MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]

Go down 
+16
PravimHaos
Shadowpaw
®ebra
lucky-girl
Idu
Aduna
Bubblegum
Little Green House
Karolin
Asssu
Miyako
yukishiro
Praisja
Bluebelli
Murtagh
Prince Kirameki
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
AutorTeade
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime7/12/2011, 10:52

Mis fuu, ega ma koer ole Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime7/12/2011, 16:07

Fuu as in fukc you. Very Happy
No offence. Very Happy

Aga Alex endiselt lahutab. Very Happy

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime7/12/2011, 18:08

Ai-ai-ai ropendame või mis ? Very Happy

Nüüd juba uus juhtlause sul Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime7/12/2011, 20:31

Kas uut osa ei olegi?? *vaatab tuimal arvutiekraani *

*ja vaatab ikka veel*

ei tegelt ma hetkel täiega mõistan sind. Ma olen enda asjadega ise nii ummikus. Asju mida ma peaksin tegema on nii palju: kleidi valmis õmblema, olümpiaadiks õppima, klaveri loo selgeks ja pähe saama. Sinna vahele peaks veel kuskil õppimine mahtuma ja trenn...ja päkapikupild. oeh
Kas jõulud ei võiks juba tulla ? ma tean teooriat, et kui mitu inimest piisavalt palju millegisse usuvad siis see juhtubki. Kas me ei võiks nii teha, et kõik soovivad, et hommeoleks vaheaeg ja jõulud????

a ma tahan uut osa ikka ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime7/12/2011, 22:23

Mul on homme usundiloo arvestus, homme võiks siin osa olla siis. Very Happy

Aduna, muidugi ropendame. Very Happy

Aga jah. Very Happy
Alex lahutab. Very Happy

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime8/12/2011, 12:59

Ja nüüd tuleb homme ka veel arvestus ja esmaspäeval tuleb veel üks arvestus. Ja järgmisel perioodil samamoodi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime8/12/2011, 13:36

Mwhaha. Very Happy
Ma saan E vist. XD See oli väga nõme töö. Very Happy
Esmaspäeval kirjandus, success! Ma hakkan siis mm... õppima kunagi... XD

Aga tänase puhul võiks mina ja Aduna küll osa saada, me olime niitublid. Very Happy

Alex lahutab endiselt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime8/12/2011, 14:04

OUCH! That hurt, a lot. Ma pm tundsin Krisi valu. Ta on ikka täielik M XD

WHAT THE FUCK! Kasuvend, it's just isn't Kris' day...

Issand mul on Krisist ikka nii kahju, oleks tahtnud talle tõsiselt toeks olla Sad

Peaks mainima, et Kirameki teeb ikka jõhkralt pikki lauseid XDD

Isegi "aastaid" hiljem ma vihkan Imret sama palju kui siis, võib-olla isegi rohkem. Kas meie ei pidanud teda mitte maamunalt ära pühkima, M? Nüüd oleks õige aeg plaan täide viia -.-

Oh, Alex...M võib mu nüüd maha lüüa, aga Alex meelib mulle ikkagi ja ma olen natukene isegi õnnelik, et ta on leidnud kellegi keda armastada, aga Angela tundub lihtsalt liiga hea. Nagu, hellake, õrnale jne. Tal on kindlasti mõni tune saladus kuskil peidus, eks?

Pean, K'ga nõustuma. See oli tõesti hea lõpp Alexi ja Krisi jaoks ja hea meel on selle üle ka, et Kris on leidnud kedagi keda armastada, olgugi et see on plain Meelis.

Aga pean K'ga nõustuma, miks selle 3 taga ikka veel 1 on? XD
UUT UUT UUT!!
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime8/12/2011, 17:49

What Murtagh said Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime8/12/2011, 20:29

Praisja, sa võiks täisnimesid kasutada. xD Kas mina olen M? Kui jah, siis ma ei löö sind maha selle eest, et Alex sinu meelest natukenegi normaalne on. Angela on ta lihtsalt lolliks muutnud. Very Happy I hate her. Very Happy

Ja Kris ja Teru forever!
Very Happy
Alex lahutab. xD

Aduna, kuidas töö läks, mis rea said? Very Happy

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime9/12/2011, 12:01

Teise rea ja hinnet veel ei tea Very Happy

What she said Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime9/12/2011, 17:23

Hi5! Teine rida wtf. Very Happy
Tahaks hinnet jaa.

Alex lahutab. Very Happy
Teate, ma polegi oma lubadust murdnud. Very Happy Olen igasse kommentaari 'Alex' kirjutanud, ükskõik, kui random see ka poleks. Very Happy
Noh, since lubaduse andmisest. xD

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime10/12/2011, 10:52

What she said Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime10/12/2011, 20:47

Kas me ei võiks juba Krisi uuest õnnetusest lugeda ?
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime10/12/2011, 21:46

Me võiks Alexi lahutusest lugeda. Very Happy
Ja teile meeldib minu random poste ka lugeda, niiet. xD

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime11/12/2011, 10:09

What she said Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime11/12/2011, 19:30

What he said. Very Happy
Midagi asjalikumat ei oska kirjutada? XD

Alex lahutab. Very Happy

Ja, mulle meeldib selliseid poste teha siia. Very Happy Varsti ma saan spämmeri tiitli. Very Happy

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime11/12/2011, 21:05

What about what I say?

Ma kirjutan hetkel kolm juttu korraga - üks on minu jaoks liiga vähe - ja nende osade valmimise järjekord on üldjuhul selline: "Toilet face", "KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi" ja "Ich liebte einen Este". See tähendab, et ma ei asu uuesti selle jutu kallale enne, kui ma oma kolmanda jutu järgmise osa valmis saan - ma kirjutan 18. sajandi eesti pulmadest - ja see ei juhtu enne, kui ma oma saksa keele tööks õpitud saan Razz

Te olete mulle välja pakkunud väga palju võimalikke paare, aga kui Alex ja Kris kõrvale jätta, siis milline on teie lemmik ja miks? Ma olen väga palju näinud Teru nime teie kommentaaridest läbi jooksmas, aga ma küsin ikkagi, kuna mind huvitavad teie põhjendused Laughing

*jookseb tagasi saksa keele eessõnu õppima*

Deutsche sprache ist schwer, mein Kopf tut mir so weh Mad
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime11/12/2011, 21:19

KRIS JA TERU SELLE PÄRAST, ET TERU ON SUPERÄGE JA SOBIB KRISIGA IDEAALSELT KOKKU!!! Meelis on möku. Very Happy

Ma peaks ka saksa keelt õppima vist, muidu hakkan seal ka läbi kukkuma, nagu ladinas. XD

Ja see sinu nanojutt... selle lingi alt ei saa seda ju lugeda...? Very Happy Ma ei taju. Very Happy

Aaaaa, ja KRIS JA ALEX, Alex lahutab. Very Happy

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime12/12/2011, 11:20

What she said Laughing

Je ne comprends pas allemande. Very Happy
Tagasi üles Go down
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime12/12/2011, 17:18

Täisnimede koha pealt - põhimõtteliselt ma ju võiks, aga ma ei taha eksida, seega on kindlam kirjutada nime esimene täht XD Ma tean, et olen hullult laisk, aga bare with me! ^.^

Yee! Ma jään ellu...tavaliselt sa oled meil siin nii tulihingeline, et kõik kes teisiti mõtlevad, sellele tuled järele ka XDDD

Küsimus kas A ja M käivad ühes klassis? Did I miss something? XD

Ja, nõustun M'iga, ka sa teed nagu copy paste koguaeg v? Ma saan aru, et meessoost isik ja värki, aga ROHKEM EMOTSIOONI! XDD

Edu sulle Kirameki! Kuna mul endal n+1 asja praegu, siis mul on isegi natukene hea meel, et su kirjutamise tempo pole kiire XD Siis ma saan rohkem oma eesti keele rõhku panna (minu nõrk külg -embrarrassed-)

Mulle meeldiks ka Teru ja Kris kui aus olla. Meelis ja Kris on kuidagi liiga sarnased ja vastandid on ikka mahedamad XDD

Deutch question! Kas sprache ei peaks suure tähega olema? Nimisõna ikkagi XD Aga ma võin ka eksida, ma viimati õppisin saksa keelt...11 klassi lõpus XD

Aga noh jah, ma ikka ootan uut XD Siis saan vabandada esta õpsi ees ja öelda: "Sorry! Lugesin huvitavamat juttu, kui see mis mingil suvalisel jossil Maalehes öelda on!"
Njaa, uus eesti keele eksam ei ole tore ^.^

UUUUT!

Ohh, on teil mõnda ägedat kingi ideed, mis oleks odav? XD
Tagasi üles Go down
Praisja
Kuri põhjapõder(???)
Praisja


Female Postituste arv : 189
Age : 31
Asukoht : Viljandi

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime12/12/2011, 17:33

Hahaha, Deutsch question ja ise ei oska Deutsch kirjutadagi XDDD Hästi paned, Praisja XDD
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime12/12/2011, 18:22

Paralleelklassis Very Happy

Hea küll, hea küll. Very Happy

Võiks jah uut osa tulla, paare ei soovita- keera ise midagi kokku, tuleb huvitavam. Very Happy

Pühadekaart Laughing
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime12/12/2011, 19:13

Pühadekaart on odav aga mitte äge. Kingi... omatehtud kommi, kõigile maitsevad kommid...kuigi see tuleks vist ikka kallis...kingi...hiilgersuur tutimüts! Isetehtud! need, mis poes on pole (tavaliselt) ägedad.

Ei tegelt mul on endal selle sama asjaga probleem raha ei ole ja jõulud muudkui tulevad.

Teru on äge ja...ta sobiks Krisiga kokku, Meelis on kuidagi pinnapealne, aga kui see muutuks oleksin ma tema poolt. Üldiselt olen ma Adunaga nõus- mõtle ise välja, siiani on sõl küll kõik hästi välja kukkunud XD
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime12/12/2011, 22:58

Paralleelist jap. Very Happy

MISMÕTTES TAL SIIANI KÕIK HÄSTI VÄLJA KUKKUNUD ON?? ALEX TEGI MAAILMA KÕIGE IDIOOTSEIMA OTSUSE JA SA ÜTLED, ET ON HÄSTI VÄLJA KUKKUNUD?!?!
KRIS JA TERU. Kui ma Alexit ei saa.
Sest Meelis on nõme.

Uut.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 18 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: