelikkuses jääb hinge tunne, et jutt elab sinu sees edasi. Sa jääd mõningatele asjadele aeg ajalt pikemalt mõtlema ning nii on peaaegu võimatu seda lugu unustada, mitte et see muidu võimalik oleks, aga jah, usun et saad aru mida ma silmas pean.
Lõppude lõpuks tahaksin sulle öelda seda, et ÕNN kaasa selle raamatuks tegemisel, sest uuesti kogeda seda, mida olen seda juttu lugedes kogenud, raamatu näol, oleks uus ja meeldiv uskumatuna tunduv kogemus.

PS: Ainult Sina Sille saad teada, mismoodi Mike Goldwin minu südames edasi elab!!!!!!


Ning suured suured KUMMARDUSED ja TÄNUD Sulle, et suutsid selle loo vappralt lõpetada ning et sa lasid meil endale kogu selle aja jooksul toeks olla, et lasid meil arvamust avaldada ja et sa vaevusid meie emotsioone, arvamusi ja mõtteid arvesse võtma. Suured tänud sulle selle kõige eest!


ELAGU Mike Goldwin!

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime21/6/2012, 00:27

Herbts - Lugesid küll õigesti välja. Very Happy
Ja väga hea, et epiloog naelapea pihta oli. :) Ma ise mõtlesin, et see ei muutnud midagi selgemaks. Very Happy
Aitäh. :)

Hippi - No selline on plaan. Ei tea aint, mida kirjastused arvavad... Very Happy

Naughty - Haha. xD Noh... tead, ma ei saa KÕIKIDE nende asjade eest endale võtta au. Very Happy Nt Paaviani tagumik on Rowlingult (tõlkes siis Kaeralt). Very Happy Ja sajavatine pirn on üldkäibeline... aga romantiline värdjas... ah see on äge. Very Happy (Ma ise küll ei mäleta, aga oh well. Very Happy) Georg on äge oma kiiksude ja puudustega. Very Happy

Noh... küll need asjad üel päeval ehk üle korrata saab. Very Happy Ma üritan selleks ajaks momendiks su juhtmetelt ka maha astuda. :) Nii et ära muretse. Very Happy

Whoa. Tead... alguses ma mõtlesin, et te jäätegi oma mõtetesse kinni: et kuna jutu nimi MG, peab Sanna/Kaari jääma Mike'iga ja et kuna ta läheb tagasi päästma, siis ta peab ka ära päästma. Mul on hea meel, et sa oled lõpuks saanud aru, et Anna on inimene ja et see lugu inspireeris sind selles osas, et tõesti... vahel tuleb ka halbade asjadega leppida... Ja et sa said ka aru, et tegelikult asjad muutusid, et see reis ei old ka asjata.

Ja lõpp... see jutt elabki minu sees edasi. Ma tean, mis nende kõigiga saab, kuhu nad jõuavad, mida nad saavutavad, milles läbi kukuvad... Ja tore, et sul ka fantaasia lokkab ja MG südames elab. :) (See on ilus ütlemine.)

AITÄH!

Ja elagu Mike Goldwin. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime21/6/2012, 01:14

Mina jään igatahes pöidlad krussis ja peos ootama... Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime21/6/2012, 01:19

Phäh Aust päris kuri smail seal lõpus! Very Happy

Palun palun Sille Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime21/6/2012, 02:05

Who the heck is Aust? Very Happy

No ongi. See peaks motiveerima Sillet end kiirelt liigutama, muidu ta näeb seda nägu reaalselt, like...
EDIT: Sille, ma tean kus sa tööl käid!
Oleks ma siis tervikuna saanud selle läbi lugeda aga ei kurat. Noh, muidugi on põhjus mu oma laiskus aga to be honest, ma eelistaks ja TAHAKS seda raamatuna käes hoida tõesti. Ma arvan, et ma naudiks ja suudaks keskenduda loole rohkem, kui siin foorumis lugedes.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime21/6/2012, 10:09

Noh... eesmärk on olemas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 16 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 16, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: