MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011 .

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime16/7/2011, 18:55

50.

Pealkiri: "Taskutäis rukkist"

Autor: Agatha Christie

Leheküljed: 224

Sisu: Jõukas ärimees sureb mürgitamise tagajärjel. Selgub, et terve tema kodu on kahtlusaluseid täis: armukest pidav noor abikaasa, rahaahne poeg, isa peale pahane tütar... Miss Marple asub peagi asja uurima ja näib, et võti salakavala mõrtsuka leidmiseks peitub tuntud lastelaulus...

Enda arvamus: Polnud midagi erilist. Täiesti tavaline.

Hinnang: 7/10

2011 . - Page 3 897
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime16/7/2011, 19:02

51.

Pealkiri: "Inglid ja deemonid"

Autor: Dan Brown

Leheküljed: 535

Sisu: Maailmakuulus Harvardi sümboloog Robert Langdon kutsutakse Sveitsi uurimisasutusse, et analüüsida mõrvatud füüsiku rinnale põletatud mõistatuslikku sümbolit. Ta avastab midagi kujuteldamatut: sajandeid varjatult tegutsenud organisatsiooni - illuminaatide surmatoova vendeta katoliku kiriku vastu. Püüdes mis tahes hinnaga päästa Vatikani võimsa viitsütikuga pommi eest, ühendab Langdon Roomas jõud kauni ja mõistatusliku teadlase Vittoria Vetraga.
Koos alustavad nad lausa meeleheitlikku jahti suletud krüptides, ohtlikes katakombides, hüljatud katedraalides ning maailma kõige salajasemas võlvkeldris... illuminaatide ammu unustatud peidupaigas.


Enda arvamus: Kõige parem raamat sellest sarjast. Lahendust ei suutnud mina küll ette näha ja koguaeg oli väga põnev. Ja jälle ma mõtlen, et Dan Brown peab ikka väga tark olema, et sellist raamatut kirjutada.

Hinnang: 10/10

2011 . - Page 3 196
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime16/7/2011, 19:07

52.

Pealkiri: "Hercule Poirot: Kogutud lühijutte"

Autor: Agatha Christie

Leheküljed: 704

Sisu: Raamatusse on koondatud suurem osa lühijutte, milles tegutseb Hercule Poirot. Osa neist mitmes lühijutuvalikus eestikeelsena ilmunud, osa on aga uued, just selle kogumiku jaoks tehtud tõlked.

Enda arvamus: Paljusid olin juba varem lugenud, aga ikkagi huvitav.

Hinnang: 8/10

2011 . - Page 3 Kogutudlyhijutud
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime24/7/2011, 23:01

53.

Pealkiri: "Justin Bieber"

Autor: Sarah Oliver

Leheküljed: 236

Sisu: Justin Bieber on noor laulja, kellel õnnestus juba 16-aastasena muusikamaailma tippu murda. Justini albumid on võitnud tohutult palju auhindu, ta on valmis saanud oma esimese filmi ja tal on miljoneid fänne terves maailmas!

Enda arvamus: Enne selle raamatu lugemist mõtlesin ma, et mida on üldse kirjutada nii noorest inimesest. Tal on mõned saavutused, palju fänne ja kuulsus, aga ta on ikkagi noor. Lugedes sain ma aru, et mu mõte oli tõsi. Selles raamatus oli fakte nii vähe ja sellist ninnunännu teksti nii palju (Justini tiimil on 11 bussi, aga Justini oma on kõige ilusam. Justin andis välja ka küünelakid, tüdrukud on nendest vaimustatud, sest need sädelevad ja ei pragune nii kiiresti nagu teised küünelakid.) ja ma pidin tõesti seda teksti lugedes käe suu ette panema, et mitte hüsteeriliselt naerma hakata. See raamat on kindlasti suunatud umbes 10-aastastele, kui mitte veel noorematele.

Hinnang:
5/10

2011 . - Page 3 727
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime24/7/2011, 23:11

54.

Pealkiri: "Baskerville'ide koer"

Autor:
Arthur Conan Doyle

Leheküljed: 528

Sisu:
Raamatus on kokku neli erinevat juttu, kus peategelasteks Sherlock Holmes ja Doktor Watson.

Enda arvamus:
Ei meeldinud mulle ükski nendest neljast loost. Võibolla olen ma Hercule Poirotist nii sissevõetud, aga igatahes ma pidasin nii tobedaks seda, kuidas Holmes mööda põrandaid roomas ja tolmutükikesi kogus. Baskerville'ide koer oleks filmina iseenesest hea ma usun. Aga jah enam ei kavatse Holmesi ja Watsoni lugusid lugeda.

Hinnang: 6/10

2011 . - Page 3 381
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime24/7/2011, 23:20

55.

Pealkiri: "Minu armsad luud"

Autor: Alice Sebold

Leheküljed: 303

Sisu: Kui me kohtume raamatu peategelase Susie Salmoniga, on ta juba taevas. Vaadates alla sellest kummalisest uuest paigast, jutustab ta meile neljateistaastase tüdruku värske ja energilise häälega loo, mis on ühtaegu painav ja lootusrikas. Oma surmale järgnenud nädalatel jälgib Susie elu jätkumist ilma temata: kuidas tema koolikaaslased levitavad kuulujutte tema kadumisest; kuidas ta pere hellitab lootust ta elusalt leida ja kuidas ta mõrtsukas püüab jälgi peita.
Kui mööduvad kuud ilma vähimagi edasiminekuta, näeb Susie, kuidas kaotus ta vanemate abielu pahupidi pöörab, kuidas ta õde sunnib end olema tugev ja kuidas ta väikevend püüab taibata sõna "läinud" tähendust. Ja ta uurib paika nimega taevas - mis meenutab talle uhkete kiikedega kooliõue. Seal on nõustajad, kes aitavad uustulnukatel kohaneda, ja sõbrad, kellega tuba jagada. Mida iganes ta ka ei sooviks, kõik ta soovid täituvad - peale ta suurima soovi: olla uuesti Maa peal koos oma lähedastega.


Enda arvamus:
Väga õpetlik lugu ja mitte ainult sellesmõttes, et kunagi ei tasu mingite meestega kuhugi kaasa minna, vaid ka sellesmõttes, et mis saab perekonnast peale lähedase surma. Ja mulle meeldis see lugu väga. Meeldis see, et peaaegu kõik tegelased olid peategelased. Meeldis lõpp. Jah kõik vist meeldis. Peaks filmi ka ära vaatama.

Hinnang: 10/10

2011 . - Page 3 336
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime27/7/2011, 16:17

56.

Pealkiri: "Koletu"

Autor: Alex Flinn

Leheküljed: 303

Sisu: Kyle Kingsbury on New Yorgi keskkooliõpilane, keda kadestavad kõik - ta on rikas, sportlik, ilus ja ka muidu igatpidi täiuslik seni, kuni üks nõid paneb talle peale needuse, mis muudab ta väljastpoolt sama koledaks, nagu ta on sisemiselt. Nüüd on ta koletis, kes päeval end peidab ja öösiti ringi luusib. Kyle'il on aega kaks aastat, et needus murda, pärast seda muutub ta igaveseks ajaks koletiseks. Ainus võimalus saada tagasi normaalne elu, oleks Kyle'i jaoks see, kui temasse armuks tõeliselt mõni tüdruk, tõestades oma armastust suudlusega.

Enda arvamus:
Mulle isegi täitsa meeldis, kuigi ma vihkasin alguses Kyle'i nii väga. Muidugi oli see väga tüüpiline lugu ja kõik üsna ettearvatav, aga sellegipoolest täitsa hea lugemine.

Hinnang:
7/10

2011 . - Page 3 330
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime1/8/2011, 13:56

57.

Pealkiri: "Aloise"

Autor: Eve Laur

Leheküljed: 360

Sisu: "Ootamine oli väga pikk. Ma istusin jälle puu otsas, amb turjal, nagu Andreas oli käskinud. Vattasin pikisilmi lossi poole ja jälgisin tähelepanelikult kõiki inimesi, kes hoovil ringi liikusid. Teenijad kandsid reisikraami välja ja pakkisid moonavankritesse. Minu õuedaamid võtsid sõiduvankrites kohad sisse ning need veeresid järgemööda teele. Palgasõdurid lõid lossiesisel heinamaal oma laagri üles. Neid tuli aina juurde, kuni mul hakkas sellest tumesiniste mantlite virvarrist pea ringi käima ja ma ei suutnud neid enam üksteisest eristada."
See hoogne seiklusjutt on rüütliromantika austajatele. Tegevus toimub 14. sajandil väljamõeldud Habingeni kuningriigis kusagil Põhja-Alpides.

Enda arvamus: Aloise ei käitnud üldse nagu printsess, ei vingunud, ei kartnud eriti midagi ja see oli veider. Tavaliselt mulle väga seda sorti värgid ei meeldi, aga see oli üsna hea. Hästi kirjutatud ja hea jutt.

Hinnang: 8/10

2011 . - Page 3 393
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime16/8/2011, 14:41

58.

Pealkiri: "Mustad uuringud"

Autor: Helmut Lammer & Marion Lammer

Leheküljed: 238

Sisu: Aatomipommi loomine, kiirguseksperimendid, Saksa teadlastele salaja Ameerika kodakondsuse andmine, ebaseadusliku katsed uimastitega ja radarile nähtmatute lennukite ehitamine on vaid mõned näited pikast salaaktsioonide ahelast, mis sai alguse Teisest maailmasõjast ja ulatub meie tänapäeva. Nende nn mustade uuringute eesmärk on luua tulevikus globaalselt valvatav, totaalselt kontrolliv sõjalis-poliitiline süsteem. Praegu on käimas mustad uuringud järgmises suundades:
* Kosmoses asuvate relvaplatvormide ja mentaalselt juhitavate lendkehae loomine;
* Psühhotroonilised generaatorid, mis kontrollivad ja juhivad inimorganismis toimuvaid bioloogilisi protsesse;
* Radarile ja silmale nähtmatute laevade ja lendkehade katsetamine;
* Maa gravitatsioonijõu varjestamine;
* Informatsiooni edastamine valgusest kiiremini mittelokaalsete fenomenide abil, nagu beaming;
* Paljastamist mittekartvate kontrollitava teadvusega salaagentide loomine;
* Geneetiliselt manipuleerivad viirused, mis ründavad kindlaid rahvastikurühmi;
* Kübersõdurid ja biorobotid, kes täidavad kaugjuhtimise teel ohtlikke ülesandeid.


Enda arvamus: See on nii õudne. Tõsiselt. Pärast selle raamatu lugemisel, katsusin ma koguaeg oma pead, kartes leida sealt mingeid lutikaid või asju. Ja üldse kõik see, mida inimestega tehakse, kuid mida peaaegu keegi ei tea... Hea raamat.

Hinnang: 8/10

2011 . - Page 3 060
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2011 . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011 .   2011 . - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2011 .
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 2011
» 2011
» 2011
» 2011
» 2011

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Keitu12-
Hüppa: