MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+22
Griffu.
Jezzy
White Wolf
LittleMissy
Audrey
spring
Annu!
Tricia
padjanägu, [h]
swessu
black
Murtagh
Liina
Lammas
Kärolyn
bbrit .
EITC.
LittleStar
Keiti
kcissy
Tärru.
nasicc
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorTeade
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/2/2010, 21:52

Ja siis ta röövib ta ära ja vangistab kuskile keldrisse. Ning käib teda piinamas ja vaatamas. Oh palun, las seal olla palju porri. (AAA) Very Happy

"Liblikapüüdiast" rääkides. Minu jaoks oli see raamat täielik pettumus. Liiga kerge kuidagi. Või ma ei tea. Rohkem jõhkrust tahaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/2/2010, 21:57

Tärru - JEEEE! Very Happy

Seda osa oli peaaegu normaalne kirjutada. Very Happy Kuigi raskusi oli. Very Happy Kommi osaga ma ka natukene... läksin pingutatult. (See osa oli pingutatud. Very Happy ) Ja siis vbl sp... ma teadsin, et peaksin midagi sinna toppima, aga ei suutnud erilisi tundeid panna... Very Happy ma lihtsalt ei tajunud neid. Very Happy

Armastus teeb Janekid inimesteks. Very Happy Või peaaegu inimesteks... Very Happy

Ja filmi ajal ma ka olin mingi nii, et kurat... Üritasin mitte spoilerdada, aga kuna Janar Harvey'st sisse võetud, oli raske ära jätta tegude mõningast kirjeldamist. Very Happy

Üritame seda kõike võtta sellena, mis ta on - väljamõeldis. Very Happy Selles suhtes, et ma jään sulle praegu veebika-asjaga vastuse võlgu. Very Happy (Okei, seda veebika-osa võite võtta ilukirjandusena. Very Happy ) Ma ei tea tegelikult häkkimisest suurt midagi... Kuid fakt on see, et veebikas on laua poole, see on kogu aeg küll arvuti külge ühendatud, aga ei tööta. Pmst saab Janek selle tööle panna. Very Happy Ja veebikas ei ole arvutiga ühes tükis, Anettil pole sülekat. Very Happy (Mulle nii meeldib, et pole, sest viimasel ajal kõigil on juttudes. Very Happy )

Annu - Su fantaasial pole ka piire. xD

Ja Liblikapüüdjat lugedes oli mul lõpu poole lihtsalt rõve olla. Very Happy Aga meeldis, täiega. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/2/2010, 22:06

Haha:D mul tuli seda lugedes mõte, et see võiks olla Dexteri fänn:D
Aga hea btw:D:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/2/2010, 22:11

Kes-miks... aaa. Janar? Very Happy Mnjaa. Ma pole Dexteriga eriti kursis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/2/2010, 22:26

Stephen King "Misery" on kuradi hea raamat. Peaks seda veel lugema. Enne peaks "Mobla" läbi saama. Very Happy

Piiritletud fantaasiaga on igav ju. Kui sa vaid saaks mu fantaasiates rännata. Sa kirjutaks selliseid romaane, et ise ka ei usuks. Very Happy

Janarist ja Ahtist rääkides. Ma olen suht kahevahel nüüd. Samas Ahti on nii igav heapoiss. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/2/2010, 22:30

Mulle meeldivad igavad heapoisid. Very Happy

Misery oli sitaks haige film. Very Happy (Raamatut pole lugenud. Very Happy ) Mingi 8aastasena vaatasin, kuidas tüübil jalad haamriga sodiks löödi ja mida iganes. xD Lapsepõlvetrauma. Very Happy

EDIT: Ei innusta eriti kirjutama ka... xD
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime11/2/2010, 23:49

Ja kirvega lõi pöidla otsast. Ja mis seal kõik veel oli. Very Happy

Ära ole nii nõrk. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 11:17

Minu arust on ka paremad pigem siis igavad heapoisid, kui mingid ma ei tea mis mehed, kes üritavad jätta endast maailma kõige ägedama muljet või siis kes satuvad koguaeg jamadesse või ma ei tea.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 14:17

Annu - Seda nimetatakse enesealalhoiuinstinktiks. Very Happy

EITC - Just! (: (Kuigi ka nendes pahades on oma võlu. Very Happy )

Uus osa siis. (:


13. Osa

Raimo:

„Ma ei saa aru,“
vingub Liisa jälle. „Miks ta peab tulema. Ta ei kuulu meie sekka.“ Tüdruk paneb käed oma rinnale risti ning ajab huuled torru. Vaatan teda kulmu kortsutades. Poiss väärib võimalust.

Samas võitlevad ka minus kambavaim ja poolehoid Ahtile võõrkehaga viisakalt toimetulemise vastu.

„Hmh... Ärme lase tal enda õhtut ära rikkuda. Kes teab, äkki saab veel naljagi,“ ütlen lõbusalt ning võtan tüdrukul ühe käega õlgade ümbert kinni. Liisa ohkab raskelt, kuid paneb ka oma käe minu seljale ning me kõnnime vaikides edasi jalgpalliväljaku poole.

Juba kaugelt on näha kogu ülejäänud seltskonda ning neid loendades jõuab mulle kohale, et koos Janariga on meid ju kümme. Võrdsed võistkonnad... niivõrd-kuivõrd. Noormehe pontsakat kuju silmitsedes ei viitsi ma endale kaua valetada – ta pole liikumiseks loodud.

Samas uhab minust üle ka midagi kaastundelaine taolist, vaadates teda kõigi oma saledate ja vormis sõprade kõrval. Tal ei ole siin kindlasti kerge olla. Vähim, mis me teha saame, on teda ta välimuse pärast mitte diskrimineerida.

„Anname talle võimaluse, eksole? Ja pea meeles – ta on Anetti sõber. Ta ei ole küll päris perekond, kuid ta on tuttav. Ja neile sa ju näkku ei pane, või mis?“ küsin tüdrukult noomivalt. Liisa noogutab ning vaatab ainiti seal pargipingil teisi jälgivat anomaaliat.

„Mis sa arvad... kas ta on selline mingisuguse haiguse pärast... või on see lihtsalt laiskus? Liiga palju arvutit näiteks?“ küsib ta vaikselt.

„Ma ei tea,“ ütlen. „Kuid las see jääda. Võtame teda kui inimest. Ta võib ju täitsa lahe olla. Muidu Anett vaevalt temaga nii palju suhtleks,“ lisan.

„Hmh... Maidea nüüd... Me teame ju teda. Tore tüdruk ja värki, kuid kohutavalt õrna selgrooga. Vaatab, et teistel hea oleks olla... otsustusvõimetu.“

Kehitan õlgu ning manitsen veelkord Liisat vaikimisele. Ta võib vahel liiga jutukas olla. Ja tema jutu seest võib nii üht kui teist välja pudeneda.

„Tere, rahvas,“ tervitan kõiki laia naeratusega, kui me platsile oleme jõudnud. Kostub üksmeelne pomin ning Joosep ja Ahti sörgivad palli enda ees togides samuti väljaku äärde, valjult klähviv Musti kõrval jooksmas.

Naljakas koer. Tema jaoks peaks välja mõtlema eraldi seksuaalse orientatsiooni nime. Midagi, mis sobib koera-mehe armustust väljendama. Ristseksuaalne äkki...

Ajaa. See ka ju veel, et Musti on samuti meessoost.

Küll elul on palju pakkuda...

Janar on oma pingilt tõusnud ning seisab nüüd Anetti kõrval, õlad nii taha surutud kui üldse annab. Tüdrukul on eelmise korraga võrreldes palju lõõgastunum olek – ju mängib siin olulist rolli fakt, et nad on vaikselt ka päriselus sõbrunema hakanud.

Märkan, et Ahti saadab silmanurgast Janari poole mitte just kõige sõbralikumaid pilke ja püsib neist paar sammu tagapool. Mu suunurk tuksatab. Janari-Ahti võimuvõitlust oleks halenaljakas vaadata.

„Niisiis! Jagame end nüüd võistkondadesse? Kahe tunni pärast tuleb trenn peale,“ hoiatab Joosep meid kõiki karmilt. Ja nagu tavaliselt, on tema ühena valijatest ette astunud enne kui teised selle pealegi tulevad, et nüüd on aeg valida.

„Ja näiteks... Janar, tule sa teisena valima.“ Vaatan huvitatult kahe noormehe kehakeeli. Joosepi oma on lõdvestunud, endaga rahulolev – ehk nagu alati; Janaril on selline nägu, et ta viskab juba paljast mõttest kahetunnisest palli tagaajamisest varbad püsti.

Loodan, et Anett hoiatas teda eelnevalt. Kui ei, oli see temast õel.

Kuid samas ma hindan Joosepi nutikust Janar valima kutsuda – see tähendab, et tema ei jää viimaseks või ei saa valitud haletsusest, ning kõigil on taaskord natukene kergem olla. Samas meenub mulle üks enda klassi poiss põhikooli-päevilt. Priske, aga tugev ja suure taluvusega poiss.

Vaatan veelkord hindavalt Janarit. Ehk on mu eelmised eeldamised olnud alusetud.

Minuti pärast oleme me kaks erinevat võistkonda – tüüpiline, et paarid on lahutatud. See tähendab siis, et mina olen ühes võistkonnas Anettiga (kes on omakorda Janari võistkonnas) ja Liisa on ühes võistkonnas Ahtiga.

Vahel on sellised hõõrdumised head... Üksteisele andestamine on parim osa rivaalitsemiste juures. Teen tüdrukule alatult silma ning ta itsitab.

Kõnnime kõik platsi keskele ning Ahti asetab palli me jqalge ette maha. Väravavahtideks on Janar ja Remo ning mäng võibki alata. Löön palli lahti ning Liisa jookseb sellele järele nagu tuulispask. Talle järele kihutades tunnen jahedat aprillikuu hingust oma nägu piitsutamas ning loodan, et see nii jääbki. Palavus tõotab tulla lõputu.

„Vett tõid?“ karjun Joosepile. Too vaid itsitab ning kehitab õlgu, võttes vastu Liisa söödetud palli, mille Anett talt hiiglama uhke löögiga nina alt lööb. Naeratan võidukalt ning hakkan Remo kaitstava värava poole sörkima.

Näen, kuidas Anett võtab jalaga hoogu kõvemaks löögiks ning järgmisel hetkel lendabki pall värava poole. Kahjuks on Remo tasemel ning kaitseb värava ära. Muigan. Minu vend ikkagi.

Pall söödetakse Liisale ning ma torman talle järele. Tüdruk irvitab, näitab mulle keelt ning üritab minust mööda vingerdada. Rikun reegleid – mille järgmist me vist täna ei jälgi – ning võtan tal õlgadest kinni. Naerame, kui meie jalad meie all tantsu löövad ning palli taga ajavad. Lõpuks takerdub minu jalg tema omadesse ning me komistame.

„Kooo-baaaaad,“ skandeerib Ahti meie juurde joostes ning palli enda valdusesse haarates. „Töö-, era- ja lõbuelu hoida lahus, palun,“ naerab ta meist eemale joostes.

Me ei pane teda tähelegi ning ma surun Liisa huulile ühe mahlase suudluse. Tüdruk itsitab ning paneb oma käed mulle tagumikule. Naeratan tema huulte vastas, kuid tõmban ta peagi püsti. „Ära end liiga koduselt ka tundma hakka,“ hoiatan, ning jooksen teistele järgi parajal hetkel, et näha, kuidas Ahti palli täie jõuga väravasse lööb.

Lähemale jõudes ehmatab mind sõbra näoilme, mis on vihast moondunud ja meeleheitlik. Vaatan, kuidas ta Anetti juurde sörgib ning õrnalt üht tema kätt puudutab. Neelatan. Pole võimalik, et Ahti end Janari pärast nii ohustatuna tunneb.

Poisiga tuleb üks vestlus maha pidada, otsustan sedamaid.

Pall tuuakse keskele ning seekord lööb selle lahti Benita, väike tumedapäine tüdruk. Seekord ei jälgi ma üldist palli tagaajamise hullust vaid jooksen Ahti kõrvale. Too vaatab mind küsivalt ning ma hingan enne alustamist sügavalt sisse.

„Mis enne juhtus?“ küsin ettevaatlikult. Kuigi mu küsimus on mittemidagiütlev, näen tema karmistunud ilmest, et küsimus lajatas talle kogu täiega selga.

Noormees aeglustab sammu kuni ta lihtsalt kõnnib kiiresti. Võtan samuti tuure maha ning jälgin tema higist leemendavat nägu. Sõber hingab sügavalt sisse ning heidab pilgu värava suunas, kus Janar end parasjagu edasi-tagasi kõndimisega kasulikuks teha üritab.

„Sind ei olnud enne siin... Sa ei näinud, kuidas ta-“ Ahti hingab taaskord raskelt ning vaatab mulle piinatud pilguga otsa. „Ta ei meeldi mulle. Temas on midagi. Ja kõik nõustuvad minuga, et ta on Anettile oma räpased küüned taga ajanud ja...“ Ahti triigib kätega oma nägu. „Sa ju tead, kui palju Anett mulle tähendab.“

Naeran, kuigi natukene sunnitult. „Sa vaata Janarit, ja siis vaata peeglisse,“ soovitan. „Janar on... Sina oled hoopis teisest liigast. Anett peaks segane olema, kui ta su tema pärast maha jätab. Ära muretse, seda ei juhtu. Ma olen selles kindel,“ ütlen Ahtile rahustavalt.

Kuid see ei paista teda rahustavat.

„Raimo... Ma pole selles nii kindel, nad saavad hästi läbi...“ Ja lõpuks Ahti loobub kõndimisest. Ta seisab ja võtab mul hetkeks õlast kinni, et ka mina sama teeksin. Pöördun ettevaatlikult tema poole. Taolisi tõsiseid jutte pole meil tihti maha pidada tulnud.

„Temasugustel poistel ei ole olevikku, aga neil on tulevik. Nad... nad on abielus, edukad, mitme lapse isad... Ja kusagilt peavad need abikaasad ja lapsed tulema ja... Ma ei tea.“ Noormees ohkab raskelt. „Ma tean, et mul pole vaja tema pärast muretseda, kuid ta teeb mu rahutuks. Juba sellel tasandil, et keegi üldse julgeb Anettile silma heita. Ma... ma olen armukade,“ pomiseb ta vaikselt.

Mind kohutab selle tugeva Ahti nägemine niivõrd liimist lahti olekus. See pole tema, pole minu sõber. Enesele aru andmata kallistan teda, lüües asjale mehelikuma maigu andmiseks talle käega paar korda toetavalt seljale.

„Ma tean, kui palju sa Anettist hoolid. Ja ma luban, et ma toetan sind, mis ka ei juhtuks.“

Oma ehmatuseks taban ära fakti, et ma ei öelnud kindlameelselt, et Anett jääb Ahti tüdrukuks veel pikaks ajaks.
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 14:31

Ahti ja Anett jäävad kokku-.-. Ma loodan...
Aga päris äge osa oli;D
Mulle meeldis 36 viimast sõna, ehk siis 3 viimast lauset. Ma ei tea miks, lihtsalt meeldis:D!
Umm, ok, uut siis ootan(:!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 15:08

Enesele aru andmata kallistan teda, lüües asjale mehelikuma maigu andmiseks talle käega paar korda toetavalt seljale.

Mulle meeldis see koht.

Mulle meeldib, et Ahti piinleb. See näitab, et ta hoolib.

Kuni selle osani, mil tuli lõik:

„Ma ei tea,“ ütlen. „Kuid las see jääda. Võtame teda kui inimest. Ta võib ju täitsa lahe olla. Muidu Anett vaevalt temaga nii palju suhtleks,“ lisan.

Mõtlesin ma koguaeg, et see osa on Anetti vaatenurgast. Very Happy Kuigi ma lugesin algul nime. Very Happy Aga mul jõudis see meelest minna. Ja siis hakkasin mõtlema, et misaasja? Ja vaatasin uuesti. Very Happy


..ning jooksen teistele järgi parajal hetkel, et näha, kuidas Ahti palli täie jõuga väravasse lööb.

Janar oli ju seal väravas? Kas Ahti sai sisse? Mulle ei meeldi sellised lahtised otsad.

uut.
M
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 15:18

LittleStar - Elame, näeme. :)

Käro - Janar oli väravas, Ahti lõi palli väravasse ehk väravasse SISSE. Very Happy Mis siin arusaamatuks jäi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 15:29

Aahah. Mu aju ei tööta. Kolm tundi kirjandust.

Miks mu eelmise posti lõpus "M" on?
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 15:35

Ma ei tea. Very Happy
Esmaspäeval 3 esimest tundi vabad. (H) Very Happy Vbl kemmasse ka ei lähe. Very Happy Ss neli esimest tundi vabad. :d Ja siis mata, keka, vene. :d
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 16:08

Mul on iga esmaspäev kolm essat vabad.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 16:26

Ahti + Anett või ma löön su maha.
Janar + Anett... mkm, mitte mingil juhul Very Happy
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 18:09

Mulle meeldib Janar. Ta on reaalne. Ahti on... ülepaisutatud veidi. Okei, see, et ta liimist lahti vajus oli juba hea. Aga kui Anett ja Ahti lahku lähevad, siis palun, et nad uuesti kokku ei jääks. See oleks igav. See oleks lõpetamata õnnelik lõpp. Very Happy

Nimesid oli nii palju, tekkis segadus veidi. Very Happy Kuskil oli mingi tobe viga ka. Aa ma ei mäleta kus. Very Happy

Nii, mis ma veel räägin. Ma arvan, et nad hakkavad kambaga kuidagi nõmedalt käituma Janari suhtes ja siis Anett on kaastundlik tema vastu ja saab teiste peale pahaseks. Ja siis nad lähevad tülli kõik. Very Happy Millegi pärast ma kardan, et igav lõpp tuleb.

Aa noo, siin on ju suuremjaolt Ahtifanclub, sest Janar on paks. Välimuse järgi inimest mitte sallima hakata on ikka nõme eksole. Okei Janar on natuke psyho ka, aga ta on lahe psyho. Ta tahab ka elada. Tal on sitt elu siiski. Ja ta ei saagi tüdrukut mingil muul moel, kui ainult alatult rottides. Jah. Mulle meeldib vähemusi toetada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 18:27

Minule meeldib Ahti, sest ma olen lootusetu romantik lihtsalt. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 19:56

Annu, actually minul ei ole Janari vastu midagi selle pärast, et ta paks on. Pigem tema iseloomu pärast. Ta on nagu... selle Anetti küljes kinni, nagu Anett oleks ainuke tüdruk, keda ta saada võiks. Ei ole! Võtku enda häkkimise proge jälle lahti ja otsigu uus tüdruk, kes teda tahab ja kellel poissi pole. Very Happy
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 20:03

Aga siis poleks sellel juttul ju mõtet. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 20:46

Annumannuninnunännu. Sugar. Honey.

Hellushoog. Very Happy


uut osa tahan.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 21:55

Murtagh - Elame, näeme. Very Happy

Annu - *mossitab* Kõik head plaanid rikud ära. Very Happy Kuigi ma arvan, et ma ei hakka oma ideid teie pärast muutma. Very Happy Mulle endale meeldib see, mis välja mõeldud. Very Happy Nimesid... Prsh. Very Happy Tähelepanuvaegus? Very Happy Põhilised - Janar, Anett, Ahti, Liisa, Raimo. + nende seltskond, kellest nimetasin Remot ja Joosepit, kes eelmine kord ka väikest rolli mängisid, ja Benitat. Very Happy 10pealine seltskond. Very Happy Sorry, ma lihtsalt ei mõista, kuidas saab raskusi tekkida.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 21:58

Sest ma pean neid kõiki ette kujutama ja siis mul juba ununeb, milline Joosep on ja milline Remo. Very Happy Ja mis tiimis keegi oli. Very Happy Ma olen jahupea ka ju. Keegi teine ei kurtnud nimede üle. Ära siis pane seda märkust tähele. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 22:05

heaheahea
mõnusalt pikk oli ka,
rahulik ja hea
uuuut Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime12/2/2010, 22:15

nonii, ma lugesin ka lõpuks ära need osad, mille jaoks vahepeal aega polnud Very Happy

siiani Tiim Ahti Razz Janar on lihtsalt selline imelik.. isegi ei häiri, et ta paks on, aga jahh...

aga kindlasti ootan uuut ! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ainult sinu [2.osa]
» Sinu naer
» Sinu poole

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: