MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Naughty
Lily
Herbts
Griffu.
LittleMissy
Stiina
Kärolyn
Lammas
Karolin
Prince Kirameki
-mariliis
Murtagh
Everleigh
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 19:26

*naerab* Very Happy

Lugema, tüdruk! Very Happy
Küll sa veel jõuad neid nõudma hakata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 19:28

Ma tean, et ma hakkan veel kahetsema seda, et nii kiiresti loen, aga ma ei saa, kiusatus seda kommentaari siia kirjutada on nii suur, sest mul on niii niii niiii palju küsimusi ja arvamusi ja muid lahedaid asju selle jutu kohta pea sees tiirlemas!!!!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 19:30

Siis tuleb tsättimine ära lõpetada ja lugeda on minu lugemisfilosoofia. (I) Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 19:34

Ma ei saa sedasi!!!! Very Happy

Kui ma tean, et siin inimesed räägivad siis ma ei saa rahus lugeda, kardan kohe, et jään milleski heast ilma ja no sellel ma juba juhtuda ei lase, no ei lase noh!!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 19:36

Isegi mitte MG ja oma jutu nimel? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 19:41

Okei, okei rääkisid ära!!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 19:44

Muh hah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 20:22

Kaks osa sain jutti lugeda.
Kaks ilma kolmandata ei jää, sest kolm on kohtu seadus.
Jah, Nässu, see oli vihje!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 20:25

Haha. Very Happy
Saab millalgi, saab... Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 21:04

Kui hea oli kaks osa jutti lugeda Very Happy

Miks Sanna iikka seda Mike'i taga ajab? Ta peaks ummisjalu Markkuse käte vahele jooksma.

Kusjuurs eelimise MG Mike meeldis mulle tohutult ja kui keegi oleks siis mulle öelnud, et ma -Sanna- temale mingit teist kutti eelstan ei oleks ma teda uskunud. aga see päev on tulnud.

SannaxMarkkus Las Mike läheb kellegi teise juurde ja jääb Sanna sõbraks.

UUT!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 21:12

Haaah. Very Happy
Esiteks, hea oli ka see, et mul nad nii jutti tulid. Very Happy
Ja... Very Happy *kratsib kukalt* Very Happy Nii et on juba võimalik endale eelistatud kutti valida? Very Happy Mitte ei ole, et öö, ää, õõ? Very Happy Väga hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 22:05

Well.. you know I love it Very Happy
Markkus oli äge lõpus Very Happy
Polegi midagi rohkemat öelda mida ma pole sulle msn'is juba öelnud Very Happy
Seega.. uut osa !!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 22:06

Markkus oli lihtsalt kaine mõistuse juures. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 22:11

Oh, kas tõesti ? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime11/3/2012, 22:15

Ähäh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 01:31

Nüüd siis see kaua lubatud kommentaar!!!!!!

Nii jutt siis selline konkreetne!
Kriitika on punaselt ja ülejäänu on niisama lilla nagu alati!!!


Esiteks siis see, et seda juttu oli täiesti võimatu lugeda nii, et seda ei tulnud teha kaks või kolm korda, sest alati kui hakkasid seda mõttega lugema tuli mingi väljend, sõna või lause, mis ajas nii kohutavalt naerma, et ülejäänu, mida just hetk tagasi loetud sai läks juba meelest maha!!! Liigitan selle katekooriasse ,,inimeste piinamine’’ see tuleks kohe kindlasti seaduse poolt keelata!!!

Teiseks tahaksin küsida kas sul seal kuppli all on ikka kõik kõige paremas korras, sest juttu lugedes hakkasin ma selles reaalselt ka kahtlema. Mida arvata inimesest, kes on sünnitanud väljendid või sõnad nagu : paaviani tagumik, romantiline värdjas, sajavatiline loll pirn, sajavatiline naeratus, tuhandevatine naeratus, endal klemm kõrvuni, higistan nagu siga, tagumiku karvad(mis ilmselgelt on lihtsalt liiga rõve), labidaga näkku jne. Neid oli veel palju palju, aga kõik ei tule meelde eks!

Kolmandaks see sinu Tõhk või mis iganes tülinorijast õhuke hiidkilest kummitus ta ka polnud, tekitas mulle kohutavalt hirmsaid unenägusi, sest see/ta hakkas ennast minu unenägudes ülbelt ja ilma luba küsimata ilmutama.

Neljandaks ,, ©okolaad kuumavee vannis ära sulatama ja teesklema, et tegu on fekaaliga.’’ Ei no tore küll, kui ma ennem ©okolaadist midagi ei arvanud siis ma nüüd lausa jälestan seda!

Viiendaks: Tõesti, mida k**adit tegi mannapuder panni peal????????????????????????????????? Ning kes leiutas stepsliga ajamasina? Võimas Einstainist vanaisa sellel Kaaril peaks mainima!

Eks seda kriitikat võiks ju siia ka rohkem kirjutada, aga no ei taha sinu tuju ju päris nulli ka vedada! Ma siiski hea inimene!!!

Ja kui sa vähegi mõistuse juures peale seda kriitilist osa oled, siis saad isegi aru, et samamoodi nagu sinu jutus oli 70% väljentitest naljakad on minu kriitika nali. (tegelt on see nali kogunisti 100% ulatuses)!!!!

Aga muidu on selline ootusärevust tekitav jutuke. Kuna mina seda esimest versiooni lugenud pole siis võrrelda ei saa ja tead mulle isegi sobib see.

Mulle meeldib Mike. Ükskõik kui tore, hea ja lahe see Markkus ka poleks mulle meeldib Mike. Kuigi Markkuse vanemad olid mega vinged. See tüdruksõbra intsident seal Markkuse pool, meenutas mulle aegu kui mina enda kuti vanematega tutvuma läksin ja siis me ka ei käinud veel vaid olime sõbrad ja no vot mis välja tuli. Paar missugune!!

Ainult üks asi ei ole mul endiselt kohale jõudnud! Kuidas saab nüüd kaks Kaarit eksisteerida. Kuidas ta sai sedasi kahestuda. Ebareaalne juu! Ma tean jah et see ajarändamine ja värki, aga kuidagi segane ja uskumatu ikkagi!!!

Ja kas siis hetkel tulevikus Kaarit polegi. Vanaisa passib seal üksinda ja nutab Kaarit taga ja kõik teised ka??? No nagu ei mahu pähe hästi!!!

Üks asi mis mulle ka jutus veel eriti hästi meelde jäi oli see Parima venna tiitel. Peaks enda vennale ka midagi sellist tegema!!!!

Igathes kui sa jõudsid selle kommentaari ajal vahepal mõtlema hakata, et ma olen imelik, siis ma ei süüdista sind selles üldse, aga tuletan meelde, et ise sa ei takistanud ka mind seda tegemast. No ja kui sa oled selle läbi lugenud siis palun anna teada, kas oli nüüd piisavalt põhjalik. Loomulikult saaks veelgi põhjalikumalt, aga kuna ma siin eelnevatest kommentaaridest lugesin, et sul on kombeks kommentaarid nagunii kõrvust mööda lasta ja ära unustada, siis sorry tüüd ma ei hakka pingutamagi!!!

Igatahes loodan, et see tagasihoidlik kommentaar aitab edaspidisel kirjutamisel kaasa!!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 07:12

Okei.
Viskasin pilgu peale pikkusele.
*squeals*
*kaob korraks laua alla*
*hingab sügavalt sisse*
*loeb* Very Happy

Kriitika on punaselt ja ülejäänu on niisama lilla nagu alati!!!

Punast on rohkem! xD
Okei, okei... loen edasi ka nüüd. Very Happy


*naerab* Very Happy Inimeste piinamine tundub olevat minu specialty. Very Happy (Pole hetkel enne kooli aega mõelda eestikeelseid sõnu välja. Very Happy)

Ja kahjuks üks tore äge väljend ei kuulu mulle, nimelt ütles Ron ühes Rowlingu raamatus, et ma ei tohi välja näha nagu paaviani tagumik (Crabbe v Goyle'i kohta. Very Happy). Kuid ülejäänud ägedate sõnaühendite eest (va ehk sajavatine naeratus Very Happy) võtan kogu au ja kuulsuse ja veidruse kohe hoolega endale! Very Happy

Ja nii piinlik kui see ka ei ole, mingisugune Tõhk mulle ei meenu, (A) Very Happy

©okolaad on hea. (H) Very Happy

Ja Kaari vanaisa kohta ei ühtegi halba sõna, kui asi tema geniaalsusesse puutub! Very Happy

Aga see kriitika pool oli päris lõbus jah! Very Happy Tegi hommiku kohe värvilisemaks. Very Happy *tahab mannaputru nüüd* Peaks emale kirja jätma... meil on kisselli praegu. Ja mulle meeldib ainult külm mannapuder kisselliga... Very Happy

Aga äkki sinu ja kuti näitel võib väita, et vahel on vanematel õigus...? Very Happy

Ei eksisteeri kaks ühesugust Kaarit. Üks on vanem kui see teine Kaari. Very Happy Ma ei oska kahjuks paremini selgitada. Very Happy Ja minu jutus on olevik minevikus. Very Happy Seega ei nuta keegi kedagi taga, kuna seda asja pole kätte jõudnud. Very Happy

Eiiiiiii! Very Happy Ma ei lase kommentaare kõrvust mööda. Very Happy Kõrvad liiguvad väga tihti! Very Happy Lihtsalt... paar asja ununesid. Very Happy (Ma isegi ei mäleta hetkel ju, kes Tõhk on... Very Happy Süüdistan hommikut. Very Happy)

Ja su kommentaar oli ootamist väärt. Very Happy Ja äge. Very Happy Muljeid sul ikka on ühesõnaga. Very Happy

Aitäh! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 12:49

Hmm *meenutab kas tõhk oligi jutus või luges seda ka kellegi kommentaarist siin*

Igatahes, kergelt tundub, et sa nüüd põgenesid ja viilisid poolte minu küsimuste ees, aga vahet pole, küll ma need vastused sult ükshaaval välja pigisttan Twisted Evil

Jah, jutus toimub tegevus minevikus ja Kaari on Tallinnas Sanna ja väike Kaari on ikka kaks aastat noorem ja puha ning elab Tartus, aga see kõlab kuidagi ulmeliselt. Eriti lahe oleks temaga kohtuda. ,,Jou Kaari mina olen Sanna tore tutvuda, kuigi ma tean küll, et sa oled mina!'' hahahaha Very Happy
Kuhu ma oma jutuga jõuda tahan on see, et mulle tundub, et mõni asi jutust kuidagi välja jäänud. Mind nagu räigelt huvitab, mis seal tulevikus toimub. Sest loogiliselt võttes, peaks see ka kuskil eksisteerima. Olgu samas on hea, saan oma fantaasial lennata lasta, sest ega ma loll pole, tean küll, et jutt on Kaari vaatenurgast, seega ei saagi ta teada, mis tulevikust toimub.

Aga muidu võid siis nüüd kohe usinasti uued osad kirjutada. Enam ei pea kartma, et mina järgi ei jõua. Nii, et hops hops peale kooli kirjutama!!!!! bounce
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 14:49

Muhahahaha. (6) Minuga peab kannatlik olema! Very Happy Mulle meeldib kiusata. Very Happy

Ma seda "Jou Kaari mina olen sanna..." asja lugesin sellise badass kurguhäälega. xD Funny. Very Happy Kuigi ma arvan, et reaalsuses Sanna põgeneks. Very Happy

Mwah. Very Happy Kasuta selle tuleviku kohta oma fantaasiat. (H) Very Happy

Ja küll ma jõuan kirjutada ka. ;D Ja sa oled niigi tubli lugeja... küll sa järgi jõuaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 16:44

Nüüd ei ole enam vaja joosta, et jõuaks. Nüüd pean k*rat ootama ja piinlema siin! Mad
Kas sa saad kirjutama!!!!!!!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 17:15

Mul on praegu selline tunne, et ma saan magama kohe. xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 17:28

Magama? Midaaaaa??
Segi oled joonud ennast w??
Ei lähe magama, marsss kirjutama!
Õudne inimene, keset päeva tema läheb magama. Ma saaks aru, et mina tahaks praegu magama. Jõudsin täna isegi shoppamas sõbrannaga käija ja ikka elan veel, kuigi vihkan shoppamist sajakümnega!!!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 17:41

Mina ka! Very Happy
Või noh, oleneb sellest, mida ¹opata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 17:53

No mis siis nüüd? Tuleb täna lugemist siis jah??? bounce

Ma oskan hästi närvidele käia!!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime12/3/2012, 17:56

Ja mina oskan küsimusi, mis mulle ei meeldi, eirata. (6) xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 21 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 21, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: