MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)

Go down 
+14
Naughty
Lily
Herbts
Griffu.
LittleMissy
Stiina
Kärolyn
Lammas
Karolin
Prince Kirameki
-mariliis
Murtagh
Everleigh
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorTeade
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime16/4/2012, 19:18

Minu arust on kõik juba koost lagunenud, kõik ei ole sellest veel lihtsalt aru saanud.

Loll, loll, loll Kaari. Loll Sanna.

Markkusest oli nii kahju.

Uut palun!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime18/4/2012, 23:19

Karolin - Heh. Very Happy Jeah... :)

Loo kohta nüüd nii palju, et... See idee täiustub mul pea iga osaga, iga mõttega. Ja see tähendab, et osa asju, mis varem on kirjutatud, ei kehti enam ja osa asju, mis veel kirjas peaks olema, ei ole kirjas. Ma üritan neid asju teile enne öelda ja seletada ja põhjendada, sest neid jõuan ma sisse kirjutada arvatavasti alles siis, kui lugu ise on lõpuni kirjutatud ja ma seda lugu üle hakkan käima.

Ja selles vaimus peaksitegi te tänase osa kohta teadma, et peavaludest on ka varem juttu olnud. Kaaril/Sannal on juba tükimat aega sellised kerged peavalud olnud.

Nautige!



Osa on loo kaitsmiseks eemaldatud. Vabandan kõigi ees, kellel polnud võimalust seda juttu lugeda! Ehk ühel päeval avaneb see võimalus taas.
mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 1khtd


Viimati muutis seda nasicc (19/6/2012, 00:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 00:10

Ohsa poiss! Very Happy
Ma ei ole tükk aega seda lugenud ja nüüd kui ma lugesin.. ooh Very Happy
See on nii kaasahaarav ja lugema panev jutt. *on väga uhke enda üle* xD
Wow, see viimane osa oli pingeline, või tegelt selle lõpp. Armastan Mike ja Kasparit (L)... muidugi Kaarit ka, hehe Very Happy

Tahan juba teada, mis edasi saab. Kusjuures, ma mõtlesin tahtmatult sellele, et äkki ta on rase aga samas.. ei.. peavalud ei ole ju raseduse sümptomid? Ma loodan et ta rase ei ole Very Happy Ei, parem oleks, et ta ei ole seda!!

UUUUUT ja KIIRESTI!
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 00:12

No seda sa juba tead, et ma mitte mõhkugi enam aru ei saa. Sa oled jutu sisse niipalju veidraid konksukesi toonud, et minu juge on jumala kärsane juba! Very Happy

Igatahes mulle meeldis kuidas ta seal trepipeal Mike'iga oli Wink (L)

Üldse oli väga põnev osa. Arusaamatu, aga põnev.

Miks ta meenutada ei saaa? See küll hää pole. Halb on see asi! Very Happy

Pealegi...varsti ongi nagu juurvili. Miskit ei mäleta. Suspect Mis siis saab? Neutral
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 00:16

Everleigh - Väääääga hea. Very Happy ja et põnev ka on. Very Happy Super! Very Happy
Ja miks sa uhke oled? Very Happy
Ja mõtle-mõtle. Vaata et sa end halliks ei mõtle. Very Happy Mustad juuksed haruldus Eestis. Very Happy

Naughty - Jah, tean. Very Happy Mulle need konksud ja nüansid meeldivad. Very Happy
Väga hea, vist...Very Happy
Ja me saame varsti teada. Very Happy
Ja juurvili on ka ju äge olla. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 00:19

Sulle meeldib juurvili olla???? Shocked Kui jah, siis tahaks kohe rõõmuga teada milline??? Suspect

Ma tean, et ma saan kunagi raudselt kõigest aru ja siis mõtlen, et ah kui loll, miks ma ennem aru ei saanud, aga sinnani läheb nii kaua aega juu! Neutral

Ma siis ka ei pissi sinu liivakasti enam. Nii et ma ei pea sinu pissi koristama ja sa ei pea minuoma koristama! Laughing
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 00:23

Õun! Very Happy
Issand, see pole juurvili ju. xD

Ei lähe väga kaua... Very Happy MG lõpetamiseks valmis! Very Happy (Mustand. Very Happy)

Diil. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 00:33

Uskumatu, et sa räägid lõpetamisest siin... Very Happy
Ja ma olen uhke enda üle, et ma sind tagant utsitasin Very Happy Cool
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 00:34

MG lõpetamiseks???? Shocked

See ju jumala kauge tulevik veel! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 00:36

Millegi pärast ma arvan, et see ei ole enam kuigi kaugel.
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 07:12

Vot see osa tuletas meelde, miks ma nii väga seda lugu armastan....
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 08:07

Everleigh - Ma ise ei taha uskuda. Aga ma usun. xD
Ja noh, jah... sa oled süüdi. Very Happy

Naughty - Mul on tunne, et Tiinal on seekord õigus... Very Happy Ma ennustan mingi 20 osa veel.

Herbts - Põnevuse või Mike'i pärast? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 08:53

20 osa veel? Shocked

*minestab ära* Very Happy
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 11:05

Hõmm kui ma oskaks öelda, sa oled selles osas kuidagi sügavalt kirjutanud, puhtalt või nii..
Vahepeal tundus lugedes asi kuidagi pealiskaudne olevalt või nii..
aga see osa oli kuidagi eriline..
võimalik et asi oli Mike's aga mõnus osa oli igatahes..
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 16:05

Naughty - Mis sa nüüd minestama hakkad? Very Happy (See pole kindel osade arv, ma eeldan, et u nii palju tuleb veel. Very Happy)

Herbts - Väga tore. :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 18:20

No ma ehmusin. See 20 osa tundus MG jaoks liiga tilluke arv No
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 18:26

Mind huvitab kuidas see kõik välja hakkab kujunema. Mis Mikest saab ja mis Markkusest saab ning Kaarist ja Sannast. Kui aus olla siis ma ei ole enam nii kinni Kaari's ja Mike's. Muidugi ma pooldan neid ja see oleks äge, kui nad lõpus siiski kokku lähevad aga... ma ei tea, see ei tundu enam nii tähtsana. Mind huvitab kuidas kõik seal laabuma hakkab. Mis kõigist saab jne. Oeh. Ma tahan juba UUT OSA!! Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 20:11

Mulle endiselt meeldib. Mike on isegi normaalsemaks muutunud. Very Happy
Naljakas on see, et selle jutus on mu mõlema õe nimed ka sees.
Kaari ja Kristi Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 20:42

Naughty - asoo. ;D

Everleigh - JEEE! Very Happy Metamorfoos on sinu mõtlemises toimunud. Very Happy !

shine - Väga vahva! Very Happy
Hah. Very Happy Suutsin nad nii hästi kokku panna... Very Happy Loodan, et nad ka sama hästi läbi saavad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 20:54


Natuke kriipi, et on mitu paari õdesid, kelle nimed on Kaari ja Kristi:D:D

Aga kui ma siin neid esimesi kommentaare lugesin siis mulle tundus imelik, et nad ei saa aru mis toimub:D
Ma saan küll väga hästi aru mis toimub. Ma ei tea küll mis sellest lõpuks saab, aga ütleme siis nii, et lõpuks hakkab see jutt mulle selgeks muutuma:D Kui enne oli palju selliseid asju mis minu loogikale vastu käisid siis nüüd hakkab kõik omavahel kokku jooksma. Muidugi ma ei tea kui hea asi see on.
Nüüd on mul veel üks küsimus mis mind häirib, aga selle esitan ma privaatselt:D

igatahes uut:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 21:12

ISSAND JUMAL, LOORE! Very Happy
Mulle vapsee Kaari ja Kristi ei meenunud! Very Happy
Jebus. Very Happy
Peaks Kristile koolis ütlema. xD
Me oleme järgmine reede pulmas koos vist. Very Happy

Privaatselt. Uuuu. xD
Aga väga äge. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 22:57

Kuidas ei meenunud?Very Happy
Isegi nüüd mitte, kui shine ütles et tal on õed Kristi ja Kaari?
kus su mõtted on omadega?Very Happy
aga kelle pulma te possibly koos lähete?Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime19/4/2012, 23:19

Pulmas.. Jah. Pulm on teemas.

Aaga.. 65 osa ja 65 lehekülge.

Mulle meeldis selle osa viimane lause.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime20/4/2012, 07:05

Lammas - No ei meenunud! Very Happy Ma ei mõelnud nimesid pannes nende peale ja siis lihtsalt ei seostunud ära. Very Happy
Meil on koolis mingi hull kammajaa nende abiturientide pulmadega. Very Happy Kaks pulma tuleb vist. Very Happy Ja siis praegu on neli inimest meie klassist, ka mina, minemas sinna pulma, kus Kristi ka on. Very Happy


Kärolyn
- Mulle endale tundus ka see viimane lause kuidagi... nagu naelapea pihta. Liigutav. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime20/4/2012, 22:28

Kus uus osa on?
Miks seda veel siin pole ?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)   mike - Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!) - Page 39 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mike Goldwin (uus versioon) (LÕPETATUD ja KUSTUTATUD!)
Tagasi üles 
Lehekülg 39, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Mike Goldwin. ( 120. osa)
» Kustutatud
» Kustutatud
» Meenutused (kustutatud)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: