MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]

Go down 
+16
PravimHaos
Shadowpaw
®ebra
lucky-girl
Idu
Aduna
Bubblegum
Little Green House
Karolin
Asssu
Miyako
yukishiro
Praisja
Bluebelli
Murtagh
Prince Kirameki
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime29/11/2011, 21:02

MA TAHAN KOHE OSA. Mul oli mingi, jess, uus osa, ja kurat ei olegi. Very Happy

Ahh, u failed? That's awesome! Hi5!

Kindlasti paned selle jutu üles. Very Happy
Ära seosta Toilet Face'ga. Very Happy

Gaypeople iz awesome!

Anywayz.

Alex EI ABIELLU.
Ja uut osa tahan. Very Happy

Ja Aduna, ur dumb. Ise oled sotsiaal ja ei oska numbritega midagi peale hakata. *raputab pead* Ma saaks aru, kui MINA ei oskaks. Very Happy Okei, ma sobiks üldse reaali ka väga hästi. Very Happy
Anywayz. Very Happy

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime30/11/2011, 09:27

*poriseb*
Ma ei saanud lihtsalt aru Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime30/11/2011, 11:47

Mwhaha. Nüüd saad? Very Happy

Alex ei abiellu. Ja uut osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime1/12/2011, 15:02

Neetud, mul on kaustaga mingi jama. Ma pean selle teema vaatamiseks uuesti sisse logima ja siis refreshima. Ce n'est pas drole. Evil or Very Mad

Just, uut osa. NaNoWriMo on juba läbi ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime1/12/2011, 16:57

Aiaiaiai. Halb aura sul. Very Happy

Jah, NaNo on läbi ja klassiõde kirjutas 50,010 sõna, on vastik. Very Happy Anywayz. Very Happy

Alex EI abiellu ja ma tahan uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime1/12/2011, 19:00

??????????????
!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!
..... Rolling Eyes
silent
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime1/12/2011, 19:50

Ta rääkis jah. Very Happy

Mina ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime1/12/2011, 21:18

Minu rekord on 10,000 millegagi. XD
Aga ei, ta on tubli.

Millest sa aru ei saa, Karolin? Very Happy

Anywayz. Very Happy

Alex endiselt ei abiellu. Very Happy
Ja uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime1/12/2011, 22:56

Minu rekord on...hmm...270 000 sõna ja see ei ole hetkel püsiv arv, kuna see jutt, milles nii palju sõnu on - "KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi" - ei ole veel lõpetatud Very Happy Ma ei ole eriline lühikese jutu mees Razz

Ma pole jõudnud täna veel uue osa kirjutamist alustada, kuna maadlesin pikalt selle lehekülje tegemisega, sest mu arvuti ei lubanud mul korralikke viiteid vormistada, kuid nüüd püüan ma tegutsema hakata.

Ilusat detsembri algust ja ma luban, et teiseks advendiks on see osa kindlasti olemas, kui mitte varem Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime2/12/2011, 19:41

See tähendab juba homseks cheers
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime3/12/2011, 10:27

Uut osa, uut osa, uut osa!!

Ja Alex ei abiellu või ma otsin su maa alt ka üles ja löön maha. Ausalt.
Ta lihtsalt ei tohi sellist lollust teha. Ta pole nii rumal. Ta ei abiellu.
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime3/12/2011, 20:23

What she said Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime3/12/2011, 21:29

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:19). Kokku muudetud 4 korda (Muutmise põhjus : põhjalik edit)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime3/12/2011, 22:24

KURADI VÄRDJAS!
Raisk. Kuradi Alex. MA TAPAN TA ÄRA! KURAT SEE KURADIMA ANGELA VÕIKS ÄRA LÄMBUDA!
Sa ei taha näha, kui kuradima-kuradima vihane ma olen praegu. MIKS KURAT ALEX SELLISE ASJA TEGI?? MIKS? ANGELA OLEKS VÕINUD ÄRA SURRA.
Alex ja Kris on FUKCING LOODUD KOKKU JA MINA EI LOOBU SELLEST MÕTTEST. Ma VIHKAN ANGELAT.
Kurat küll.
Ants on ka fukcing normaalne.
Raisk.
Ants ja Kris!
Eii, Teru ja Kris!
Persse see Alex.
Kuradi värdjas.
Ma ei ole varem nii palju ropendanud siia vist.
Andke andeks.
Kuradi värdjas.
TERU JA KRIS FOREVER!
Meelis ja Angela võiks ennast põlema panna!
Ja Alex ma ei tea, kurat nutku Krisi pärast.
Kurat küll.
Airaisk.
Mina ei loe seda juttu enam.
Tsaupakaa.

Loen küll.
Raisk.
I'm addicted.
ALEX ON JOBU.

Uut osa. KOHE. LAHUTUSE OSA.

MIKS SA NII TEGID???
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime4/12/2011, 13:23

See oli Krisi ja Alexi jaoks PARIM lõpp ever !
Ma olen tõsiselt tõsiselt õnnelik, et Alex leidis endale oma elu armastuse ja et nei oli see jutt Krisiga
See fucking Ants võiks end põlema pista! Evil or Very Mad ma aitaksin hea meelega *jookseb tõrvikuga antsule järele*

Ma võtan kõik halvad sõnad, mis ma Angela kohta kunagi öelnud olen tagasi. See kuidas ta Krisiga käitus ja kui õnnelikuks ta Alexi tegi korvas kõik tema vead, isegi selle, et tal on taoline värdjast vend

Imre on Antsuga samaväärne- värdjas!!!

ma olen praegu Meelise ja Teru peale nii vihane. Pidi see Teru siis sellist juttu suust välja ajama!!!!!!!!! ja Meelis ka oma armukadedusega!!!!!!!!! Lollikari!

Kris has done a huge step in one part of his life and now all he gets is more and more problems in the other department! Really!?

Ma olen seda osa nii kaua oodanud ja see ootamine tasus täiega ära !

aitäh aitäh aitäh aitäh aitäh aitäh aitäh aitäh aitäh aitäh aitäh aitäh !!!!!!!! Nii tore, et sa olemas oled!

ja et kas sa võitsin NaNoWri's ? Millega?Mida?

uut uut uut uut uut uut uut uut uut uut uut uut uut uut uut uut uuut uut !!!!!

ma lugesin muideks seda wiki lehte kas see tekst peab tõesti nii keeruline olema?
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime4/12/2011, 13:50

Karolin, I'm going to kill you, too.
Ma VIHKAN Angelat.
Ja Alex on kõigest hoolimata parim kuradima tegelane.

Ja Kris ja Ants sobivad väga hästi. Ma arvan, et see juhtubki, nad armuvad, Ants aitab Krisil Meelisest üle saada ja nad elavad together happily ever after ja Alex on armukade, sest ta näeb, millise imelise kuti ta omale saanud oleks.
Ja Angela armub
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime4/12/2011, 14:50

Peace, peace girls Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime4/12/2011, 20:30

ei ole siin mingit rahu, kui Murtagh näitab mingitki poolehoidu Antsu vastu

Ants Krisiga kokku ! no mida veel sama hästi võiks praegu taevast pussnuge sadama hakata ! oled sa unustanud, mida ta Krisile tegi ?! ja isegi kui tal on mingi sügav psühholoogiline trauma (mis tal arvatavasti ka on) ei vabanda see teda välja !

Ja mis see Angela nii valesti on teinud? Ta lihtsalt armus Alexisee, kes btw armastab Angelat! Kas sa siis ei taha, et Alex õnnelik oleks?

Aga seda me veel vaatame, kes kelle ära tapab kui sa ikka veel seda jama Antsu ja Krisi kohta ajad Evil or Very Mad

UUT!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime4/12/2011, 21:01

Ma eelistaksin, kui mitte keegi ei tapaks kedagi ära, kuna jõulud on püha rahu aeg ja kõik maailma inimesed peavad sellel ajal hästi läbi saama Laughing

Sellest, mis Antsu minevikus juhtus, on veel vara rääkida, aga see ei muuda tõepoolest seda, mida ta korda saatis ja ma olen kindel, et mitte keegi ei tahaks olla koos inimesega, kes teda sellisel moel ära kasutas, isegi kui sellest on aega möödas, kuna ärakasutamine, seksuaalne või mitte, jätab alati inimesele jälje. Ma ei suuda ettegi kujutada, millises vaimses seisundis Kris olema peaks, et Antsu sellise pilguga vaadata.

Mis seal salata, Krisil tuleb tõepoolest mõningaid probleeme ja seda just Teru halva huumorimeele pärast, aga pole halba ilma heata Wink

Selle lehekülje tekst ei tohiks tegelikult eriti keeruline olla, kuna ma lihtustasin "Eesti keele grammatikas" kirjas olevat, aga süntaks ajab mul juhtmed nii krussi, et ma ei saa sellest isegi korralikult aru.

Minu nanoromaan: http://www.nanowrimo.org/en/participants/schwert/novels/ich-liebte-einen-este . Auhinnaks olid, nagu igal aastal, lahedad ikoonid ja sertifikaat, mille ma juba välja printisin Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime5/12/2011, 00:40

Fain, Kris ja Teru siis!
Jah, Ants oleks natuke odd.

AGA KUS KURAT MASUMI OLI?? Tahad sa mulle praegu öelda, et MASUMI ei käinud ALEXI pulmas?!?
Angela on endiselt nõme.
Ja ma tahan uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime5/12/2011, 12:30

Vabandust, ma unustasin Masumit nimeliselt mainida, kuna tema kohalolu tundus mulle nii iseenesestmõistetav. Õnneks oli see viga kergesti parandatav ja ma lisasin ta sisse nagu kord ja kohus. Muuhulgas parandasin ma ära ka ühe numbrivea, mis hiljem üsna oluline võib olla Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime5/12/2011, 17:43

Minu jaoks pole miski iseenesestmõistetav. Very Happy

Mis numbri? *luges osa kolm korda läbi*

Alex on endiselt awesome ja lahutab Angelast. Very Happy

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime6/12/2011, 16:41

PEACE, GIRLS Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime6/12/2011, 20:00

Miks on seal 3 taga ikka veel 1 ???

...ma olen vist jõuluaja, või tegelikult iga aja, kohta liiga...agressiivne.
Aga ega see minu süü ei ole Wink
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime6/12/2011, 21:04

Fuuuuu, Aduna. Very Happy

Alex-Alex-Alex-Alex lahutab Angelast!!

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 17 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 17, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: