MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011

Go down 
AutorTeade
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: 2011   2011 Icon_minitime13/3/2011, 12:31

Raamatu pealkiri : Peegel mõranes

Autor : Agatha Christie

Lugemise kuupäev : 23.12.10

Lehekülgede arv : 263

Sisukirjeldus : Vanamoodsasse St. Mary Meadi külla toob sära ja hiilgust sinna elama asunud ekraanikuninganna Marina Gregg, kes valmistub üle pika aja taas filmis mängima. Kui aga mürgitatakse üks kohalik elanik, tema tuline poolehoidja, leiab Marina end peaosast tegelikus elus toimuvas saladuslikus näitemängus - ning koos temaga astub rambivalgusesse ja saavutab publiku poolehoiu Jane Marple, kes kahtlustab et surmav kokteil oli mõeldud kellelegi teisele. Aga kellele? Juhul, kui see oli mõeldud Marinale, siis mispärast? Ning kes St. Mary Meadi pealtnäha süütute tegelaskujude hulgast peab veel elunatukesest loobuma, enne kui kujutis kinolinal lõplikult tuhmub?

Katkendid:

Nr.1 : ''... Tehtu tõsidust ning kindlasti ohtlikkust ei mõistnud ta võib - olla enne, kui alles tüki aja möödudes. Ent siis jõudis see talle pärale. Ta hakkas hirmu tundma, jubedat hirmu.

Nr.2 : ... Ja naeratas oma imeilusat õrna naeratust.
''Sa kannad minu eest hoolt, Jinks? Tõotad, et kannad mu eest hoolt...''

''Alati,'' vastas Jason Rudd.'' Kuni kibeda lõpuni.''
Marina silmad läksid pärani.
''Sul oli nii - nii imelik nägu, kui sa seda ütlesid.''
''Oli või? Mis nägu mul siis oli?''
''Ma ei oska seletada. Nagu - nagu klounil, kes naerab mingi hirmus kurva asja üle, mida keegi teine ei näe...''

Minu arvamus : Mulle on alati igasugused kriminaalromaanid ja muud sellised õudus/põnevusjutud meeldinud, niiet minu arust oli see väga hea raamat. Agatha Christiel on selline mõnus stiil, et ta segab tavapärased detailid tähtsate asjadega ja siis tekib selline mõnus kombinatsioon. Soovitan kindlasti lugeda!

Hinne : 10p/10p

Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
 
2011
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» 2011
» 2011
» 2011
» 2011 .
» 2011

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2011 :: Little Green House-
Hüppa: