MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]

Go down 
+16
PravimHaos
Shadowpaw
®ebra
lucky-girl
Idu
Aduna
Bubblegum
Little Green House
Karolin
Asssu
Miyako
yukishiro
Praisja
Bluebelli
Murtagh
Prince Kirameki
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime11/4/2012, 22:07

Aaah, see on nii heaa.
Alexit mainiti, yey!

Aeeh. Meelis on nii vastik ja rumal ja vastik ja veel vastikum.
Teru sobiks Krisiga kokku. Nagu tõesti. Kuigi no Kaarliga sobib ka. Very Happy

Aga Teru ja Kris siiski. Very Happy

Uut. Very Happy

Aah, ja Pärnu Ülejõe ja Pärnu Rääma koolid yeah, obviously are in Pärnu... Very Happy Hehehe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime21/4/2012, 19:30

Mina tahan siia ka osa. -.-
Alexiga. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime23/4/2012, 17:02

See jutt on siiani sama hea kui alguses, mis tähendab siis väga hea...see tuli nüüd kahtlane lause.

Igastahes Kris võiks juba Meelisele rääkida, mida kauem ta venitab, seda rohkem teooriaid need kaks (TEru ja Meelis) välja mõtlevad ja seda hulllemini võib asi välja kukkuda.

Ja palun, palun let Meelisbe okey with that!

UUT!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime23/4/2012, 21:01

EI, MEELIS EI OLE OKEI SELLEGA JA TERU ON SELLEGA OKEI JA SIIS ON KRIS JA TERU HAPPILY EVER AFTER.

*ragemode off*

Ma väga ootaks uut osa koos Alexiga. :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime27/4/2012, 09:16

Millal uut saab koos Alexiga? Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime29/4/2012, 12:14

Ma püüan uut osa järgmine nädal kirjutama hakata. See on flashback ja Alexit selles ei ole, nagu enamikes selle jutu osades, aga selle keskne tegelane on Indrek ja ma kavatsen lõpuks paljastada, mille eest ta vangi läks Twisted Evil
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime29/4/2012, 16:29

Aga ma tahan Alexit Crying or Very sad

Aga ma tahan Indreku asja ka teada. xD

Kirjuta ruttu!!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime6/5/2012, 23:49

Jou, uut saab Alexiga? Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime7/5/2012, 18:32

Ei saa Alexiga Very Happy

Aga selle nädala jooksul saab, kui õnnestub Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime9/5/2012, 22:41

Eelmine nädal pidi juba saama! Very Happy

Alexit ikka... Crying or Very sad

UUT!!!!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime13/5/2012, 22:37

Nagu praegu selgub, ei saa uut osa ka sellel nädalal, kuna tänane päev saab kohe läbi ja ma ei ole jõudnud seda osa ära parandada, kuid olge mureta, homme tuleb see kindlasti, kuna see on mul juba valmis. Ma olen viimased paar nädalat olnud hõivatud lähiajaloo kirjalike tööde kirjutamisega ja sellel reedel oli mul ka esimene eksam, milleks tuli õppida kõigi teiste kooliasjade kõrvalt, aga nüüd on mul selleks kevadeks kool läbi ja ma saan hakata taas rahulikult kirjutamisega tegelema. Ma vabandan selle järjekordse pika vahe pärast, mille ma selle jutu osadele sisse lasksin, kahe osa vahele jäi seekord isegi rohkem kui kuu aega, aga ma loodan, et need kümme lehekülge rõõmustavad teid homme, sest selles osas saab keegi oma tegude eest õiglase karistuse Wink

Kindlasti aitaks mul kiiremini kirjutada ka see, kui ma ei tegeleks korraga kolme jutuga, aga mul on liiga palju mõtteid ja isegi neljanda jutu idee juba välja nuputatud Laughing

Kas keegi teist teab mõnda nime, mis riimub Sebastianiga? Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime14/5/2012, 00:12

EI KIRJUTA MINGIT NELJANDAT JUTTU! Very Happy

ALEXIT!

Sebastianiga riimub... Tristian? Very Happy

UUT OSA!!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime14/5/2012, 19:25

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:30). Kokku muudetud 6 korda (Muutmise põhjus : põhjalik edit)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime16/5/2012, 00:22

See on nii hea!
Alexit mainiti! XD

Oh god. See osa. On nii hea. NII HEA!!

Ma tahan kohe uut!
Aaaaah.
ANTS ON JOBU!


Indrek on nii äge. God ma armastan teda vist.

Alex, sry. Very Happy

Igatahes. UUT!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime12/6/2012, 19:54

Hehee, see on hea, kui keegi Indrekut armastab. Too bad he is not real and only exists in my imagination Razz

Taas on mul kulunud uue osa kirjutamiseks terve kuu, aga ma loodan, et keegi pole seda juttu veel päris ära unustanud Laughing

Suure tõenäosusega on mul varsti aeg hakata otsi kokku tõmbama, kuna lõpp hakkab vaikselt lähenema. Minu esialgne prognoos on, et see jutt saab veel umbes 10 osa, aga see sõltub sellest, kui pikad need on ja kui palju aega mul kõikide tegevusliinide ära lahendamiseks kulub Razz

Uus osa tuleb arvatavasti homme ning selles liigub tegevus Eestist välja Cool
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime12/6/2012, 21:29

EI LÕPETA ÄRA!!

Alex läheb oma naisest lahku, eks?
Ja Kris ja Teru forever?
Ja ja ja Meelis Kaarliga.
EKS?!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime13/6/2012, 17:07

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:31). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : põhjalik edit)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime14/6/2012, 19:08

Aww, Kaarel on armunud...
Kaarel ja Teru sobivad ka hästi kokku, aga Teru ja Kris oleks palju parem variant ja Meelis võiks hetero olla.

Alex võiks mitte hetero olla. Kas nad kokku saades mingit orientatsioonivahetust ei saaks teha? Very Happy

Uut osa!
Tagasi üles Go down
Miyako
Naerupall
Miyako


Female Postituste arv : 12
Age : 28
Asukoht : Tartuu.^^

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime17/6/2012, 20:17

Teru ja Kaarel on nii armsad koos, minu lemmikpaar. Very Happy
Nad lihtsalt peavad koos olema, see on nii armas, et Kaarel armus. ^^
Alex võiks Soomest tagasi tulla ja Krisiga koos olla. Ja Meelis nutaks kuskil nurgas. Very Happy Ta ei meeldi mulle.-.-
Kirjuta veel Terust ja Kaarlist Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime19/6/2012, 01:49

Aaah, Miyako, I love you!!
Alex ja Kris forever together!!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime29/6/2012, 18:15

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:32). Kokku muudetud 5 korda (Muutmise põhjus : põhjalik edit)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime29/6/2012, 19:13

MIS MÕTTES MEELIS, MIKS MITTE TERU?!

Aaaah.

Ja ma naersin suurema osa ajast seda osa lugedes. XD Kuigi ma tean, et see oleks pidanu olema kurb.

MIKS MITTE ALEX?!?!?!?!
Kurat küll noh. Very Happy
UUT OSA!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime24/7/2012, 22:16

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:32). Kokku muudetud 3 korda (Muutmise põhjus : põhjalik edit)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime25/7/2012, 02:00

Ma ootasin seda osa meeletult kaua, sest sellele eelnev osa lõppes täiesti... Ei leia sõna.
Igatahes, on väga meelikosutav näha vähemalt ühte osa, kus ei ole sees Terut. No ausalt, see poiss tüütab mind varsti oma vingumisega ära ja ma tahaks talle lõuksi anda, sest ta on Krissi niivõrd palju armunud, et ta ei hooli isegi Meelisest enam eriti. Raibe! Nahaalne tüüp ma ütlen!
Jah, Teru oli lahe... Kuni selle hetkeni, kui ta otsustas Krisi Meeliselt üle võtta!

Igatahes, mulle meeldis. Uut osa ei ole vist palju soovida!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime25/7/2012, 18:13

Bubblecum, kas sa tahad minuga kakelda? *vaatab kurjalt*

Teru on äge! Lugesingi mingi osa veel sealt läbi, sest seal olid Teru ja Kaarel... aeh, I love him. Selline inimene võiks irl ka olemas olla. Ainult mitte gei, you see. Okei, geid on ägedad. Very Happy

Aga mulle meeldis see osa ka, kuigi vahepeal ma pidin täiega palju mõtlema, et mis kuradi keeles ma praegu seda loen. xD

Aanywaz... ma ootan uut osa huviga!
And gimme more of Teru. Very Happy And Alex. Very Happy


Viimati muutis seda Murtagh (26/7/2012, 01:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 25 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 25, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: