MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+22
Griffu.
Jezzy
White Wolf
LittleMissy
Audrey
spring
Annu!
Tricia
padjanägu, [h]
swessu
black
Murtagh
Liina
Lammas
Kärolyn
bbrit .
EITC.
LittleStar
Keiti
kcissy
Tärru.
nasicc
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 21:53

No mina ei tea. Seisan ukseavas, täistaldadel, käsi püsti, puudutan 179ga ära. Very Happy Loogiline on, et mingi 10 cm lühem puudutab ss kikivarvul ära. Very Happy Tead, sa tule homme peale kooli meile. xD Vaatame, kuidas ulatud. xD

Btw, radika koosolekule võid ka homme pärast 8dat tulla... V nh, vaadata,. kas me veel seal. Peale seitsmendat hakkame Ailiga kokku tõstma. Ta tahaks sind näha. Very Happy

*naerab* Very Happy Oled jah silmakirjalik. Very Happy

Ja Hanna, ära hirmuta. xD Kogu aeg närin küüsi. Very Happy Selle looga eriti... ei ole nii hea vastukaja kui korteril. Very Happy

*ja naerab veel* Very Happy (Selle peale, et Ahti meespeategelane, kellesse armuda. Very Happy )
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 22:05

Pärast*

Mul mingid ülipikad käed ja sõrmed ka. Very Happy

Pärast kaheksandat on koosolek, aga pärast seitsmendat panete kokku radika? Very Happy Kus see loogika on? Aga eks ma piilun siis jap. Aili klassis, right?
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 22:08

Mina lähen pärast seitsmendat, hakkame kokku panema. Very Happy Aga sul Nuki 8 tunni aeg. Very Happy Ja SINU jaoks algab koosolek pärast 8dat siis. Very Happy

Ja noh... sa nagu Loore. Very Happy Ma arvan, et Loore peaks ka oma küünte-sõrmedega olema paarkend senti lühem, et küünitada. Very Happy

Janekil on tavalised näpud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 22:16

Kust tead, et mul Nuki? Very Happy Aga Aili võib mu sealt ära küsida vabalt. Very Happy Ah ei.. töö on..

Mul küüned on olematud. Kitarr = No nails. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 22:20

Mai tea, kuskilt meeles, et teil pärast meid. Very Happy

Me paneme siin kogu aeg kooliteemalist off-topicut ma vaatan. Very Happy

Mul olenevad küüned päevast. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 22:22

Hmm.. Siis jah. Very Happy

Sinu teema, siin võib. Very Happy

Mul ka tegelikult. Vahemikus reedest teisipäevani on nad isegi olemas. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 22:31

Aga teistel igav lugeda äkki. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 22:36

And I should care, because...?
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 23:07

...I care? Very Happy
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime7/2/2010, 23:58

Niii. Ma siin ka lõpuks jõudsin loetud. Very Happy

See, et ta paks on, on ok. Aga siis ju kaklust ei tule. Ahti vajutab talle mööda lõugu ja ega ta rohkem suurt midagi teha ei jõua. Damn. Aga siis verd palun. (AAA) Oh, Janar lükkab Ahti autoalla, kõik kohad on verd täis. Mis selle tüdruku nimi oli? *Kerib.* Oh jumal te olete liiga palju komminud. Ühesõnaga see tsikk, Anett äkki, ulub ja ulub. Aga Janar on kaval ja lavastab selle nagu õnnetuse ja siis Anett nutab tema õlal. Neist saab paar. Kõik Anetti sõbrad vaatavad teda veidralt, sest ta käib mingi paksuga. Aga Janar on ull äss ja siis nad magavad ja Janar võtab selle linti ja saadab igalepoole. Kõigi arvutitesse. Jah.

Kell on palju, andke mulle andeks.

Aa ei osa oli jah hea. Very Happy Mulle meeldib, et ta selline ebameeldiv on ja mulle ei meeldi. Very Happy See Janar.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 08:43

Ma ei tea, Hanna. Very Happy Kui ei ole, siis nüüd on. ;d
Aga mulle on alati Ahti meeldinud Razz Ta oli algusest peale täiega lahe ja mul on temast ikka veel räigelt kahju. :S Kuigi samas.. nüüd peaks Anett ju Janarist rohkem eemale hoidma, kuna ta teda nägi.. Selles osas tegi Janar küll valearvestuse. *naerab*
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 15:53

Oi ei. Janaril on mingi kaval plaan. Ta ei arvesta midagi valesti, tal on kõik liigagi hoolikalt läbi mõeldud. Ta eesmärk pole Anett ära sebida, tal on midagi palju õelamat plaanis. Küll te näete. Twisted Evil
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 19:11

*naerab südamest* Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 20:34

Hello. Very Happy

10. Osa

Ahti:


Näperdan oma taskuslebavat telefoni ja hoian end vaos, et mitte taaskord kella vaadata. Küll Anett tuleb, küll ta tuleb...

Ma ei teagi, kas loota, et ma neil midagi ära rikkusin või mitte. Tüdruku hääl oli telefonis nii pinges... Nagu ta ei tahaks minuga rääkida, oleks heameelega oma Janariga... Surun hambad kokku ning virutan erilise jõuta kõnnitee äärekivi pihta.

Muidugi ma ei saa iga Anetti liigutust jälgida; ega seda, kellega ta suhtleb, kuid siiski... Ta on viimasel ajal nii kaugeks jäänud. Oma... Janariga.

Äkki oleks õige aeg pidada plaani mõnekuuliseks pausiks? Et mina saaksin kergemini hingata, et tema saaks vabam olla..? Raputan enda peale vihaselt pead. Ma ei saa olla selline kontrollifriik. Ma pean Anetti uskuma... Ma ei saa eeldada, et ta kogu oma tähelepanu mulle pühendaks.

Ei saa, ei saa, ei saa.

Pealegi, ega minagi kakskümmend neli seitse tema küljes rippunud. Alles nüüd, kus tal Janar tekkis. Kas see siis tähendab, et ma ise olen silmakirjalik? Et ei pannud enne tähelegi, mis mul oli? Kuid nüüd ma ju panin! Nüüd ma tean.

Vaatan kella. Ta hakkas juba umbes kakskümmend minutit tagasi tulema. Varsti on ta siin... Ja siis ma saan teada, mis toimus ja mis toimub.

Silmitsen just igatsevalt läbi R-Kioski vaateakna ilutsevat Tehnikamaailma ja mõtlen, kas see endale soetada või ei, kui märkan silmanurgast kiiresti lähenevat helerohelise tuulejope ja tuhmblondide juustega tüdrukut.

Ajan end sirgu ning kaalun parajasti, kas naeratust näole kiskuda või ei, kui piinatud ilmega Anett sõnatult minu juurde astub ning mu ümbert tugevalt kinni võtab. Ta surub oma pea mu rinnale ning ma võtan ka temast ettevaatlikult kinni.

Kas Janariga juhtus midagi...? Kas see näru tegi talle midagi...? Sunnin end normaalses rütmis hingama ning silun tüdruku juukseid. Mõned ümberringi sagivad inimesed saadavad meile küll mõne kergelt muigvel pilgu, kuid mul ükskõik, sest kui see värdjas minu Anettile midagi tegi...

Seisame niimoodi, kivistunult, veel paarkümmend sekundit ja siis Anetti haare lõdveneb. Astun tast sammu eemale ning vaatan talle ta kätest kinni võttes tungivalt silma. Tüdruk pöörab näo ära.

Ma ei taha reageerida, niisiis hoian enda näo passivsena ning mõtted kontrolli all. Anett pigistab mul üht kätt ning hakkab Vabadussamba suunas kõndima.

„Kuidas siis oli?“ küsin talt lõpuks.

„Ma ei tea...“ Anett laseb mul käest lahti ning potsatab ühele astmele istuma. Vaatan kergitatud kulmudega tema õhukest seelikut ning musta kivi. Tüdruku mõtted peavad tõesti hajevil olema, kui ta niimoodi ükskõikselt mustusesse istub.

Ilus seelik muidu.

Istun tema kõrvale ning panen silmad kõvasti kinni. Sorry, mamps.

„See nagu... polnud päris see, mis ma ootasin,“ jätkab tüdruk oma õhukesi kindaid käest võttes ning neid sõrmitsedes. Olen vait ning lasen tal jätkata. Ära tee mingeid järeldusi, on ainus asi, mida ma endale mõtteis pidevalt kordan.

„Ta nagu... Janar nagu...“ Anett peatub jälle. „Ta pole nagu mina ja sina...“

Kergitan taaskord kulmi. Kas tal on vaimseid probleeme? Hammustan põske. Ära tee mingeid järeldusi, meenutan endale rangelt. Peaks mingisuguse trahvi sisse viima. Kõige mõjuvam oleks Anetti lahkuminekul mitte suudelda, kuid sellega karistaksin ma ka teda.

„Ta on nagu... paks. Mitte niimoodi, et natukene lodev siit ja natukene lodev sealt...“
Tüdruk peatub ning ma silmitsen üllatunult oma tossuninasid. Noh... sellist asja ma just eriti ei oodanud, kuid...

Ja siis mulle jõuab kohale. Järelikult pole Janarist mulle mingisugust vastast. Ei saa olla. Ja viis, kuidas Anett seda praegu ütles... Ettevaatlikult... nagu peaks rääkima, aga ei tahaks ka... Ta ei taha Janariga suhelda.

Ma eeldan.

Ei mingeid eeldamisi.

Sellegipoolest 1:0 Ahti kasuks.

Ja nüüd on mul ka süümekad, et ma niimoodi vaesest poisist mõtlesin...

„Ah...soo,“ venitan aeglaselt. Tegelikult ma ei näe, mis siin nii väga muretseda on. Paks, siis paks... Mina ei saa sinna midagi parata, Anett samuti mitte. „Mis sa siis nagu... oli tore?“ küsin ääri-veeri.

Anett kehitab õlgu ning vaatab üles minu poole. „Ma arvan, et ma pean temaga lihtsalt ära harjuma... Ta oli natukene... imelik. Käitumiselt. Nagu... mingisugune barjäär oleks olnud. Kuid samas... Ma ei tea.“ Anett kehitab õlgu. „Samas oli hetki, kus see hakkas sulama... Ma usun, et paari järgneva korraga saame rohkem sina peale...“

Paari järgmise korraga...

„Ma lihtsalt loodan, et mu suhtumine väga kardinaalselt muutunud pole...“ pomiseb ta vaikselt. „Tegelikult ma tunnen end nii süüdi, et ma temasse üldse eelarvamustega suhtun praegu, kui ma teda nii hästi tunnen...“

Hingan järsult sisse. „Anett... Sa ei tunne teda. Inimesed on netis hoopis teine- teistsugused, kui päris elus. Igasugused emotsioonid ja julged väljaütlemised... Päriselus hakkab sul tema uus tundmaõppimine.“

Tüdruk noogutab ning vaatab hajameelselt meie ees kõrguva kiriku poole. „Sul on õigus... Ausalt öeldes ma ei tea ise ka veel, mida sellest kohtumisest arvata...“

Üritan teha kaastundlikku nägu, kuid minu õnneks ta ei vaata minu poole – ma ei usu, et see grimass kuigi veenev on. Ma pole ohus, ma pole ohus, MA POLE OHUS!

Tõmban Anetti endale lähemale ning panen oma käe ümber tema õlgade. Surun ta pealaele ühe kiire suudluse ning loen mõtteis sekundeid, millal taas erka ja tujutõstjat armastusväärset poiss-sõpra mängida. Mitte, et ma seda poleks, kuid vahel on isiklik õnn üle kõigi teiste omast.

Ja ma tunnen end praegu kindlamini kui viimase paari kuu jooksul.

Vahest ehk mitte nii kindlalt kui enne Janari meie ellu tulekut, kuid piisavalt kindlalt. Kõike muud veel jõuab.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 20:41

Sellegipoolest 1:0 Ahti kasuks. <-- Parim koht.
Ja ma lihtsalt mainin ära, et Ahti on mu lemmiktegelane. Very Happy Ta on lihtsalt niiiii lahe. Kuigi see, et ta Janarile kaasa tunneb, on väga mööda ja väga nõme. ;d
Olgu, ma ei saa pikemalt kommenteerida. Ma ei tohiks üldse arvutis olla. XD Haige pole üldse tore olla..
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 20:53

Ohhoooo, uus osa. Ma ei ole kriitikat välja mõelnud! Aga see tuli, jaa see tuleb mul lausa loomulikult. Ma ainult unustasin selle ära. Oota, ma kohe tuletan meelde. *kerib juttu*
Aaa! Voo, see oli see koht, kus Anett tuli ja raske südamega Ahtile kaela vajus on. Sa ütlesid, et mingid tüübid vaatasid muigvel nägudega nende poole. Ömm ... the question is, MIKS? Kui on tsikk, ja on kutt, ja tsikk vajub kutile kaela, siis on see rohkem kui loogiline ja ma ei leia, et ükski normaalne inimene selle üle muigaks. Pigem kas ei teeks välja või siis naerataks (sest see on väga-väga nunnu). Ja tead, inimesed seal vabadussamba ümber ei vaata absull, mis sa teed, neil on tähtis see, et saaks vabadussammast vaadata ja siis Snelli tiigi äärde kehalise tundi minna, jaa. Läbielatud, ja elan veel! :)
Ja sa ei pea paanitsema, see pole mingi armastusromaan (veel), pole võimalik, et see saaks nii palju positiivseid kommentaare, kui korter number 52 või midagi, onju. Rahune aga. Jaa ... ma ei tea. Ma ei viitsi rohkem midagi öelda. Sorri. :)

PS. ANNI, MULLE MEELDIB KA AHTI! Ta on nii vaimukas ja selline omakasupüüdlik natuke, aga samas ta teab, et see pole hea ja siis ta alati mõtleb, kui ta midagi valesti teeb, et ta ei oleks tohtinud seda teha ja ta on tore ja armas ja ta hoidis Anetti, kui Anett seda tahtis ...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 21:01

Tärru. - Kus ta Janarile kaasa tundis??? Very Happy Saa terveks. ;D

EITC - Mina vaatan selliseid armsaid paarikesi alati muigega. Very Happy Ja vabadussammas... aplju ikka vahid seda? Very Happy Ja siis ma kujutasin ette, kui nad kallistasid, et nad on seal bussijaama juures... kus trollid lähevad. Very Happy
Ja positiivseid kommentaare saavad vaid armastusjutud? Very Happy Very Happy
Ah teid kunstimõistjaid. Very Happy

LAIA RINGI KÜSIMUS!
Kulmi või kulme kergitama?? Very Happy Ma ei tea mitte kunagi, kumb on õige. Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 21:05

aitäh, aitäh, aitäh, aitäh, AITÄH SILLE! tõsiselt, aitääh! Very Happy
Vähemalt pole see mingi tüüpiline jutt kus netipervo Ongi kena ja tüdruk Armubki temasse ära. Aitähh et sa tegid nii, et Anett sai aru, et ta on nõme (kuigi ma juba aiman, et sa kribad, et ta ikkagi hakkab midagi selel Janariga tegema, kuigi iga normaalne inimene saaks aru, et Ahti on pm ideaalne, aga sind teades sa suudad selle ära rikkuda. Very Happy Sa oled lihtsalt kuidagi õel, miks sa ei või õnnelikku lõppu sellele teha?Very Happy)
Aga igaluhul. Tuhat Tänu sulle.Ausalt. You Made My Day. Thanks. (:
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 21:07

*naerab* Very Happy
Palun väga! (:
Mida Anett selle Janariga tegema peaks hakkama? Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 21:30

No mina ei tea, aga sa ei lõpeta seda ju nii ära, et Anetti ja selle värgiga ei juhtu enam midagi? et nad lihtsalt aeglaselt võõrduvad teineteisest ja siis Anett jääb Ahtiga? sa kindlasti kirjutad midagi jubedat sinna, Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime8/2/2010, 22:15

Lase fantaasial lennata. Very Happy Mind täitsa huvitaks, mida jubedat sa silmas pead. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime9/2/2010, 14:57

U muutub e'ks.. Kulme kergitama. Very Happy

Siiiiiis. Ma täna pikajutumees pole. Mulle meeldib Ahti nüüd. Very Happy Silmakirjalik olen. Very Happy Whoops. Very Happy
Aga ta on nunnu ja siuke.. nunnu. Samad ta ongi omakasupüüdlik ja selline isekas natuke ja see teeb temast mitte-ideaalse peategelase niiet temasse võib ära armuda.
Aga sind tundes keerad sa midagi raudselt perse. Aga see on hea, sest siis hakkab kõigil arvatavasti Ahtist kahju ja siis me saame halada ja värki.
Ja siis lõpuks on nad ikkagi koos. Happy end. Eks? (A)

Ma võin uhkelt öelda, et ma pole veel seda vabadussammast näinudki. Very Happy

Ja Snell on see, kus lütseumi rebased ujuma pidid kell viis hommikul, eks? Ja siis seal vesi nii must, et pardid ka ei uju..

Minu teadmised pealinna kohta. Very Happy Very Happy

uut!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime9/2/2010, 17:33

Nunnu osa, pole muud midagi öelda.

Anojah, uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime9/2/2010, 19:42

tublii,uuuus osa Very Happy
jess ,
mneeldis,
:)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime9/2/2010, 22:40

Oota, bussijaama? Vabadussamba juures pole bussijaama. Sealt trollid lähevad küll, jaa, minu kooli eest, aga seal pole bussijaama. Ja ma olen seal ikka aeg-ajalt Irist kallistanud ja rahvas seal ikka kallistab, eii, mina imelikult neid ei vaata.
Ja sina oledki imelik, mis sa muigad? ARMAS ON! Armastus on ILUS.
Jaa ... ma ikka vaatan iga kord vabadussammast. Sellise ... eestlase tunde tekitab kohe. *naerab*
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)   Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuu valvab sinu üle. (26. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 20Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ainult sinu [2.osa]
» Sinu naer
» Sinu poole

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: