MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Naughty
Lily
Herbts
Griffu.
LittleMissy
Stiina
Kärolyn
Lammas
Karolin
Prince Kirameki
-mariliis
Murtagh
Everleigh
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime20/4/2012, 22:37

HOMME!! Very Happy
*läheb nüüd unemaale* (A)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime21/4/2012, 12:17

Tänaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ^^ Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime21/4/2012, 16:18

Gaaaah, eelmine kord panin ennustustega täiesti mööda, seekord ei hakka isegi üritama.
Aga krdi hea osa oli. Very Happy Very Happy

Y U NO update? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 00:29

Erewin - aitäh. :) See osa on nüüd küll natukene aeglasem ja nii. Samas peaks järgmine osa jälle asju teie jaoks segamini lööma... kergelt. Very Happy

Miks ma varem ei jõudnud update'ida... teate, Sille on lollakas. XD Kaotasin täna kuskil kaks tundi. Very Happy Emal käsi kipsis ja mina siis pean paljusid asju ise tegema tema asemel. Üks asi neist on koridori koristamine. Noh, vanemad ja õde Paides laadal, ma siis viimaks vean end koristama. Tõmban kõik lahtise tolmu ja liiva ja asjad kokku, toon toast vee ja siis hakkan pesema. Kui vesi juba liiga mustaks oli läinud, pidin vahetama seda.
Ainult et see ei olnud võimalik, sest Sille oli teist korda koridorri tulles ukse sneprist kinni lasknud. (See on see isa aastatepikkune treenimine: uks kogu aeg lukus. See juhtub alateadlikult. Very Happy)
Ei old võtmeid, ei old telefoni... No ja siis mis Sillel üle jäi? Istuda teadmata kaua ukse taga või kuhugi minna. Ta valis kuhugi minemise. Umbes pooleteise km kaugusel elavad mul vanavanemad. Noh, Sille läks siis sinna, seljas hiiglaslik T-särk, dressipüksid ja seitse numbrit liiga suured sandaalid. Very Happy
Ohjah. Very Happy
Seal oodates kadus mul paar tundi (kuigi vanaema toidu söömine ja temaga jutustamine on ka omaette väärtus, kuigi mitte tänasesse päeva plaanitud. Very Happy)



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 12:45

Hmm... Mike! Very Happy
Rahulik osa oli. See liftiterroriseerimine oli naljakas Very Happy
Uut!
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 13:05

Sille, Sille, Sille, Sille!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers

Sa tegid praegu ühe Birxukese nii kuramuse õnnelikuks, et tema nägu peeretab terve päev suurest rõõmust. Suurest Mike'i rõõmust. Sa oled nii hea(Y) Sa lasid neil koos naljakaid asju teha. Ja naerda ja jäätist süüa ja üldse lasid neil olla. Kuigi ma ei mõista, milleks sulle seda annat sinna nada, ah??? Kohe teps mitte ei mõista. Mad

Aga pm sellel ei olegi vahet, sest siiski ma sain tunda seda rõõmustavat tunnet. *naeratab lollakalt* (L)(L)

Mmmm...vanaisa...teda ei ole jah ammu kohanud. Mõtlesin juba ükspäev ennem, et tunnen tema lõbusast naljatavast Georgikesest puudust. Razz
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 13:19

Everleigh - Mul endal oli peaaegu naljakas seda kirjutada. Very Happy (Ma pold väga asja sees.)

Naughty - Haha. Very Happy Jajaaaa. Seda ma juba nägin jah, kuidas mõnel nägu peas peeretab. Very Happy Ja noh, see osa oli tore jah... ja Anna on ka tore. Very Happy
Ma ei tea kui naljatavat ja lõbusat Georgi te küll saate (välimus välja arvata), kuid jah... Very Happy
Heh, nii tore, et ma kellegi päeva ilusaks tegin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 13:39

Sille sa teed minu päeva alati rõõmsaks. Sa oled minu väike päike! *mõtleb* Ups SUUR PÄIKE!!! sunny
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 14:49

Heh, (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 16:44

Ma ei rõõmusta veel nii palju, kui Naughty. Markkus on veel jutus sees (ei, mul pole ta vastu midagi enam aga Mike on ikkagi parem) Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 17:05

Muh hah haa. xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 17:25

Not funny Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 17:31

Nah. It is. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 18:24

*torutab huuli*

mulle see osa eriti ei meeldinud. Kuidagi tühjaks jäi, see vanamutt oli tore ja puh, aga midai eriti ei toimunud ja jäi selline halb järelmaik... ei olnud nii hea kui tavaliselt.

aga seda enam ootan ma uut osa ! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 18:33

Ja mina loodan, et uus osa on parem. ;D
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime22/4/2012, 18:56

Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 40 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 40, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: