MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Naughty
Lily
Herbts
Griffu.
LittleMissy
Stiina
Kärolyn
Lammas
Karolin
Prince Kirameki
-mariliis
Murtagh
Everleigh
nasicc
18 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime17/9/2011, 20:03

Kas te nägite just teema pealkirjaks olevat "Mike Goldwin"? Very Happy

Juuuu vist... Very Happy

Vanadele fännidele: see on samasuguse ideega, üldjuhul samad nimed (Claire on muutunud Kaariks, George Georgiks jms). Kuid reaalsem. Tegu ei ole surnud kuulsusega, keda peategelane vaid kord elus näinud. Tegu on kellegi muuga... sõbraga, ...armastatuga?, keda peategelane paar aastat tundnud on. Tegevus toimub Eestis, mitte Ameerikas. Ma loodan, et see versioon on sama hea või veelgi parem kui vana MG. :)

Uutele fännidele: Tere tulemast. :) Loodan, et naudite. :)

Mul on plaanis see jutt nüüd järjekindlalt lõpule viia. Loodan, et teie kommentaarid aitavad. Very Happy Ja kui ma kauaks olen asja niisama jätnud... pekske mulle eluvaim sisse (või välja). Very Happy

Kuna jutt ise on 2/3 Kaari vaatenurgast, siis Mike, kuulsuse- ja tähelepanujanuline nagu ta on, on teinud endale Twitteri: Mike elutseb siin. Very Happy Ta update'ib seda iga päev; isegi siis, kui uut osa sellele jutule siin pole. Very Happy Tema tweedid toimuvad samaaegselt (või sama aja kanti), kus on jutt. Tema esimene tweet on mõned tunnid enne selle loo algust, vahepealsed tweedid... eks näis. Ja kui Kaari lõpuks ajas tagasi läheb, on Mike'i tweedid samaaegsed sellega, mida Kaari teeb. Ehk siis hüppavad paar aastat tagasi. Very Happy (Mis sest, et siis twitterit veel polnud. Very Happy)

Mis siis veel... Very Happy Ootan endiselt arvamusavaldusi, kiitmisi... laitust ei oota, aga konstruktiivset kriitikat on ikka vaja. Eriti selle jutuga, mille puhul, nagu te ehk olete aru saanud, olen ma päris pedant. Very Happy

Varsti tuleb bänner ka... Very Happy V nh, hoiatati, et läheb aega vist. Ootame ära. Loodetavasti saab see vägev olema. Very Happy

NAUTIGE!




Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (3/7/2012, 21:20). Kokku muudetud 79 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime17/9/2011, 21:09

Minul on eelisvõimalused Very Happy
Aga see selleks, alguse kohta, nagu ma ennist sulle msn's juba mainisin, väga hea.
Kindlasti ootan uut osa. ^^
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime17/9/2011, 21:38

Ma ei ole esimest lugenud ilmselgelt, aga see siin kõlab hästi. Wink
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime17/9/2011, 21:56

Tundub põnev, aga ma ei oska veel täpselt öelda mida arvan esimese osa kohta, tahaks edasi lugeda Very Happy
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime18/9/2011, 13:45

Väga hea. Ma olen esimesest versioonist üksikuid juppe lugenud, aga see siin tundub isegi veel ägedam, nii et ootan kindlasti uut. Twitteri idee on lahe Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime18/9/2011, 22:07

Tore, et meeldis. :) *tahab juba tõsisema tegevuseni jõuda* Very Happy
Twitteri kohta... kellel siin üldse on Twitteri kasutajad? Very Happy (Lihtsalt huvi pärast. Muidu saab ka muidugi jälgida, aga jah... Very Happy)
Aeh. Ma andsin alla. Minu laud pole hiirematiks sobilik asi. Võtsin lauaka hiire alt ära. Minu hiirematt siin nüüd on... HARRY POTTER! (Kitut püüdmas... esimesed filmis. Very Happy) Äge, eksole? Very Happy
Mul kukkusid täna prillid vanaema juures supipotti... *kratsib kukalt* Läätsed on ikka lollikindlad asjad. Very Happy


Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime18/9/2011, 22:52

Hahaa, kõigi peamine mure oli, et ta du¹i alla läheks Very Happy Loodan siin juba varsti järgmist osa näha Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime18/9/2011, 23:27

xD
Kõik kõlavad nüüd nii pealiskaudsed olevat. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime19/9/2011, 20:57

Haha. xD
Eii, hea. xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime22/9/2011, 14:42

Sa tead juba mu arvamust Very Happy
Niisiis ma ei hakka seda kordama, kuid KUS ON UUS OSA??? *teeb kurja nägu*
Olgu see õhtuks olemas! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime22/9/2011, 21:53

Ma olen väga sõnakuulelik inimene... Very Happy


Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime23/9/2011, 18:55

Ow *pilgutab oma niiskeks tõmbunud silmi*
Hea osa nagu alati :)
Uut!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime24/9/2011, 17:28

Annab mitte nutma hakata. :/
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/9/2011, 19:34

Kuna ma olen praeugu "natuke" unine ja "natuke" palavikuline siis ma ei hakka midagi pikka kirjutama.
Tore.
harjumatu on lugeda, kogu aeg keerlevad meeles Mike'i või Claire'i sõnad . Aga võibolla on see just eelmainimu pärast...
üks asi, mida ma aga kindlalt tean on see, et uut osa ma tahan! ja see on väga tore, et sa seda juttu kirjutama hakkasid!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/9/2011, 21:31

Kurb Sad Kaarist on kahju. Ma ei kujuta ettegi, mis tunne oleks mõne oma lähedase sõbra matustel kõnet pidada ja jumal tänatud selle eest...

Millal uus osa tuleb? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/9/2011, 21:41

Nii tore, et teil silmad vesised, (A) Ma kõlan endale nagu mingi hull õel inimene. xD

Karolin, missugused sõnad?

Ja Prince Kirameki - ma hetkel kirjutan uut, kusjuures. Aga ma pole kindel kui rahul ma sellega olen. Natukene kohtlane on. Very Happy Vist tahan liiga paljut ühte ossa mahutada... *shurgs* Aga tglt ma julgen lubada, et tunni aja pärast võib üleval olla uus osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/9/2011, 22:42

Teate, et iga kord, kui ma uue osa panen, pean ma muutma oma signas olevat aadressi, sest ma muudan oma teema pealkirja? Oleksin ma sellist asja ette näinud... xD
Mulle meeldib, et jutt hakkab kuhugi jõudma vaikselt.
Enjoy. Wink



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/9/2011, 23:20

ma olen aus, mulle meeldis eelmine versioon MG'st palju rohkem, kuid see on ka omamoodi huvitav, et ikka ajab lugema ja tahaks teada mis edasi tuleb :)
sooviks uut!
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime25/9/2011, 23:48

Väga meeldiv...
uut:D
ma nüüd magama:D
hih:D
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime26/9/2011, 20:45

huvitav, ma ei ole siiani oma arvamust selle jutu suhtes päris välja kujundanud ja seekord ei saa ma palavikku süüdistada...tegelikult natuke saan.
Igastahes need sõnad on lihtsalt mingid suvalised, mis mul MGst meeles on täiesti suvalised.
Üks palve oleks mul aga küll: kas sa saaksid vähem sõnakorduseid teha?
Kui nüüd järgi mõelda, siis tegelikult on mul kaks palvet:
Uut osa!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime26/9/2011, 21:16

-mariliis - Yeah. Kahju kuulda... aga see MG versioon on vähemalt siiamaani väga... teistsugune. Very Happy

Lammas - Hih... hih. xD

Karolin - 4 osa. Küll jõuad... Very Happy
Btw, kas sõnakordused probleem ainult viimases osas? Ma panin viimase osa kohta seda ise ka tähele... Aga enne ka olnud? Üritan järgmine kord tähele pannes asja parandada. :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime27/9/2011, 16:43

Hahaha Very Happy
Tubli vana ikka, katsetab elusa looma peal xD
Äge. Mulle meeldis.
Uut! :)
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime27/9/2011, 22:11

eelmistes osades nagu silma ei hakanud....
Uut palun endiselt!
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime27/9/2011, 23:02

Tead mis?
mulle meeldib vist see versioon isegi rohkem
see tundub rohkem läbimõeldum:D sa ju tead kuidas mind loogikavead juttudes häirivad:D itaalias ja ookean fffppp

aga jah see tundub loogilisem...kuigi ebaloogilise osani pole veel eriti jõudnud niiet parem oleks, et sa mulle pettumust ei valmista:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime27/9/2011, 23:21

Everleigh - Uhh. Karm oled. Very Happy

Karolin - Selge. :)

Lammas
- Ohjebus. No pressure, eksole. xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 40Mine lehele : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: