MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]

Go down 
+16
PravimHaos
Shadowpaw
®ebra
lucky-girl
Idu
Aduna
Bubblegum
Little Green House
Karolin
Asssu
Miyako
yukishiro
Praisja
Bluebelli
Murtagh
Prince Kirameki
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next
AutorTeade
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 12:18

See oleks minu arust nii igav, kui Alex ja Kris koos lõpetakski. (Sorry, Muri) So that's good news. Very Happy
Ja Alec ja Nick on rollikast jahmn. Väga pikast rollikast. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 12:50

Ei oleks igav! *vaatab oma unise tapva pilguga*
Või midagi. Alex ja Kris oleks vägevad koos.

Alec ja Nick on ühest väääääga pikast rollikast.

Ainult kaks-kolm osa? Mkmm.
Rohkem!

Midagi pidin veel ütlema. Aa. Ma läksin ka kümnendasse klassi 15-aastaselt. Vist. Läksin jaa. Very Happy Ma olen peaaegu klassi pesamuna. Üks kurat on minust mõned päevad noorem. Very Happy
Tagasi üles Go down
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 13:58

Alex ja Kris ei sobiks kokku ka, Meelis ja Kris on ikka 1000% parem Very Happy
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 14:13

Meelis ja Kris lähevad ka nagunii lõpuks lahku. Olgem reaalsed. Nende vanusevahe on nii suur, et varem või hiljem taipab Kris, kui erinev nende mõttemaailm siiski on. Võib-olla on hoopis Meelis see, kes leiab viimaks, et nad ei sobi siiski kokku. Aga varem või hiljem lähevad nad ikka lahku. Meelis ilmselt leiab endale kellegi vähe stabiilsema, kellega koos olla. Ja Kris leiab endale ilmselt kellegi, kes oleks temast veidi vanem. Mina kujutan asja vähemasti nii ette. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 14:16

Kas meenutame nüüd asjaolu, et Alec on Nickist kaheksa aastat vanem? Very Happy

Aga oleks küll tore jah, kui Meelis ja Kris lahku läheks. Very Happy Alex on ikka toredam variant. Või Teru. That would be fun too.
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 14:20

Ole vait! Alec ja Nick on... Noh... Nick on... Alec on... Alec on oma vanuse kohta nii lapsik, et ta ei saakski kellegagi vanemaga kui Nick sebida. VOT! Very Happy

Teru on vapsee imelik ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 17:04

[khm]Nate[/khm]

Teru on jumala äge. Very Happy Sa loe juttu kõigepealt, enne, kui temast halvasti rääkima hakkad. xD
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 17:26

Ma olen lugenud Teru kohta. Very Happy

PK, btw, Teru, nagu Teru Mikami? Või on see kokkusattumus? Very Happy

Alec ja Nate pole koos ju. Vot! Very Happy
Tagasi üles Go down
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 17:46

Kris ja Meelis ei lähe lahku ja pealegi vanusevahe ei loe kui kaks inimest armastavad üksteist.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/3/2013, 19:26

Teru Taariel või midagi sarnast. Very Happy Tema mõeldud nimi vms. Ma enam ei mäleta. Nunnu nimi igatahes. Very Happy

Aga nad olid koos. Ja Nate on palju vanem. Very Happy

Meelis on loll laps.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime1/4/2013, 20:41

Vanusevahe ei tähenda pikemas perspektiivis alati halba, võib-olla aitab see hoopis Meelisel ja Krisil rohkem kokku kasvada ja nad saavad teineteist täiendada Very Happy Age is just a number Wink

Mikami Teru on väga äge tegelane - sakujo Twisted Evil - aga ma kahtlustan, et mul oli Terut nimetades rohkem silme ees hoopis Kurebayashi Teru. Ma lugesin ammu natuke Dengeki Daisy mangat ja see jäi mulle sealt paremini meelde. Tarieli leidsin ma ühest nimede teemalisest raamatust ja see peaks olema India nimi, aga Google ei leia selle kohta andmeid ja väidab, et see on hoopis inglinimi.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime1/4/2013, 20:53

Kris ja Meelis ei sobiiiiiiiii!!

Millal uut osa saab? Very Happy

And age is just a word. Very Happy

Anyway. Very Happy Too Alex tagasi ja uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime2/4/2013, 20:53

Selleks, et Alex tagasi saaks tulla, oleks tal ajamasinat vaja, aga ta ei ole seda veel leiutanud Very Happy Uus osa ilma Alexita tuleb järgmisel nädalal, sellest on pool juba valmis (ma tean, et võiks terve olla, aga ajalooline grammatika ei hüüa tulles Laughing) . Kris ja Meelis satuvad selles silmitsi ühe suure probleemiga, Indrekul on halb päev ja Teru paneb kõigi hüvanguks ühe inimese paika.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime2/4/2013, 23:51

Leiutagu siis. Ruttu. Kohe. I insist. Very Happy Alex must come back.

Teru ja Kaarel forever!
Tagasi üles Go down
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime7/4/2013, 19:35

kris ja Meelis forever Very Happy ootan uut raudselt Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime9/4/2013, 20:45

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:44). Kokku muudetud 3 korda (Muutmise põhjus : bikoloogia ja muud toredad sõnad)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime9/4/2013, 21:46

See on lihtsalt nii hea osa. Kaarel ja Teru nad peavad raudselt ära leppima. Ma hakkan nutma muidu kui nad ära ei lepi. Hea et Krisi ja Meelisega hästi läks, ma poleks tahtnud, et Kris oleks vallandatud või siis Meelis oleks koolist välja visatud. Aga järgmises osas peavad Kaarel ja Teru kindlasti ära leppima. ma hakkan nutma muidu. Aga megahea osa oli Very Happy Sa oled suurepärane kirjutaja Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime10/4/2013, 18:43

bikoloogiaõpetaja ?

Ja Teru ja Kaarel lepivad ära, raisk.
Siiri on mingi kahtlane. I don't like her. Very Happy Indrekule ka ei tohi meeldida. Very Happy Üheöösuhteks ehk jaa.

Aga Teru on äge. Very Happy Väga äge. Very Happy

Alex võiks ka nüüd tagasi ilmuda. Very Happy
Tagasi üles Go down
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime10/4/2013, 19:36

No Alex. Alex võib põlema end panna, Kris ja Meelis igaveseks Very Happy

Aga see Siiri on jh kahtlane, üheöösuhteks ka ei kõlba. See Siiri võib ka end põlema panna koos oma palgakõrgendusega Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime10/4/2013, 21:51

Ma panen sinu põlema varsti. See polnud väga reaalne ähvardus tho. Just saying. Alex on awesome. Very Happy

Siiri võib küll end põlema panna. Very Happy
Tagasi üles Go down
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime11/4/2013, 11:58

Mulle siiski Alex ei meeldi, Meelis teeb Krisi õnnelikumaks Very Happy vot tak Very Happy
Tagasi üles Go down
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime24/4/2013, 19:36

Ma ei taha küll peale käia, aga mul on küsimus, et millal uus osa tuleb Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime25/4/2013, 20:42

Millal sa ükskord selgeks saad, et siis, kui ta selle osa ära kirjutab, ehk siis kuu aja pärast? Gah.
Tagasi üles Go down
lucky-girl
Võlur
lucky-girl


Female Postituste arv : 71
Age : 26
Asukoht : narnias

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime25/4/2013, 21:36

Kas ma ei tohi enam küsida ka?
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime25/4/2013, 22:33

Ei no võid ikka, aga see ei tähenda, et ta eriti palju kiiremini seda kirjutaks või mis? So just sit and wait until she updates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 31 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 31, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: