MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]

Go down 
+16
PravimHaos
Shadowpaw
®ebra
lucky-girl
Idu
Aduna
Bubblegum
Little Green House
Karolin
Asssu
Miyako
yukishiro
Praisja
Bluebelli
Murtagh
Prince Kirameki
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33
AutorTeade
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime19/6/2013, 23:02

oh jumal oh jumal oh jumal, ma vist minestan. Nii hea osa oh jumal. Jeee Teru ja Kaarel koos. Nii õnnelik olen. Oh jumal oh jumal, ma minestan Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime20/6/2013, 13:25

kjsdhfsjkdfhsklajdaljdesjgbnfsjkelkwa
s
sdkslökd
sd
sd

OMG

THEY ARE TOGETHER!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I AM SO HAPPY!
THIS IS PERFECT! Very Happy

Nendest võiks eraldi jutt olla. Very Happy

Uus osa! Uus jutt! Teru ja Kaarli kohta! Very Happy

Aa ja.. selline küsimus, et.. ma pole siiamaani suutnud otsustada, kumb neist on top. Very Happy Please tell me. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime26/6/2013, 22:36

Mul on hea meel, et ma teid selle osaga rõõmustasin Razz

Ma ei usu eriti, et ma kunagi Teru ja Kaarli kohta eraldi jutu kirjutaksin, kuna nende lugu on selles jutus juba ära räägitud. Küll aga mängisin ma mõttega, et ma võiksin kirjutada eraldi jutu Tristanist ja Eerikust, kui nad ükskord suureks kasvavad, aga suure tõenäosusega ei tee ma ka seda, sest mul oleks aeg siirduda heteroseksuaalsematele radadele Very Happy Viis geijuttu oleks vist natuke liiga palju.

Milline küsimus, Murtagh Laughing Ma ei ole seda küll otse öelnud, aga läbi lillede olen ma mõista andnud, et Terule meeldib rohkem peal olla ja ta on selles osavam, mis ei tähenda muidugi, et tema ja Kaarel ei võiks rolle vahetada Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime27/6/2013, 03:21

Viis geijuttu oleks väga hea. I'm waiting for Tristan and Eerik!
Though see oleks veider vist. I mean, Meelise vend ja Krisi vend, kui Meelis ja Kris on koos.
Kui sa just ei taha Alexit tagasi tuua. Very Happy
Muidu mõte on hea, aga sellised sugulusastmed ja asjad teevad asja pisut veidraks.
Not that I'd mind. Write it!!!!

Ja sellel küsimusel pole midagi häda. Very Happy Ma tean jaa, et sa oled kindof vihjanud, et Teru on top, aga kui ta Mõmmiga oli, siis ka? Ma natukene kujutaks siiski Kaarlit topina ette, samas jah, ta pole nii kogenud.
Ah ma ei tea. Nad on seked ilmselt. Very Happy Sekes are nice. :3
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime2/7/2013, 12:16

Selles asja mõte olekski, et Tristan ja Eerik oleks oma vendade kaudu seotud. Ma vaatan, et oma varasemates kommentaarides väitsin ma, et ei kavatse midagi sellist kirjutada, aga praegu on see variant isegi kaalumisel, kuigi ma tõepoolest kahtlen, et kunagi nii kaugele jõuan, mul on selleks liiga palju teisi ideid Razz

Ma ei teadnudki enne sellist sõna nagu "seke", aga ma arvan, et see iseloomustab Terut ja Kaarlit tõesti üsna hästi Very Happy Teru oli Mõmmiga suhtes olles ka pigem peal, sest Mõmmil oli natuke probleeme Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime2/7/2013, 12:28

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:47). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime2/7/2013, 14:01

Miiiiiiiks see läbi sai?!?!?! *hakkab nutma*
Come on! See oleks veel kaua võinud kesta!

Sa oled nii õel. Tõsiselt õel oled. Sad

Aga osa oli armas, seda ma pean tunnistama. Teru ja Kaarel on nunnud koos.
Kuigi üllatas fakt, et Giselle ja Söören on ühevanused? Mida kuradit. Very Happy

Ma arvasin, et Giselle on mingi täiskasvanu. Very Happy

Kuigi tema ja Dashi väljailmumine oli üleüldse veider. Very Happy

Aga muidu, armas osa oli.

Ootan siis.. epiloogi. Very Happy Seal võiks Alex ka olla. Krisiga.

And I still love this story.


Ja ma ei vajanud oma pähe pilti sellest, et Mõmmil probleeme oli. xD

Aga igatahes, ootan epiloogi ja uut jutukest ka. :) Kuigi ma alguses lugesin, et see on mingi geeniteemaline jutt ja siis ma olin dafuk.. aga siis ma lugesin õigesti. XD
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime21/7/2013, 20:51

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime22/7/2013, 19:11

See oli nii armas...
Ja see on nüüd läbi...
*sighs*

Mulle meeldib. Alex ei tulnud tagasi, aga vähemalt Teru ja Kaarel on koos ja kõik on hästi.

Very Happy

Ma tahtsin seda muidu küsida, et kas sa oleks vastu sellele, et sa saadaks mulle need oma juttude dokid? Sest ma tahaks tõesti neid säilitada hilisemaks lugemiseks nii, nagu ma neid juba lugenud olen. Very Happy
Ja kui sa Takuya Kenzo selle kallale lased, siis see enam pole see kohe kindlasti mitte. Aga ma ei imesta väga, et ta end pakub. Ta pakub end kõige hea juurde ja mis sellest heast lõpuks saab.. well. Very Happy

Anyway jah. Selline küsimus siis.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime24/7/2013, 18:16

Mulle meeldib, et sulle meeldis Very Happy Õnnelikku lõppu oli vahelduseks tore kirjutada.

"Toilet face'i" failiga on selline lugu, et ma olen sellest nüüdseks juba 19 osa ära toimetanud ning sellisel kujul, nagu need foorumis on, mul endal neid enam ei ole ja neid ei saa foorumist kopeerida ka Laughing Muudatused, mida ma teinud olen, ei ole väga suured ja ma võin sulle selle faili saata küll, aga ma teeksin seda väga hea meelega siis, kui olen kõik osad üle vaadanud, sest sellisel kujul, pooleldi normaalselt lõigutatult ja pooleldi ühes jorus, ei ole seda teksti ilmselt väga hea lugeda. "Bad romance'i" ja "Vasakpöördega" pole ma midagi ette võtnud, need magavad kuskil arvuti kõvaketta sügavustes.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime25/7/2013, 18:40

Okei, aga viitsid teada anda nt mulle, kui sul Toilet Face'iga kõik tehtud on? Bad Romance'it ja Vasakpööret tahaks muidu ka jaa. Hea oleks meenutada ja värki. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 33 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 33, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: