MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Naughty
Lily
Herbts
Griffu.
LittleMissy
Stiina
Kärolyn
Lammas
Karolin
Prince Kirameki
-mariliis
Murtagh
Everleigh
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/10/2011, 14:25

Hehehehe! Very Happy
Teadsin, et midagi läheb nihu! Very Happy
SUPER osa. Tahaks näha mis nägu vanaisa teeb, kui saab teada mida Kaari tegi XD

PS. Seda et ma ootan nüüd uut osa Razz
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/10/2011, 21:00

Vääga huvitav
See, et vanaisa Kaariga kaasa ei läinud oli küll paras üllatus. Ta tundub nüüd seal minevikus nii üks ja haavatav... and who's going to get her a fake ID now? Mineviku vanaisa? I hope so.

ma nagu natuke arvasin, et paljud asjad on selles jutus juba ette teada, aga nagu näha ma eksisin, mis on suurepärane Very Happy

UUT!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime2/10/2011, 21:40

Heheeee. Nüüd on küll etteaimatav. Ta läheb vanaisa juurde, aga ülla-ülla. Ajamasin pole valmis. Very Happy

Agaa.. Mm.. Mingis mõttes mulle meeldib, aga samas ühes filmis suri just mu lemmiktegelane (jälle minu lemmik -.-) ära nii et ma olin just selles tujus, et lugeda miskit, kus kõik laabub. This aint it.

Aga mulle siiski meeldib. Lihtsalt mitte praegu vms. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime7/10/2011, 19:41

y know i looked for that tweeter thing for a long long time and i couldn't finde it...
now i did and realised how stupid i am...
only one thing could cheer me up.....new part!
you can do this for me, right?! like now? or in the near future?
pleeeaaaaaaaaaaaas!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime10/10/2011, 20:55

Haha. Very Happy
Mul hea meel, et teile meeldib. :) Ja et see pole nii etteaimatav. :)
Loodetavasti see osa meeldib. Vabandage, et nii kaua aega läks - ajaga on, nagu ta on.
Kommentaarid olid muidu üle kõige. Inspireerisid! :)
Twitter... Ma tahtsin küsida, et millest te seal kuulda tahaksite? Very Happy mignid random mõtted või mida ta päeva jooksul teeb? Midagi muud? Andke teada. :)
Kuidas bänner meeldib? Täname selle eest Erewini. :)
Aga siit siis uus osa... nautige!
Varsti jõuab ehk tegevus (paari osa pärast) nii kaugele, et Mike rohkem pilti nihkub. Very Happy
Ootan tagasisidet - eriti vahetuid emotsioone. Very Happy



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:21). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime10/10/2011, 22:43

või midagi jah
see vene tüüp oli äge, tore, et Kaari talle veel sülle ei karanud või midagi Very Happy
Ma millegi pärast arvan, et Kaaril kulub veel üsna palju aega enne kui talle kohale jõuab, et ta peab seal kaua, kaua passima
Mike võiks juba sisse tulla...
bänner on tore, aint mai saa aru mis asi see tüdruku näo juures on Mingi suvakas taust lihtsalt või?
UUT!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime10/10/2011, 22:46

Ma ei tea, miks, aga iga kord kui mulle see vene tüüp praegu meenub, pean ma kõva häälega naerma. xD Ta nii absurdne inimene. xD
Mike... *ohkab* Eks ta tuleb. Ma ei taha asju kiirustada. Aga kui ta jõuab, siis ta peaks ikka mõõukalt esindatud olema selles loos. ;D
Ja... *vaatab ka nüüd* ei teagi... Very Happy Misiganes see on, mingit suuremat tähendust sel pole. Nägu ühest suuremast pildist välja lõigatud... ehk sealt mingi jäänuk. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 15:06

Oeh, SUPER!!
Ma aimasin, et midagi on nihu selle masinaga aga ta polnud isegi ALUSTANUD selle ehitamisega? Wow. See pidurdab Kaari missiooni ikka korralikult ju XD
Aga ei, uus osa oleks nüüd päevakorras, eks? Homme võinii Very Happy Või siis juba täna... UUT! Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 15:19

xD
Ei taha lootusi liiga üles kerida, aga kuna mul homseks veel vaja kunstiajaloo tööks õppida, kirjand kirjutada, eksam kontrollida, seitsmes rahukevad läbi lugeda (ÕÕÕÕHHHH) jms nõmedaid asju teha, siis on reaalne oht, et ma nende mittetegemiseks kirjutan. xD(A) (Ja siis poole ööeni üleval istun... aga see teid ei puuduta, teil on sellisel juhul osa käes. xD)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 15:23

Hehehe Very Happy
Ma ütleks et õppimine/kool ennekõike aga oa tahaks ikkagi xD
Nii et ma olen selle koha pealt kuss Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 15:29

Mõtled minu peale! Very Happy
Armas sinust. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 15:56

Ole tasa Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 16:08

Annab korraldada. XD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 16:55

Mhm, ja nüüd hakka tegelema oma ülesannetega! Very Happy
Ma tahan osa...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 17:25

Jeah.... tegelen.
Kuidas õpib sille kunstiajaloo kontrolltööks?
Mõtelge
....veel natukene....
....jeah.
Sille joob kohvi ja õpib Picasso nime pähe. (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 18:58

Tubli Sille! Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime11/10/2011, 22:49

Oehhh...
Raamat läbi (seesama, mille kokkuvõtet paar nädalat tagasi otsisin - homme töö alles), kirjand valmis... kunsti tööks enamvähem... ja uus (kuigi miniatuurne) MG osa ka. Me rules. Very Happy
Kaks-kolm osa veel ja ma ennustan, et siis näeme Mike'i. :)
Loodan, et teile meeldib. :)


Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:21). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 00:24

Hahaha Very Happy
Naiss! Mingi jah kiviaega, vot see oleks olnud huvitav Very Happy Mitte et praegu ebahuvitav oleks.. xD
Mike tahaks aga küll juba. Mind paneb mõtlema kuidas nad kohtuvad.. st.. Teine noorem Kaari eksisteerib samuti, eks?
Oh jah.. UUT! Seda ma oskan vaid öelda. Nii et ma nüüd ootan... homseni ja siis saab järgmist osa lugeda, eeeeeks? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 07:03

Muhahahahahaha. Very Happy
Sa kirjutasid seda homseni asja pärast keskööd. Very Happy
Aga homseks mul vähem teha ja vaim peal, nii et... Very Happy
No promises, but still. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 12:36

Kellaaeg ei loe!! xD Very Happy
Ma tahan täna uut osa Very Happy Nii et chop-chop kirjutama! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 18:00

Nomh... ma ss äkki ei lähe magama täna.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 18:12

Möh, mis mõttes nagu!? Very Happy
Ära aja mu juhet kärssama Very Happy
Osa oleks tore küll saada... (A)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 18:18

Nomh... kui magamamineku järgi päevi vaatame. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 18:29

Ee.. ma ei saa mõhkugi aru Very Happy
Magama minnakse 22/23:00, sa jõuaksid kenasti osaga hakkama saada ^^
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime12/10/2011, 18:31

Oleneb, mida veel teha on. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: