MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]

Go down 
+16
PravimHaos
Shadowpaw
®ebra
lucky-girl
Idu
Aduna
Bubblegum
Little Green House
Karolin
Asssu
Miyako
yukishiro
Praisja
Bluebelli
Murtagh
Prince Kirameki
20 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime4/7/2011, 21:06

Lõpuks ometi! Miyako, teeme klubi. Razz
Kris x Alex!
Tagasi üles Go down
Miyako
Naerupall
Miyako


Female Postituste arv : 12
Age : 28
Asukoht : Tartuu.^^

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime11/7/2011, 01:02

Uut osa?^^
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime11/7/2011, 17:22

Uus osa tuleb õhtul ja ilma igasuguse Alexita Wink Be prepared Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime12/7/2011, 00:20

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:08). Kokku muudetud 3 korda (Muutmise põhjus : põhjalik edit)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime12/7/2011, 15:58

EI, ALEX JA ANGELA EI ABIELLU! MA EI LUBA SEDA! MA LÄHEN SINNA KOHALE JA KEELDUN! ÜTLEN, ET ALEXIL JUBA ON KEEGI.

*raevutseb*
Mul oli vend seda lugedes süles ja ta hakkas mu ropendamise peale nutma. xD

Fakknoo.
Kris on loll. Kris on igatpidi loll. Ma ei taha, et ta Meelisega oleks, aga ta ei tohi selle faking TANELIGA ka olla.
Ei, ma ei tea.
Ma tahan Teru x Kris'i saada.
Ei, Kris x Angelat. Very Happy

UUT OSA!
*vihane*
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime18/7/2011, 17:57

Ma tahan uut osa. Very Happy

Ning Alex ja Angela EI abiellu. -.- Ma solvun ära muidu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime18/7/2011, 21:15

Minu kirjutamise eesmärk ei ole kedagi solvata, ma mängin vaid ideedega, mis mulle huvitavad tunduvad ja ma saan aru, et kõigile ei pruugi need sobida Embarassed

Uuest osast pole veel ridagi kirjas, aga mul on juba mõningaid mõtteid, mida sellega teha võiks ning kindlasti on seal seekord tunduvalt rohkem Krisi ja Terut kui Meelist, nii et laske oma fantaasial lennata ja ma proovin sama teha Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime19/7/2011, 20:16

KRIS X TERUUU!!! *happydance*
Ma armastaks seda paari. Muidugi peale Kris x Alexit, aga ennem Teru kui Meelis. See oleks nii nunnu. Very Happy

Ei sobi jah mulle see idee. Et Alex ja Angela abielluvad. Üldse mitte. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime23/7/2011, 13:19

Mis ei sobi, saab sobima pandud Very Happy Okei, see oli nali Razz

Suvi on mu väga aeglaseks teinud, nii et selle tempo juures, millega ma praegu kirjutan, tuleb uus osa alles pühapäeval ja ma kavatsen seal ka Mõmmit tutvustada... Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime23/7/2011, 14:47

PÜHAPÄEVAL?
Aa. Homme. Very Happy

Ja mis ei sobi, ei hakka pannes ka sobima. Don't mind me, I'm weird. Ma just ärkasin. Very Happy

Mõmmi on mingi vanamees. Teru sobib Krisiga kokku. See oleks nii armas lihtsalt.
Mitte, et Kris ja Alex halvem oleks, vastupidi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime24/7/2011, 23:28

Sul on like... 32 minutit aega. Very Happy Kas ma saan täna osa? Very Happy

Alexiga. Very Happy Või Kris x Teru. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime24/7/2011, 23:36

Ametliku kella järgi on mul tõesti vaid 25 minutit, kuid kuna ma olen väga hiline voodisse mineja, lõppeb minu jaoks pühapäev alles umbes kell 3 öösel, nii et selleks ajaks on uus osa kindlasti olemas...

...ja ilma Alexita Wink

Ma armastan hilisel ajal tegutsemist, kuid vahel kipun ma ka liiga hilja tegutsema Embarassed
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime24/7/2011, 23:43

Kella kolmeks? Ma ootan. Very Happy Ära unusta. Very Happy

Ilma Alexita? Kas Teru ja Kris vähemalt suudlevad? XD
*naerab*
Ma tõesti tahaks neid kahte koos näha. Very Happy Palju parem oleks Teru ja Kris kui Kris ja Meelis või Kris ja ee... Tanel. Very Happy Tanel nagunii ongi Mõmmi. *naerab*

Ei, ootan uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime25/7/2011, 01:36

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:09). Kokku muudetud 3 korda (Muutmise põhjus : põhjalik edit)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime25/7/2011, 03:18

KRIS JA TERU SUUDLESID!! *hüppab mööda tuba ringi, hüperrõõmus*
Miks nad ei maganud? AH? AH? MIKS? MIKS NAD EI MAGANUD?? MIKS?!

*on nüüd pisut pahane*
Kurat, Kris ja Teru oleks nii kena paar. Ma armastaks neid, ausalt. Nad oleksid peaaegu esimene lemmik geipaar. Very Happy Top kümnes oleks nad sees, tähendab. Very Happy

Ah, see oli nii armas.

Ja Mõmmi on värdjas. Kurat, ühe üliseksika näitleja hüüdnimi on minu poolt Mõmmik aga no see värd siin... *ärritunud*

Eiii, Kris ja Teru olid nii nunnud. Tanel ei ole üldse armas.
Aga Kris ja Teru sobivad kokku. Very Happy

Ootan uut. Very Happy Alexiga. Very Happy

Ma arvan, et see oligi üks suur kirjaviga, et Kris ja Teru ei maganud. Jap.

But I indeed enjoyed this chapter. Wink
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime28/7/2011, 21:33

Muide, faktiviga. *naerab*

...ja Indrek oli sama sirge nagu Harry Potteri luuavars.
*guugeldab*
http://images.wikia.com/harrypotter/images/7/74/Firebolt.jpg
Kas see näeb sirge välja? Very Happy

*naerab*

Aga ei. Very Happy
Ootan uut osa. Very Happy
Kus oleks Kris ja Alex ja... *õhkab*
Tead, threesome võiks teha - Kris, Alex, Teru. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime1/8/2011, 17:18

Kas ma olen tõesti ainus, kes seda freakin head juttu loeb ja kommenteerib? Very Happy

UUT!!!
Alexiga. Very Happy Alex ja Angela ei abiellu! Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime1/8/2011, 20:40

Tundub, et hetkel oled sa tõesti ainuke kommenteerija, aga ka sinu kommentaaridest piisab minu rõõmustamiseks Razz Paar mu sõpra on siiski ka selle jutu lugejad, aga nendelt saan ma ainult suulist kriitikat, kuna neil pole siin kasutajat Laughing

Kas Nimbus 2000 ei olnud mitte sirgem? Hmm, vist mitte Surprised Ma olen oma kodus olevate luudadega liiga ära harjunud Very Happy

I'm not too fond of threesomes, at least when it comes to writing them, so I have to say no, but I like the idea Laughing

Uus osa...

Küll ma midagi varsti välja mõtlen Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime2/8/2011, 12:05

Yay. Very Happy I'm glad to be the only one, who writes comments. Very Happy Mina ära ei kao, ausalt. Very Happy

Kusjuures, ma ei tea. Very Happy Kõikidel piltidel oli selline veidralt kõver. Very Happy Indrek tegelt lihtsalt varjab oma orientatsiooni selle Olga, või kes iganes ta naine ka oli, taha. Very Happy

U like the idea? So... foursome? Very Happy *naerab* Okei, mulle ka sellist asja kirjutada ei meeldiks. Very Happy

Millal on varsti? Siis, kui Alex juba abiellunud on? Ma ei luba seda. Very Happy Lõpp peab olema Kris ja Alex happily ever after, ning Angela võib Meelisega abielluda. Very Happy

Aga mõtle-mõtle. Very Happy Ma lihtsalt kirjutan sulle siia ajuvabasid "innustavaid" kommentaare, et sa seda jutukest ära ei unustaks. Very Happy Ma võin su msni ka ahistama hakata, no problem. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime7/8/2011, 19:25

Tore Very Happy

Ma pole kunagi filmides tema luuale erilist tähelepanu pööranud ja kuna viimases filmis toimus luudadega lendamine eriti kiiresti, ei olnud mul aega neid lähemalt uurida Razz Hahaa, ja Indrek on salaja tegelikult Krisist huvitatud...
Okei, see oli nali, Oksana on tema jaoks siiski see ainus ja õige Wink

Seekord on uue osa valmimiseks eriti kaua aega kulunud, aga see ei ole ikka veel lõpetatud, kuna ma saan oma armsa sülearvuti alles homme kätte - tegelikult oleksin saanud juba enne nädalavahetust, aga mul ei olnud aega sellele järele minna Sad - ja lauaarvutis kirjutamine sujub mul üsna aeglaselt, kuna selles toas on harva rahu ja vaikust, telekas käivad saksa seebikad ja pensionärid helistavad pidevalt Very Happy Ka "KYM" sai sel nädalal uue osa vaid seetõttu, et ma olin suutnud suurema osa sellest valmis kirjutada ja ei alustanud tühjalt kohalt Embarassed

Alex ja Angela abielluvad 21. oktoobril 2017. aastal, aga nii kaua te siiski ootama ei pea ja uus osa tuleb arvatavasti paari päeva jooksul, ehk isegi homme Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime7/8/2011, 21:37

ALEX JA ANGELA EI ABIELLU! Ma ei loe seda juttu siis enam. Ausalt.
Sa oled mu vihatuimate inimeste listis siis kohe esimene, kui nad abielluma peaks. Nad EI TOHI! Alex PEAB aru pähe võtma ja KRISIGA olema. Angela on mingi värd. -.-

Ja et homme osa oleks. Very Happy
Ja Alex ja Angela EI abiellu. EI. EI. Ei. Ei. Ei. Ei. Ei. EI. EI. !!!! EI TOHI!
Ma hakkan nutma siis muidu.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime9/8/2011, 17:50

Very Happy


Viimati muutis seda Prince Kirameki (18/12/2015, 12:10). Kokku muudetud 5 korda (Muutmise põhjus : põhjalik edit)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime9/8/2011, 20:18

Teru ja Kris oleks hiiglama armas paar.

Kuid Alexi ja Krisi vastu ei saa keegi. Järjejuttudes on nemad esimesel kohal geipaaridest. Mitte, et neid eriti palju rohkem oleks. Very Happy
Rollimänguga on asi teisiti *muigab*

Aga Alex ei tohi Angelaga abielluda. Saad aru, ta on gei *unustab fakti, et ta võib ka bi olla*! See ei ole lihtsalt normaalne. Ta ei tohi niimoodi Krisile teha.

Ja Kris ei tohi Meelisega olla. Tähendab, mul ei ole enam selle vastu midagi, ma suunan alustuseks enda põhilise viha Alexi ja Angela abielule.

Ma ei saa sellest aru, kuidas üks järjejutt suudab mu endast nii välja viia. Lihtsalt ei saa. Aga see suudab. Sest see on PARIM. Bad Romance'i järel. Ja sa oled üks kuradima hea kirjanik. Gotta love you and your two stories.

Ja sa ei kaota mind, kui lugejat, ma arvan. Tähendab, see kõik sõltub sinust... tho jumal ise teab ka, et ma ei suudaks selle jutu lugemist lõpetada.
Aga see ei tähenda, et Alex ja Angela abielluda võivad. See mõte ei meeldi mulle üldse. Kõige absurdsem mõte eales!

Aga ma ootan uut ja loodan, et sa võtad mõistuse pähe. Very Happy

Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime10/8/2011, 00:12

Nüüd saad sa siia veel kellegi kommentaari-kellegi, kes ei ole Murtagh
Teru ja Kris oleksid armas paar, aga Kris ja Meelis on paar, ükskõik kui palju nad seda eitada püüavad Very Happy because eventually it will lead to this anyway Very Happy
Mõmmi on üks ärakasutav idioot.
Ja tead., mis ma avastasin, et mulle veel su juttude juures meeldib?-sa paned sisse neid väikeseid ja õudsalt häid asju (nagu see vene tüüp j abaarimees)technically they're persons but never mind that
Ma loodan, et Kris suudab Alexi pulmas tubli ja tugev olla ja ei korralda liiga suurt skandaali.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime10/8/2011, 23:40

Kuule tüdruk. Meelis ja Kris on peaaegu paar. Very Happy
Ning Kris ei peagi Alexi pulmas tugev olema. Ja Alex võtab aru pähe ning jätab kas pulmad ära või ütleb ei. Vottak. Kui ei juhtu nii, siis... nuvot. Siis juhtub palju hullemaid asju. Very Happy Ma mõtlen selleks ajaks välja, mis täpsemalt. Very Happy

Anywayz. Ma tõesti ootan uut osa ja tõesti tahan, et Alex ja Kris taas teineteist leiaksid ja happily ever after elaksid ja nii edasi. KOOS. Eksole. Very Happy

Anywayz, uut!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]   Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!] - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Toilet face[51/51+epiloog+lisaosa;lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 33Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: