MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Naughty
Lily
Herbts
Griffu.
LittleMissy
Stiina
Kärolyn
Lammas
Karolin
Prince Kirameki
-mariliis
Murtagh
Everleigh
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 00:41

Ma mõtlesin, et ma panen sinna TMI, aga nomh.. I'm a shameless bastard. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 07:04

Constellation - Esimene film oli NII IGAV, et me kerisime Lambaga 2/3 edasi. (A) Very Happy

Kärolyn - TMI? The Mortal Instruments? xD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 11:03

TMI - too much information Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 15:02

Ja kuhu sinna? xD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 18:47

Oeh. Blondu oled.

"Ma mõtlesin, et ma panen enda postitusele juurde märke TMI ehk too much information, mis tähistaks seda, et ma mõistan täielikult, et avalikustasin oma kommentaaris liialit informatsiooni"

Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 19:07

Kohe siis nii öelnud! xD
Tagasi üles Go down
Triinut6
Võlur
Triinut6


Female Postituste arv : 62
Age : 28

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 21:48

Geeeee, uut juba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
http://www.ttoxicity.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 22:16

*naerab*
Siin ta on... ;D

Aga enne... Ma kuulan kirjutades muusikat. V nh, ta on mul taustaks. Sellised mõnusad vaiksed voolavad laulud. Ja kui ma vahel õige koha peal oma jutust ärkan, siis ma laulan kaasa sulgudes olevaid kohti.
Blue October ft Imogen Heap - Congratulations (My heart, my pain won't cover up, you left me AH AH AH AH, my heart can't take this cover up, you left me AH AH AH AH)
Shiny Toy Guns - Season of Love (Love love looooooove, loove loove looooove love.)
Vega 4 - Life Is Beautiful (It's amazing where I'm standing, there's a lot that we can give. This is ours just for the moment, there's a lot that we can give.)
Ja siis on neid laule veel tglt paar tükki... ja kujutage siis mind ette siin omaette lõõritamas. (Ma ei pea viisi. ;D)

Ma mõtlesin, et üritaks gümnaasiumi lõpetamiseks loo valmis saada... eks näis, kuidas läheb. :) Siis peaks nädalas vähemalt 3 osa vbl kirjutama... ja siis ehk saaks valmis.

Nautige! Very Happy



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 23:03

Issand kui nunnu osa! I love you

Ma ei tea, see oli kohe selline südantsoojendav osa, mille kohta ei oskagi midagi öelda.

Muideks kõik need laulud, mida sa seal sissejuhatuses mainisid, on üli head(Y) Wink

Ma loodan, et ma edaspidi siiski hakkan Mike'i rohkem nägema/lugema. Suspect

Ahjaa, mis siis saab kui Mike ja Kaari omavahel nüüd kohtuvad? Hahaha, hakkavad siis sõrpradeks w??? Suspect

Iatahes, sa tead seda juba väga hästi, et mu eakeses on miljon küsimust, millele sa oled isegi üritanud vastata, kui tulutult, sest sa ei ole suutnud mulle selgeks tegevat vastust anda.

Eks ma siis istun ja ootan senikaua kuniks September möödub hägus! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 23:05

Ehheee. Very Happy
Tead... meil on veel midagi ühist järelikult. Minu arust on need laulud ka head. ;D
Ja jah... ma olen su juhtmed nii ära närinud, et... jeah. Very Happy Eks aeg anna arutust. Very Happy
Ja las september möödub hägus. xD ;D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime10/4/2012, 23:24

Ma tulen homme kooli!!! Very Happy

Enough said.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime11/4/2012, 07:04

Ui.... xD
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime11/4/2012, 18:14

*naerab*

või et kiilaks ja meega kokku Very Happy Kus sul küll sellised mõtted tulevad?

Ja Kaari on lastega tõesti...mitte sina peal



UUT!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime11/4/2012, 20:10

*naerab* Very Happy
Mul on suurepärane pea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime11/4/2012, 20:14

Nässu kirjutas selle meevärgi raudselt omast kogemusest.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime11/4/2012, 20:14

Ei või iial teada... *kaval naeratus* Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime12/4/2012, 22:35

Meie oleme koolis... põnevad. xD
See on minu kullakallis pinginaaber breikimas. Very Happy Tuli välja, et breiktants ei ole vaid pea peal pöörlemine. Very Happy
(Soovitan vaadata hääleta, sest mu naer on väga kahtlane ja ühes kohas ütlen ma "Jaaaa" nii veidra häälega, et osa minust sureb igal korral kui seda kuulen. xD)
Kätu breigib.

Nautige!



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Constellation
Piraat



Female Postituste arv : 19

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime12/4/2012, 22:43

*loeb ja jõllitab*

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Tumblr_m2115scVF51qfp0rt

Ohmygodohmygodohmygod.
Arm. Ja see. Ta läks minevikku, seega juhtub Mini!Kaariga nüüd asju, mida enne ei juhtunud. Et Mini!Kaariga need asjad juhtuvad, ilmuvad samad asjad ka Sanna!Kaarile? Ta saab mälestused ja kogemused, mida tal enne ei olnud? Sanna!Kaari muutub, sest Mini!Kaari muutub!
Vähemalt minu teooria.

See on parim MG osa ever. EVER. Ja kui sa ülehelikiirusel siia MGkana ei tekita, siis... Evil or Very Mad


EDIT:
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Tumblr_m0ypl5BBly1qkbknh
See kirjeldab mu reaktsiooni paremini, no? Very Happy


Viimati muutis seda Constellation (12/4/2012, 23:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime12/4/2012, 22:47

*naerab* xD
MGkana tuleb homme. Very Happy Sest Sille on MGtules. Very Happy
*on õnnejunnis, et Birgitile see osa nii meeldis* Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime13/4/2012, 00:05

Nagu ma aru saan siis on sul siin kaks Birgitit lugemas, seega sa pead edaspidi kutsuma mind siiski Birxuks nagu sulle meeldibki, eks! Wink

Aga osa. affraid

Ma ei saanud aru vist hästi ma kardan. Või noh tegelt ma alguses arvasin, et see kaldkiri on meenutus. Aga oli see mis just kuskil mujal Kaariga samal ajal juhuts? Oli nii? Kui ei siis pead mulle seletama.

Igatahes ma nõudtun Costellation'iga, et see oli ikka üks ütlemata kõva osa.! Best!! bounce

Lõpu lause oli ikka eriline kirss tordile ju Wink

Mhahahaaahaha Very Happy

PS: Mulle meeldis, et Mike oli ka selles osas. Nii nunnu ka veel, muretses Sanna pärast. Swwet!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime13/4/2012, 07:06

No kuule. xD Teil peab ju kuidagi vahet ka tegema? Very Happy Ei? Very Happy Võrdne kohtlemine kõigile ja kõik see? Very Happy

Kaldkirjas on jah KaariSanna meenutused. ALATI. Very Happy

Väga hea, et see ütlemata kõva osa oli. Very Happy Ja Mike'i kohta nii palju, et jah... väga hea, et ta selles osas oli. Mis sest, et ta enne lõppu minema jooksis, eksole. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime13/4/2012, 10:15

Hakkab nagu jälle ilgelt põnevaks kiskuma! Very Happy

Ma võin sinu ja kõigi teiste jaoks vabalt Birxu olla! Very Happy Te ei oleks üldse esimesed, kes mind sedasi kutsuvad, kuigi samas pole seda juba päris kaua tehtud! Very Happy

Mike läks ära, sest ta hoolib Sannast ja ta pidas õigeks Kasparile appi minna. Tubli poiss ju! Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime13/4/2012, 15:31

Jeee. Very Happy

Ma ei tunne end üldse erilisena nüüd. xD

Mhm. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime13/4/2012, 16:02

Usu mind Sille, sa oled üks eriliseim inimene keda ma tean. Seega sul ei pea sellega mingeid probleeme olema eks! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime13/4/2012, 16:39

Teeme nii, Birxu. Very Happy (A)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 37 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 37, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: