MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+22
Griffu.
Jezzy
White Wolf
LittleMissy
Audrey
spring
Annu!
Tricia
padjanägu, [h]
swessu
black
Murtagh
Liina
Lammas
Kärolyn
bbrit .
EITC.
LittleStar
Keiti
kcissy
Tärru.
nasicc
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime3/2/2010, 15:45

Me jagame aju jälle, Annu. Very Happy

Kusjuures ma mõtlesin ka seda, et nüüd on põhjendatud jap miks ta sitapea on. Very Happy Aga.. Kurb lõpp oleks kurb ju. Sad Samas jah.. See jääks meelde.

:)

Aeh.

Ma tahtsin midagi veel kirjutada siia..

Aa.. Seda tahtsingi, et ta tegelikult pole sitapea vaid tal sitt elu ja siis ta elab seda välja niiet ta võib täitsa vabalt kuskil sügaval sisimas nunnu olla :K

Kaklus võiks küll tulla jap. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime3/2/2010, 15:50

Aga ikkagi on ta nõme ja nõme lõpuni. Ta ei hakka kahetsema oma tegusid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime3/2/2010, 16:19

Huvitav osa Very Happy
Mulle täitsa meeldis Wink
See viimane lause... no, ajas naerma xD

Ja kohe esimeses reas on sul viga - kööhikapil.

Uut siis Razz
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime3/2/2010, 19:14

Ma ei oska mitte midagi öelda.. *mõtlebmõtlebmõtleb*
Öelda oleks palju, aga ma ütlen ikkagi, et see jutt meeldib mulle.. xD
Uut!
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime3/2/2010, 19:45

Mulle meeldis viimane lause. Mulle meeldib, et Janeki ema on venelane, see on reaalne. Mulle meeldib see, et nad kodus vene keelt räägivad (kuigi mulle vene keel üldse ei meeldi. :). Mulle ... ma ei tea. Hea osa oli. Uut.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime3/2/2010, 23:08

Mulle meeldis see osa. Very Happy
Kuigi eestitähtedega on venekeelt raske lugeda. XD Poole kauem läks aega sõnast arusaamiseks. Ma saan isegi vene tähtedega eesti sõnadest paremini aru! (Ärge imestage, kui ma millalgi vene tähtedega kirjutama hakkan... Very Happy)
Aga see ema-poja tüli oli väga hea. Kuigi ma ei arvanud, et siin see vene-värk võib tulla. Very Happy Ja mulle meeldis see lõpp. Eriti see "kullake". See tundus hästi kontekstisisene olevat. ;d
Väga hea. (:
Uut.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime4/2/2010, 20:53

ma oleks ka aru saanud kuioleks vene t'hed olnud Very Happy ma alguses ei saanud arui et misjama see vel on Very Happy aga pärast sain aru Very Happy
väga hea !
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime4/2/2010, 22:36

Oeh. Lugesin lõpuks ka kõik osad siiamaani ära... Very Happy

Niih. Esmalt pean kindlasti ütlema, et Musti on armas. Tegelikult on ta minu jaoks isegi kõige sümpaatsem ja toredam meesolevus (Musti on ju mees, eksole? Very Happy Noh, koer-mees, selles mõttes. Very Happy). Janek tundus mulle veidike... veider. Igavus on küll piinav, kuid teiste inimeste arvutite läbikammimine on ausalt öeldes minu jaoks natuke imelik viis seda leevendada. Kuigi viimane osa suutis minu arvamust temast muuta...
Muide, seal viimases osas, kus Janek oma emale karjub, et ta saab 18 ja võib kodust ära minna, peaks olema "Ja mogu uiti iz doma.". (A)
Ja Ahti... tema tundus meeldiv, kõik see, kuidas ta Janekist kuuldes väga närvi ei läinud ja nii edasi, kuid see matemaatika kontrolltöö... mulle ei meeldinud see, kuidas ta Kaidist (vist oli selle tüdruku nimi, ma ei mäleta hästi enam XD) halvustavalt mõtles. Very Happy Kuigi tegelikult oli see reaalne ning sinnasobiv. Lihtsalt mulle isiklikult mõnes mõttes... ebameeldiv. xd
Ja Anett... noh, tema kohta ei oska ma veel midagi öelda. XD Vaatame, mis tema ja Janeki kohtumisest saab. :)

Aga Tommi jäi vist pesukorvi lõksu, niiet ma pean teda nüüd päästma minema. Ning mõnd kuuma juustuvõileiba tahaks ka. Very Happy
Igatahes, jutt meeeeeeldib, väga. Viimane osa meeldis kohe eriti millegipärast. :)

UUUUT! :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 19:05

käro - Nurges mõjub juba 4 aastat. Very Happy Kuigi ega see ei tähenda, et ma midagi erilist oleksin ära õppinud... Very Happy Oskaks ma vene keelt, oleks see rida paaalju pikem olnud. Very Happy Janek ongi lühikesena mõeldud. Selle osa jaoks nüüd mõõtsin asja enam-vähem ära. Very Happy Ma 179, suutsin täistaldadel olles ukse ülemise piida ära katsuda. Very Happy Siis tõusin kikivarvukile, sain veel mingi 10 cm kõrgemale näpud. Very Happy Tähendab et mingi 169 ulatuks kikivarvul sinna... Janek lühem. Very Happy

Annu - Haha. Very Happy Ma arvan, et Janeki ja Ahti hõõrdumist veel tuleb... ja kuidas veel. Very Happy

Murtagh
- Sellises kohas selline viga on feil. Very Happy

Keiti
- Palun väga.:)

EITC
- Aitäh.:)

Tärru
- pole õnneks/kahjuks kirillitsat klaviatuuril. Very Happy

bbrit
- tnx. :)

Ingrid - Musti ON mees. Very Happy Tänan paranduse eest... Very Happy Vene keele kohta. Very Happy (Näed, käro, pole sest neljast aastast Nukiga kasu midagi! Very Happy )

Niisiis... uus osa. *hammustab huulde* Kirjutades ei tekkinud seda tunnet, nii et... jah. Very Happy

9. Osa

Anett:


Seisan peegli ees ning vaatan end siit ja sealt. Raske tunnistada kui väga mulle täna mu välimus korda läheb. Juuksed kinni või lahti, sinised või mustad teksad, kirju pusa või oran¾ pusa... Riided lendavad üksteise järel kapipõhja hunnikusse ilma, et ma midagi kindlalt otsustaks. Mu riidekapp pole suur, kuid ikka veel on sees õrn lootus, et leian midagi ammuunustatut ja elulahedat.

Mitte, et mind sellise asjaga õnnistataks.

Miks ma üldse peaksin tahtma talle muljet avaldada? Pole ju absoluutselt põhjust... Või noh, muidugi on põhjust, aga ma ei käi igapäevaselt nii ülesmukitult ringi. Ja vaevalt ma viitsin iga kord temaga õue minnes end koorida ja vahatada ja midaiganes.

Ma olen lihtsalt mina.

Niisiis. Emal on see imeilus volangidega seelik...

***

Istun sööklas... või kohvikus... või einelas, kutsuga nad seda kuidas tahavad, ning hoian kätt hajameelselt aurava kohvitassi kohal ning tunnen, kuidas käsi niiskeks muutub. Hirm või kuum aur... vahet pole.

Veel on neli minutit aega... ja mu närvid on viimseni pingul.

Mis siis, kui ta istub kusagil nurga taga, jälgib mind ja mõtleb, kas üldse tasub rääkima tulla...? Ma pole küll mingi peletis – kaugel sellest – kuid võib-olla on ta oma igapäevases elus harjunud palju kenamate olevustega. Ta tundub üsna populaarne olevat... Kõik need kinnised nädalavahetused ja...

Hingan sügavalt sisse ning lonksan kohvi.

Me pole kohvi joomisest veel rääkinud... äkki talle ei meeldi kohvijoojaist tüdrukud? Oleksin ma pidanud võtma apelsinimahla? Hammustan huulde.

„Anett?“


Võpatan ning panen tassi lauale, enne kui julgen üles vaadata. Mu käed hoiavad justkui toe saamiseks kohvitassi raudses haardes, kui mu pilk aeglaselt ülespoole liigub. Ning üle kogu mu keha voogab kergenduslaine.

Küll ma olin alles loll, et ta mind ebaatraktiivseks pidada võiks. Loll, loll, loll.

Ta ei ole pikk. Isegi tüdruku kohta on ta lühike... sada kuuskümmend kolm sentimeetrit, pakun umbropsu. Umbes nagu minagi. Kuid tema kasvule annab vastulöögi tema... lihavus. Meenub Potteri raamatust Dudley kirjeldamine: laius ületab pikkuse.

Ja samas... ma ei ütleks, et ta kole on. Kusagil seal lõputute rasvavoltide all on kindlasti peidus midagi... ilusat. Ja noh... inimeste üle peaks otsustama nende tegude, mitte välimuse järgi. Nimi ei riku meest, mees ise rikub end, või kuidagi nii.

Tõusen ärevalt püsti ning kallistan teda kohmetult. „Palju õnne sünnipäevaks!“ Janari käed ei jõua minu ümbergi liikuda, kui ma tast juba lahti lasen ning tagasi toolile istun. Oma ebaviisakust tajudes surun näole naeratuse ning viipan vastaolevale toolile.

„Kuidas siiamaani päev on läinud?“ küsin enda häälde energiat süstides. Ta on ju nii tore poiss... miks ma põen sellepärast, mida teised minust arvavad, kuid mind Janariga näevad? Surun endas need mõtted alla. Ta on sõber.

Ei loe, et kui ma temaga päriselus kohtunud oleksin, poleks ma talle teist pilkugi heitnud. Ja kindlasti on raske elada nii, et keegi ei taha sinuga suhelda ainult sinu välimuse pärast. Ma võin talle võimaluse anda. Me võime vaadata, kuhu meie sõprus meid viib.

Järsku taipan, et tema jutud meeletutest tüdrukutest peavad valed olema... ma lihtsalt ei suuda kujutleda, et see tõsi oleks. Kuid see vale on andestatav... ta ju ainult proovib endale kohta võidelda.

Ja mina pean üle saama oma eelarvamustest ning teda aitama.

Ta on tore poiss, tõesti on.

„Äh...“ niheleb ta oma toolis ebamugavalt. „Käis kah. Paar õnnitlust, sõime emaga torti...“ ütleb ta kerge naeratuse saatel. Noogutan, kuigi ta silmist käis läbi mingisugune vilksatus, kui ta oma ema mainis.

Segan oma leiget kohvi...

Mõtle, Anett, mõtle! Peab ju olema midagigi, mida öelda... See vaikus pole hea...

„Nii et... Mis meil siis plaanis on? Sina oled sünnipäeva laps, mina olen... ümmardaja. Või mis iganes.“ Naeratan. „Kindlasti on mõni koht...?“

Näen, kuidas Janar end mugavamalt istuma sätib ning mu sisemus lõtvub veidi. Natukene veel ja oleksime nagu eluaegsed tuttavad. Ei mingit piinlikkust, palun ei mingit ebameeldivust...

Janar on vait ning vahib mõtlikult punkti mu pea kohal. Tema väikesed silmad ei pilgu kordagi ning üldse tundub ta keha kui kivist olevat. Raske ette kujutada, et seal sügaval sisimas üks südagi tuksub...

Vaene koormatud süda, jõuan haletsev-naeruvääristavalt mõelda, ning seejärel seda mõtet ka kahetseda. Kui niimoodi edasi läheb, hakkab mul tõsiselt häbi.

Järsku ilmub poisi näole naeratus. „Lähme jalutame lihtsalt linna peal ringi... Saame rääkida.“

Kehitan õlgu ning tõuseme püsti. Ma tõmban endale tuulejope peale ning esimest korda märkan ka Janari riietust, nagu oleksin ma enne lihtsalt kujutlenud, kuidas ta keha riieteta välja näha võib.

Haletsuslaine voogab must taaskord üle.

See pusa vajaks ammu väljavahetamist... oma luitunud värvi ja kohati hõredakskulunud küünarnukkidega. Millegipärast on mul tunne, et Janari jaoks see jalutuskäik just kõige soojem ei tule. Alumist poolt ma ei kirjeldagi.

Viin oma kohvitassi koos selle jaoks naeruväärselt suure kandikuga ära ning jalutame koos väljapääsu poole. Ma üritan mitte ringi vaadata, kuid miks mul on tunne, et kõik pilgud on meil...? Äkki oleks järgmine kord targem Janar meile kutsuda... Või lähen tema juurde. Niimoodi õues käia...

Hingan veelkord sügavalt sisse.

Ma olen tõeliselt silmakirjalik, kui ma põen selle pärast, mida minust arvatakse, kui ma temaga liigun, kui vaid kümme minutit oli mul probleeme sellega, kas tema minusugusega tahaks ringi liikuda.

Ainult et minul pole ju midagi viga... Oeh.

„Sul on ilus seelik,“ teeb Janar mulle komplimendi. Naeratan ning vaatan talle otsa. Noh, esiotsa küll mööda – olles harjunud kõikidele alt üles vaatama. Kuid Janari pilk on minu omaga samal kõrgusel.

„Kas teil klassisiseselt ka mingisugune tähistamine käib?“ uurin vaikusetäiteks. „Nagu et... Mingi kommide jagamine ja pasunad ja õhupallid ja värki. Nagu... kogu kupatis? Sünnipäeva puhul, ma mõtlen.“ Mu hääl väriseb ja ma räägin nii meeletult kiiresti, et ei saa ise ka oma sõnadest aru.

Janar saadab mulle ühe kõõrdipilgu, kuid kehitab õlgu. „Ei vist. Vähemalt pole tähele pannud. Eks me juba natukene vanemad ka.“

Noogutan ning hammustan seekord põske, andes huultele puhkust.

Teel väljapääsu poole möödume Euronicsist. Heidan vaateaknale vaid ühe pilgu ning hakkan juba järgmistest treppidest alla minema, kui tunnen, kuidas mu käest kinni haaratakse. Vaatan üllatunult alla ning Janar vabastab mu käe, oma liigutusest nähtavasti sama ehmunud kui mina.

„Kas me... ee... Võiksime korraks sisse vaadata? Lihtsalt... mulle meeldib tehnika.“

Naeran. „Muidugi. Sa oled poiss ju,“ ning järgnen talle poodi.

Digikas, digikas, digikas, iPod, iPod, iPod, telekas, telekas, telekas... arvuti, arvuti, arvuti... Ja siis jääb Janar seisma.

„Palju sa arvutitest tead?“ küsib ta mult.

„Mm... Et nad koosnevad sisend- ja väljundseadmetest ja neil on protsessor ja mingi emaplaat ja-“ Janar katkestab mind käeliigutusega.

„Võimalustest. Kõigest, mida arvutiga teha saab.“

Kortsutan kulmu ning vaatan kordamööda Janarit ja meie ees olevat arvutikasti. „Noh...“ alustan segaduses häälega, „Nett, programmeerimine, pilditöötlus, tekstitöötlus, filmitöötlus... Palju asju. Peab ainult teadmisi olema.“

Janar noogutab ning vaatab tummalt meie läheduses olevaid arvuteid. „Arvutid on üks kena informatsiooniallikas... kui teada, mida tahta,“ ütleb ta vaikselt.

Noh... Hea asi selle kohtumise juures on, et Ahti helistas ja ma kasutasin seda ettekäändena kaduda.
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 19:21

Mulle meeldis, kuivõrd aus osa see oli. :)
Ja sõnad "aus" ja "reaalne" kirjeldavadki minu meelest seda osa kõige paremini. Very Happy
Ning muud ma öelda vist ei oskagi. Very Happy
Meeldis väga, väga, väga.
Eriti see, kui Janar ütles, et Anettil on ilus seelik. See oli nii... armas. Very Happy
Jään uut osa ootama. Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 19:28

oh jumal.. ma ei kujutanud ette et ta paks on,
ohjumal..
ma ei oskagi midagi öelda,
see on hea
super
issand..
mul shokk Very Happy:D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 19:31

Ingrid - haha. tnx. :)

bbrit. - Ma üritasin enne selle ¹okolaadisöömisega vihjata... ja teid ette valmistada. Very Happy Aga tänan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 19:42

Ma oleks peaaegu karjuma hakanud.
See oli tõeline üllatus..
Jaa... aaaa... eem.. uut!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 19:47

Keiti - *naerab* Very Happy Mis siin karjuda? Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 19:51

Ma üllatusin ja ehmatasin ja...
Tegelikult kui mõtlema hakata, miks ma üldse pidin arvama, et Janek mingi eriti ilus on.. :)
aga ma tõesti ehmusin... Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 19:55

*naerab* Very Happy

See on see üliagar kujutlusvõime. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 20:50

Whoaah, see üllatas. Aga see on nii ... ma ei tea, reaalne. Igas mu postituses on sõna reaalne sees. Aga ausalt ka. Terve maailm on täis jutte ja filme ja mida kõike veel, kus kõik on superilusad, saledad ja modellid, onju. Võib-olla mõni kõrvaltegelane pole nii ilus ja siis teda veel sellepärast mõnitatakse ka vms. Aga jah ... ma ei tea. Ma saan Anettist aru, ma oleks ka närvis. Asi on lihtsalt lihtsam, kui tuleb mingi superilus vend, kes paneb kõiki sinule kadedaid pilke saatma, onju. Aga elu pole nii lihtne. Ja hoolimata ... ma arvan, et Anettile hakkab Janek nagu päriselus ka meeldima ... Ma arvan. Ma tahaks ainult teada, mis näo Anett teeb, kui saab teada, et mitu kuud on Janek talle oma nime kohta valetanud ..
Mulle üldiselt väga meeldib nimi Janek. Janar see vastu mitte. Janek on mu onu, ta on hästi muhe vend. Janar on poiste tööõpetuse õpetaja. Ma sain temalt ükskord õiendada, kui ma vineerisae tera ära lõhkusin, ta väitis, et ma lõhkusin juba kolmanda tera ära. Aga mina ei lõhkunud! Kapis lihtsalt polnud enam terveid terasid, poisid olid kõik ära lõhkunud! Nüüd mulle enam Janar ei meeldi. Ostsin endale oma terad ja temale näitasin keelt. Vohh.
Ma tahan väga uut. Mu tuju oli täitsa nullis, aga siia kommentaari kirjutamisega tõusis see kohe kõvasti. Ma ei teagi nüüd, kas see oli su jutu pärast või lihtsalt sellepärast, et ma sain rääkida. Ja mitte mingist fullereenist või grafiidist või kesteab mis vene keelest, vaid millestki normaalsest, tänan väga.
Aga nüüd ma jätkan jälle õppimist. Keemia on nõme.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 20:54

Ma alati põen sinu postituste pärast. Very Happy Aga mõnus, et jälle pikem tuli natukene. Very Happy Anett ja Janar... neil seisab veel palju asju ees, ütleme nii. Ma nii lobiseks, gaa mai taha rääkida, mis saama hakkab. Very Happy

Edu keemiaga. ;D

Ja tore, et tuju tõusis. :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 21:03

Ma ei arvanud, et ta paks on. Ausalt mitte. Aga ma millegi pärast ei arvanud ka, et ta mingi eriti ilus ja pikk poiss on. Selline... tavaline pigem.
Muidu... üllatav osa. Ausalt. Armas. :)

Ootan uut.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 21:05

Loodetavasti suudate harjuda selle mõttega. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 21:12

sa pabistad nagu ma oleks ma ei tea, su emakeele õpetaja või ... või mingi inspektor või politsei või ma ei tea mida. Rahune maha, ma olen lollim kui sina ja ajan ainult jura kokku siia postitustesse.
Kusjuures, ma ei oodanud ka mingit superilusat kutti. Just tavalist. Sellist ... mitte millegi erilisega, tavaliste pruunide juustega, igavate sinakashallide või helepruunide silmadega, selline ... ma ei tea. Tavaline. Aga no eks sa ise tea ...
Mõtlen endale, et ma olen tavaliselt täiega oma tegelastesse kiindunud ja meespeategelasse armunud, ja siis mõtlen sulle ... ma ei tea. Ma vist ei saaks sellist tegelast kirjutada ... samas ma ei tea ka. Peaks katsetama.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 21:34

See reaalsus oli täiega hea. Very Happy Kuigi eks tavaliselt eksivadki sellistele tegevusaladele natuke.. inetumad poisid. Very Happy Aga mulle täiega meeldis see, et Anett kartis Janariga ringi käimist jne. See tundub kuidagi nii.. normaalne. Ma arvan, et kõik tunneksid kõhedust, kui peaksid kellegi sellisega poes ringi käima. XD Vähemalt mina tunneks..
Aga ausalt, see realistlus oli ülim nagu. Aehhh, ma ei oska rohkem midagi öelda lihtsalt.
Uut.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 21:35

Su arvamus on millegipärast väga tähtis. Very Happy Vb sp, et sa alati paned mingi hullema kriitika kokku. Very Happy Ja ss ma põen, mis siit tuleb, mis siit tuleb. Very Happy

Kuskil ma mainisin ka, et Janek ei istunud mulle kohe üldse mitte. Very Happy Et vastik kirjutada temast ja tema vaatevinklist ja värki. Very Happy Kõige kergem oli kirjutada see osa, kus Anett sõpradega korvpalli mängis, sest seal oli pmst Janek-free sisu. Very Happy

EDIT:
Tärru - Ma vaatan jah, et kõik selle jutuga kiidavad mu reaalsust. Very Happy *särab* Very Happy Tnx. :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 21:43

MISAAAAAAAAASJA?!?!?!?!

Nüüd sa mõtled, et see on ta.. ee.. figuuri kohta. Mkm.

169 puudutab kikivarvukil uksepiida ära? Mis hiiglaslike ukseavadega majas sa veel elad? *Mõtleb* Su maja on sama plaaniga, mis mu oma, mis tähendab, et piidad sama kõrged. Ma olen 169 ja ma puudutan täistaldadel uksepiida ära. Veel enam. Mu sõrmed lähevad selles oma 4-5 cm üle ka veel.

Prsh.


Osa kohta. Ilgelt aus oli. Me like it.

Mulle meeldib nüüd Ahti. Jah, ma olen silmakirjalik. Shit happens.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime7/2/2010, 21:50

Haha. Olgupeale, ma siis järgmine kord pühendun hoolega ja ajan su ette närvi, et tuleb hullult palju kriitikat. Ma viitsiks oma aega sellele raisata küll, jaa.
Ja mainisid kusjuures jaa, ma ei saanudki siis aru hästi miks.

Ma olen ka silmakirjalik. Mulle meeldib ka Ahti nüüd rohkem. Aga ... kui aus olla, siis mulle enne Janek võib-olla nii palju ei meeldinudki. Lihtsalt sellepärast, et ta oli mingi häkker ja kasutas Anetti ära. Vohh.
Ahti on hästi lahe ju. Ahti võiks olla see meespeategelane, kellesse ära armuda ... *peab plaane*

Anni, kas realistlus on sõna??
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ainult sinu [2.osa]
» Sinu naer
» Sinu poole

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: