MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Naughty
Lily
Herbts
Griffu.
LittleMissy
Stiina
Kärolyn
Lammas
Karolin
Prince Kirameki
-mariliis
Murtagh
Everleigh
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime13/4/2012, 18:21

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Ma tean, et peaksin Kaarile/Sannale kaasa tundma. and I do, I really do but...

Sanna on nüüd nagu superkangelane Very Happy

Palun kirjuta juba täna uus osa! PALUN! MITTE homme! TÄNA! PALUN!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime13/4/2012, 19:52

OH MY GOD! *viitab üles Konstaabli reaktsioonile*

MA EI USU SEDA. Ma pmst hüplesin terve osa toolil.

Kui ma seda kõhu värki ja Kaari tüli lugesin, teadsin kohe, et need on kuidagi seotud. Esimene reaktsioon: it's a trap. Very Happy Ja mul oli õigus! Very Happy Very Happy

Gaaaah, ma ei suuda järgmist osa ära oodata. Ma võin kihla vedada, et isegi kui nad ilmuvad kohale, siis Kaari ei ole enam seal. Äkki on mingi vereloik järgi, aga ma ei ole selles ka kindel. <-- Me predictsta.

Igaljuhul on Sanna!Kaaril palju seletamist teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime14/4/2012, 23:47

Karolin - Juhtus homme, (A) Aga mul on tunne, et su emotsioonid meeldisid mulle. Very Happy

Erewin - Ma loodan, et see osa ei pane sind pettuma. Very Happy


Ingrid joonistas ühe pildi. (Noh, tglt ta teeb neid palju. xD) Kuid tema viimane pilt meenutas mulle omal moel Markkust ja Sannat. Kui ma pildi tausta teada sain, siis mõistsin, et see on isegi mõneti sobiv. Pilt on tegelikult pooleli, kuna inspiratsioon kadus ära, kuid minu arust on see siiski endiselt lummav.

Spoiler:

Seda osa kirjutades valdas mind naljakas rahu. See asi lihtsalt voolas.
Ja iTunes oli shuffle'i peal.
Ja kohvitass tühjenes ja tühjenes...
ja nüüd on osa siin ja mina tunnen end hästi.



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 00:21

What??? affraid

Jaanat vaatab? Shocked Mul on selline tunne, et mitte Jaana ei löönud pead ära vaid hoopis Sanna! Very Happy tüdruk ju puha ära keeranud. mingu jah vaatama! Very Happy

Ja millist Markkusega miilustamis minu silmad lugema pidid ah?? Laughing Kuigi omamoodi oli see armas.

Siiski võiksid hakata ka natukene Mike'i fännidele mõtlema ja teda rohkem jutusse tooma, sest no kuule, markkuse fännid on ju juba küllaga ja rohkemgi veel saanud. kas sina ei arva nii?? Very Happy

See osa küll 1800 millegagi sõna pikk ei tundunud. Tundus kõvasti rohkem pikem minu omast kui ainult 100 millegagi sõna!. Ma oleks nagu terve MG raamatu läbi lugenud! Very Happy See oli tohutu! What a Face
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 00:26

Haha. xD Ära pööranud ja siis käsed vaatama minna... tagurpidi sarkasm v midagi? Very Happy

Mulle nii meeldib, et sa sulamas oled. Very Happy Äkki pöördud Markkuseusku. (I) Very Happy

Aga Robini fännid? Aaaahh?? Mida meie tegema peame? Very Happy Ja, noh... Sanna elu ei keerle praegu väga ümber Mike'i... Very Happy (A)

Eeehhh... selge. xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 00:31

Misasja sulama! Sinu ajukene hakkab vaikselt sulama kui sa praegu ise ka usud mida räägid! Very Happy (ma loodan, et see liiga õeln nüüd ei olnud). Ma ei kavatsegi markkuseusku pöörata. NEVER!!!! Laughing

Ma ei tea mis see oli, tagurpidi sarkasm vist jah! Very Happy

Te ju saate kunagi vb oma Robini, aga hetkel ei pöörle Robini elu ümber Enely! Muhahahahahaaa Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 00:34

Ei old õel. Very Happy Aga sa sulad ju... xD

Selge. Very Happy tagurpidi sarkasm it was. Very Happy

Õhhhh. Kasutatakse mind mu enese vastu ka. -.- Maailm on julm. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 00:48

Just täpselt nii õel kui õelaks sa selle ise teinud oled! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 10:25

Mina pole asja üldse õelaks teinud. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 10:54

Oled oled! Very Happy Maailma kõige õelam asi oli Mike'i fännidele Markkus luua! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 10:55

Kes see Robin veel on?
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 10:56

Hahahaha Laughing Kärolyn see on üks minu jutu tegelane. Nii et jahm Sille hõõrus mlle mõningaid asju ninaalla! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 11:01

Nah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 21:33

Markkuseusulistel ei ole Markkusest küll küllalt Very Happy

See osa oli nii kurb ja rahulik.

palun uut
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 21:35

Võiks ju olla karolin. Mida siis Mike'i fännid teeksid. Kas sulle meeldikskuiMarkkust oleks jutus samavähe nagu mike'i on??? Mh?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 22:02

Uus! Very Happy
Ja jah... Markkust on palju olnud. *tunneb süümekaid* Aga teate mis? Järgmises osas on ju taaskord käes Mike'i sünnipäev. Very Happy Ma luban, et Sanna tirib end siis Markkusest eemale. :)

Niisiis. Täna on 100 aastat Titanicu hukkumisest. Homme lähen seda kinno vaatama! :) Ma olen suur kirjakirjutaja (vanamoelisel viisil: ikka paber ja pliiats) ja siis mul on Titanicu-teemaline kirjutuskomplekt. Very Happy Mõtlesin kord, et võiks ju ühele heale kirjasõbrale lehekese saata... võtsin selle siis sahtlist välja, vaatasin, katsusin... ja panin sama targalt tagasi. xD

Spoiler:

Ja teine suur uudis...

Spoiler:

Nautige! :)



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 22:24

Mul on tunne, et ma peaks midagi ütlema...aga ma ei tea mida selle peale öelda:D
Natuke on nüüd juba tunne, et everything is falling apart ja ma ei tea kas see on hea või halb asi...

niisiis vaatame, mis edasi saab:D
ja seda üsna kiiresti onju...

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 22:28

I-S-S-A-N-D J-U-M-A-L!!!! affraid

Emme ja issi!!!! Very Happy

Jutt hakkav vaikselt juba peapeale minema. Või noh Sanna ajarändamine hakkab talle vaikselt kukile istuma. Mulle meeldib. Kisub väga, väga põnevaks.

Oleks siis väga armas kui sa selle Mike'i sünniäevaosaga väga ei viivita eks. Ja reaalselt ka oleks sulle endale parem kui sa ei hakkaks vingerdama ja paned sinna ikka korralikult Mike'i eks. (L)

Marmelaaaad!! Razz Mule meeldib marmelaad! I love you

No ja seda Markkuse du¹i asja ma kohe üldse ei seedi. Sa tead seda!!!! Very Happy Mad

Aga ei ikka oli vaja see sinna kirjutada. Evil or Very Mad

*unistab* Tahan juba järgmist osa!! bounce
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 22:43

Lammas - hah. xD Ma loodan ka, jah. Very Happy

Naughty - *naerab* Very Happy Järgmine osa äkki teisipäeval? Kolmapäeval? :/ Homme kinos õhtul ja teisipäeval ma vist Kätu vanaema juures Paides öösel... iseenesest annab läpaka muidugi kaasa võtta ja seal kirjutada ka. Very Happy
Nii et... jap. Mike'i tuleb. Teeme siis nii, et Mike on päeva peaesineja. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 22:47

Ja las olla siis juba nii, et esineb koos Sannaga. ja et neist siis need kenad südamesõbrakesed saaksid. Tead, ma vb kahetsen, et seda ütlen ja usun, et kolmkümmend vihast kargab mulle nüüd kallale, aga see on peaks ju olema koht kus oma arvamust avaldada saab. Minumeelest on Sanna paha paha Mike'i pihta olnud ja kuna ta Markkusega koos pesemas käib, siis ei olegi ta enam Mike'i sellisel moel väärtki. Nii, et las olla südamesõbrad ja las mina siis armastan ise Mike'i!!!!(L) Very Happy

Pleas don't hate me!!!(A)(A)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 22:51

Hahahaahahahaaha. XD
*naerab, kõht kõveras* Very Happy
No vaatame seda sinu soovi asja, vaatame... Very Happy (A) Very Happy
Ja kuidas ma saaksingi sind vihata? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 23:03

Lihtsalt! Võtad kätte ja vihkad. Kogu südamest! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 23:05

Soovitad seda teguviisi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 23:07

Lihtsalt õpetasin! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime15/4/2012, 23:10

Ah... olgu nii siis. xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 38 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 38, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: